kcmkio - en to br translation catalogue (323 entries)

en: &Accept
br: &Aotren

en: &Application
br: &Meziant

en: &Browse...
br: &Furchañ ...

en: &Description:
br: &Deskrivadur :

en: &Details
br: &Munudoù

en: &Filter:
br: &Sil :

en: &Forever
br: &Da viken

en: &Location:
br: &Lec'hiadur :

en: &Management
br: &Mererezh

en: &Name:
br: &Anv :

en: &New...
br: &Nevez ...

en: &Only these cookies
br: An toupinoù-mañ &hepken

en: &Only this cookie
br: An toupin-mañ &hepken

en: &Overwrite
br: &Rasklañ

en: &Paste Clipboard Contents
br: &Pegañ endalc'had ar golver

en: &Permissions
br: &Aotreoù

en: &Policy
br: &Politikerez

en: &Reject
br: &Nac'h

en: &Reload List
br: &Adkargañ ar roll

en: &Rename
br: &Adenvel

en: &Resume
br: &Kenderc'hel

en: &Send identification
br: &Kas an anvelezh

en: &Server response:
br: Respont ar &servijer :

en: &Skip
br: &Tremen e-biou

en: &Use cache
br: &Implijit ar grubuilh

en: &View
br: &Gwel

en: &Work path:
br: Hent &labour :

en: *|All Files
br: *|Pep restr

en: *|All Folders
br: *|Pep renkell

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
br: <b>%1</b> war <b>%2</b>

en: <li>Date and time: %1</li>
br: <li>Deiziad hag eur : %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
br: <li>Komenad : %1</li>

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
br: <qt>Ur bolitikerez a zo c'hoazh evit <center><b>%1</b></center>. Fellout a ra deoc'h resklañ anezhi ?</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
br: <qt>N'oc'h ket aotreet da seveniñ <b>%1</b>.</qt>.

en: A file named %1 already exists.
br: Bez' ez eus un restr gant an anv %1 endeo.

en: A file or folder named %1 already exists.
br: Un teul pe ur renkell a vez graet %1 dioutañ a zo c'hoazh.

en: A folder named %1 already exists.
br: Ur renkell a vez graet %1 dioutañ a zo c'hoazh.

en: A&dvanced Permissions
br: Ao&troù barek

en: Accep&t all cookies
br: Aotren an holl doupinoù

en: Accept
br: Aotren

en: Access Denied
br: Digor nac'het

en: Access Permissions
br: Aotreoù moned

en: Access denied to %1.
br: Digor nac'het evit %1.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
br: N'hell ket net tizhet.
    Ne m'eus ket gallet skrivañ e %1.

en: Accessed:
br: Diwezhañ :

en: Ad&vanced Options
br: Dibaboù ba&rek

en: Add Entry...
br: Ouzhpennañ ur bouetadur ...

en: Add File Type for %1
br: Ouzhpennañ ur seurt restr evit %1

en: Add lang&uage information
br: Ouzhpennañ titouroù diwar-benn ar y&ezh

en: Add operating s&ystem name
br: Ouzhpennañ anv ar r&eizhiad korvoiñ

en: Add operating system &version
br: Ouzhpennañ doare ar r&eizhiad korvoiñ

en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Advanced Options for %1
br: Dibaboù barek evit %1

en: Advanced Permissions
br: Aotroù barek

en: All &cookies
br: &An holl doupinoù

en: All Supported Files
br: An holl restroù skoraet

en: All cookies from this do&main
br: An holl doupinoù eus an do&mani-se

en: Already Exists as Folder
br: Endeo eo; Ur renkell eo

en: An older item named '%1' already exists.
br: Un dra goshoc'h hag a vez graet '%1' a zo endeo.

en: Apply Choice To
br: Arloañ ar choazh da

en: Ask
br: Goulenn

en: Ask &for confirmation
br: Goulenn &evit ar gadarnadur

en: Authentication Failed.
br: Dilesadur sac'het.

en: Bookmarks
br: Sinedoù

en: C&lear Cache
br: &Goullonderiñ ar grubuilh

en: C&onnect
br: K&evreañ

en: C&ontinue
br: &Kenderc'hel

en: Calculate
br: Jediñ

en: Calculating...
br: Emaon o jediñ ...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
br: Emaon o jediñ ... %1 (%2)
    %3, %4

en: Chan&ge...
br: Kemmañ ...

en: Choose Application
br: Dibabit ur meziant

en: Choose Application for %1
br: Dibabit ur meziant evit %1

en: Choose a different filename for the destination file.
br: Dibabit un anv all evit ar restr dehaezadur.

en: Choose an &icon:
br: Diuzit an &arlun :

en: Choose an alternate filename for the new file.
br: Dibabit un anv all evit ar restr nevez.

en: Choose an alternate name for the new folder.
br: Dibabit un anv all evit ar renkell nevez.

en: Class
br: Renkad

en: Co&mmand:
br: &Urzhiad :

en: Co&ntinue
br: &Kenderc'hel

en: Comm&ent:
br: Aske&lenn :

en: Command to execute
br: Goulev da seveniñ

en: Common name:
br: Anv boutin :

en: Connected to host %1
br: Kevreet ouzh an ostiz %1

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
br: Kevreadur ouzh an ostiz a zo serret ent dic'hortoz

en: Connection to Server Refused
br: Kevreadenn disteuleret ouzh ar servijer

en: Connection to host %1 is broken.
br: Sac'het eo ar gevreadenn ouzh an ostiz %1.

en: Contents:
br: Endalc'had :

en: Cookie Alert
br: Kemenn d'an toupin !

en: Cookie Details
br: Mududoù an toupin

en: Could Not Create Folder
br: Ne m'eus ket krouet ar renkell

en: Could Not Create Link
br: Ne m'eus ket gallet oberiañ ul liamm

en: Could Not Create Network Connection
br: Ne m'eus ket gallet krouiñ ur gevreadenn rouedad

en: Could Not Create Socket
br: Ne m'eus ket krouiñ ul lugell

en: Could Not Create Symbolic Link
br: Ne m'eus ket gallet oberiañ un arouezere

en: Could Not Delete Original File
br: Ne m'eus ket gallet dilemel ar restr kentañ

en: Could Not Delete Resource
br: N'hell ket bet lemet an danvez

en: Could Not Delete Temporary File
br: Ne m'eus ket dilemelet ar restr padennek

en: Could Not Login: %1
br: N'em eus ket ereañ : %1

en: Could Not Mount Device
br: Ne m'eus ket mountañ an drobarzhell

en: Could Not Remove Folder
br: Ne m'eus ket gallet lemel ar renkell

en: Could Not Rename Original File
br: Ne m'eus ket gallet adenvel an restr kentañ

en: Could Not Rename Resource
br: N'hell ket bet adenvelet an danvez

en: Could Not Rename Temporary File
br: Ne m'eus ket adenvel ar restr padennek

en: Could Not Unmount Device
br: Ne m'eus ket divarc'hañ an drobarzhell

en: Could not access %1.
br: Ne m'eus ket gallet tizhout %1.

en: Could not change permissions for
    %1
br: Ne m'eus ket kemmañ an aotroù evit
    %1

en: Could not change permissions for %1.
br: Ne m'eus ket gallet kemmañ aotreoù evit %1.

en: Could not connect to host %1.
br: N'hellan ket kevreañ ouzh an ostiz %1.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
br: Ne m'eus ket gallet oberiañ an arouezere %1
    .Gwiriit aotreoù mar plij.

en: Could not delete file %1.
br: Ne m'eus ket dilemelet ar restr %1.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
br: Ne m'eus ket gallet dilemel ar restr kentañ %1.
    Gwiriit aotreoù mar plij.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
br: Ne m'eus ket gallet dilemel ar restr padennek %1.
    Gwiriit aotreoù mar plij.

en: Could not download the proxy configuration script
br: N'hell ket enporzhñ an urzhiaoueg kefluniadur proksi.

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
br: N'hell ket enporzhñ an urzhiaoueg kefluniadur proksi :
    %1

en: Could not enter folder %1.
br: N'hellan ket mont er renkell %1.

en: Could not find the program '%1'
br: N'hellan ket kavout ar program '%1'

en: Could not login to %1.
br: Ne 'meus ket ereañ ouzh %1.

en: Could not make folder %1.
br: Ne m'eus ket krouet ar renkell %1.

en: Could not read %1.
br: Ne m'eus ket gallet lenn %1.

en: Could not read file %1.
br: Ne m'eus ket gallet lenn ar restr %1.

en: Could not remove folder %1.
br: Ne m'eus ket dilemelet ar renkell %1.

en: Could not rename file %1.
br: Ne m'eus ket gallet adenvel ar restr %1.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
br: Ne m'eus ket gallet adenvel an restr kentañ %1.
    Gwiriit aotreoù mar plij.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
br: Ne m'eus ket gallet adenvel an restr padennek %1.
    Gwiriit aotreoù mar plij.

en: Could not start process %1.
br: N'em eus ket loc'hañ ar meziant %1.

en: Could not write to %1.
br: Ne m'eus ket gallet skrivañ %1.

en: Could not write to file %1.
br: Ne m'eus ket gallet skrivañ ar restr %1.

en: Country:
br: Bro :

en: Created:
br: Krouet :

en: D&elete
br: &Dilemel

en: Data format:
br: Furmad ar roadoù :

en: De&lete
br: &Dilemel

en: De&vice
br: &Trobarzhell

en: Default Policy
br: Politikerez dre ziouer

en: Default password:
br: Tremenger dre ziouer :

en: Default user name:
br: Anv an arveriad dre ziouer :

en: Delete
br: Dilemel

en: Delete A&ll
br: Dilemel an &holl re

en: Delete Entry
br: Lemel ar bouetadur

en: Delete Files
br: Distruj restroù

en: Delete the current file and try again.
br: Lemel ar restr red ha klask adarre.

en: Delete the current folder and try again.
br: Lemel ar renkell red ha klaskit adarre.

en: Description
br: Deskrivadur

en: Detailed View
br: Gwell munut

en: Details
br: Munudoù

en: Details:
br: Munudoù :

en: Device
br: Trobarzhell

en: Device (/dev/fd0):
br: Trobarzhell (/dev/fd0) :

en: Device:
br: Trobarzhell :

en: Directory
br: Renkell

en: Disk Full
br: Leun eo ar bladenn

en: Disk cache &size:
br: Ment krubuilh ar bladenn :

en: Display SSL &Information
br: Diskouez &titouroù diwar SSL

en: Do Not Delete
br: Ne lemel ket

en: Do Not Upload
br: Ne ezkargit ket

en: Domain
br: Domani

en: Domain:
br: Domani :

en: Edit ACL Entry
br: Aozañ ar vouetadur ACL

en: Edit Entry...
br: Aozañ ar vouetadur ...

en: Eject
br: Stlepel kuit

en: Enable coo&kies
br: Bevaat an tou&pinoù

en: End of Session
br: Echu eo an dalc'h

en: End of session
br: Echu eo an dalc'h

[ctx: Enter folder]
en: Enter
br: Mont

en: Enter the address for the proxy configuration script.
br: Roit chomlec'h uzhiaoueg gefluniadur ar proksi.

en: Enter the address of the FTP proxy server.
br: Roit chomlec'h ar servijer proksi FTP.

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
br: Roit chomlec'h ar servijer proksi HTTP.

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
br: Roit chomlec'h ar servijer proksi HTTPS.

en: Enter the certificate password:
br: Roit tremenger an testeni :

en: Error. Out of memory.
    %1
br: Fazi. Memor ebet.
    %1

en: Exec
br: Seveniñ

en: FTP Options
br: Dibaboù FTP

en: File
br: Restr

en: File Already Exists
br: Ar restr a zo endeo

en: File Changed
br: Restr kemmet

en: File Expected
br: Gortozeg eo ur restr

en: File or Folder Does Not Exist
br: N'eus ket ur restr pe ur renkell

[ctx: File permission]
en: Sticky
br: Peget

en: File system:
br: Reizhiad restroù :

en: Folder Already Exists
br: Ar renkell a zo endeo

en: Folder Expected
br: Gortozeg eo ur renkell

en: Folders First
br: Renkelloù da gentañ

en: Gro&up:
br: Str&ollad :

en: Group
br: Strollad

en: Group:
br: Strollad :

en: Group:
br: Strollad :

en: Home Folder
br: Renkell ar gêr

en: Identification
br: Dilesadur

en: Information
br: Titouroù

en: Internal Error
br: Fazi diabarzh

en: Internal Error in Server
br: Fazi diabarzh e-barzh ar servijer

en: Internal error in server
    %1
br: Fazi diabarzh e-barzh ar servijer
    %1

en: Invalid Filenames
br: Anvioù sac'het

en: KDE SSL Information
br: Titouroù SSL KDE

en: Known Applications
br: Arloadoù anavet

en: Launching %1
br: Emaon o lañsañ %1

en: Link
br: Liamm

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: Login OK
br: Mat eo an ereañ

en: Malformed URL
    %1
br: URL siek
    %1

en: Malformed URL %1.
br: URL siek %1.

en: Mask
br: Maskl...

en: Menu
br: Meuziad

en: Mimetype
br: RizhMime

en: Modified:
br: Kemmet :

en: Mount
br: Marc'hañ

en: Mount point (/mnt/floppy):
br: Poent marc'hañ (/mnt/floppy) :

en: Mount point:
br: Poent marc'hañ :

en: Mounted on:
br: Marc'het war :

en: Mountpoint
br: Poent marc'hañ

en: Move to Trash
br: Fiñval d'ar pod-lastez

en: Name
br: Anv

en: Name:
br: Anv :

en: New Folder...
br: Renkell nevez ...

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
br: &A heul >>

en: No Content
br: Endalc'had ebet

en: No host specified.
br: N'eus ostiz spisaet ebet.

en: No hostname specified.
br: N'eus ket anv ostiz spisaet ebet.

en: No media in device for %1
br: N'eus media ebet en trobarzhell evit %1

en: None
br: Ebet

en: Not specified
br: N'eo ket spisaet

en: Nothing to Delete
br: N'eus tra ebet da lemel

en: O&thers:
br: Ar re a&ll :

en: O&wner:
br: &Perc'henn :

en: Open
br: Digeriñ

en: Open With
br: Digeriñ gant

en: Open file dialog
br: Prenestr digeriñ ur restr

en: Opening connection to host %1
br: Emaon o tigeriñ ur gevreadenn ouzh an ostiz %1

en: Organization:
br: Aozadur :

en: Others
br: Ar re all

en: Out of Memory
br: Memor ebet

en: Owner
br: Perc'henn

en: Ownership
br: Perc'henniezh

en: Path:
br: Hent :

en: Points to:
br: A vuk ouzh :

en: Policy
br: Politikerez

en: Pro&xy connect:
br: Kevreadenn ouzh ur servijer prok&si :

en: Properties
br: Perzhioù

en: Properties for %1
br: Dibarzhoù evit %1

en: Proxy:
br: Proksi :

en: Re&ject all cookies
br: &Nac'h an holl doupinoù

en: Read
br: Lenn

en: Read only
br: Lenn-hepken

en: Refresh
br: Adtresañ

en: Reject
br: Nac'h

en: Reload
br: Adkargañ

en: Remove
br: Lemel

en: Replace
br: Erlec'hiañ

en: Retrieving %1 from %2...
br: Emaon o tegas %1 eus %2 ...

en: Retry
br: Klask adarre

en: Run in &terminal
br: Seveniñ en er &termenell

en: SSL Certificate Password
br: Tremenger an testeni SLL

en: Save As
br: Enrollañ e

en: Security Information
br: Titouroù diwar ar surentez

en: Sending data to %1
br: Emaon o kas ar roadoù da %1 ...

en: Server co&nnect:
br: Ke&vreadenn ouzh ur servijer :

en: Servers
br: Servijerien

en: Set GID
br: Lakaat ar GID

en: Set UID
br: Lakaat an UID

en: Sets the working directory for your application.
br: Lakaat a ra ar renkell labour evit ho program.

en: Short View
br: Gwell berr

en: Show
    Entries
br: Diskouez
    ar bouetaduroù

en: Show Hidden Files
br: Diskouez ar restroù kuzhet

en: Show Preview
br: Diskouez ar rakgwell

en: Site Name
br: Anv al lec'hienn

en: Site Policy
br: Politikerez evait al lec'hienn

en: Site:
br: Lec'hienn :

en: Size:
br: Ment :

en: Skip
br: Tremen e-biou

en: Soc&ket read:
br: Lenn ur so&ket :

en: Sorting
br: Emaon o rummañ

en: Special
br: Dibar

en: Stop
br: Paouez

en: Suggest New &Name
br: Kinnigit un &anv nevez

en: The URL %1
    is malformed
br: An URL %1
    zo siek

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
br: >Kemmet eo bet
    ar restr
    %1
    Hag e fell deoc'h ezkargañ ar c'hemmoù ?

en: The file or folder %1 does not exist.
br: N'eus ket ur restr pe ur renkell %1.

en: The new file name is empty.
br: Goullo eo an anv restr nevez.

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
br: Sac'het eo an urzhiaoueg kefluniadur proksi :%1

en: The specified folder may not be empty.
br: N'hell ket bezañ goullo ar renkell dibabet.

en: This is the name of the file to open.
br: Se a zo anv ar restr da zigeriñ.

en: Timeout Error
br: Fazi amzer-hont

en: Timeout Values
br: Gwerzhioù an amzer-hont

en: Timeout on server
    %1
br: Amzer-hont gant ar servijer
    %1

en: Type
br: Seurt

en: Type:
br: Seurt :

en: URL:
br: URL :

en: Unable to Enter Folder
br: N'hellan ket mont er renkell

en: Unable to Launch Process
br: N'em eus ket lañsañ an argerzh

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
br: N'hellan ket digeriñ an testeni. Klask gant un tremenger nevez :

en: Unknown Error
br: Fazi dianav

en: Unknown Host
br: Ostiz dianav

en: Unknown Proxy Host
br: Dianav eo ostiz ar proksi

en: Unknown error
    %1
br: Fazi dianav
    %1

en: Unknown host %1
br: Ostiz dianav eo %1

en: Unknown protocol '%1'.
br: Komenad dianav '%1'.

en: Unknown proxy host
    %1
br: Ostiz dianav eo ar proksi
    %1

en: Unmount
br: Divarc'hañ

en: Unsupported Action: %1
br: Gwezhiad anskoraet : %1

en: Unsupported Protocol %1
br: Komenad anskoraet %1

en: Updating System Configuration
br: Emaon o bremañaat kefluniadur ar reizhiad

en: Updating system configuration.
br: Emaon o bremañaat kefluniadur ar reizhiad.

en: Upload
br: Ezkargañ

en: User
br: Arveriad

en: User Agent
br: Gwazour arveriad

en: User:
br: Arveriad :

en: User:
br: Arveriad :

en: Username:
br: Anv an arveriad :

en: Value:
br: Gwerzh :

en: Write
br: Skrivañ

en: Write
    Entries
br: Skrivañ
    enmontoù

en: Write Access Denied
br: Skrivañ nac'het

en: Yes
br: Ya

en: You are not authorized to execute this file.
br: N'helles ket seveniñ lemel ar restr-mañ.

en: You are not authorized to execute this service.
br: N'helles ket seveniñ lemel ar servij-mañ.

en: You do not have permission to create that folder.
br: N'oc'h ket aotreet da grouiñ ar renkell-mañ.

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
br: Red eo deoc'h da adloc'hañ KDE evit arloañ ar c'hemmoù.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
br: Ret eo deoc'h reiñ un anv arveriad hag un tremenger evit moned al lec'hienn-mañ.

[ctx: execute permission]
en: x
br: s

[ctx: read permission]
en: r
br: l

en: the extension <b>%1</b>
br: an astenn <b>%1</b>

[ctx: write permission]
en: w
br: s
