timeshift - en to nl translation catalogue (581 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
nl: 
    Druk op ENTER om door te gaan...

en: %d snapshots, %s free
nl: %d momentopnamen, %s vrij

en: '%s' will be on '%s'
nl: '%s' zal op '%s' zijn

en: '%s' will be on root device
nl: '%s' zal op het rootapparaat zijn

en: (Re)install GRUB2 on:
nl: (Her)installeer GRUB2 op:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
nl: ** Timeshift BTRFS verwijderd **

en: / is mapped to device
nl: / is gekoppeld aan apparaat

en: /boot is mapped to device
nl: /boot is gekoppeld aan apparaat

en: /boot/efi is mapped to device
nl: /boot/efi is gekoppeld aan apparaat

en: /home is mapped to device
nl: /home is gekoppeld aan apparaat

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
nl: <b>Opmerkingen</b> (dubbelklik om te bewerken)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
nl: Een onderhoudstaak draait elk uur en maakt de benodigde momentopnamen.

en: Aborted.
nl: Afgebroken.

en: About
nl: Over

en: Action
nl: Actie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add Folders
nl: Mappen toevoegen

en: Add custom pattern
nl: Aangepast patroon toevoegen

en: Add directories
nl: Mappen toevoegen

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add tags to snapshot (default: O)
nl: Voeg markeringen toe aan momentopname (standaard: O)

en: Added cron task
nl: Toegevoegde crontaak

en: Admin Access Required
nl: Beheerdersrechten vereist

en: Admin access is required to backup and restore system files.
nl: Beheerdersrechten zijn vereist om reservekopieën te maken van systeembestanden en om hen terug te zetten.

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
nl: Alle bestanden worden gekopieerd wanneer de eerste momentopname wordt gemaakt. Daaropvolgende momentopnamen zijn incrementeel. Ongewijzigde bestanden zullen, indien beschikbaar, een harde koppeling krijgen vanuit de vorige momentopname.

en: All other files and folders are excluded.
nl: Alle andere bestanden en mappen zijn uitgesloten.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
nl: Als root-bestandssysteem (/) is er een versleuteld apparaat gekozen. De opstartmap (/boot) moet worden aangekoppeld op een niet-versleuteld apparaat, want anders kan het systeem niet met succes opstarten.
    
    Kies hetzij een niet-versleuteld apparaat voor de opstartmap hetzij een niet-versleuteld apparaat voor het root-bestandssysteem.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
nl: Een andere instantie van Timeshift is reeds bezig met het maken van een momentopname.

en: Another instance of this application is running
nl: Er draait reeds een andere instantie van deze toepassing

en: Another instance of timeshift is currently running!
nl: Er draait nu al een andere instantie van Timeshift.

en: Answer YES to all confirmation prompts
nl: Antwoord 'JA' op alle bevestigingsvragen

en: App config loaded
nl: App config geladen

en: App config saved
nl: App config opgeslagen

en: Application needs admin access.
nl: Toepassing vereist beheerdersrechten.

en: Application will exit
nl: Toepassing wordt afgesloten

en: Application will exit.
nl: Toepassing wordt afgesloten.

en: Artists
nl: Kunstenaars

en: Authors
nl: Auteurs

en: Available
nl: Beschikbaar

en: BTRFS Snapshots
nl: BTRFS-momentopnamen

en: BTRFS Tools Not Found
nl: BTRFS-gereedschap niet aangetroffen

en: BTRFS device is not mounted
nl: BTRFS-apparaat is niet aangekoppeld

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
nl: BTRFS-momentopnamen worden opgeslagen op dezelfde schijf als de schijf die ze vastleggen. Indien de systeemschijf kapot gaat, zullen dus alle momentopnamen samen met het systeem verloren gaan. Sla uw momentopnamen op een externe niet-systeemschijf in RSYNC-modus op, om beschermd te zijn tegen de gevolgen van een kapotte schijf.

en: Back
nl: Terug

en: Backend
nl: Achtergrondsysteem

en: Backup
nl: Reservekopie

en: Backup Device
nl: Reservekopie-apparaat

en: Backup device not specified!
nl: Reservekopie-apparaat niet opgegeven.

en: Bittorrent Clients
nl: Bittorrent-programma's

en: Boot
nl: Opstarten

en: Boot device not selected
nl: Opstartapparaat niet gekozen

en: Boot snapshot failed!
nl: Opstart-momentopname is mislukt.

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
nl: Opstart-momentopnamen worden gemaakt met een vertraging van 10 minuten.

en: Boot snapshots are enabled
nl: Opstart-momentopnamen zijn ingeschakeld

en: Bootloader Options
nl: Opties voor opstartlader

en: Bootloader Options (Advanced)
nl: Opties voor opstartlader (geavanceerd)

en: Browse
nl: Verkennen

en: Browse Files
nl: Bestanden verkennen

en: Browse selected snapshot
nl: Gekozen momentopname verkennen

en: Building file list...
nl: Bestandenlijst maken....

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cancel restore?
nl: Terugzetten afbreken?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
nl: Het afbreken van het terugzetproces zal het doelsysteem achterlaten in een niet-samenhangende toestand. Het systeem zou niet-opstartbaar kunnen zijn of u zou verschillende problemen kunnen tegenkomen. Na het afbreken moet u dus een andere momentopname terugzetten, om het systeem in een samenhangende toestand te brengen. Klik op 'Ja' om te bevestigen.

en: Cannot Delete Live Snapshot
nl: Kan een actieve momentopname niet verwijderen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Changed items:
nl: Gewijzigde elementen:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
nl: Herstelacties worden gecontroleerd (nog niet uitgevoerd)

en: Checking file systems for errors...
nl: Bestandssystemen aan het nakijken op fouten...

en: Checksum
nl: Controlesom

en: Cleaning up...
nl: Opschonen...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
nl: Klik om te bewerken. Versleep om te herschikken.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
nl: Klik om te bewerken. Versleep om te herschikken.

en: Clone System
nl: Systeem klonen

en: Clone current system
nl: Huidig systeem klonen

en: Cloning
nl: Klonen

en: Cloning system...
nl: Systeem klonen...

en: Close
nl: Afsluiten

en: Close window to exit
nl: Sluit venster om af te sluiten

en: Commands listed below are not available on this system
nl: Onderstaande opdrachten zijn op dit systeem niet beschikbaar

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Comparing Files (Dry Run)...
nl: Bestand worden vergeleken (niets wordt aangepast)...

en: Comparing files with rsync...
nl: Bestanden synchroniseren met rsync...

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed With Errors
nl: Voltooid met fouten

en: Confirm Actions
nl: Bevestig acties

en: Continue with restore? (y/n):
nl: Doorgaan met terugzetten? (j/n):

en: Could not find device
nl: Kon apparaat niet vinden

en: Could not find file
nl: Kon bestand niet vinden

en: Could not find snapshot
nl: Kon momentopname niet vinden

en: Could not find system subvolume
nl: Kon subvolume van systeem niet vinden

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
nl: Kon subvolumes van het systeem niet vinden voor het maken van een pre-terugzet-momentopname

en: Create
nl: Maken

en: Create Snapshot
nl: Momentopname maken

en: Create one per boot
nl: Maak er een bij elke opstart

en: Create one per day
nl: Maak er elke dag een

en: Create one per hour
nl: Maak er elk uur een

en: Create one per month
nl: Maak er elke maand een

en: Create one per week
nl: Maak er elke week een

en: Create snapshot (even if not scheduled)
nl: Maak een momentopname (zelfs indien niet geagendeerd)

en: Create snapshot if scheduled
nl: Maak momentopname indien geagendeerd

en: Create snapshot of current system
nl: Maak momentopname van huidig systeem

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
nl: Maak handmatig momentopnamen of schakel geagendeerde momentopnamen in om uw systeem te beschermen

en: Create snapshots using BTRFS
nl: Maak momentopnamen met BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
nl: Maak momentopnamen met RSYNC en harde koppelingen

en: Created
nl: Gemaakt

en: Created control file
nl: Controlebestand gemaakt

en: Created directory
nl: Map gemaakt

en: Created pre-restore snapshot
nl: Pre-terugzet-momentopname gemaakt

en: Created subvolume snapshot
nl: Momentopname gemaakt van subvolume

en: Creating Snapshot...
nl: Momentopname maken...

en: Creating new backup...
nl: Nieuwe reservekopie maken...

en: Creating new snapshot...
nl: Nieuwe momentopname maken...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
nl: Pre-terugzet-momentopname maken van subvolumes van het systeem...

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Critical Error
nl: Kritieke fout

en: Cron job added
nl: Crontaak toegevoegd

en: Cron job removed
nl: Crontaak verwijderd

en: Cron task exists
nl: Crontaak bestaat

en: Custom
nl: Aangepast

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily snapshot failed!
nl: Dagelijkse momentopname mislukt.

en: Daily snapshots are enabled
nl: Dagelijkse momentopnamen zijn ingeschakeld

en: Data will be modified on following devices:
nl: Er zullen gegevens worden gewijzigd op de volgende apparaten:

en: Date Format
nl: Datumopmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Snapshots
nl: Momentopnamen verwijderen

en: Delete all snapshots
nl: Alle momentopnamen verwijderen

en: Delete selected snapshot
nl: Verwijder gekozen momentopname

en: Delete snapshot
nl: Momentopname verwijderen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleted directory
nl: Verwijderde map

en: Deleted subvolume
nl: Verwijderd subvolume

en: Deleting Snapshots...
nl: Momentopnamen verwijderen...

en: Deleting subvolume
nl: Subvolume verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Destroyed qgroup
nl: qgroup vernietigd

en: Destroying qgroup
nl: qgroup vernietigen

en: Device
nl: Apparaat

en: Device is unlocked
nl: Apparaat is ontsloten

en: Device name is empty!
nl: Apparaatnaam is leeg.

en: Device not found
nl: Apparaat niet gevonden

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
nl: Bovenstaande apparaten hebben BTRFS-bestandssystemen.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
nl: Bovenstaande apparaten hebben Linux-bestandssystemen.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
nl: Apparaten waarvan een momentopname werd gemaakt zijn voorgeselecteerd.

en: Devices with Linux file systems
nl: Apparaten met Linux-bestandssystemen

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
nl: Apparaten met Windows-bestandssystemen worden niet ondersteund (NTFS, FAT, enz).

en: Dir not found
nl: Map niet gevonden

en: Directory not found
nl: Map niet gevonden

en: Disclaimer
nl: Uitsluiting aansprakelijkheid

en: Disk
nl: Schijf

en: Distribution
nl: Distributie

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Donate
nl: Doneren

en: Donations
nl: Giften

en: Enable BTRFS qgroups (recommended)
nl: BTRFS qgroups inschakelen (aanbevolen)

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
nl: Schakel geagendeerde momentopnamen in om uw systeem te beschermen

en: Enabled subvolume quota support
nl: Ingeschakelde quota-ondersteuning voor subvolumes

en: Encrypted Device
nl: Versleuteld apparaat

en: Encrypted Home Directory
nl: Versleutelde persoonlijke map

en: Enter device name or number
nl: Voer naam of nummer van apparaat in

en: Enter device name or number (a=Abort)
nl: Voer naam of nummer van apparaat in (a=Afbreken)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
nl: Voer wachtwoordzin in om '%s' te ontsluiten

en: Enter path or browse for directory
nl: Voer pad in of blader door naar map

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
nl: Voer nummer van momentopname in (a=Afbreken, p=Vorige, n=Volgende)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
nl: Voer het uitsluitingspatroon in (bijv. *.mp3, *.bak)

en: Error
nl: Fout

en: Error running Rsync
nl: Fout bij het draaien van Rsync

en: Estimate
nl: Schatting

en: Estimating System Size...
nl: Systeemgrootte inschatten...

en: Estimating system size...
nl: Systeemgrootte schatten...

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Exclude Application Settings
nl: Instellingen van toepassingen uitsluiten

en: Exclude Apps
nl: Toepassingen uitsluiten

en: Exclude List
nl: Lijst uitsluiten

en: Exclude List Summary
nl: Samenvatting van uitsluitingslijst

en: Exclude Pattern
nl: Patroon uitsluiten

en: Excluded Directories
nl: Uitgesloten mappen

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
nl: Verwachte waarden: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
nl: Kon geen crontaak toevoegen

en: Failed to copy file
nl: Kon bestand niet kopiëren

en: Failed to create directory
nl: Kon map niet maken

en: Failed to create new snapshot
nl: Kon nieuwe momentopname niet maken

en: Failed to create snapshot
nl: Kon momentopname niet maken

en: Failed to create subvolume snapshot
nl: Kon momentopname van subvolume niet maken

en: Failed to create symlinks
nl: Kon geen symbolische koppelingen maken

en: Failed to delete directory
nl: Kon map niet verwijderen

en: Failed to delete file
nl: Kon bestand niet verwijderen

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
nl: Kon ingebed subvolume in momentopname niet verwijderen

en: Failed to delete snapshot subvolume
nl: Kon subvolume van momentopname niet verwijderen

en: Failed to delete symlinks
nl: Kon symbolische koppelingen niet verwijderen

en: Failed to destroy qgroup
nl: Kon qgroup niet vernietigen

en: Failed to enable subvolume quota
nl: Kon quota voor subvolume niet inschakelen

en: Failed to estimate system size
nl: Kon systeemgrootte niet schatten

en: Failed to export crontab file
nl: Kon crontab-bestand niet exporteren

en: Failed to get input from user in 3 attempts
nl: Kon geen invoer verkrijgen van de gebruiker in drie pogingen

en: Failed to get partition list
nl: Kon partitielijst niet verkrijgen

en: Failed to get partition list.
nl: Kon geen partitielijst verkrijgen.

en: Failed to install crontab file
nl: Kon crontab-bestand niet installeren

en: Failed to mount devices
nl: Kon apparaten niet aankoppelen

en: Failed to move file
nl: Kon bestand niet verplaatsen

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
nl: Kon subvolume van systeem niet verplaatsen naar momentopname-map

en: Failed to query subvolume list
nl: Kon subvolumelijst niet bevragen

en: Failed to query subvolume quota
nl: Kon subvolume-quota niet bevragen

en: Failed to read cron tab
nl: Kon crontab niet lezen

en: Failed to read file
nl: Kon bestand niet lezen

en: Failed to remove
nl: Kon niet verwijderen

en: Failed to remove cron job
nl: Kon crontaak niet verwijderen

en: Failed to remove snapshot
nl: Kon momentopname niet verwijderen

en: Failed to rescan subvolume quota
nl: Kon subvolume-quota niet opnieuw doorzoeken

en: Failed to restore system subvolume
nl: Kon subvolume van systeem niet terugzetten

en: Failed to save exclude list
nl: Kon uitsluitingslijst niet opslaan

en: Failed to unlock device
nl: Kon apparaat niet ontsluiten

en: Failed to unmount
nl: Kon niet ontkoppelen

en: Failed to unmount device!
nl: Kon apparaat niet ontkoppelen.

en: Failed to write file
nl: Kon bestand niet schrijven

en: File (snapshot)
nl: Bestand (momentopname)

en: File (system)
nl: Bestand (systeem)

en: File Pattern
nl: Bestandspatroon

en: File and directory counts:
nl: Aantallen bestanden en mappen:

en: File is missing
nl: Bestand ontbreekt

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
nl: Bestanden en mappen die overeenkomen met onderstaande patronen zullen worden uitgesloten. Patronen die beginnen met een + zullen het element bevatten in plaats van uitsluiten.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
nl: Bestanden en mappen kunnen worden uitgesloten om schijfruimte te besparen.

en: Files and directory counts:
nl: Aantallen bestanden en mappen:

en: Files matching the following patterns will be excluded
nl: Bestanden die overeenkomen met de volgende patronen zullen worden uitgesloten

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Filter by name or path
nl: Filter op naam of pad

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finished
nl: Voltooid

en: First snapshot requires:
nl: Eerste momentopname vereist:

en: Found existing pre-restore snapshot
nl: Bestaande pre-terugzet-momentopname aangetroffen

en: Free
nl: Vrij

en: Free space
nl: Vrije ruimte

en: GRUB Device
nl: GRUB-apparaat

en: GRUB device not selected
nl: Geen GRUB-apparaat gekozen

en: GRUB will NOT be reinstalled
nl: Grub zal niet worden geherinstalleerd

en: Generating initramfs...
nl: initramfs maken...

en: Global
nl: Systeembreed

en: Group
nl: Groep

en: Help
nl: Hulp

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
nl: Verborgen bestanden en mappen worden standaard meegenomen, aangezien zij gebruiker-specifieke instellingbestanden bevatten.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide rsync output
nl: Uitvoer van rsync verbergen

en: Hide this window (files will be deleted in background)
nl: Verberg dit venster (bestanden zullen op de achtergrond worden gewist)

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Home Directory
nl: Persoonlijke map

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Hourly snapshot failed!
nl: Uurlijkse momentopname is mislukt.

en: Hourly snapshots are enabled
nl: Uurlijkse momentopnamen zijn ingeschakeld

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
nl: Indien het teruggezette systeem niet kan opstarten: start op vanaf de Mint-DVD of -USB, installeer Timeshift in de uitprobeersessie, en tracht om daarmee een andere momentopname terug te zetten.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
nl: Indien deze voorwaarden niet aanvaardbaar voor u zijn, ga dan a.u.b. niet verder.

en: If you find this application useful, consider making a donation to support the development.
nl: Als u deze toepassing nuttig vindt, overweeg dan a.u.b. om de ontwikkeling te ondersteunen met een donatie.

en: Include / Exclude Patterns
nl: Patronen opnemen / uitsluiten

en: Include @home subvolume in backups
nl: Neem subvolume @home op in reservekopieën

en: Invalid Snapshot
nl: Ongeldige momentopname

en: Invalid command line arguments
nl: Ongeldige argumenten voor de opdrachtregel

en: Invalid snapshot
nl: Ongeldige momentopname

en: Items Not Selected
nl: Niet-geselecteerde elementen

en: Keep
nl: Behouden

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
nl: Behoud instellingenbestanden voor Bittorrent-programma's zoals Deluge, Transmission enz. Indien niet aangevinkt, zullen vorige instellingbestanden worden teruggezet vanuit de momentopname.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
nl: Behoud instellingbestanden voor webverkenners als Firefox en Chrome. Indien niet aangevinkt, zullen vorige instellingenbestanden worden teruggezet vanuit de momentopname

en: Keep on Root Device
nl: Behouden op root-apparaat

en: Keep this mount path on the root filesystem
nl: Behoud dit aankoppelingspad op het root-bestandssysteem

en: LIVE
nl: ACTIEF

en: Label
nl: Etiket

en: Last boot snapshot is %d hours old
nl: Nieuwste opstart-momentopname is %d uur oud

en: Last boot snapshot is older than system start time
nl: Nieuwste opstart-momentopname is ouder dan de opstarttijd van het systeem

en: Last boot snapshot not found
nl: Nieuwste opstart-momentopname niet aangetroffen

en: Last daily snapshot is %d hours old
nl: Nieuwste dagelijkse momentopname is %d uur oud

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
nl: Nieuwste dagelijkse momentopname is meer dan een dag oud

en: Last daily snapshot not found
nl: Nieuwste dagelijke momentopname niet aangetroffen

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
nl: Nieuwste uurlijkse momentopname is %d minuten oud

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
nl: Nieuwste uurlijkse momentopname is meer dan een uur oud

en: Last hourly snapshot not found
nl: Nieuwste uurlijkse momentopname niet aangetroffen

en: Last monthly snapshot is %d days old
nl: Nieuwste maandelijkse momentopname is %d dagen oud

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
nl: Nieuwste maandelijkse momentopname is meer dan een maand oud

en: Last monthly snapshot not found
nl: Nieuwste maandelijkse momentopname niet aangetroffen

en: Last weekly snapshot is %d days old
nl: Nieuwste wekelijkse momentopname is %d dagen oud

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
nl: Nieuwste wekelijkse momentopname is meer dan een week oud

en: Last weekly snapshot not found
nl: Nieuwste wekelijkse momentopname niet aangetroffen

en: Latest snapshot
nl: Nieuwste momentopname

en: License
nl: Licentie

en: Linking from snapshot
nl: Koppelen vanuit momentopname

en: List
nl: Lijst

en: List devices
nl: Apparatenlijst maken

en: List snapshots
nl: Lijst van momentopnamen maken

en: Live USB Mode (Restore Only)
nl: Live-USB-modus (alleen terugzetten)

en: Location
nl: Locatie

en: Main window closed by user
nl: Hoofdvenster door gebruiker gesloten

en: Mark for Deletion
nl: Markeren voor verwijdering

en: Marked for deletion
nl: Gemarkeerd voor verwijdering

en: Maximum backups exceeded for backup level
nl: Maximale aantal reservekopieën overschreden voor reservekopieniveau

en: Misc
nl: Varia

en: Miscellaneous
nl: Divers

en: Missing Dependencies
nl: Ontbrekende afhankelijkheden

en: Mode
nl: Modus

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly snapshot are enabled
nl: Maandelijkse momentopnamen zijn ingeschakeld

en: Monthly snapshot failed!
nl: Maandelijkse momentopname is mislukt.

en: Mount
nl: Aankoppelen

en: Moved system subvolume to snapshot directory
nl: Subvolume van systeem verplaatst naar momentopname-map

en: Multiple snapshots selected
nl: Meerdere momentopnamen gekozen

en: Name
nl: Naam

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No Change
nl: Geen wijziging

en: No Snapshots Selected
nl: Geen momentopnamen gekozen

en: No snapshots available
nl: Geen momentopnamen beschikbaar

en: No snapshots found
nl: Geen momentopnamen gevonden

en: No snapshots found on device
nl: Geen momentopnamen gevonden op apparaat

en: No snapshots on device
nl: Geen momentopnamen op apparaat

en: No snapshots on this device
nl: Geen momentopnamen op dit apparaat

en: No snapshots selected
nl: Geen momentopnamen gekozen

en: None
nl: Geen

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Not Selected
nl: Niet gekozen

en: Not Supported
nl: Niet ondersteund

en: Not enough disk space
nl: Niet genoeg schijfruimte

en: Notes
nl: Aantekeningen

en: Nothing to do!
nl: Niets te doen.

en: Num
nl: Aantal

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
nl: Aantal te behouden momentopnamen.
    Oudere momentopnamen zullen worden verwijderd wanneer deze grens wordt overschreden.

en: OK
nl: Oké

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
nl: Besturingssysteem moet zijn geïnstalleerd op een BTRFS-partitie met een Ubuntu-achtige subvolume-indeling (@ en @home subvolumes). Andere indelingen worden niet ondersteund.

en: Older log files removed
nl: Oudere logboekbestanden verwijderd

en: Oldest snapshot
nl: Oudste momentopname

en: On demand (manual)
nl: Op aanvraag (handmatig)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
nl: Alleen Ubuntu-achtige subvolume-indelingen met @ en @home subvolumes worden thans ondersteund.

en: Open Menu
nl: Menu openen

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
nl: De optie --snapshot-device zou niet moeten worden opgegeven voor het maken van momentopnamen in BTRFS-modus

en: Options
nl: Opties

en: Other applications (next page)
nl: Andere toepassingen (volgende pagina)

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Parent Device
nl: Moederapparaat

en: Parsing log file...
nl: Logboekbestand lezen...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
nl: Partitie heeft een niet-ondersteunde subvolume-indeling.

en: Path
nl: Pad

en: Pattern
nl: Patroon

en: Permissions
nl: Rechten

en: Please check if you have multiple windows open.
nl: Kijk a.u.b. na of u meerdere vensters heeft openstaan.

en: Please do not interrupt the restore process!
nl: Onderbreek a.u.b. het terugzetproces niet.

en: Please install required packages and try running TimeShift again
nl: Installeer a.u.b. de vereiste pakketten en probeer dan om Timeshift opnieuw te draaien

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
nl: Draai a.u.b. de toepassing opnieuw als beheerder (met 'sudo' of 'su')

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
nl: Draai a.u.b. de toepassing als beheerder (met 'sudo' of 'su')

en: Please save your work and close all applications.
nl: Sla a.u.b. uw werk op en sluit alle toepassingen.

en: Please select a snapshot to view the log!
nl: Kies a.u.b. een momentopname om het logboekbestand te lezen.

en: Please select the GRUB device
nl: Kies a.u.b. het GRUB-apparaat

en: Please wait a few minutes and try again.
nl: Wacht a.u.b. een paar minuten en probeer het dan opnieuw.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
nl: Wacht a.u.b. op het verwijderen van momentopnamen.

en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Populating list...
nl: Lijst vullen...

en: Preparing...
nl: Voorbereiden...

en: Previous
nl: Vorige

en: Print debug information
nl: Druk foutopsporingsinformatie af

en: Query completed
nl: Bevraging voltooid

en: Querying subvolume info...
nl: De subvolume-informatie bevragen...

en: RSYNC Snapshots
nl: RSYNC-momentopnamen

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
nl: Maakt initramfs opnieuw aan voor alle geïnstalleerde systeemkernen. Dit is gewoonlijk niet nodig. Kies dit alleen wanneer het teruggezette systeem niet kan opstarten.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
nl: Opstartlader GRUB2 opnieuw installeren?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
nl: Opstartlader GRUB2 opnieuw installeren...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
nl: Installeert de opstartlader GRUB2 opnieuw op het gekozen apparaat.

en: Read %'d of %'d lines...
nl: %'d van %'d regels lezen...

en: Rebooting system...
nl: Systeem opnieuw opstarten...

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remote and network locations are not supported.
nl: Netwerklocaties en locaties-op-afstand worden niet ondersteund.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Removed cron task
nl: crontaak verwijderd

en: Removed mount directory: '%s'
nl: Aankoppelmap verwijderd: '%s'

en: Removed snapshot
nl: Momentopname verwijderd

en: Removing
nl: Verwijderen...

en: Removing snapshot
nl: Momentopname verwijderen...

en: Removing snapshots
nl: Momentopnamen verwijderen...

en: Required for displaying shared and unshared size for snapshots in the main window
nl: Vereist voor het weergeven van gedeelde en niet-gedeelde grootte voor momentopnamen in het hoofdvenster

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Restore @home subvolume
nl: Subvolume @home terugzetten

en: Restore Device
nl: Apparaat voor terugzetten

en: Restore Exclude
nl: Terugzetten uitsluiten

en: Restore Snapshot
nl: Momentopname terugzetten

en: Restore completed
nl: Terugzetten voltooid

en: Restore selected snapshot
nl: Gekozen momentopname terugzetten

en: Restore snapshot
nl: Momentopname terugzetten

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
nl: Teruggezette subvolumes zullen actief worden nadat het systeem is herstart.

en: Restored system subvolume
nl: Subvolume van systeem teruggezet

en: Restoring Snapshot...
nl: Momentopname terugzetten...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
nl: Het terugzetten van een momentopname zal subvolumes van het systeem vervangen, en systeem-subvolumes die thans in gebruik zijn zullen behouden blijven als nieuwe momentopname. Indien gewenst, kan deze momentopname later worden teruggezet om het eerdere terugzetten ongedaan te maken.

en: Restoring snapshot...
nl: Momentopname terugzetten...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
nl: Het terugzetten van momentopnamen vervangt alleen systeembestanden en -instellingen. Niet-verborgen bestanden en mappen in de persoonlijke gebruikersmappen zullen niet worden aangeraakt. Dit gedrag kan worden veranderd door een filter toe te voegen om deze bestanden mee te nemen.

en: Revision
nl: Herziening

en: Root device not selected
nl: Geen rootapparaat gekozen

en: Rsync Log Viewer
nl: Logboekweergave voor Rsync

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
nl: Voer de opdracht 'timeshift' uit voor de terminalvenster-editie van dit gereedschap

en: Run in non-interactive mode
nl: Draai in niet-interactieve modus

en: Running
nl: Draaiend

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
nl: Sla momentopnamen op een externe schijf op in plaats van op de systeemschijf, om geen last te kunnen krijgen van een kapotte schijf.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
nl: Het opslaan van momentopnamen op een niet-systeemschijf stelt u in staat om de systeemschijf te formatteren en het besturingssysteem op de systeemschijf opnieuw te installeren, zonder verlies van opgeslagen momentopnamen. U kunt zelfs een andere Linuxdistributie installeren en later de vorige distributie terugzetten, door het simpelweg terugzetten van een momentopname.

en: Saving to device
nl: Opslaan op apparaat

en: Schedule
nl: Rooster

en: Scheduled snapshot in progress...
nl: Geagendeerde momentopname actief...

en: Scheduled snapshots are disabled
nl: Geagendeerde momentopnamen zijn uitgeschakeld

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
nl: Geagendeerde momentopnamen zijn uitgeschakeld. Het is aan te raden om die in te schakelen.

en: Scheduled snapshots are enabled
nl: Geagendeerde momentopnamen zijn ingeschakeld

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
nl: Geagendeerde momentopnamen zijn ingeschakeld. Er zullen automatisch momentopnamen worden gemaakt voor de gekozen niveaus.

en: Select '%s' device (default = %s)
nl: Kies '%s' apparaat (standaard = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
nl: Kies BTRFS-bestandssysteem met root-subvolume (@)

en: Select GRUB device
nl: Kies GRUB-apparaat

en: Select Path
nl: Pad kiezen

en: Select Snapshot
nl: Momentopname kiezen

en: Select Snapshot Levels
nl: Niveaus kiezen voor momentopnamen

en: Select Snapshot Location
nl: Locatie kiezen voor momentopnamen

en: Select Snapshot Type
nl: Soort momentopname kiezen

en: Select Snapshots
nl: Momentopnamen kiezen

en: Select Target Device
nl: Doelapparaat kiezen

en: Select a partition on this disk
nl: Kies een partitie op deze schijf

en: Select a single snapshot to restore
nl: Kies een enkele momentopname om terug te zetten

en: Select another device for root file system (/)
nl: Kies een ander apparaat voor het root-bestandssysteem (/)

en: Select another device or free up some space
nl: Kies een ander apparaat of maak wat ruimte vrij

en: Select another device to delete snasphots
nl: Kies een ander apparaat om momentopnamen te verwijderen

en: Select another device?
nl: Een ander apparaat kiezen?

en: Select applications to exclude from restore
nl: Kies toepassingen om uit te sluiten van terugzetten

en: Select backup device
nl: Kies apparaat voor reservekopieën

en: Select directory
nl: Kies een map

en: Select file(s)
nl: Kies bestand(en)

en: Select snapshot
nl: Kies een momentopname

en: Select snapshots to delete
nl: Kies te verwijderen momentopnamen

en: Select the device for root file system (/)
nl: Kies het apparaat voor het root-bestandssysteem (/)

en: Select the devices where files will be restored.
nl: Kies de apparaten waarop bestanden zullen worden teruggezet.

en: Select the intervals for creating snapshots
nl: Kies de tussenpozen voor het maken van momentopnamen

en: Select the items to be removed from the list
nl: Kies de elementen die van de lijst moeten worden verwijderd

en: Select the snapshot device
nl: Kies het momentopname-apparaat

en: Select the snapshot to restore
nl: Kies de terug te zetten momentopname

en: Select the snapshots to be deleted
nl: Kies de te verwijderen momentopnamen

en: Select the snapshots to mark for deletion
nl: Kies de momentopnamen die moeten worden gemarkeerd voor verwijdering

en: Select the target devices where system will be cloned.
nl: Kies de doelapparaten waar het systeem op zal worden gekloond.

en: Selected default snapshot device
nl: Gekozen standaardapparaat voor momentopnamen

en: Selected default snapshot type
nl: Gekozen standaardsoort voor momentopnamen

en: Selected device does not have BTRFS partition
nl: Gekozen apparaat heeft geen BTRFS-partitie

en: Selected device does not have Linux partition
nl: Gekozen apparaat heeft geen Linuxpartitie

en: Selected snapshot device
nl: Gekozen momentopname-apparaat

en: Selected snapshot device is not a system disk
nl: Gekozen momentopname-apparaat is geen systeemschijf

en: Selected snapshot is marked for deletion
nl: Gekozen momentopname is gemarkeerd voor verwijdering

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
nl: Gekozen momentopname is gemarkeerd voor verwijdering en kan niet worden hersteld

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
nl: Gekozen gebruiker heeft een versleutelde persoonlijke map. Het is niet mogelijk om uitsluitend verborgen bestanden op te nemen.

en: Serial
nl: Serienummer

en: Session log file
nl: Logboekbestand van sessie

en: Set snapshot description
nl: Beschrijving van momentopname instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings wizard
nl: Instelhulp

en: Setup Complete
nl: Instellen voltooid

en: Setup Wizard
nl: Instelhulp

en: Show additional debug messages
nl: Toon extra foutopsporingsboodschappen

en: Show all options
nl: Alle opties tonen

en: Show more applications to exclude on the next page
nl: Toon meer toepassingen om uit te sluiten op de volgende pagina

en: Show rsync output (default)
nl: Toon rsync-uitvoer (standaard)

en: Size
nl: Grootte

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
nl: De grootte van BTRFS-momentopnamen is aanvankelijk nul. Naarmate systeembestanden langzamerhand veranderen in de loop van de tijd, worden er gegevens geschreven op nieuwe gegevensblokken die schijfruimte innemen (kopiëren-bij-schrijven). Bestanden in de momentopname blijven verwijzen naar de oorspronkelijke gegevensblokken.

en: Skip GRUB2 reinstall
nl: Herinstallatie van GRUB2 overslaan

en: Snapshot
nl: Momentopname

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
nl: Momentopname '%s' is in gebruik door het systeem en kan niet worden verwijderd. Herstart het systeem om de teruggezette momentopname te activeren.

en: Snapshot Created
nl: Momentopname gemaakt

en: Snapshot Levels
nl: Niveaus voor momentopnamen

en: Snapshot deletion in progress...
nl: Verwijdering van momentopname(n) aan de gang...

en: Snapshot device
nl: Momentopname-apparaat

en: Snapshot device not available
nl: Momentopname-apparaat niet beschikbaar

en: Snapshot device not selected
nl: Momentopname-apparaat niet gekozen

en: Snapshot location
nl: Locatie van momentopname

en: Snapshot saved successfully
nl: Momentopname met succes opgeslagen

en: Snapshot to restore not specified!
nl: Terug te zetten momentopname is niet opgegeven.

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
nl: Momentopname zal actief worden na herstart van het systeem.

en: Snapshot(s) Deleted
nl: Momentopname(n) verwijderd

en: Snapshots
nl: Momentopnamen

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
nl: Momentopnamen worden direct gemaakt en teruggezet. Het maken van momentopnamen is een 'atomaire' transactie op het niveau van het bestandssysteem.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
nl: Momentopnamen worden gemaakt door het maken van kopieën van systeembestanden met rsync, en door onveranderde bestanden vanuit de vorige momentopname hard te koppelen.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
nl: Momentopnamen worden gemaakt met de ingebouwde functies van het BTRFS-bestandssysteem.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
nl: Momentopnamen zijn niet geagendeerd op vaste tijden.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
nl: Momentopnamen zijn volmaakte, byte-voor-byte-kopieën van het systeem. Niets wordt uitgesloten.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
nl: Momentopnamen worden teruggezet door het vervangen van subvolumes van het systeem. Aangezien bestanden nimmer gekopieerd, verwijderd of overschreven worden, is er geen gevaar voor gegevensverlies. Het bestaande systeem wordt behouden als een nieuwe momentopname na het terugzetten.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
nl: Momentopnamen worden opgeslagen op dezelfde schijf als die waarvan zij een opname bevatten (systeemschijf). Opslag op andere schijven wordt niet ondersteund. Indien de systeemschijf kapot gaat, zullen alle momentopnamen die erop zijn opgeslagen, net als het systeem zelf verloren gaan.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
nl: Momentopnamen worden opgeslagen in /timeshift op de gekozen partitie. Andere locaties worden niet ondersteund.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
nl: Momentopnamen worden opgeslagen in /timeshift-btrfs op de gekozen partitie. Andere locaties worden niet ondersteund.

en: Snapshots available for restore
nl: Momentopnamen beschikbaar voor terugzetten

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
nl: Momentopnamen kunnen worden opgeslagen op elke schijf die is geformatteerd met een Linux-bestandssysteem. Het opslaan van momentopnamen op een niet-systeemschijf of externe schijf zorgt ervoor dat het systeem kan worden teruggezet, zelfs wanneer de systeemschijf is beschadigd of opnieuw geformatteerd.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
nl: Momentopnamen kunnen niet worden gemaakt in de livesessie van de DVD

en: Snapshots will be created at selected intervals
nl: Momentopnamen zullen met gekozen tussenpozen worden gemaakt

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
nl: Momentopnamen zullen met gekozen tussenpozen worden gemaakt, indien de momentopname-schijf voldoende ruimte heeft (> 1 GB)

en: Snapshots will be removed during the next scheduled run
nl: Momentopnamen zullen worden verwijderd gedurende het eerstvolgende geagendeerde draaien van het programma

en: Specify backup device (default: config)
nl: Geef apparaat op voor reservekopieën (standaard: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
nl: Geef apparaat op voor installeren van GRUB2-opstartlader

en: Specify snapshot to restore
nl: Geef terug te zetten momentopname op

en: Specify target device
nl: Geef doelapparaat op

en: Status
nl: Toestand

en: Stop cron emails for scheduled tasks
nl: Staak cron-emails voor geagendeerde taken

en: Stopped
nl: Gestaakt

en: Subvolume exists at destination
nl: Subvolume bestaat op de bestemming

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
nl: Schakel om naar BTRFS-modus (standaard: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
nl: Schakel om naar RSYNC-modus (standaard: config)

en: Symlinks updated
nl: Symbolische koppelingen bijgewerkt

en: Synching file systems...
nl: Bestandssystemen synchroniseren...

en: Synching files with rsync...
nl: Bestanden synchroniseren met rsync...

en: Syntax
nl: Schrijfwijze

en: System
nl: Systeem

en: System Restore Utility
nl: Hulpmiddel voor systeemherstel

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
nl: Het systeem kan teruggerold worden naar een eerdere datum, door het terugzetten van een momentopname.

en: System will reboot after files are restored
nl: Het systeem zal herstarten nadat de bestanden zijn teruggezet

en: System will reboot after files are restored.
nl: Het systeem zal herstarten nadat de bestanden zijn teruggezet.

en: Tagged snapshot
nl: Gemarkeerde momentopname

en: Tags
nl: Markeringen

en: Target device is not mounted
nl: Doelapparaat is niet aangekoppeld

en: Target device is same as system device
nl: Doelapparaat is hetzelfde als het systeemapparaat

en: Target device not specified!
nl: Doelapparaat niet opgegeven.

en: The 'btrfs' command is not available on your system. Install the 'btrfs-tools' package and try again.
nl: De 'btrfs'-opdracht is niet beschikbaar op uw systeem. Installeer het pakket 'btrfs-tools' en probeer het opnieuw.

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
nl: De crondienst verzendt de uitvoer van geagendeerde taken als een e-mail naar de huidige gebruiker. Kies deze optie om de e-mails te onderdrukken voor crontaken die door Timeshift zijn gemaakt.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
nl: De systeempartitie heeft een niet-ondersteunde subvolume-indeling.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
nl: De doelpartitie heeft een niet-ondersteunde subvolume-indeling.

en: There are no snapshots on this device
nl: Er zijn geen momentopnamen op dit apparaat

en: This device is not encrypted
nl: Dit apparaat is niet versleuteld

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
nl: Op deze programmatuur zit beslist geen enkele garantie en de maker aanvaardt geen enkele verantwoordelijkheid voor welke schade dan ook, die mogelijk voortvloeit uit het gebruik van dit programma.

en: This software is free for personal and commercial use. It is distributed in the hope that it is useful but without any warranty. See the GNU General Public License v2 or later for more information
nl: Deze programmatuur is vrij voor persoonlijk en commercieel gebruik. Hij wordt verspreid in de hoop dat hij nuttig is, maar zonder enige garantie. Zie de GNU General Public License v2 voor meer informatie.

en: Timeshift is active
nl: Timeshift is actief

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
nl: Om terug te zetten met de standaardopties, drukt u bij elke vraag op de Entertoets.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Type
nl: Soort

en: Unknown option
nl: Onbekende optie

en: Unknown snapshot type
nl: Onbekende soort momentopname

en: Unknown value specified for option --tags
nl: Onbekende waarde opgegeven voor optie --tags

en: Unlocked device is mapped to '%s'
nl: Ontsloten apparaat is gekoppeld aan '%s'

en: Unlocked successfully
nl: Met succes ontsloten

en: Unmounting from
nl: Ontkoppelen van

en: Unshared
nl: Niet gedeeld

en: Unsupported Subvolume Layout
nl: Niet-ondersteunde subvolume-indeling

en: Update GRUB menu
nl: GRUB-menu bijwerken

en: Update initramfs
nl: initramfs bijwerken

en: Updated /etc/crypttab on target device
nl: Bijgewerkte /etc/crypttab op doelapparaat

en: Updated /etc/fstab on target device
nl: Bijgewerkte /etc/fstab op doelapparaat

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
nl: Werkt de elementen in het GRUB-menu bij (aanbevolen). Dit is veilig om uit te voeren en zou gekozen moeten blijven.

en: Updating GRUB menu...
nl: GRUB-menu bijwerken...

en: Updating bootloader configuration...
nl: Instellingen van opstartlader bijwerken...

en: Used
nl: Gebruikt

en: User
nl: Gebruiker

en: User Home Directories
nl: Persoonlijke mappen van gebruikers

en: User cancelled the password prompt
nl: Gebruiker heeft de wachtwoordvraag afgebroken

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
nl: Persoonlijke mappen van gebruikers zijn standaard uitgesloten, tenzij u hen hier kiest

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users Home
nl: Thuismappen van gebruikers

en: Vendor
nl: Leverancier

en: View Rsync Log for Create
nl: Bekijk logboek voor maken

en: View Rsync Log for Restore
nl: Bekijk logboek voor terugzetten

en: View TimeShift Logs
nl: Bekijk de logboeken van Timeshift

en: Volume
nl: Schijf

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Web Browsers
nl: Webbrowsers

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weekly snapshot failed!
nl: Wekelijkse momentopname is mislukt.

en: Weekly snapshots are enabled
nl: Wekelijkse momentopnamen zijn ingeschakeld

en: With Errors
nl: Met fouten

en: Wizard
nl: Instelhulp

en: Wrong password
nl: Verkeerd wachtwoord

en: Yes
nl: Ja

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
nl: U kunt doorgaan met werken op het huidige systeem. Na een herstart zal het huidige systeem zichtbaar zijn als een nieuwe momentopname. Deze momentopname kan, indien gewenst, later worden teruggezet, om de eerdere terugzetting ongedaan te maken.

en: [Advanced Users Only] Change these settings only if the restored system fails to boot.
nl: [Uitsluitend voor geavanceerde gebruikers] Verander deze instellingen alleen indien het teruggezette systeem niet kan opstarten.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
nl: [ENTER = standaard (%s), a = afbreken]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
nl: [ENTER = standaard (%s), r = rootapparaat, a = afbreken]

en: [Warning] Deleted invalid lock
nl: [Waarschuwing] Ongeldig slot verwijderd

en: all
nl: alles

en: btrfs returned an error
nl: btrfs meldde een fout

en: complete
nl: volledig

en: crontab file exported
nl: crontab-bestand geëxporteerd

en: crontab file installed
nl: crontab-bestand geïnstalleerd

en: incomplete
nl: onvolledig

en: marked for deletion
nl: gemarkeerd voor verwijdering

en: mounted at path
nl: gekoppeld op pad

en: remaining
nl: resterend

en: rsync returned an error
nl: rsync meld een fout

en: un-tagged
nl: ontmarkeerd
