kcmkio - en to et translation catalogue (1342 entries)

en: 
    The server said: "%1"
et: 
    Server teatas: "%1"

en:  (Points to %1)
et:  (Viitab asukohale %1)

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en:  days
et:  päeva

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: "vold" is not running.
et: "vold" ei tööta.

en: %1 (Error %2)
et: %1 (tõrge %2)

en: %1 (hidden)
et: %1 (peidetud)

en: %1 Item | %1 Items
et[0]: %1 element
et[1]: %1 elementi

en: %1 contacted. Waiting for reply...
et: %1 ühendus loodud, oodatakse vastust...

en: %1 is a file, but a folder was expected.
et: %1 on fail, kuid oodati kataloogi.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
et: %1 on kataloog, kuid oodati faili.

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
et: %1: SSL läbirääkimised nurjusid

en: %1 is required by the server, but is not available.
et: %1 on serveri poolt nõutud, kuid seda pole saadaval.

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
et: %1 kuni %2

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
et: Tekkis ootamatu viga (%1), kui võeti ette järgmine toiming: %2.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
et: Ligipääs keelati, kui võeti ette järgmine toiming: %1.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
et: Toimingut ''%1' ei saa sooritada, sest sihtserver keeldub vastu võtmast faili või kataloogi.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
et: Toimingut ''%1' ei saa sooritada, sest ressurss on lukus.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
et: Tekkis viga, kui võeti ette järgmine toiming: %1, %2. Põhjuste kokkuvõte on ära toodud allpool.

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
et: Tekkis ootamatu viga (%1), kui võeti ette järgmine toiming: %2.

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
et[0]: <p>Said küpsise masinast<br/><b>%2%3</b><br/>Kas aktsepteerid selle või keeldud sellest?</p>
et[1]: <p>Said %1 küpsist masinast<br/><b>%2%3</b><br/>Kas aktsepteerid selle või keeldud sellest?</p>

en: &Accept
et: &Aktsepteeri

en: &Application
et: R&akendus

en: &Browse...
et: &Lehitse...

en: &Charset:
et: Koo&ditabel:

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: &Current Session only
et: &Ainult käesolevas seansis

en: &Description:
et: Kirjel&dus:

en: &Details
et: &Detailid

en: &Do not close when command exits
et: Käsu lõ&petamisel ei suleta

en: &Edit Entry '%1'...
et: &Muuda kirjet '%1'...

en: &Eject '%1'
et: &Väljasta '%1'

en: &Enable Web shortcuts
et: V&eebi kiirkorralduste lubamine

en: &Execute
et: &Käivita

en: &File type:
et: &Failitüüp:

en: &Forever
et: &Jah

en: &Hide Entry '%1'
et: &Peida kirje '%1'

en: &Keep cache in sync
et: &Vahemälu hoitakse sünkros

en: &Keyword delimiter:
et: &Võtmesõna eraldaja:

en: &Link Here
et: &Lingi siia

en: &Location:
et: &Asukoht:

en: &Management
et: &Haldamine

en: &Move Here
et: Lii&guta siia

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &New...
et: &Uus...

en: &No
et: &Ei

en: &Only show when using this application (%1)
et: Näidatakse ainult selle rakenduse (%1) dial&oogides

en: &Only these cookies
et: &Ainult need küpsised

en: &Only this cookie
et: &Ainult see küpsis

en: &Open
et: &Ava

en: &Open with %1
et: &Ava rakendusega %1

en: &Overwrite
et: K&irjuta üle

en: &Paste Clipboard Contents
et: &Aseta lõikepuhvri sisu

en: &Paste File | &Paste %1 Files
et[0]: &Aseta fail
et[1]: &Aseta %1 faili

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
et[0]: &Aseta URL
et[1]: &Aseta %1 URL-i

en: &Permissions
et: Õi&gused

en: &Policy
et: &Reegel

en: &Reject
et: &Keeldu

en: &Release '%1'
et: Va&basta '%1'

en: &Reload List
et: Laadi nimeki&ri uuesti

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
et: &Rakenduse seos jäetakse kõigi seda tüüpi failide jaoks meelde
    "%1" (%2)

en: &Remove Entry '%1'
et: Eemalda ki&rje '%1'

en: &Rename
et: Nimeta ümbe&r

en: &Resume
et: Jä&tka

en: &Safely Remove '%1'
et: &Eemalda turvaliselt '%1'

en: &Send identification
et: Brauseri &identifikaatori saatmine

en: &Server response:
et: Serveri &vastus:

en: &Shortcuts:
et: Kii&rkorraldused:

en: &Show All Entries
et: &Näita kõiki kirjeid

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: &Supported file types:
et: Toetatud &failitüübid:

en: &Unmount '%1'
et: La&huta '%1'

en: &Use cache
et: Vahemäl&u kasutamine

en: &Use preferred shortcuts only
et: Ain&ult eelistatud kiirkorralduste kasutamine

en: &Use the following identification:
et: Kas&utatakse järgnevat identiteeti:

en: &View
et: &Vaade

en: &When browsing the following site:
et: Kui ühendus luuakse järgmise sai&diga:

en: &Work path:
et: &Töökataloog:

en: &Yes
et: &Jah

en: '%1' not found, please type a valid program name.
et: '%1' ei leitud, palun anna korrektne programmi nimi.

en: (%1, Link to %2)
et: (%1, viit asukohale %2)

en: (Symbolic Link to %1)
et: (Nimeviit asukohale %1)

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
et: (c) 1998-2000,2003: KFM-i/Konquerori arendajad

en: *|All Files
et: *|Kõik failid

en: *|All Folders
et: *|Kõik kataloogid

en: 1 File | %1 Files
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

en: 1 Folder | %1 Folders
et[0]: %1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

en: 1 day %2 | %1 days %2
et[0]: 1 päev %2
et[1]: %1 päeva %2

en: 1 file | %1 files
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
et[0]: 1 alamkataloog
et[1]: %1 alamkataloogi

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
et: <b>%1</b>, <b>%2</b>

en: <b>Details of the request</b>:
et: <b>Päringu üksikasjad</b>:

en: <b>Possible causes</b>:
et: <b>Võimalikud põhjused</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
et: <b>Võimalikud lahendused</b>:

en: <b>Technical reason</b>:
et: <b>Tehniline põhjus</b>:

en: <h1>Browser Identification</h1><p>The browser-identification module allows you to have full control over how KDE applications using the HTTP protocol (like Konqueror) will identify itself to web sites you browse.</p><p>This ability to fake identification is necessary because some web sites do not display properly when they detect that they are not talking to current versions of either Netscape Navigator or Internet Explorer, even if the browser actually supports all the necessary features to render those pages properly. For such sites, you can use this feature to try to browse them. Please understand that this might not always work, since such sites might be using non-standard web protocols and or specifications.</p><p><u>NOTE:</u> To obtain specific help on a particular section of the dialog box, simply click on the quick help button on the window title bar, then click on the section for which you are seeking help.</p>
et: <p><h1>Brauseri identifikaator</h1>Brauseri identifikaatori moodul võimaldab sulle täieliku kontrolli selle üle, kuidas KDE rakendused, mis tarvitavad HTTP protokolli (näiteks Konqueror) teatavad endast Interneti saitidele.</p><p>Võimalus saitidele valetada või võltsida identiteeti on vajalik, kuna mõned veebisaidid ei näita sisu korrektselt, kui nad saavad aru, et brauseriks ei ole Netscape Navigatori või IE viimane versioon, isegi siis, kui "tundmatu brauser" toetab kõiki vajalike standardeid, et neid lehti korrektselt näidata. Seetõttu on vajalik sellistele vaikeidentifikaatori saatmise asemel kasutada mingit muud, lisades nimekirja saidi- või domeenipõhise kirje.</p><p><u>MÄRKUS:</u> mingi konkreetse sektsiooni või dialoogiboksi kohta abiinfo saamiseks klõpsa akna nurgas asuval märgil <b>?</b> ning seejärel sektsioonil, mille kohta abi soovid saada.</p>

en: <h1>Cache</h1><p>This module lets you configure your cache settings.</p><p>This specific cache is an area on the disk where recently read web pages are stored. If you want to retrieve a web page again that you have recently read, it will not be downloaded from the Internet, but rather retrieved from the cache, which is a lot faster.</p>
et: <h1>Vahemälu</h1><p>See moodul võimaldab kontrollida vahemälu seadistusi.</p><p>See vahemälu on ketta piirkond, kuhu on salvestatud viimati vaadatud veebilehed. Kui soovid laadida lehte, mida oled hiljuti lugenud, ei laadita seda Internetist, vaid vahemälust, mis on palju kiirem.</p>

en: <h1>Cookie Management Quick Help</h1>
et: <h1>Küpsiste haldamise abi</h1>

en: <h1>Cookies</h1><p>Cookies contain information that KDE application using the HTTP protocol (like Konqueror) stores on your computer from a remote Internet server. This means that a web server can store information about you and your browsing activities on your machine for later use. You might consider this an invasion of privacy.</p><p>However, cookies are useful in certain situations. For example, they are often used by Internet shops, so you can 'put things into a shopping basket'. Some sites require you have a browser that supports cookies.</p><p>Because most people want a compromise between privacy and the benefits cookies offer, KDE offers you the ability to customize the way it handles cookies. You might, for example want to set KDE's default policy to ask you whenever a server wants to set a cookie or simply reject or accept everything. For example, you might choose to accept all cookies from your favorite shopping web site. For this all you have to do is either browse to that particular site and when you are presented with the cookie dialog box, click on <i> This domain </i> under the 'apply to' tab and choose accept or simply specify the name of the site in the <i> Domain Specific Policy </i> tab and set it to accept. This enables you to receive cookies from trusted web sites without being asked every time KDE receives a cookie.</p>
et: <h1>Küpsised</h1><p>Küpsised sisaldavad infot, mida KDE rakendused, mis tarvitavad HTTP protokolli (näiteks Konqueror), säilitavad sinu arvutis ning mis on internetiserveri poolt saadetud. See tähendab, et veebiserver saab infot sinu lehitsemisharjumuste kohta hilisemaks kasutamiseks sinu masinas hoida. Sa võid seda tõlgendada rünnakuna sinu privaatsusele.</p><p>Siiski on küpsised mõningates situatsioonides kasulikud. Näiteks kasutatakse küpsiseid tihti internetipoodides, nii et sa saad "panna asju oma ostukorvi". Mõned saidid vajavad veebilehitsejat, mis toetab küpsiseid.</p><p>Kuna enamik inimesi sooviks leida kompromissi privaatsuse ja küpsiste pakutavate hüvede vahel, pakub KDE võimalust kohandada viisi, kuidas küpsiseid käsitletakse. Nii võiksid sa panna KDE vaikereegliks küsimise, nii et iga kord, kui server soovib küpsist seada, saad ise otsustada. Oma lemmikutest internetikauplustele, mida sa usaldad, sea aga vaikereegliks aktsepteerimine, nii et iga kord, kui KDE sealt küpsise vastu võtab, ei küsita sinu käest kinnitust. Selleks on kaks võimalust: minna vajalikule leheküljele ja kui ilmub küpsisedialoog, klõpsata kaardil 'rakenda' võimalusele <i> see domeen </i> või siis määrata vajaliku saidi nimi kaardil <i> domeenipõhine reegel </i> ja panna see küpsiseid lubama. See võimaldab kasutada küpsiseid usaldusväärsetel veebilehekülgedel, ilma et KDE peaks sulle kogu aeg tülikaid kinnitusküsimusi esitama.</p>

en: <h1>Cookies</h1><p>Cookies contain information that KDE applications using the HTTP protocol (like Konqueror) store on your computer, initiated by a remote Internet server. This means that a web server can store information about you and your browsing activities on your machine for later use. You might consider this an invasion of privacy.</p><p> However, cookies are useful in certain situations. For example, they are often used by Internet shops, so you can 'put things into a shopping basket'. Some sites require you have a browser that supports cookies.</p><p> Because most people want a compromise between privacy and the benefits cookies offer, the HTTP kioslave offers you the ability to customize the way it handles cookies. So you might want to set the default policy to ask you whenever a server wants to set a cookie, allowing you to decide. For your favorite shopping web sites that you trust, you might want to set the policy to accept, then you can access the web sites without being prompted every time a cookie is received.</p>
et: <h1>Küpsised</h1><p>Küpsised sisaldavad infot, mida KDE rakendused, mis tarvitavad http protokolli (näiteks Konqueror), säilitavad sinu arvutis ning mis on internetiserveri poolt saadetud. See tähendab, et veebiserver saab infot sinu lehitsemisharjumuste kohta hilisemaks kasutamiseks sinu masinas hoida. Sa võid seda tõlgendada rünnakuna sinu privaatsusele.</p><p> Siiski on küpsised mõningates situatsioonides kasulikud. Näiteks kasutatakse küpsiseid tihti internetipoodides, nii et sa saad "panna asju oma ostukorvi". Mõned saidid vajavad veebilehitsejat, mis toetab küpsiseid.</p><p> Kuna enamik inimesi sooviks leida kompromissi privaatsuse ja küpsiste pakutavate hüvede vahel, pakub HTTP IO-moodul võimalust kohandada viisi, kuidas küpsiseid käsitletakse. Nii võiksid panna vaikereegliks küsimise, nii et iga kord, kui server soovib küpsist seada, saad sa ise otsustada. Oma lemmikutest internetikauplustele, mida sa usaldad, sea aga vaikereegliks aktsepteerimine, nii et iga kord, kui sealt küpsis vastu võetakse, ei küsita sult kinnitust.</p>

en: <h1>Enhanced Browsing</h1> In this module you can configure some enhanced browsing features of KDE. <h2>Web Shortcuts</h2>Web Shortcuts are a quick way of using Web search engines. For example, type "duckduckgo:frobozz" or "dd:frobozz" and your web browser will do a search on DuckDuckGo for "frobozz". Even easier: just press Alt+F2 (if you have not changed this keyboard shortcut) and enter the shortcut in the Run Command dialog.
et: <h1>Täiustatud lehitsemine</h1> Selles moodulis saab seadistada mõningaid erilisi Konquerori võimalusi. <h2>Veebi kiirkorraldused</h2> Veebi kiirkorraldused on kiire viis veebi otsingumootorite kasutamiseks. Näiteks sisestad lihtsalt "duckduckgo:eestimaa" või "dd:eestimaa" ning Konqueror koostab ise DuckDuckGole päringu ja näitab siis otsingu tulemusi, kus sisaldub sõna "eestimaa". Ka veel lihtsam viis on võimalik: vajuta Alt+F2 (kui sa pole seda kiirklahvi muutnud) ning sisesta kiirkorraldus käsu käivitamise dialoogi.

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
et: <h1>Võrgu eelistused</h1>Siin saab määrata KDE rakenduste käitumist Interneti ja kohtvõrgu kasutamisel. Kui ühenduse pidev aegumine on probleemiks või sul on ainult aeglane modemiühendus, võid proovida neid väärtusi suurendada.

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
et: <h1>Puhverserver</h1><p>Puhverserver on rakendus sinu arvuti ja interneti vahel, mis pakub veebilehtede puhverdamise ja/või filtreerimise teenust.</p><p>Puhverdavad puhverserverid annavad sulle võimaluse varem külastatud lehekülgedele kiiremini ligi pääseda, sest need on salvestatud puhverserveris.Filtreerivad puhverserverid võimaldavad blokeerida ligipääsu reklaamile, rämpsule või millele iganes vastavalt soovile.</p> <p><u>Märkus:</u> mõned puhverserverid pakuvad mõlemat teenust.</p>

en: <h1>Windows Shares</h1><p>Applications using the SMB kioslave (like Konqueror) are able to access shared Microsoft Windows file systems, if properly configured.</p><p>You can specify here the credentials used to access the shared resources. Passwords will be stored locally, and scrambled so as to render them unreadable to the human eye. For security reasons, you may not want to do that, as entries with passwords are clearly indicated as such.</p>
et: <h1>Windowsi ressursid</h1><p>Rakendused, mis tarvitavad SMB IO-moodulit (näiteks Konqueror) saavad juurdepääsu Microsoft Windowsi jagatud failisüsteemidele, kui need on vastavalt seadistatud.</p><p>Siin saab määrata kindlaks kasutajatunnused, mis võimaldavad juurdepääsu jagatud ressurssidele. Paroolid salvestatakse kohapeal ja hägustatuna, et inimsilm neist salasõna välja lugeda ei saaks. Turbekaalutlustel ei pruugiks seda tingimata teha, sest paroolidega kirjed on alati selgelt äratuntavad.</p>

en: <html><head/><body><p>Enable or disable web shortcuts. </p><p>Web shortcuts allow you to quickly access or search for information located online or on your hard drive. </p><p>KDE comes with many predefined Web shortcuts. One such Web shortcut is the Google (TM) search shortcut. To use it, you simply type the keyword 'gg' followed by the keyword delimiter and the search term, e.g. <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Veebikiirkorralduste lubamine või keelamine.</p><p>Veebikiirkorraldused võimaldavad kiiresti ligi pääseda teabele või otsida teavet, mis paikneb võrgus või ka kõvakettal. </p><p>KDE pakub tervet hulka veebikiirkorraldusi. Üks selliseid on näiteks Google (TM) otsingu kiirkorraldus. Selle kasutamiseks kirjuta lihtsalt võtmesõna 'gg' ning selle järel võtmesõna piiritleja ja otsingumõiste, nt. <span style=" font-weight:600;">gg:KDE</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enter the human-readable name of the web shortcut here.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kirjuta siia inimesele mõistetav veebikiirkorralduse nimi.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Select a default web shortcut. </p><p>This allows applications to automatically convert the typed word or phrase to web shortcut queries when they cannot be filtered into a proper URL. </p><p>To disable this functionality select <span style=" font-weight:600;">None</span> from the list. </p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Vaikimisi veebikiirkorralduse valimine.</p><p>See võimaldab rakendustel automaatselt teisendada kirjutatud sõna või väljendi veebipäringuks, kui neid ei saa filtreerida korralikuks URL-iks. </p><p>Selle võimaluse keelamiseks vali loendist <span style=" font-weight:600;">Puudub</span>. </p></body></html>

en: <li>Additional information: %1</li>
et: <li>Lisainfo: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
et: <li>Kuupäev ja kellaaeg: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
et: <li>Protokoll: %1</li>

en: <p>
    Automatically accept temporary cookies meant to expire at the end of the current session. Such cookies will not be stored in your computer's hard drive or storage device. Instead, they are deleted when you close all applications (e.g. your browser) that use them.</p><p><u>NOTE</u> Checking this option overrides your default as well as site specific cookie policies for session cookies.</p>
et: <p>
    Lülita see sisse, kui soovid automaatselt aksepteerida ajutisi küpsiseid, mis aeguvad seansi lõpus. Selliseid küpsiseid ei salvestata arvuti kõvakettale ega muudele salvestusseadmetele, vaid kustutakse pärast seda, kui kõik rakendused, mis neid kasutavad (näiteks veebilehitsejad), on suletud.</p><p><u>MÄRKUS:</u> kui sa selle valiku sisse lülitad, siis on sellel kõrgem prioriteet kui vaikeseadistustel ja konkreetsete saitide kohta käivatel seadistustel.</p>

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
et: <p>Kontrollsummad ei sobi.</p>Seda võib põhjustada vigane allalaadimine. Proovi fail uuesti alla laadida.<br/>Kui verifitseerimine endiselt nurjub, võta ühendust faili pakkujaga.

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
et: <p>Märgitakse osaliselt üleslaaditud failid.</p><p>Kui see valik on sisse lülitatud, siis on osaliselt üleslaaditud failidel laiend ".part". Laiend võetakse maha siis, kui üleslaadimine on edukalt lõpetatud.</p>

en: <p>Marks partially uploaded files through SMB, SFTP and other protocols.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
et: <p>Märgitakse SMB, SFTP ja teiste protokollide vahendusel osaliselt üleslaaditud failid.</p><p>Kui see valik on sisse lülitatud, siis on osaliselt üleslaaditud failidel laiend ".part". Laiend võetakse maha siis, kui üleslaadimine on edukalt lõpetatud.</p>

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
et: <para>KDE prügikast on seatud kasutama <b>Finder</b>i Trashi.<br></para>

en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>See valik lülitab sisse küpsiste toetuse. Tõenäoliselt soovid sa hoida seda sisselülitatuna ning kohandada küpsiste aktsepteerimise reegleid vastavalt oma privaatsuse vajadustele.</p><p>
    Arvesta, et küpsiste toe keelamine võib muuta paljud veebileheküljed kättesaamatuks.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Pane komadega eraldatult kirja masinanimed või IP-aadressid, millele ei tule rakendada ülal määratud puhverserveri seadistusi.</p>
    <p>Kui soovid välja jätta kõik mingi domeeni masinad, sisesta lihtsalt domeeni nimi ja pane selle ette punkt. Näiteks kõigi <i>kde.org</i> masinanimede välistamiseks kirjuta <i>.kde.org</i>. Metamärgid, näiteks '*' või '?', ei ole toetatud ja need ei avalda mingit mõju.</p>
    <p>Lisaks võib sisestada ka IP-aadresse, nt. 127.0.0.1, ja IP-aadresse alamvõrguga, nt. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Automatically detect and configure the proxy settings.<p>
    Automatic detection is performed using the <b>Web Proxy Auto-Discovery Protocol (WPAD)</b>.<p>
    <b>NOTE:</b> This option might not work properly or not work at all in some UNIX/Linux distributions. If you encounter a problem when using this option, please check the FAQ section at https://konqueror.org.
    </qt>
et: <qt>
    Puhverserveri seadistuse automaatne tuvastamine ja seadistamine.<p>
    Automaatne tuvastamine teostatakse <b>veebi puhverserveri automaatse tuvastamise protokolli (WPAD)</b> vahendusel.<p>
    <b>MÄRKUS:</b> see võimalus ei pruugi töötada korrektselt kõigi UNIX/Linuxi distributsioonidega. Kui sul tekib seda kasutades probleeme, uuri palun KKK osa aadressil https://konqueror.kde.org.
    </qt>

en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
et: <qt>
    Märkimisel rakendatakse ülal määratud puhverserveri seadistusi ainult aadressidele, mis on loetletud <i>erandite</i> nimekirjas.</qt>

en: <qt>
    Determines how cookies received from a remote machine will be handled: 
    <ul>
    <li><b>Ask</b> will cause KDE to ask for your confirmation whenever a server wants to set a cookie.</li>
    <li><b>Accept</b> will cause cookies to be accepted without prompting you.</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> will cause cookies to be accepted but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> will cause the cookiejar to refuse all cookies it receives.</li>
    </ul><p>
    <u>NOTE:</u> Domain specific policies, which can be set below, always take precedence over the default policy.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Vaikereegel määrab viisi, kuidas KDE käsitleb küpsiseid, mis on saadetud serverist, mis ei kuulu domeeni, millele sa oled määranud spetsiifilise reegli.
    <ul>
    <li><b>Küsitakse</b> - KDE küsib iga kord sinu käest, kui server soovib küpsist saata</li>
    <li><b>Aktsepteeritakse</b> - KDE aktsepteerib vaikides kõik küpsised</li>
    <li><b>Aktsepteeritakse seansi lõpuni</b> - KDE aktsepteerib küpsiseid, kuid nende kehtivus lõpeb koos seansiga.</li>
    <li><b>Keeldutakse</b> - KDE ei aktsepteeri küpsiseid</li>
    </ul><p>
    <u>MÄRKUS:</u> arvesta, et vaikereeglit eiratakse iga domeeni puhul, millele on seatud oma reegel.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta URI, mida kasutada otsingu sooritamiseks otsingumootoris.<br/>Kogu otsitavat teksti võib määrata kui \{@} või \{0}.<br/>
    Soovitatav on \{@}, sest see eemaldab kõik päringumuutujad (nimi=väärtus) tulemuse stringist, samas kui \{0} asendatakse muutmata päringu stringiga.<br/>Kindlate päringu sõnade määramiseks kasuta \{1} ... \{n} ning \{name} väärtuse määramiseks, mille annab päringus 'nimi=väärtus'.<br/>Lisaks sellele on võimalik määrata mitu viidet (nimed, numbrid ja stringid) korraga (\{nimi1,nimi2,...,"string"}).<br/>Esimest sobivat väärtust (vasakult) kasutatakse tulemuse URI-s asendusväärtusena.<br/>Vaikeväärtusena saab kasutada jutumärkides stringi, kui viidete nimekirjas vasakult midagi ei sobi.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>NO_PROXY</b>, mida kasutatakse aadresside salvestamiseks, mille puhul puhverserverit ei kasutata.<p>
    Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta siia saidi või domeeni nimi, millele reeglit rakendatakse. Näiteks <b>www.kde.org</b> või <b>.kde.org</b>.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>FTP_PROXY</b>, mida kasutatakse FTP puhverserveri aadressi seadistamiseks.<p>
    Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>HTTPS_PROXY</b>, mida kasutatakse HTTPS puhverserveri aadressi seadistamiseks.<p>
    Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>HTTP_PROXY</b>, mida kasutatakse HTTP puhverserveri aadressi seadistamiseks.<p>
    Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>SOCKS_PROXY</b>, mida kasutatakse SOCKS puhverserveri aadressi seadistamiseks.<p>
    Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the site or domain name where a fake browser identification should be used.<p>
    <u>NOTE:</u> Wildcard syntax such as \"*,?\" is NOT allowed: instead, use the top level address of a site to make generic matches; for example, if you want all KDE sites to receive a fake browser identification, you would enter <code>kde.org</code> - the fake identity would then be sent to any KDE site that ends with <code>kde.org</code>.</p>
    </qt>
et: <qt>
    Sisesta saidi või domeeni nimi, mille puhul soovid kasutada võltsidentiteeti.<p>
    <u>MÄRKUS:</u> metamärkide kasutamine, nt. \"*,?\" EI OLE lubatud. Selle asemel sisesta lihtsalt aadressi ühisosa, et kaasata kõiki selle ühisosa all olevaid saite. Kui soovid näiteks, et kõik KDE saidid saaksid võltsidentiteedi, sisesta siia lihtsalt <code>kde.org</code> - sel juhul saadetakse võltsidentiteet kõigile KDE saitidele, mille lõpus seisab <code>kde.org</code>.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Here you can modify the default browser-identification text or set a site <code>(eg. www.kde.org)</code> or a domain <code>(eg. kde.org)</code> specific identification text.<p>
    To add a new site-specific identification text, click the <code>New</code> button and supply the necessary information. To change an existing site-specific entry, click on the <code>Change</code> button. The <code>Delete</code> button will remove the selected site-specific identification text, causing the default setting to be used for that site or domain.
    </qt>
et: <qt>
    Siin saab muuta brauseri identifikaatori vaikestringi ja/või seada saidile <code>(nt. www.kde.org)</code> või domeenile <code>(nt. kde.org)</code> spetsiifilise identifikaatori.<p>
    Uue identifikaatori lisamiseks klõpsa lihtsalt nupule <code>Uus</code> ning sisesta vajalik info. Olemasoleva saidipõhise kirje muutmiseks klõpsa nupule <code>Muuda</code>. Nupp <code>Kustuta</code> eemaldab valitud reegli. Tulemuseks on see, et saidile või domeenile rakendatakse edaspidi vaikereeglit.
    </qt>

en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
et: <qt>
    Saitide nimekiri, millele on määratud spetsiaalne küpsiste käsitlemise reegel. Spetsiaalsed reeglid tühistavad saitide vaikereeglid.
    </qt>

en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
et: <qt>
    Lülita see valik sisse, kui soovid keelduda kõigi teiste saitide küpsistest, välja arvatud sinu poolt määratud saidi omadest. Kui näiteks külastad aadressi <b>www.foobar.com</b>, siis selle valiku sisselülitamise korral kontrollitakse ainult www.foobar.com-ist tulnud küpsiseid vastavalt sinu seadistustele. Kõigist muudest küpsistest keeldutakse automaatselt. See vähendab võimalusi, et veebisaitide haldajad saaksid koostada andmebaasi sinu veebilehitsemisharjumuste kohta.
    </qt>

en: <qt>
    Select the browser identification to use whenever contacting the site you specified above.
    </qt>
et: <qt>
    Vali brauseri identifikaator, mida kasutatakse ülaloleva saidi või domeeni külastamisel.
    </qt>

en: <qt>
    Select the desired policy:
    <ul>
    <li><b>Accept</b> - Allows this site to set cookies</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> - Allows this site to set cookies but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> - Refuse all cookies sent from this site</li>
    <li><b>Ask</b> - Prompt when cookies are received from this site</li>
    </ul>
    </qt>
et: <qt>
    Vali soovitud reegel:
    <ul>
    <li><b>Aktsepteeri</b> - Lubab sellele saidile küpsiste seadmise</li>
    <li><b>Aktsepteeri seansi lõpuni</b> - Lubab sellele saidile küpsiste seadmise, aga nende kehtivus lõpeb koos seansiga.</li>
    <li><b>Keeldu</b> - Kõigist sellest saidist saadetud küpsistest keeldutakse</li>
    <li><b>Küsi</b> - Kui sellest saidist küpsis vastu võetakse, küsitakse kasutajalt enne aktsepteerimist kinnitust</li>
    </ul>
    </qt>

en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
et: <qt>
    Vali otsingumootor, mida kasutada vaikimisi automaatse otsingu sooritamiseks, kui kirjutad URL-i asemel tavalised sõnad või fraasid. Selle võimaluse väljalülitamiseks vali nimekirjast <b>Puudub</b>.
    </qt>

en: <qt>
    Send the browser identification to web sites.<p>
    <u>NOTE:</u> Many sites rely on this information to display pages properly, hence, it is highly recommended that you do not totally disable this feature but rather customize it.<p>
    By default, only minimal identification information is sent to remote sites. The identification text that will be sent is shown below.
    </qt>
et: <qt>
    Kui see valik on välja lülitatud, ei saadeta saitidele, mida sa külastad, sinu brauseri kohta mingit infot.<p>
    <u>MÄRKUS:</u> paljud saidid toetuvad sellele infole, et lehekülgi korrektselt näidata ning seetõttu on väga soovitav, et sa selle info saatmist päris ära ei keelaks, vaid pigem kohandaksid.</p>
    Saitidele saadetakse ainult allpool <b>rasvases kirjas</b> toodud minimaalne info.
    </qt>

en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
et: <qt>
    Puhverserveri seadistamine
    <p>
    Puhverserver on rakendus sinu arvuti interneti vahel, mis pakub veebilehtede puhverdamise ja/või filtreerimise teenust. Puhverdavad puhverserverid annavad sulle võimaluse varem külastatud lehekülgedele kiiremini ligi pääseda, sest need on salvestatud puhverserveris. Filtreerivad puhverserverid võimaldavad blokeerida ligipääsu reklaamile, rämpsule või millele iganes vastavalt soovile.
    <p>
    Kui sa pole kindel, kas sa peaksid puhverserverit kasutama, uuri oma internetiteenuse pakkuja antud seadistusjuhiseid või päri seda oma süsteemiadministraatorilt.
    </qt>

en: <qt>
    The actual browser identification text that will be sent to the remote machine.
    </qt>
et: <qt>
    Tegelik brauseri identifikaator, mis saadetakse võrgumasinale.
    </qt>

en: <qt>
    The shortcuts entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the shortcut <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
et: <qt>
    Siin antud kiirkorraldusi saab kasutada KDE-s pseudo-URI skeemina. Näiteks kiirkorraldust <b>av</b> saab kasutada kui <b>av</b>:<b>minu otsing</b>
    </qt>

en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
et: <qt>
    Siin saab määrata igale domeenile eraldi reeglid küpsiste käsitlemiseks. Uue reegli lisamiseks klõpsa lihtsalt nupul <b>Lisa...</b> ja sisesta dialoogiboksi kogu vajalik info. Eksisteeriva reegli muutmiseks klõpsa nupul <b>Muuda...</b> ning vali dialoogiboksis uus reegel. Nupul <b>Kustuta</b> klõpsates saad eemaldada valitud reegli ning siis kasutatakse edaspidi selle domeeni puhul vaikereeglit. <b>Kustuta kõik</b> aga kustutab kõik domeenipõhised reeglid.
    </qt>

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
et: <qt>Kasutajal <b>%1</b> pole kodukataloogi.</qt>

en: <qt><center>Found an existing identification for<br/><b>%1</b><br/>Do you want to replace it?</center></qt>
et: <qt><center>Domeeni/saidi <b>%1</b> jaoks on identifikaator juba olemas. Kas soovid selle asendada?</center></qt>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
et: <qt><p>See nimekiri näitab failitüüpe, mida rakendus suudab käsitleda. Nimekiri on korraldatud vastavalt <u>MIME tüüpidele</u>.</p>
    <p>MIME ehk "mitmeotstarbeline interneti meililaiend" on standardprotokoll andmete tüübi tuvastamiseks failinime laiendi ning vastava <u>MIME tüübi</u> järgi. Näide: failinimes flower.bmp punkti järel seisev "bmp" annab teada, et tegemist on teatud pilditüübiga, nimelt <u>image/x-bmp</u>. Selleks, et määrata, milline rakendus millist failitüüpi suudab avada, peab süsteem olema teadlik iga rakenduse oskusest tulla toime vastavate laiendite ja MIME tüüpidega.</p>
    <p>Kui soovid seostada rakenduse mõne MIME tüübiga, mida nimekirjas ei ole, klõpsa allpool nupule <b>Lisa</b>. Kui nimekirjas on mõni failitüüp, millega rakendus toime ei tule, saab selle eemaldada klõpsuga nupule <b>Eemalda</b>.</p></qt>

en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
et: <qt><p>Süsteemis määratud puhverserveri seadistuste kasutamine.</p>
    <p>Mõned platvormid pakuvad süsteemset puhverserveri seadistust ning see valik võimaldab seda ära kasutada.</p>
    <p>Maci platvormil</p>
    <p>Windowsi platvormil</p>
    <p>Unixi ja Linuxi platvormil on süsteemsed puhverserveri seadistused tavaliselt kindlaks määratud keskkonnamuutujatega. Olemasolu korral leitakse ja kasutatakse järgmisi keskkonnamuutujaid: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
et: <qt>Domeeni/saidi <center><b>%1</b></center> jaoks on reegel juba olemas. Kas soovid selle asendada?</qt>

en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
et: <qt>Klõpsa sellel nupul, et proovida automaatset keskkonnamuutujate tuvastamist, mida saaks kasutada puhverserverite aadresside seadistamiseks. <p> See automaatne tuvastamine põhineb järgmistel enamkasutatud keskkkonnamuutujatel: HTTP_PROXY, FTP_PROXY ja NO_PROXY.</qt>

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
et: <qt>Kataloogipuus üles liikumiseks klõpsa sellel nupul.<br /><br />Kui aktiivseks asukohaks on nt. file:/home/konqi, siis sellel nupul klõpsamine viib sind kataloogi file:/home.</qt>

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
et: <qt>Faili <b>%1</b> omanikku pole võimalik muuta. Sul pole muutmiseks piisavalt õigusi.</qt>

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Omadusi pole võimalik salvestada. Tõenäoliselt pole sul piisavaid õigusi kirjutada <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the above proxy settings should not be used.<p>Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
et: <qt>Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>NO_PROXY</b>, mida kasutatakse aadresside salvestamiseks, mille puhul ülal määratud puhverserveri seadistusi ei kasutata.<p>Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p></qt>

en: <qt>Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
et: <qt>Sisesta keskkonnamuutuja nimi, näiteks <b>SOCKS_PROXY</b>, mida kasutatakse SOCKS puhverserveri aadressi seadistamiseks.<p>Teine võimalus on klõpsata nuppu <b>"Automaatne tuvastus"</b>, et proovida automaatset tuvastust.</p></qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali rakendus. Kui rakendust nimekirjas pole, sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali failitüübi <b>%1</b> avamiseks kasutatav rakendus. Kui rakendust pole nimekirjas, siis sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
et: <qt>Vali <b>%1</b> avamiseks kasutatav rakendus. Kui rakendust pole nimekirjas, siis sisesta nimi või klõpsa lehitsemise nupul.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
et[0]: <qt>Vali rakendus, millega avada fail.</qt>
et[1]: <qt>Vali rakendus, millega avada %1 faili.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
et: <qt>Vali rakendus, millega avada fail<br/>%1</qt>

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
et: <qt>Lülita see sisse, kui soovid kirjet kasutada ainult selles rakenduses (%1).<br /><br />Kui sa seda ei tee, on kirje nähtav kõikides rakendustes.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
et: <qt>Fail <b>%1</b> on käivitatav programm. Turvalisuse huvides seda ei käivitata.</qt>

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
et: <qt>Mallifaili <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Kasutajat <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
et: <qt>Selle nupu abil saab asukohti järjehoidjatesse lisada. Klõps sellel nupul avab menüü, mille abil saad järjehoidjaid valida, lisada ja redigeerida.<br /><br />Need järjehoidjad kuuluvad failidialoogi juurde, kuid kõiges muus on nad samasugused kui muud KDE järjehoidjad.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
et: <qt>See on failitüübi valija. Selle abil saab valida vormingu, millesse fail salvestatakse.</qt>

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
et: <qt>See on failide nimekirjale rakendatav filter. Faile, mis ei vasta filtri tingimustele, nimekirjas ei näidata. <p>Sul on võimalus valida rippmenüüst valmis filter või sisestada oma filter otse tekstiväljale.</p><p>Kasutada võib ka metamärke, nt. * ja ?.</p></qt>

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
et: <qt>See on kiirjuurdepääsu paneelil nähtav ikoon.<br /><br />Klõpsa nupul teistsuguse ikooni valimiseks.</qt>

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
et: <qt>See on kirjega seotud asukoht. Kasutada võib suvalist korrektset URL-i. Näide: <br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Klõpsates tekstivälja kõrval oleval nupul, saab lehitsedes liikuda vajalikule URL-ile.</qt>

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
et: <qt>See on failidialoogi seadistustemenüü. Sellest menüüst saad valida: <ul> <li>kuidas failid nimekirjas sorteeritakse</li> <li>vaate tüübi, nt. ikoonid või nimekiri</li> <li>kas näidatakse peidetud faile,</li> <li>asukohtade paneeli,</li> <li>failide eelvaatlusi,</li> <li>eraldi katalooge</li></ul></qt>

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
et: <qt>See on tekst, mis ilmub asukohtade liikumispaneelil.<br /><br />Nimetus peaks ühe-kahe sõnaga selgitama, millisele asukohale see viitab. Kui jätad nimetuse andmata, võetakse see asukoha URL-ist.</qt>

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
et: <qt>Sisenemine asukohta <b>%1</b>  nurjus.
    Sul pole õigusi sellele asukohale juurdepääsuks.</qt>

en: <qt>Unable to make file <b>%1</b> executable.
    %2.</qt>
et: <qt>Make-faili <b>%1</b> muutmine käivitatavaks nurjus.
    %2.</qt>

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
et: <qt>Määratud käsku pole võimalik käivitada. Faili või kataloogi <b>%1</b> ei ole olemas.</qt>

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
et: <qt>Tekstiväljale sisestamisel võidakse sulle pakkuda võimalikke variante. Seda võimalust on võimalik seadistada, klõpsates tekstiväljal hiire parema nupuga ning valides menüüst <b>Teksti lõpetamine</b> sulle sobiva variandi.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Sul puuduvad õigused <b>%1</b> käivitamiseks.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Rename
et: &Muuda nime

[ctx: @action:button]
en: Calculating...
et: Arvutamine...

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

[ctx: @action:button]
en: Enter a Different Name
et: Sisesta muu nimi

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
et: Proovi uuesti

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

[ctx: @action:inmenu]
en: More
et: Rohkem

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
et: Ühenda

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents...
et: Aseta lõikepuhvri sisu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
et: Aseta üks fail

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
et: Aseta üks kataloog

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
et[0]: Aseta üks element
et[1]: Aseta %1 elementi

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application...
et: &Muu rakendus ...

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
et: # asendatakse kasvavate numbritega alates numbrist:

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
et: <filename>%1</filename> ülekandmine nurjus

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
et: <filename>%1</filename> ülekandmine nurjus, sest see on liiga suur. Sihtfailisüsteem toetab ainult kuni 4 GiB suurusi faile

[ctx: @info]
en: Could not create a folder with the name <filename>%1</filename><nl/>because it is reserved for use by the operating system.
et: Kataloogi nimega <filename>%1</filename><nl/> ei saanud luua, sest see nimi on reserveeritud operatsioonisüsteemile.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
et: Kas tõesti visata see element prügikasti?<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
et: Kas tõesti kustutada see element jäädavalt?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Seda toimingut ei saa tagasi võtta.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
et[0]: Kas tõesti kustutada see element jäädavalt?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Seda toimingut ei saa tagasi võtta.</emphasis>
et[1]: Kas tõesti kustutada need %1 elementi jäädavalt?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Seda toimingut ei saa tagasi võtta.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
et: Kas soovite jäädavalt kustutada kõik failid prügikastist?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Seda toimingut ei saa tagasi võtta.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
et: Faili <filename>%1</filename> ei saa üle kanda, sest sihtfailisüsteem ei toeta nii suuri faile

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
et: Nime <filename>%1</filename> ei saa kasutada, sest see on reserveeritud operatsioonisüsteemile.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
et: Nimi <filename>%1</filename> algab punktiga, mistõttu kataloog on  vaikimisi peidetud.

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
et: <p>Kavatsed logida saidile "%1" sisse kasutajanimega "%2", aga veebisait ei nõuagi autentimist. See võib olla katse sind petta.</p><p>Kas "%1" on ikka kindlasti sait, mida soovid külastada?</p>

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: @info url]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
et: Teadmata suurus

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this box to select the highlighted web shortcut as preferred.<nl/>Preferred web shortcuts are used in places where only a few select shortcuts can be shown at one time.
et: Märkimisel valitakse esiletõstetud veebikiirkorraldus eelistatuks.<nl/>Eelistatud veebikiirkorraldusi kasutatakse seal, kus korraga saab näidata ainult mõningaid üksikuid kiirkorraldusi.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
et: Arvutatud ja oodatud kontrollsumma erinevad

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
et: Arvutatud ja oodatud kontrollsumma sobivad

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
et: Määratud sisend ei ole korrektne MD5, SHA1 või SHA256 kontrollsumma.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <emphasis strong='true'>automatic deletion</emphasis> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <emphasis strong='true'>not</emphasis> automatically delete any items after a certain timespan</para>
et: <para>Märkimisel on lubatud selliste failide <emphasis strong='true'>automaatne kustutamine</emphasis>, mis on määratud väärtusest vanemad. Jäta märkimata, kui sa <emphasis strong='true'>ei soovi</emphasis>, et faile kustutataks automaatselt pärast teatud ajavahemiku möödumist.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
et: <para>Märkimisel piiratakse prügikasti mahtu allpool määratud kettaruumiga. Vastasel juhul on prügikasti suurus piiramatu.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
et: <para>KDE prügikasti tühjendamine eemaldab ainult KDE prügikasti visatud asjad,<br>samal ajal kui prügikasti tühjendamine Finderis kustutab kõik.</para><para>KDE prügikasti visatud asjad on näha prügikastis kataloogis KDE.trash.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>In this module you can configure the web shortcuts feature. Web shortcuts allow you to quickly search or lookup words on the Internet. For example, to search for information about the KDE project using the Google engine, you simply type <emphasis>gg:KDE</emphasis> or <emphasis>google:KDE</emphasis>.</para><para>If you select a default search engine, then you can search for normal words or phrases by simply typing them into the input widget of applications that have built-in support for such a feature, e.g Konqueror.</para>
et: <para>Selles moodulis saab seadistada veebi kiirkorraldusi. Need võimaldavad kiiresti otsida sõnu internetis. Näiteks teabe leidmiseks KDE projekti kohta Google'i otsingumootoriga kirjuta lihtsalt <emphasis>gg:KDE</emphasis> või <emphasis>google:KDE</emphasis>.</para><para>Kui valid vaikimisi otsingumootori, piisab sõnade või väljendite otsimiseks määratud otsingumootoriga, kui kirjutada need lihtsalt rakendustes, näiteks Konqueroris, mis toetavad automaatselt sellise võimaluse kasutamist.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
et: <para>Siin saab määrata, mitmeks päevaks jäävad failid prügikasti. Kõik vanemad failid kustutatakse automaatselt.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
et: <para>Maksimaalne kettaruum, mis eraldatakse prügikastile.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
et: <para>Maksimaalne kettaruum protsentides, mis eraldatakse prügikastile.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
et: <para>Mahupiirangu ületamisel kustutatakse kõigepealt määratud tüüpi failid. Kui valida hoiatamine, siis kõigepealt hoiatataksegi, mitte ei kustutata kohe automaatselt faile.</para>

[ctx: @item]
en: Devices
et: Seadmed

[ctx: @item]
en: Places
et: Asukohad

[ctx: @item]
en: Remote
et: Kaugasukohad

[ctx: @item]
en: Removable Devices
et: Eemaldatavad seadmed

[ctx: @item]
en: Search For
et: Otsing

[ctx: @item]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
et: Hiljutised

[ctx: @item:inlistbox No default web shortcut]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
et: Seadmed

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
et: Muu

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
et:  [Domeeniülene]

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item to: | Rename the %1 selected items to:
et[0]: %1 valitud elemendile antakse nimeks:
et[1]: %1 valitud elemendile antakse nimeks:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
et: Elemendile <filename>%1</filename> antakse nimeks:

[ctx: @title job]
en: Copying
et: Kopeerimine

[ctx: @title job]
en: Creating directory
et: Kataloogi loomine

[ctx: @title job]
en: Deleting
et: Kustutamine

[ctx: @title job]
en: Examining
et: Uurimine

[ctx: @title job]
en: Mounting
et: Ühendamine

[ctx: @title job]
en: Moving
et: Liigutamine

[ctx: @title job]
en: Transferring
et: Ülekanne

[ctx: @title job]
en: Unmounting
et: Lahutamine

[ctx: @title:column]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @title:column]
en: Group
et: Grupp

[ctx: @title:column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: @title:column]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: @title:column]
en: Preferred
et: Eelistatud

[ctx: @title:column]
en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

[ctx: @title:column]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @title:column]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @title:column Name label from web shortcuts column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
en: Startup
et: Käivitamine

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
en: User
et: Kasutaja

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
et: &Toimingud

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
et: Ava &rakendusega

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
et: A&va rakendusega...

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
et: Kopeeri siia

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
et: Kopeeri asukohta

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
et: Kodukataloog

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
et: Liiguta siia

[ctx: @title:menu]
en: Move To
et: Liiguta asukohta

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
et: Juurkataloog

[ctx: @title:menu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse...
et: Sirvi...

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
et: Ko&ntrollsummad

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
et: Ül&dine

[ctx: @title:window]
en: Add Identification
et: Identifikaatori lisamine

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
et: Küpsiste reegli muutmine

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
et: Veebilehele mineku kinnitus

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Identification
et: Topeltidentifikaator

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
et: Topeltreegel

[ctx: @title:window]
en: Modify Identification
et: Identifikaatori muutmine

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
et: Uus küpsiste reegel

[ctx: @title:window]
en: New Folder
et: Uus kataloog

[ctx: @title:window]
en: Places
et: Asukohad

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
et: Elemendi nime muutmine

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
et: Elementide nime muutmine

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
et: Värskendamine nurjus

en: A file named %1 already exists.
et: Fail nimega %1 on juba olemas.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
et: Faili või kataloogi ei saa iseendasse lohistada

en: A file or folder named %1 already exists.
et: Fail või kataloog nimega %1 on juba olemas.

en: A folder cannot be moved into itself
et: Kataloogi ei saa iseendasse lohistada

en: A folder named %1 already exists.
et: Kataloog nimega %1 on juba olemas.

en: A more recent item named '%1' already exists.
et: Uuem element nimega '%1' on juba olemas.

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
et: Võrgus asuv tulemüür (seade, mis piirab internetiühendusi), mis kaitseb kas sinu või serveri võrku, võib piirata antud päringuid.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
et: Võib-olla oli viga protokollis ning server sulges vastuseks sellele veale ühenduse.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
et: Ilmselt on tegemist protokolli veaga või mitteühilduvusega.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
et: Ressurssi ei saa sihtkohas luua, enne kui ei ole loodud üks või enam vahekataloogi.

en: A similar file named '%1' already exists.
et: Samasuguse nimega fail '%1' on juba olemas.

en: A&dvanced Permissions
et: Muu&d õigused

en: Above File Name
et: Failinime kohal

en: Accep&t all cookies
et: Ak&tsepteeritakse kõik küpsised

en: Accept
et: Aktsepteeri

en: Accept &until end of session
et: Aktsepteeritakse seansi lõp&uni

en: Accept For Session
et: Aktsepteeri käesolevas seansis

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
et: Aktsepteeri küpsised kuni aktiivse seansi lõpuni

en: Accept for this &session
et: Aktsepteeri käesolevas &seansis

en: Accept until end of session
et: Aktsepteeri seansi lõpuni

en: Access Denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Access Permissions
et: Kasutamisõigused

en: Access denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Access denied to %1.
et: Ligipääs asukohale %1 on keelatud.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
et: Juurdepääs keelatud.
    Kirjutamine asukohta %1 nurjus.

en: Access to restricted port in POST denied.
et: Ligipääsu piirangutega pordile ei võimaldatud.

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
et: Soovitud ressursile <strong>%1</strong> on juurdepääs keelatud.

en: Accessed:
et: Loetud:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
et: Failidele ligipääs pole protokollis %1 toetatud.

en: Acme Co.
et: Niigu-Näägu AS

en: Acme Sundry Products Company
et: Niigu-Näägu disainrõivaste aktsiaselts

en: Action: %1
    Source: %2
    %3
et: Toiming: %1
    Allikas: %2
    %3

en: Ad&vanced Options
et: &Täpsemad valikud

en: Add &machine (processor) type
et: &Masina (protsessori) tüüp

en: Add Entry...
et: Lisa kirje...

en: Add File Type for %1
et: Failitüübi lisamine %1 jaoks

en: Add Network Folder
et: Lisa võrgukataloog

en: Add Places Entry
et: Asukohtade kirje lisamine

en: Add a new Web shortcut
et: Uue veebi kiirkorralduse lisamine

en: Add lang&uage information
et: Kee&le eelistused

en: Add new identification text for a site.
et: Saidile uue identifikaatori lisamine.

en: Add operating s&ystem name
et: &Operatsioonisüsteemi nimi

en: Add operating system &version
et: Operatsioonisüsteemi v&ersioon

en: Add...
et: Lisa...

en: Address is already in use
et: Aadress on juba kasutusel

en: Advanced Options for %1
et: %1 täpsemad valikud

en: Advanced Permissions
et: Muud õigused

en: All &cookies
et: Kõik &küpsised

en: All Files
et: Kõik failid

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: All cookies from this do&main
et: Kõik küpsised sellest &domeenist

en: All tags
et: Kõik sildid

en: Allow Expansion in Details View
et: Laienemise lubamine detailses vaates

en: Already Exists as Folder
et: Eksisteerib juba kataloogina

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
et: Kuigi ühendus serverisse <strong>%1</strong> loodi, katkes see ootamatult ühenduse sellises faasis, kus seda poleks pidanud juhtuma.

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
et: Kuigi serveriga loodi ühendus, ei saadud määratud aja jooksul vastust. Praegu kehtivad ajad on järgnevad: <ul> <li>Ühenduse loomise aegumine: %1 sekundit</li> <li>Vastuse saamise aegumine: %2 sekundit</li> <li>Puhverserverist vastuse saamise aegumine: %3 sekundit</li></ul> Neid väärtusi on võimalik muuta KDE Süsteemi seadistustes, valides Võrguseadistused -> Ühenduse valikud.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
et: Kuigi see on vähetõenäoline, võib tegemist olla riistvara veaga.

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
et: Kuigi sa võisid sisestada korrektsed andmed autentimiseks, see nurjus, sest autentimise meetodit, mida server kasutab, ei toeta KDE programm, mis implementeerib %1 protokolli toetuse.

en: Always use documents from the cache when available. You can still use the reload button to synchronize the cache with the remote host.
et: Lülita see sisse, kui soovid, et kasutataks alati vahemälu. Võrgus oleva veebilehe ja vahemälus oleva sünkroniseerimiseks saad kasutada nuppu "Laadi uuesti".

[ctx: Amount of used and available space on this device or partition]
en: Free space:
et: Vaba ruum:

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse muuta ressursi <strong>%1</strong> juurdepääsu õigusi (loabitte) nurjus.

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse muuta ressursi <strong>%1</strong> omanikku nurjus.

en: An attempt to create the requested folder failed.
et: Soovitud kataloogi loomise katse nurjus.

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Määratud ressursi <strong>%1</strong> kustutamise katse nurjus.

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
et: Katse hankida infot ressursi <strong>%1</strong> staatuse kohta (nt. ressursi nimi, tüüp, suurus jne.) nurjus.

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
et: Soovitud tegevuse jaoks vajalik sisselogimise katse ei olnud edukas.

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
et: Kataloogi <strong>%1</strong> eemaldamise katse nurjus.

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
et: Katse ressurssi <strong>%1</strong> ümber nimetada nurjus.

en: An error occurred while accessing '%1'
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
et: Tekkis viga, kui püüti kasutada '%1'. Süsteem teatas: %2

en: An older item named '%1' already exists.
et: Vanem element nimega '%1' on juba olemas.

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
et: Tundmatu masina viga näitab, et soovitud nimega <strong>%1</strong> masinat Internetist ei leitud.

en: Appl&y to All
et: &Rakendatakse kõigile

en: Apply Choice To
et: Rakenda järgnevale

en: Apply changes to all subfolders and their contents
et: Muudatused rakendatakse kõigile alamkataloogidele ja nende sisule

en: Ascending
et: Ülenevalt

en: Ask
et: Küsi

en: Ask &for confirmation
et: Kü&sitakse kinnitust

en: At least %1
et: Vähemalt %1

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
et: Valitud on vähemalt üks kataloog ja üks fail. Valitud faile eiratakse ning sisenetakse valitud kataloogi

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
et: Katse leida teist teed sama tulemuse saavutamiseks.

en: Authentication Dialog
et: Autentimisdialoog

en: Authentication Failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
et: Autentimine nurjus: meetod %1 pole toetatud

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
et: Autoriseerimine nurjus, %1 autentimine pole toetatud

en: Authorization failed.
et: Autentimine nurjus.

en: Auto D&etect
et: A&utomaatne tuvastus

en: Automaticall&y accept session cookies
et: Seansiküpsised aktsepteeritakse aut&omaatselt

en: Automatically select filename e&xtension
et: &Failinime laiend valitakse automaatselt

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
et: &Failinime laiend valitakse automaatselt (%1)

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
et: %1 vaba, kokku %2 (kasutusel %3%)

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
et: Längkriipse ei tohi kasutada failide ja kataloogide nimedes.

en: Blocked request.
et: Blokeeritud päring.

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: C&ancel
et: Loo&bu

en: C&lear Cache
et: Tühjenda &vahemälu

en: C&onnect
et: Üh&enda

en: C&ontinue
et: &Jätka

en: C&ontinue Loading
et: &Jätka laadimist

en: Calculate
et: Arvuta

en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
et: Arvutamine... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can Only View
et: Ainult vaatamise õigus

en: Can Only View Content
et: Ainult sisu vaatamise õigus

en: Can Only View/Read Content
et: Ainult vaatamise/lugemise õigus

en: Can View & Modify
et: Vaatamise ja muutmise õigus

en: Can View & Modify Content
et: Sisu vaatamise ja muutmise õigus

en: Can View/Read & Modify/Write
et: Vaatamise/lugemise ja muutmise/kirjutamise õigus

en: Can not create socket for launching io-slave for protocol '%1'.
et: Sokli loomine protokolli "%1" IO-mooduli käivitamiseks nurjus.

en: Can not find 'kioslave5' executable at '%1'
et: Täitmisfaili "kioslave5" asukohast "%1" ei leitud

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
et: Protokollile '%1' ei leitud IO-moodulit.

en: Canada
et: Eesti

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
et: Protokolli %1 initsialiseerimine nurjus

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
et: Protokolli %1 nõutava protsessi käivitamine nurjus

en: Cannot Open Resource For Reading
et: Ressursi avamine lugemiseks nurjus

en: Cannot Open Resource For Writing
et: Ressursi avamine kirjutamiseks nurjus

en: Cannot Read From Resource
et: Ressurssi pole võimalik lugeda

en: Cannot Save Cookies
et: Küpsiste salvestamine nurjus

en: Cannot Write to Resource
et: Ressurssi pole võimalik kirjutada

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
et: Faili kopeerimine asukohast %1 asukohta %2 nurjus (viga: %3).

en: Cannot open file
et: Faili avamine nurjus

en: Cannot talk to klauncher: %1
et: Klauncher'iga pole võimalik suhelda: %1

en: Certificate chain:
et: Sertifikaadiahel:

en: Chan&ge...
et: &Muuda...

en: Change Attribute
et: Atribuudi muutmine

en: Change File Owner
et: Failiomaniku muutmine

en: Change File Permissions
et: Failiõiguste muutmine

en: Change Timestamp
et: Ajatempli muutmine

en: Change the selected identifier text.
et: Valitud identifikaatori muutmine.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
et: Failide atribuutide muutmine pole %1 protokollis toetatud.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
et: Failide omaniku muutmine pole %1 protokollis toetatud.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
et: Veendu, et ükski rakendus ei kasuta seadet, ning proovi siis uuesti.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
et: Veendu, et seade on tööks valmis (et CD-seadmes oleks plaat, disketiseadmes diskett, eemaldatavad seadmed oleks korrektselt ühendatud ning toite all), ning proovi siis uuesti.

en: Check this box if you want the web pages you visit to be stored on your hard disk for quicker access. The stored pages will only be updated as needed instead of on every visit to that site. This is especially useful if you have a slow connection to the Internet.
et: Lülita see sisse, kui soovid, et vaadatavad veebilehed salvestataks ka kõvakettale, et nende vaatamine hiljem kiirem oleks. Sel juhul tõmmatakse veebilehti hiljem ainult siis, kui see on vajalik. Efekt on seda suurem, mida aeglasem on su võrguühendus.

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
et: Lülita see sisse, kui rakendus, mida soovid käivitada, töötab tekstirežiimis või kui soovid infot, mida edastab terminaliemulaatori aken.

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
et: Lülita see sisse, kui tekstirežiimis töötav rakendus pakub väljumisel mingit mõistlikku infot. Terminaliemulaatori avatuna hoidmine võimaldab seda ka kätte saada.

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
et: Lülita see sisse, kui soovid olla kindel, et rakendus ikka käivitus. Visuaalne tagasiside võib kujutada endast hõivatud kursorit või märguannet tegumiribal.

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
et: Lülita see sisse, kui soovid käivitada rakenduse mõne muu kasutaja ID-ga. Iga protsessiga võib olla seotud erinev kasutaja ID. See määrab ära faili kasutamise ja muud õigused. Selle võimaluse pruukimiseks tuleb anda vastava kasutaja parool.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
et: Veendu, et mõni teine rakendus ega kasutaja ei kasuta faili või pole seda lukustanud.

en: Check your access permissions on this resource.
et: Kontrolli, kas sul on sellele ressursile juurdepääsu õigused olemas.

en: Check your network connection status.
et: Kontrolli võrguühendust.

en: Checksums match.
et: Kontrollsummade sobivus

en: Choose Application
et: Rakenduse valimine

en: Choose Application for %1
et: Rakenduse valimine %1 jaoks

en: Choose a delimiter to mark the Web shortcut keyword.
et: Veebikiirkorralduse võtmesõna tähistava piiritleja valimine.

en: Choose a different filename for the destination file.
et: Vali sihtfailile mõni muu nimi.

en: Choose an &icon:
et: &Ikoon:

en: Choose an alternate filename for the new file.
et: Pane uuele failile mõni muu nimi.

en: Choose an alternate name for the new folder.
et: Pane uuele kataloogile mõni muu nimi.

en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
et: Vali eraldaja, mis lahutab võtmesõna otsitavast sõnast või fraasist.

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
et: Vali valitud faili avamiseks kasutatava rakenduse nimi.

en: City:
et: Linn:

en: Class
et: Klass

en: Cleanup:
et: Puhastamine:

en: Click for Location Navigation
et: Klõpsa asukohta liikumiseks

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
et: Siit saab lehitseda failisüsteemi, et leida vajalik käivitatav fail.

en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
et: Siin saab muuta, kuidas rakendus käivitada, millist tagasisidet see annab, D-Bus-i valikuid või määrata see töötama mõne muu kasutajanimega.

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
et: Klõpsa sellele nupule, kui soovid lisada failitüübi (MIME tüübi), mida rakendus käsitleda suudab.

en: Click this button to create a new folder.
et: Uue kataloogi loomiseks klõpsa sellel nupul.

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
et: Sellel nupul klõpsamine viib sind lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra tagasi.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
et: Sellel nupul klõpsamine viib sind lehitsemise ajaloos ühe sammu võrra edasi.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
et: Sellel nupul klõpsamine laadib aktiivse asukoha sisu uuesti.

en: Click to Edit Location
et: Klõpsa asukoha muutmiseks

en: Click to copy the checksum to the clipboard.
et: Klõpsa kontrollsuuma kopeerimiseks lõikepuhvrisse.

en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
et: Klõpsa kontrollsumma asetamiseks lõikepuhvrist sisestusväljale.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
et: Ühenduste sulgemine pole protokollis %1 toetatud.

en: Co&mmand:
et: K&äsk:

en: Co&ntinue
et: &Jätka

[ctx: Colon as keyword delimiter]
en: Colon
et: Koolon

en: Comm&ent:
et: Komm&entaar:

en: Command to execute
et: Käivitatav käsk

en: Common name:
et: Nimi:

en: Communication with the local password server failed
et: Ühendus kohaliku parooliserveriga nurjus

en: Compact View
et: Kompaktne vaade

en: Configure &Policy...
et: Seadista ree&glit...

en: Configure Web Shortcuts...
et: Seadista veebi kiirkorraldusi...

en: Configure enhanced browsing features
et: Täiustatud lehitsemise seadistamine

en: Connect to the Internet directly.
et: Internetti ühendutakse otse.

en: Connected to host %1
et: Ühendatud masinaga %1

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
et: Ühendus serverisse suleti ootamatult

en: Connection to Server Refused
et: Server keeldus ühendust loomast

en: Connection to host %1 is broken.
et: Ühendus masinaga %1 on katkenud.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
et: Edasise juhatuse saamiseks võta ühendust serveri administraatoriga.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
et: Võta ühendust serveri administraatoriga, et teda probleemist teavitada.

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
et: Edasise juhatuse saamiseks võta ühendust tehnilise toega või süsteemi administraatoriga.

en: Contents:
et: Sisu:

en: Cookie Alert
et: Küpsise hoiatus

en: Cookie Details
et: Detailne info küpsise kohta

en: Cookie Name
et: Küpsise nimi

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Files
et: Failide kopeerimine

en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
et: Kopeeri ja aseta kontrollsumma allolevasse välja.<br/>Kontrollsummat pakub tavaliselt veebileht, kust selle faili alla laadisid.

en: Copying files within %1 is not supported.
et: Failide kopeerimine asukohta %1 pole toetatud.

en: Could Not Accept Network Connection
et: Võrguühendusi pole võimalik aktsepteerida

en: Could Not Alter Permissions of Resource
et: Ressursi õigusi pole võimalik muuta

en: Could Not Bind
et: Sidumine nurjus

en: Could Not Cancel Listing
et: Jälgimise peatamine nurjus

en: Could Not Change Ownership of Resource
et: Ressursi omanikku pole võimalik muuta

en: Could Not Create Folder
et: Kataloogi loomine nurjus

en: Could Not Create Link
et: Viita pole võimalik luua

en: Could Not Create Network Connection
et: Võrguühenduse loomine nurjus

en: Could Not Create Socket
et: Pesa loomine nurjus

en: Could Not Create Symbolic Link
et: Nimeviita pole võimalik luua

en: Could Not Delete Original File
et: Originaalfaili pole võimalik kustutada

en: Could Not Delete Resource
et: Ressurssi pole võimalik kustutada

en: Could Not Delete Temporary File
et: Ajutist faili pole võimalik kustutada

en: Could Not Determine Resource Status
et: Ressursi staatust pole võimalik kindlaks määrata

en: Could Not Listen
et: Jälgimine nurjus

en: Could Not Listen for Network Connections
et: Võrguühendusi pole võimalik jälgida

en: Could Not Login: %1
et: Sisselogimine nurjus: %1

en: Could Not Mount Device
et: Seadet pole võimalik ühendada

en: Could Not Remove Folder
et: Kataloogi pole võimalik eemaldada

en: Could Not Rename Original File
et: Originaalfaili pole võimalik ümber nimetada

en: Could Not Rename Resource
et: Ressurssi pole võimalik ümber nimetada

en: Could Not Rename Temporary File
et: Ajutist faili pole võimalik ümber nimetada

en: Could Not Resume File Transfer
et: Faili transporti pole võimalik jätkata

en: Could Not Stat Resource
et: Ressursi staatust ei leitud

en: Could Not Unmount Device
et: Seadet pole võimalik lahutada

en: Could not accept %1.
et: %1 aktsepteerimine nurjus.

en: Could not access %1.
et: Asukohale %1 pole võimalik ligi pääseda.

en: Could not bind %1.
et: %1 sidumine nurjus.

en: Could not change ownership for %1.
et: %1 omaniku muutmine pole võimalik.

en: Could not change permissions for
    %1
et: Faili/kataloogi %1
    õiguste muutmine pole võimalik

en: Could not change permissions for %1.
et: %1 õiguste muutmine pole võimalik.

en: Could not communicate with password server
et: Suhtlemine parooliserveriga nurjus

en: Could not connect to host %1.
et: Ühenduse loomine masinasse %1 nurjus.

en: Could not create directory %1
et: Kataloogi %1 loomine nurjus

en: Could not create socket for accessing %1.
et: Pesa loomine ligipääsuks asukohale %1 nurjus.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
et: Nimeviita %1 pole võimalik luua.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not delete file %1.
et: Faili %1 pole võimalik kustutada.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
et: Esialgset faili %1 pole võimalik kustutada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
et: Osalist faili %1 pole võimalik kustutada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not download the proxy configuration script
et: Puhverserveri seadistuse skripti allalaadimine nurjus

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skripti allalaadimine nurjus:
    %1

en: Could not enter folder %1.
et: Kataloogi %1 pole võimalik siseneda.

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
et: Käivitatava faili nime mõistmine '%1' põhjal nurjus, palun anna korrektne programmi nimi.

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
et: 'FindProxyForURL' ega 'FindProxyForURLEx' ei leitud

en: Could not find a usable proxy configuration script
et: Kasutuskõlblikku puhverserveri seadistuse skripti ei leitud

en: Could not find any application or handler for %1
et: %1 jaoks ei leitud ühtegi rakendust ega käitlejat

en: Could not find filename %1 in %2.
et: Failinime %1 asukohas %2 ei leitud.

en: Could not find program "mount"
et: Rakendust "mount" ei leitud

en: Could not find program "umount"
et: Rakendust "umount" ei leitud

en: Could not find the program '%1'
et: Rakendust '%1' ei leitud

en: Could not get group id for given group name %1
et: Määratud grupi nimele %1 ei õnnestunud hankida grupi ID-d

en: Could not get user id for given user name %1
et: Määratud kasutajanimele %1 ei õnnestunud hankida kasutaja ID-d.

en: Could not listen %1.
et: %1 jälgimine nurjus.

en: Could not login to %1.
et: Sisselogimine saidile %1 nurjus.

en: Could not make folder %1.
et: Kataloogi %1 loomine nurjus.

en: Could not modify the ownership of file %1
et: Faili %1 omaniku muutmine nurjus

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
et: Seadet pole võimalik ühendada.
    Tagastatud veateade:
    %1

en: Could not read %1.
et: Pole võimalik lugeda %1.

en: Could not read file %1.
et: Faili %1 lugemine nurjus.

en: Could not remove %1, check permissions
et: %1 eemaldamine nurjus, kontrolli õigusi

en: Could not remove folder %1.
et: Kataloogi %1 eemaldamine nurjus.

en: Could not rename file %1.
et: Faili %1 pole võimalik ümber nimetada.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
et: Esialgset faili %1 pole võimalik ümber nimetada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
et: Osalist faili %1 pole võimalik ümber nimetada.
    Palun kontrolli õigusi.

en: Could not resume file %1.
et: Faili %1 kirjutamist pole võimalik jätkata.

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
et: Omaduste salvestamine nurjus. Toetatud on ainult kohaliku failisüsteemi kirjed.

en: Could not set non-blocking mode
et: Mitteblokeeriva režiimi määramine nurjus

en: Could not start process %1.
et: Protsessi %1 käivitamine nurjus.

en: Could not terminate listing %1.
et: %1 jälgimist pole võimalik katkestada.

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
et: Seadet pole võimalik lahutada.
    Tagastatud veateade:
    %1

en: Could not write to %1.
et: Kirjutamine asukohta %1 nurjus.

en: Could not write to file %1.
et: Faili %1 kirjutamine nurjus.

en: Country:
et: Riik:

en: Create Directory
et: Kataloogi loomine

en: Create Folder
et: Kataloogi loomine

en: Create New
et: Loo uus

en: Create New File Type
et: Loo uus failitüüp

en: Create Symlink
et: Nimeviida loomine

en: Create link to URL
et: Loo viit URL-ile

en: Create new folder in %1:
et: Uus kataloog asukohas %1;

en: Created:
et: Loodud:

en: Creating directory
et: Kataloogi loomine

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
et: Kataloogide loomine pole %1 protokollis toetatud.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
et: Nimeviitade loomine pole protokollis %1 toetatud.

en: Current connection is not secured with SSL.
et: Käesolevat ühendust ei turva SSL.

en: Current connection is secured with SSL.
et: Käesolevat ühendust turvab SSL.

en: Custom Path
et: Kohandatud asukoht

en: Cyclic Link Detected
et: Avastati tsükliline viit

en: Cyclic Link Detected During Copy
et: Kopeerides avastati tsükliline viit

en: D&elete
et: &Kustuta

en: D-Bus Communication Error
et: D-Busi kommunikatsiooni viga

en: D-Bus registration:
et: D-BUS-i registreerimine:

en: Data format:
et: Andmevorming:

en: Date: %1
et: Kuupäev: %1

en: De&lete
et: &Kustuta

en: De&vice
et: Sea&de:

en: Default Identification
et: Vaikeidentifikaator

en: Default Policy
et: Vaikereegel

en: Default Web &shortcut:
et: Vaikimi&si veebikiirkorraldus:

en: Default for new files in this folder
et: Selle kataloogi uute failide vaikeväärtus

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
et: Uus kataloog

en: Default password:
et: Parool vaikimisi:

en: Default user name:
et: Kasutajanimi vaikimisi:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete A&ll
et: Ku&stuta kõik

en: Delete Biggest Files From Trash
et: Kustutatakse suurimad failid

en: Delete Entry
et: Eemalda kirje

en: Delete Files
et: Failide kustutamine

en: Delete Oldest Files From Trash
et: Kustutatakse vanimad failid

en: Delete Permanently
et: Lõplik kustutamine

en: Delete all identifiers.
et: Kõigi identifikaatorite kustutamine.

en: Delete files older than
et: Kustutatakse failid, mis on vanemad kui

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
et: Kustuta üks osa lõputust tsüklist, nii et tsükkel katkeks, ja proovi siis uuesti.

en: Delete the current file and try again.
et: Kustuta olemasolev fail ja proovi siis uuesti.

en: Delete the current folder and try again.
et: Kustuta olemasolev kataloog ja proovi siis uuesti.

en: Delete the highlighted Web shortcut
et: Esiletõstetud veebikiirkorralduse kustutamine

en: Delete the selected identifier text.
et: Valitud identifikaatori kustutamine.

en: Deleting
et: Kustutamine

en: Deleting files from %1 is not supported.
et: Failide kustutamine asukohast %1 pole toetatud.

en: Descending
et: Alanevalt

en: Description
et: Kirjeldus

en: Destination
et: Sihtfail

en: Detailed Tree View
et: Detailne puuvaade

en: Detailed View
et: Detailne vaade

en: Details
et: Üksikasjad

en: Details View
et: Detailne vaade

en: Details:
et: Üksikasjad:

en: Detect proxy configuration automatically
et: Puhverserveri seadistuse automaatne tuvastamine

en: Device
et: Seade

en: Device (/dev/fd0):
et: Seade (/dev/fd0):

en: Device:
et: Seade:

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory Permissions: %1
et: Kataloogi õigused: %1

en: Disable Passive FTP
et: Passiivse FTP keelamine

en: Discrete GPU
et: Diskreetne GPU

en: Disk Full
et: Ketas on täis

en: Disk cache &size:
et: Kettavahemälu &suurus:

en: Display SSL &Information
et: &Näita SSL infot

en: Do Not Delete
et: Ära kustuta

en: Do Not Know
et: Ma ei tea

en: Do Not Upload
et: Ära laadi üles

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: Do not close when command exits
et: Käsu lõpetamisel ei suleta

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
et: Seda faili ei kopeerita ega liigutata, vaid hüpatakse järgmisele

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
et: Seda kataloogi ei kopeerita ega liigutata, vaid hüpatakse järgmisele

en: Do not fetch web pages that are not already stored in the cache. Offline mode prevents you from viewing pages that you have not previously visited.
et: Ei tõmmata veebilehekülgi, mida ei ole juba vahemälus. Võrguühenduseta lehitsemine takistab vaatamast lehekülgi, mida sa ei ole varem külastanud.

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
et[0]: Kas tõesti visata see element prügikasti?
et[1]: Kas tõesti visata need %1 elementi prügikasti?

en: Do you want to retry?
et: Kas proovida uuesti?

en: Domain
et: Domeen

en: Domain:
et: Domeen:

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
et: Kontrolli veel kord üle, kas sisestasid ikka õige asukoha, ning proovi siis uuesti.

en: Double-check your proxy settings and try again.
et: Kontrolli veel kord puhverserveri seadistused üle ja proovi uuesti.

en: Drive: %1
et: Ketas: %1

en: Drop the item into a different file or folder.
et: Lohista element teise faili või kataloogi.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit ACL Entry
et: ACL kirje muutmine

en: Edit Entry...
et: Muuda kirjet...

en: Edit Places Entry
et: Asukohtade kirje muutmine

en: Edit mode
et: Redigeerimisrežiim

en: Effective
et: Toimivad

en: Eject
et: Väljasta

en: Empty the contents of the trash
et: Tühjenda prügikasti sisu

en: Enable coo&kies
et: &Küpsiste lubamine

en: Enable launch feedback
et: Käivitamise tagasiside lubamine

en: Enable passive &mode (PASV)
et: Passiivse režiimi (PASV) luba&mine

en: Enable this flag to allow entering the folder.
et: See lipp lubab kataloogi siseneda.

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
et: See lipp lubab faili rakendusena käivitada.

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
et: Selle sisselülitamine lubab ainult kataloogi omanikul selles leiduvaid faile ja katalooge kustutada või ümber nimetada. Teised kasutajad võivad ainult uusi faile lisada, kui neil on sisu muutmise õigus.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
et: Selle sisselülitamine märgib faili käivitatavaks. Sellel on mõtet ainult rakenduste ja skriptide puhul. See on nõutav, kui soovid neid ka käivitada.

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
et: Lubab FTP passiivse režiimi. See on vajalik, et FTP töötaks tulemüüride tagant.

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Encryption:
et: Krüptimine:

en: End of Session
et: Seansi lõpp

en: End of session
et: Seansi lõpp

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
et: Veendu, et kataloog on olemas ning tühi, ja proovi uuesti.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
et: Veendu, kas resurss on olemas, ning proovi uuesti.

en: Enter descriptive label here
et: Sisesta kirjeldav nimi

[ctx: Enter folder]
en: Enter
et: Sisenemine

en: Enter the address for the proxy configuration script.
et: Sisesta siia puhverserveri seadistusteskripti aadress.

en: Enter the address of the FTP proxy server.
et: Sisesta siia FTP puhverserveri aadress.

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
et: Sisesta siia HTTP puhverserveri aadress.

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
et: Sisesta siia HTTPS proxy serveri aadress.

en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
et: Sisesta siia SOCKS puhverserveri aadress.

en: Enter the certificate password:
et: Sertifikaadi parool:

en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
et: Kirjuta masina või domeeni nimi, nt. kde.org, millele reegel kehtib.

en: Enter the human-readable name of the search provider here.
et: Otsngumootori nimi inimesele mõistetaval kujul.

en: Enter the port number of the FTP proxy server.
et: Sisesta siia FTP-puhverserveri port.

en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
et: Sisesta siia HTTP-puhverserveri port.

en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
et: Sisesta siia HTTPS-puhverserveri port.

en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
et: Sisesta siia SOCKS puhverserveri port.

en: Enter the user name you want to run the application as here.
et: Sisesta kasutajanimi, millega rakendus käivitada.

en: Enter the user name you want to run the application as.
et: Sisesta kasutajanimi, millega rakendus käivitada.

en: Entry Type
et: Kirje tüüp

en: Error processing Exec field in %1
et: Viga Exec-välja töötlemisel %1-s

en: Error saving image to %1
et: Tõrge pildi salvestamisel asukohta %1

en: Error. Out of memory.
    %1
et: Viga. Mälu on otsas.
    %1

en: Exceptions:
et: Erandid:

en: Exec
et: Käivitamine

en: Expected checksum (MD5, SHA1 or SHA256)...
et: Oodatud kontrollsumma (MD5, SHA1 või SHA256)...

en: Expires:
et: Aegub:

en: Explore in Filelight
et: Uuri Filelightis

en: Exposure:
et: Paljastus:

en: FIXME: Document this
et: FIXME: dokumenteeriks selle äkki?

en: FTP Options
et: FTP valikud

en: FTP Proxy:
et: FTP-puhverserver:

en: File
et: Fail

en: File Already Exists
et: Fail on juba olemas

en: File Changed
et: Faili on muudetud

en: File Expected
et: Oodati faili

en: File System:
et: Failisüsteem:

en: File Type Options
et: Failitüübi valikud

en: File name:
et: Failinimi:

en: File not found: %1
et: Faili ei leitud: %1

en: File or Folder Does Not Exist
et: Faili või kataloogi ei ole olemas

en: File or Folder dropped onto itself
et: Fail või kataloog lohistati iseendasse

[ctx: File permission]
en: Sticky
et: Kleepuv

en: File system:
et: Failisüsteem:

en: Filename for clipboard content:
et: Lõikepuhvri sisu failinimi:

en: Filename for dropped contents:
et: Lohistatud sisu failinimi:

en: Files and folders selected
et: Valitud on failid ja kataloogid

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
et: Failid ja kataloogid kopeeritakse olemasolevasse kataloogi selle senise sisu kõrvale.
    Seda küsitatakse siiski uuesti, kui tekib konflikt kataloogis olemasoleva failiga.

en: Folder Already Exists
et: Kataloog on juba olemas

en: Folder Expected
et: Oodati kataloogi

en: Folder Listing Unavailable
et: Kataloogi sisu pole kättesaadav

en: Folder moved into itself
et: Kataloog liigutati iseendasse

en: Folders First
et: Kataloogid esimesena

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
et: Käsule võib lisada mitmesuguseid kohanäitajaid, mis rakenduse käivitamisel asendatakse tegelike väärtustega:
    %f - ühe faili nimi
    %F - failide nimekiri; mõttekas ainult rakenduste korral, mis suudavad avada mitu kohalikku faili korraga
    %u - üks URL
    %U - URL-ide nimekiri
    %d - avatava faili kataloog
    %D - kataloogide nimekiri
    %i - ikoon
    %m - miniikoon
    %c - kommentaar

en: Found a cyclic link in %1.
et: Leiti perioodiline viit asukohas %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
et: %1 kopeerimisel leiti perioodiline viit.

en: Fraud Department
et: Võltsingute osakond

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
et: Vabasta piisavalt kettapinda: 1) kustutades mittevajalikud ja ajutised failid, 2) arhiveerides failid mõnele muule andmekandjale, nt. CD-R ketastele, 3) muretsedes rohkem kettaruumi.

en: Full Trash:
et: Täis prügikast:

en: Global Options
et: Globaalsed valikud

en: Got an invalid reply when calling %1 -> %2
et: %1 väljakutsumisel saadi vigane vastus -> %2

en: Gro&up:
et: Gru&pp:

en: Group
et: Grupp

en: Group:
et: Grupp:

en: Group:
et: Grupp:

en: HTTP Proxy:
et: HTTP-puhverserver:

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
et: Abiprogramm KDE prügikasti käitlemiseks
    Märkus: failide viskamiseks prügikasti ära kasuta ktrash'i, vaid käsku "kioclient move 'url' trash:/"

en: Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is 1 second. | Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is %1 seconds.
et[0]: Siin saab seadistada võrguühenduste aegumiste aegu. Neid puutuda on mõtet ainult siis, kui su võrguühendus on väga aeglane. Maksimaalne lubatud aeg on 1 sekund.
et[1]: Siin saab seadistada võrguühenduste aegumiste aegu. Neid puutuda on mõtet ainult siis, kui su võrguühendus on väga aeglane. Maksimaalne lubatud aeg on %1 sekundit.

en: Hide Section
et: Peida sektsioon

en: Home Folder
et: Kodukataloog

en: IP address:
et: IP-aadress:

en: Icon Position
et: Ikooni asukoht

en: Icon file too big, download aborted
et: Ikoonifail on liiga suur, allalaadimine katkestatakse

en: Icon size: %1 pixels
et: Ikooni suurus: %1 pikslit

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
et: Ikooni suurus: %1 pikslit (standardsuurus)

en: Icons View
et: Ikoonivaade

en: Identification
et: Identifitseerimine

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
et: Kui kataloogile on määratud kleepbitt, saab faile kustutada või ümber nimetada ainult omanik või administraator (root). Vastasel juhul võivad seda teha kõik, kel on kirjutamisõigus.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
et: Kui fail on käivitatav, siis selle lipu määramisel saab seda käivitada ainult grupi õigustes.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
et: Kui fail on käivitatav, siis selle lipu määramisel saab seda käivitada ainult omaniku õigustes.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
et: Selle lipu määramisel on kataloogi omanik kõigi uute failide omanik.

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
et: Selle lipu määramisel on antud kataloogi omanik kõigi uute failide omanik.

en: If you do not trust this program, click Cancel
et: Kui sa ei usalda seda programmi, klõpsa Loobu

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
et: Kui sa tead, kes on serveri tarkvara autorid, saada vearaport otse neile.

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
et: Kui soovid eemaldada failitüübi (MIME tüübi), millega rakendus ei suuda toime tulla, vali MIME tüüp ülalolevast nimekirjast ja klõpsa sellele nupule.

en: Improperly Formatted URL
et: Vigaselt vormindatud URL

en: Includes your language settings in the browser identification text to obtain localized versions of the page.
et: Lisab identifikaatorile keele eelistused, et hankida lehekülg sinu keeles.

en: Includes your machine's CPU type in the browser identification text.
et: Lisab identifikaatorile arvuti protsessori tüübi.

en: Includes your operating system's name in the browser identification text.
et: Lisab identifikaatorile operatsioonisüsteemi nime.

en: Includes your operating system's version number in the browser identification text.
et: Lisab identifikaatorile operatsioonisüsteemi versiooni numbri.

en: Information
et: Info

en: Information Lookup Failure
et: Infootsing nurjus

en: Insert query placeholder
et: Päringu kohatäitja lisamine

en: Internal Error
et: Sisemine viga

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
et: Sisemine tõrge
    Palun saada täielik vearaport aadressil https://bugs.kde.org
    %1

en: Internal Error in Server
et: Sisemine viga serveris

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
et: copyOrMove sisemine viga, mida ei tohiks kunagi juhtuda

en: Internal error in server
    %1
et: Sisemine viga serveris
    %1

en: Invalid Directory Name
et: Vigane katalooginimi

en: Invalid Filenames
et: Vigased failinimed

en: Invalid URL: %1
et: Vigane URL: %1

en: Invalid checksum.
et: Vigane kontrollsumma

en: Invalid combination of protocols.
et: Vigane protokollide kombinatsioon.

en: Invalid link target
et: Vigane link

en: Is &executable
et: Kä&ivitatav

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
et[0]: 1 fail
et[1]: %1 faili

en: KDE SSL Information
et: KDE SSL info

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
et: KDE suudab ühendust luua ka protokolliga, mis jookseb teise protokolli sees, kuid selle konkreetse protokolliga pole see võimalik. Sellist viga ei tohiks tegelikult ette tulla ja see viitab veale rakenduses.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
et: KDE on võimeline looma ühendusi läbi protokolli sees olevate protokollide. Määratud protokoll on ette nähtud just selliste situatsioonide jaoks, kuid praegu sellega küll tegemist ei ole. See on üsna haruldane asi, mis tõenäoliselt viitab programmeerimise veale.

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Audio
et: Heli

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
et: Töölaud

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
et: Dokumendid

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
et: Allalaadimised

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
et: Kodu

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Images
et: Pildid

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
et: Muudetud täna

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
et: Muudetud eile

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
et: Võrk

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
et: Hiljutised failid

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
et: Hiljutised asukohad

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
et: Prügikast

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
et: Videod

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
et: KIO Exec - avab kaugfaile, vaatab muudatusi, küsib üleslaadimist

en: Keep It
et: Jäta alles

en: Known Applications
et: Tuntud rakendused

en: L&abel:
et: &Nimi:

en: Lakeridge Meadows
et: Katlatagune

en: Launching %1
et: %1 käimapanek

en: Limit to
et: Piirang

en: Link
et: Viit

en: Link to Device
et: Link seadmele

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
et: Kataloogide sisu nimekiri pole protokollis %1 toetatud.

en: Location:
et: Asukoht:

en: Login OK
et: Sisselogimine korras

en: Looking up correct file
et: Õige faili otsimine

en: Looking up section
et: Sektsiooni otsimine

en: MD5 digest:
et: MD5 kokkuvõte:

en: Malformed URL
    %1
et: Vigane URL
    %1

en: Malformed URL %1
et: Vigane URL %1

en: Malformed URL %1.
et: Vigane URL %1.

en: Manually enter proxy server configuration information.
et: Võimalus käsitsi sisestada puhverserveri seadistuste info.

en: Mark &partially uploaded files
et: &Osaliselt üleslaaditud failide märkimine

en: Mark partially uploaded files
et: Märgitakse osaliselt üleslaaditud failid

en: Menu
et: Menüü

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
et: Saadeti sõnum:
    Sisselogimine kasutajanimega=%1 ja parooliga=[peidetud]
    
    Server vastas:
    %2

en: Mimetype
et: MIME tüüp

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Modify Web Shortcut
et: Muuda veebikiirkorraldust

en: Modify the highlighted Web shortcut
et: Esiletõstetud veebikiirkorralduse muutmine

en: More than one file provided
et: Valiti rohkem kui üks fail

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
et: Valitud on rohkem kui üks kataloog ning see dialoog ei tunnista katalooge, mistõttu ei saa otsustada, millisesse kataloogi siseneda. Palun vali ainult üks kataloog.

en: More than one folder provided
et: Valiti rohkem kui üks kataloog

en: Mount
et: Ühenda

en: Mount point (/mnt/floppy):
et: Ühenduspunkt (/mnt/floppy):

en: Mount point:
et: Ühenduspunkt:

en: Mounted from:
et: Ühenduse allikas:

en: Mounted on:
et: Ühenduspunkt:

en: Mountpoint
et: Ühenduspunkt

en: Move Items
et: Elementide liigutamine

en: Move the item into a different folder.
et: Liiguta element teise kataloogi.

en: Move to Trash
et: Liigutamine prügikasti

en: Moving
et: Liigutamine

en: Multiple Instances
et: Mitu protsessi

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
et: Mitu get päringut pole %1 protokolli puhul toetatud.

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Named group
et: Nimega grupp

en: Named user
et: Nimega kasutaja

en: Navigate
et: Liigu

en: Network
et: Võrk

en: New Filename: %1
et: Uus failinimi: %1

en: New Folder...
et: Uus kataloog...

en: New Owner: UID=%1, GID=%2
et: Uus omanik: UID=%1, GID=%2

en: New Permissions: %1
et: Uued õigused: %1

en: New Web Shortcut
et: Uus veebi kiirkorraldus

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
et: &Järgmine >>

en: Next to File Name
et: Failinime kõrval

en: No Access
et: Juurdepääs puudub

en: No Content
et: Sisu puudub

en: No Media inserted or Media not recognized.
et: Andmekandjat pole sisestatud või ei tunta seda ära.

en: No Proxy
et: Puhverserver puudub

en: No favicon found for %1
et: %1 tunnusikooni ei leitud

en: No host specified.
et: Masinanimi määramata.

en: No hostname specified.
et: Masinanimi määramata.

en: No media in device for %1
et: Andmekandja pole %1 seadmes

en: No preferred search providers were found.
et: Ühtegi eelistatud otsingupakkujat ei leitud.

en: No search providers were found.
et: Ühtegi otsingupakkujat ei leitud.

en: No such file or directory
et: Sellist faili ega kataloogi ei ole olemas

en: None
et: Puudub

en: Not a directory
et: See ei ole kataloog

en: Not specified
et: Pole määratud

en: Nothing to Delete
et: Pole midagi kustutada

en: Nothing to Trash
et: Pole midagi prügikasti visata

en: O&ffline browsing mode
et: &Võrguta ühenduse lehitsemise režiim

en: O&thers:
et: &Teised

en: O&wner:
et: O&manik:

en: Only acce&pt cookies from originating server
et: Ainult serverist, millest leht on avatud, tulevad kü&psised aktsepteeritakse

en: Only executables on local file systems are supported.
et: Ainult kohalikus failisüsteemis asuvad täitmisfailid on toetatud.

en: Only own&er can rename and delete folder content
et: Kataloo&gi sisu saab ümber nimetada ja kustutada ainult omanik

en: Only the owner can change permissions.
et: Õigusi saab muuta ainult omanik.

en: Open
et: Avamine

en: Open %1 in tab
et: Ava %1 kaardil

en: Open &with %1
et: Ava &rakendusega %1

en: Open Containing Folder
et: Ava sisaldav kataloog

en: Open Directory
et: Kataloogi avamine

en: Open File
et: Faili avamine

en: Open With
et: Avamine rakendusega

en: Open file dialog
et: Ava failidialoog

en: Opening connection to host %1
et: Ühenduse avamine masinasse %1

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
et: Ühenduste avamine pole protokollis %1 toetatud.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
et: Failide avamine pole %1 protokollis toetatud.

en: Operation not supported
et: Toiming ei ole toetatud

en: Options
et: Valikud

en: Organization:
et: Organisatsioon:

en: Organizational unit:
et: Allüksus:

en: Others
et: Teised

en: Otherwise, the request would have succeeded.
et: Muidu oleks pidanud nõue rahuldatama.

en: Out of Memory
et: Mälu on otsas

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: Owner
et: Omanik

en: Owner (Default)
et: Omanik (vaikeväärtus)

en: Ownership
et: Omandus

en: Owning Group
et: Omav grupp

en: Parent Folder
et: Emakataloog

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
et[0]: %1-bitisest võtmest
et[1]: %1-bitisest võtmest

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
et[0]: kasutades %1 bitti
et[1]: kasutades %1 bitti

en: Paste
et: Aseta

en: Path cannot be used
et: Seda asukohta ei saa kasutada

en: Path:
et: Aadress:

en: Permission denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
et: Palun täida vearaport aadressil <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a>, et informeerida KDE meeskonda autentimise meetodist, mille toetus puudub.

en: Points to:
et: Viitab asukohale:

en: Policy
et: Reegel

en: Policy:
et: Reegel:

en: Preparing document
et: Dokumendi ettevalmistamine

en: Privilege escalation is not necessary because 
    '%1' is owned by the current user.
    Please retry after changing permissions.
et: Õiguste suurendamine ei ole vajalik, sest
    '%1' omanik on aktiivne kasutaja.
    Palun proovi uuesti pärast õiguste muutmist.

en: Pro&xy connect:
et: Pu&hverserveri ühendus:

en: Properties
et: Omadused

en: Properties for %1
et: %1 omadused

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
et[0]: 1 elemendi omadused
et[1]: %1 valitud elemendi omadused

en: Protocol %1 does not support action %2.
et: Protokoll %1 ei toeta tegevust %2.

en: Protocol %1 is not a Filesystem
et: Protokoll %1 pole failisüsteem

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
et: Protokoll %1 ei ole filterprotokoll

en: Protocol is a Filter Protocol
et: Protokoll on filterprotokoll.

en: Proxy Authentication Failed.
et: Puhverserveri autentimine nurjus.

en: Proxy:
et: Puhverserver:

en: Quebec
et: Pärapõrgumaa

en: Re&ject all cookies
et: Keeldutakse kõi&gist küpsistest

en: Read
et: Lugemine

en: Read only
et: Ainult lugemiseks

en: Read-only filesystem
et: Kirjutuskaitstud failisüsteem

en: Real identification:
et: Tegelik identifikaator:

en: Receiving corrupt data.
et: Saadi vigased andmed.

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
et: Sihtketas tasuks ümber vormindada, et failisüsteem suudaks toetada nii suuri faile.

en: Refresh
et: Värskenda

en: Reject
et: Keeldu

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Remote Files Not Accepted
et: Võrgus asuvaid faile ei aktsepteerita

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
et: Võrgu-URL %1
    ei ole lubatud võtmega --tempfiles

en: Remote files not accepted
et: Võrgus asuvaid faile ei aktsepteerita

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Directory
et: Kataloogi eemaldamine

en: Remove File
et: Faili eemaldamine

en: Rename
et: Nime muutmine

en: Rename:
et: Uus nimi:

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
et: Failide ümbernimetamine või liigutamine asukohas %1 pole toetatud.

en: Replace
et: Asenda

en: Request Aborted
et: Päring katkestatud

en: Request Aborted By User
et: Kasutaja katkestas päringu

en: Restore a trashed file to its original location
et: Taasta fail prügikastist esialgsesse asukohta

en: Retrieving %1 from %2...
et: %1 hankimine serverist %2...

en: Retrieving data from %1 is not supported.
et: Andmete vastuvõtmine asukohast %1 pole toetatud.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
et: MIME tüübi vastuvõtmine asukohast %1 pole toetatud.

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Retry Authentication
et: Autentimise taasproovimine

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
et: Korda päringut ning veendu, et autentimiseks vajalikud andmed on korrektselt sisestatud.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
et: Korda päringut jätkamist üritamata.

en: Retry the request.
et: Korda päringut.

en: Root privileges are required to change file attributes. Do you want to continue?
et: Faili atribuutide muutmiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to complete renaming. Do you want to continue?
et: Nime muutmise sooritamiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to complete the copy operation. Do you want to continue?
et: Kopeerimise sooritamiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to complete the delete operation. However, doing so may damage your system. Do you want to continue?
et: Kustutamise sooritamiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kuid see võib tekitada süsteemile kahju. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to complete the move operation. Do you want to continue?
et: Liigutamise sooritamieks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to complete transferring data. Do you want to continue?
et: Andmete ülekandmiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to create a symlink. Do you want to continue?
et: Nimeviida loomiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Root privileges are required to create this folder. Do you want to continue?
et: Selle kataloogi loomiseks on tarvilikud administraatori õigused. Kas jätkata?

en: Run Until Finished
et: Töötab lõpetamiseni

en: Run as a different user
et: Käivitamine teise kasutajana

en: Run in &terminal
et: Käivitatakse &terminalil

en: Run in terminal
et: Käivitatakse terminalil

en: Run using dedicated graphics card
et: Käivitamine spetsiaalse graafikakaardi abil

en: SHA1 digest:
et: SHA1 kokkuvõte:

en: SOCKS Proxy:
et: SOCKS puhverserver:

en: SSL Certificate Password
et: SSL sertifikaadi parool

en: SSL Proxy:
et: SSL-puhverserver:

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
et: SSL sertifikaat lükati tagasi, nagu soovitud. Sa saad selle keelata KDE Süsteemi seadistustes.

en: SSL version:
et: SSL versioon:

en: Save As
et: Salvestamine

en: Saving to cache
et: Vahemällu salvestamine

en: Search
et: Otsing

en: Search F&ilters
et: &Otsingufiltrid

en: Search for '%1' with
et: Otsi "%1" mootoriga

en: Search for shortcut
et: Kiirkorralduse otsing

en: Search interactively for domains
et: Interaktiivne domeenide otsing

en: Search interactively for domains and hosts
et: Interaktiivne domeenide ja masinate otsing

en: Search...
et: Otsing ...

en: Secure servers only
et: Ainult turvalised serverid

en: Secure servers, page scripts
et: Turvalised serverid, lehekülje skriptid

en: Secure:
et: On turvaline:

en: Security Information
et: Turvainfo

en: See or modify the cookie information
et: Küpsiste info näitamine või muutmine

en: Select one or more file types to add:
et: Vali üks või rohkem lisatav failitüüp:

en: Select the character set that will be used to encode your search query
et: Kodeering, mida otsingu sooritamisel kasutatakse.

en: Select the character set that will be used to encode your search query.
et: Kodeeringu valimine, mida kasutada päringu kodeerimiseks.

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
et: Vali see, kui soovid aktsepteerida/tagasi lükata kõik küpsised sellest saidist. See reegel jääb kehtima seni, kuni sa käsitsi seda Süsteemi seadistustes muudad

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
et: Vali, kui soovid aktsepteerida/keelduda kõigist küpsistest. Selle valimine muudab kõigile küpsistele seatud globaalset reeglit, kuni sa pole seda käistsi muutnud Süsteemi seadistustes.

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
et: Vali, kui soovid ainult seda küpsist aktsepteerida/tagasi lükata. Uut küpsist vastu võttes küsitakse uuesti.

en: Sending data to %1
et: Andmete saatmine serverisse %1

en: Sending login information
et: Sisselogimisinfo saatmine

en: Serial number:
et: Seerianumber:

en: Server Authentication
et: Serveri autentimine

en: Server co&nnect:
et: Serveri ühe&ndus:

en: Server processing request, please wait...
et: Server töötleb nõuet, palun oota...

en: Servers
et: Serverid

en: Servers, page scripts
et: Serverid, lehekülje skriptid

en: Set GID
et: SGID

en: Set UID
et: SUID

en: Sets the working directory for your application.
et: Määrab rakenduse töökataloogi.

en: Setting ACL for %1
et: ACL-iks määratakse %1

en: Short View
et: Lühike vaade

en: Shortcut &URL:
et: Kiirkorralduse &URL:

en: Shortcut &name:
et: Kiirkorralduse &nimi:

en: Show
    Entries
et: Kirjete
    vaatamine

en: Show Bookmarks Button
et: Järjehoidjate nupu näitamine

en: Show Full Path
et: Täieliku asukoha näitamine

en: Show Hidden Files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show Places Panel
et: Asukohtade paneeli näitamine

en: Show Preview
et: Eelvaatluse näitamine

en: Show Preview Panel
et: Eelvaatluse paneeli näitamine

en: Show a Warning
et: Hoiatuse näitamine

en: Show details of the next cookie
et: Detailne info järgmise küpsise kohta

en: Show the &value of the environment variables
et: Keskkonnamuutujate &väärtuse näitamine

en: Single Instance
et: Üks protsess

en: Site
et: Sait

en: Site Name
et: Saidi nimi

en: Site Policy
et: Saidi reegel

en: Site Specific Identification
et: Saidipõhine identifitseerimine

en: Site name:
et: Saidi nimi:

en: Site:
et: Sait:

en: Size:
et: Suurus:

en: Size: %1
et: Suurus: %1

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip All
et: Jäta kõik vahele

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
et: Kaldkriipse ei tohi kasutada failide ja kataloogide nimedes.

en: Soc&ket read:
et: &Pesast lugemine:

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
et: Osa sellest dokumendist turvab SSL, aga mitte põhiosa.

en: Sorry
et: Vabandust

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
et: Vanim esimesena

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
et: Väikseim esimesena

en: Sort by Date
et: Sortimine kuupäeva järgi

en: Sort by Name
et: Sortimine nime järgi

en: Sort by Size
et: Sortimine suuruse järgi

en: Sort by Type
et: Sortimine tüübi järgi

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
et: Suurim esimesena

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
et: Uusim esimesena

en: Sorting
et: Sortimine

en: Source
et: Lähtefail

en: Source and Destination Files Identical
et: Lähtefail ja sihtfail on samad

[ctx: Space as keyword delimiter]
en: Space
et: Tühik

en: Special
et: Spetsiaalne

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
et: Spetsiaalne lipp. Selle täpne tähendus on näha parempoolses veerus.

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
et: Spetsiaalne lipp. Kehtib kogu kataloogi kohta, selle täpne tähendus on näha parempoolses veerus.

en: Specified socket path is invalid
et: Määratud sokli asukoht on väär

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
et: Määarb tegevused, mida võivad ette võtta kõik need kasutajad, kes pole omanikud ega kuulu gruppi.

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
et: Määrab tegevused, mida grupi liikmed võivad ette võtta.

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
et: Määrab tegevused, mida omanik võib ette võtta.

en: Starting a file or folder name with a tilde is not recommended because it may be confusing or dangerous when using the terminal to delete things.
et: Faili või kataloogi nime alustamine tildega ei ole soovitav, sest see ajada segadusse või olla lausa ohtlik, kui kustutad asju terminalis.

en: State:
et: Maakond/provints:

en: Stop
et: Peata

en: Suggest New &Name
et: Paku uus &nimi

en: Suggested file name for the downloaded file
et: Allalaaditud failile pakutav nimi

en: Target: %1
et: Sihtmärk: %1

en: Terminal options
et: Terminali valikud

en: Terminal options:
et: Terminali valikud:

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
et: Sinu sisestatud URL (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) ei viita mingile konkreetsele ressursile.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
et: Sinu poolt sisestatud URL (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) ei viita mehhanismile, millega peaks ressursile ligi pääsema (<strong>%1%2</strong>).

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
et: URL (<strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator), mille sa sisestasid, pole korralikult vormindatud. Tavaliselt on URL-i vorming järgnev: <blockquote><strong>protokoll://kasutaja:parool@www.sait.ee:port/kataloog/failinimi.laiend?päring=väärtus</strong></blockquote>

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
et: See lipp lubab faili sisu vaadata.

en: The Shortcut URL does not contain a \{...} placeholder for the user query.
    This means that the same page is always going to be visited, regardless of the text typed in with the shortcut.
et: Kiirkorralduse URL ei sisalda \{...} kohatäitjat kasutaja päringu jaoks.
    See tähendab, et külastatakse alati sama lehekülge sõltumata sellest, mida kasutaja sisestab.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
et: Failile määratud kleepbitti Linuxis ignoreeritakse, kuid mõnes süsteemis võib sel ka mõte olla.

en: The URL %1
    is malformed
et: URL %1
    on vigane

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
et: Kirjutamislipp lubab faili sisu muuta.

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
et: Väljaandja

en: The browser identification text sent to the sites you visit. Use the provided options to customize it.
et: Brauseri identifitseerimise tekst, mis saadetakse külastatavatele lehekülgedele. Siin pakutud võimalustega on seda võimalik kohendada.

en: The browser identification text sent to the sites you visit. You can customize it using the options provided below.
et: Veebilehitseja identifitseerimise tekst, mis saadetakse külastatavatele lehekülgedele. Allpool toodud valikuid kasutades on võimalik seda ka muuta.

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
et: Ei, tekkis vigu:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
et: Jah

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
et: Paistab, et valitud failinimed
    ei ole korrektsed.

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
et: Lõikepuhvri sisu on pärast asetamist muutunud: valitud andmevorming ei ole enam saadaval. Palun kopeeri uuesti see, mida soovid asetada.

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
et: Töölaua kirje fal
    %1
    ei ole korrektne.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
et: Töölaua kirje fail
    %1
    on FSDevice tüüpi, kuid ei sisalda kirjet Dev=...

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
et: Töölaua kirje fail
    %1
    on viida tüüpi, kuid ei sisalda kirjet URL=...

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
et: Töölaua kirje fail %1 ei sisalda kirjet Type=...

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
et: Töölaua kirje tüüp
    %1
    on tundmatu.

en: The desktop is offline
et: Töölaud ei ole võrgus

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
et: Sihtkoht

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
et: Sihtressursil napib ruumi ressursi oleku salvestamiseks pärast selle meetodi rakendamist.

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
et: Seade '%1' ei ole plaat ja seda ei saa väljastada.

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
et: Seade võib olla hõivatud - s.t seda võib kasutada mõni rakendus või kasutaja. Ka seadme asukohaga avatud brauseri aken võib põhjustada seadme hõivatust.

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
et: Seade ei pruugi tööks valmis olla, näiteks pole CD-plaati seadmes, või kui tegemist on teisaldatava seadmega, võib see olla halvasti ühendatud.

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
et: Kataloogi %1 ei ole enam olemas, mistõttu taastamine algsesse asukohta ei ole võimalik. Sa võid kataloogi uuesti luua ja taastamise taas ette võtta või siis taastada kuhugi mujale.

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
et: Faili
    %1
    on muudetud.
    Kas laadida muudatused üles?

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
et: Fail "%1" on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: The file "%1" could not be found
et: Faili "%1" ei leitud

en: The file %1
    has been modified. Do you want to upload the changes?
et: Faili %1
    on muudetud. Kas laadida muudatused üles?

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
et: Fail %1 kopeeriti asukohast %2, kuid pärast seda on seda %3 muudetud.
    Kopeerimise tagasivõtmine kustutab faili ja kõik muudatused lähevad kaotsi.
    Kas tõesti kustutada %4?

en: The file is too large to be trashed.
et: See fail on prügikasti viskamiseks liiga suur.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
et: Fail võib olla kasutuses (ning seepärast lukustatud) mõne teise kasutaja või rakenduse poolt.

en: The file or folder %1 does not exist.
et: Faili või kataloogi %1 ei ole olemas.

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
et: Järgmised kiirkorraldused on juba omistatud. Palun vali mõni muu.
    %1

en: The io-slave which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
et: IO-moodulit, mis annab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, ei õnnestunud käivitada. Ilmselt on tegemist tehniliste põhjustega.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
et: Asukohta, kuhu kataloogi luua sooviti, ei pruugi olla olemas.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
et: Selle dokumendi põhiosa turvab SSL, aga mitte kõiki osi.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
et: Sisestatud nime %1 ei pruugi olemas olla: võib-olla on see valesti sisestatud.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
et: Võrguühendus võib olla valesti seadistatud või ei ole võrguliides sisse lülitatud.

en: The new file name is empty.
et: Uus failinimi on tühi.

en: The operation could not be completed because the service for requesting passwords (kpasswdserver) couldn't be contacted
et: Tegevust polnud võimalik lõpetada, sest paroole nõudva teenusega (kpasswdserver) polnud võimalik ühendust luua.

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
et: Tegevust polnud võimalik lõpetada, sest lähte- ja sihtfail või -kataloog on samad.

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
et: Tegevust polnud võimalik lõpetada, sest lähtefail ja sihtfail on samad.

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
et: Tegevust polnud võimalik lõpetada, sest lähteelementi ei saa iseendasse liigutada.

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
et: Partneri SSL-sertifikaadi ahel paistab olevat vigane.

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
et: Seansile kliendi sertifikaadi seadmise protseduur nurjus.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
et: Protokolli %1 protsess suri ootamatult.

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas sisemisest veast: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
et: Programmi sinu arvutis, mis annab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, ei leitud või seda ei õnnestunud käivitada. Ilmselt on tegemist tehniliste põhjustega.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, ei suutnud saada jätkamiseks vajalikku mälu.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
et: Programm sinu arvutis, mis annab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas sisemisest veast.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas tundmatust katkestusest: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, teatas tundmatust veast: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
et: Rakendus, mis sinu arvutis tagab juurdepääsu <strong>%1</strong> protokollile, lõpetas ootamatult töö.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
et: Programm, mis tagab ühilduvuse selle protokolliga, võib olla jäänud uuendamata KDE viimase uuendamise ajal. Programm ei pruugi ühilduda KDE praeguse versiooniga ja seetõttu ei käivitugi.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
et: Protokoll %1 ei osuta kataloogi teenust.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
et: Protokoll %1 ei ole filterprotokoll.

en: The protocol %1 is not supported.
et: Protokoll %1 pole toetatud.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
et: Protokoll %1 on ainult filterprotokoll.

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
et: Protokoll <strong>%1</strong> pole praegu sellesse arvutisse paigaldatud KDE rakenduste poolt toetatud.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
et: Kasutatav protokoll või server ei pruugi toetada jätkamist.

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skript on vigane:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
et: Puhverserveri seadistuse skript tagastas vea:
    %1

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
et: Subjekt

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
et: Võrgumasin ei saatnud ühtegi SSL sertifikaati.
    Loobutakse, sest masina identiteeti ei ole võimalik tuvastada.

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
et: Päring ootas vastuseks faili, kuid selle asemel leiti <strong>%1</strong> kataloog.

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
et: Päring ootas vastuseks kataloogi, kuid selle asemel leiti <strong>%1</strong> fail.

en: The request was not completed because it was aborted.
et: Päringut ei lõpetatud, sest kasutaja katkestas selle.

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
et: Soovitud tegevust ei toeta KDE programm, mis pakub <strong>%1</strong> protokolli toetust.

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
et: Soovitud seadet pole võimalik initsialiseerida (ühendada). Tagastatud veateade oli: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
et: Soovitud seadet deinitsialiseerimine ("lahutamine") nurjus. Tagastatud veateade oli: <strong>%1</strong>

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
et: Faili <strong>%1</strong> pole võimalik kirjutada, kuna pole piisavalt kettaruumi.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
et: Soovitud faili loomine nurjus, sest sama nimega fail on juba olemas.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
et: Soovitud kataloogi loomine nurjus, sest sama nimega kataloog on juba olemas.

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
et: Soovitud abifaili pole võimalik parsida:<br />%1

en: The requested lock could not be granted. %1
et: Soovitud lukku pole võimalik luua. %1

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
et: Soovitud tegevus vajab ajutise faili <strong>%1</strong> loomist, kuid seda pole võimalik teha.

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
et: Soovitud tegevus vajab ajutise faili loomist, millesse allalaadimise ajal uus fail salvestada. Seda ajutist faili <strong>%1</strong> pole võimalik kustutada.

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
et: Soovitud tegevus vajab originaalfaili kustutamist ilmselt seoses sellega, et liigutamine on lõpetatud. Originaalfaili <strong>%1</strong> pole võimalik kustutada.

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
et: Soovitud tegevus vajab originaalfaili <strong>%1</strong> ümbernimetamist, kuid seda pole võimalik teha.

en: The requested protocol may not be supported.
et: Soovitud protokoll ei pruugi olla toetatud.

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
et: Soovitud nimeviita %1 pole võimalik luua.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
et: POST-operatsioon ei pakkunud soovitud teavet sisu suuruse kohta.

en: The resource cannot be deleted.
et: Ressurssi ei saa kustutada.

en: The selected URL uses an unsupported scheme. Please use the following scheme: %2 | The selected URL uses an unsupported scheme. Please use one of the following schemes: %2
et[0]: Valitud URL kasutab toetamata skeemi. Palun kasuta järgmist skeemi: %2
et[1]: Valitud URL kasutab toetamata skeemi. Palun kasuta üht järgmistest skeemidest: %2

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
et: Server <strong>%1</strong> ei nõustunud selle arvutiga ühendust looma.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
et: Server ei toeta WebDAV protokolli.

en: The server does not support the request type of the body.
et: Server ei toeta soovitud põhiosa tüüpi.

en: The server failed the authenticity check (%1).
et: Server ei läbinud autentsuse testi (%1)

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
et: Server oli liiga hõivatud, et vastata teistele päringutele.

en: The server was unable to maintain the liveness of the properties listed in the propertybehavior XML element
     or you attempted to overwrite a file while requesting that files are not overwritten.
     %1
et: Server ei suutnud tagada XML-i elemendis propertybehavior loetletud omaduste kehtivust
    või siis püüdsid faili üle kirjutada, ise samal ajal soovides, et faile üle ei kirjutataks.
     %1

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
et: Server, kuigi ta on praegu Internetti ühendatud, võib olla seadistatud ühendusi mitte lubama.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
et: Server, kuigi ta on praegu Internetti ühendatud, ei pruugi pakkuda soovitud teenust (%1).

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
et: Kiirkorraldus "%1" on juba omistatud ("%2"), Palun vali mõni muu.

en: The socket operation is not supported
et: Sokli toiming ei ole toetatud

en: The source and destination are the same file.
    %1
et: Lähtefail ja sihtfail on samad.
    %1

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
et: Lähtekoht

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
et: Määratud faili või kataloogi <strong>%1</strong> ei ole olemas.

en: The specified folder does not exist or was not readable.
et: Määratud kataloogi ei ole olemas või pole selle lugemine lubatud.

en: The specified folder may not be empty.
et: Määratud kataloog ei pruugi olla tühi.

en: The specified folder may not exist.
et: Määratud kataloogi ei pruugi olla olemas.

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
et: Faili <strong>%1</strong> transporti sooviti jätkata mingist kindlast kohast. Paraku pole see võimalik.

en: The specified resource may not exist.
et: Määratud ressurssi ei pruugi olla olemas.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
et: Määratud ressurssi ei ole olemas või pole sellele juurdepääs lubatud.

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
et: Oletatavasti ajutist faili
    %1
    on muudetud.
    Kas see siiski kustutada?

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
et: Prügikast on maksimaalselt täidetud!
    Puhasta prügikast käsitsi.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
et: Selle arvuti poolt toetatud %1 protokolli versioon ja serveri poolt toetatud versioon ei pruugi olla ühilduvad.

en: There are no special actions available for protocol %1.
et: Protokollis %1 puuduvad spetsiaalsed tegevused.

en: There is no documentation available for %1.
et: %1 kohta dokumentatsioon puudub.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
et: %1 kirjutamiseks ei jagu kettal ruumi.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
et: Ilmselt on probleem kuskil võrgus serveri ja selle arvuti vahel.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
et: Ilmselt on probleem võrgu seadistusega, eriti puhverserveri nimega. Kui enne pääsesid Internetti ilma probleemideta, pole see siiski tõenäoline.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
et: Probleem võib olla sinu võrgu seadistuses. Kui sa said just hetk tagasi Internetti kasutada ilma probleemideta, pole see siiski tõenäoline.

en: There may have been a problem with your network connection.
et: Ilmselt on probleem sinu võrguühendusega.

en: These files use advanced permissions.
et: Need failid kasutavad muid õigusi.

en: These settings apply to network browsing only.
et: Need seadistused rakenduvad ainult võrgu lehitsemisele.

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
et: Uus nimi #

en: This action was prevented by another error.
et: Seda toimingut takistas mingi muu viga.

en: This action will overwrite the destination.
et: See tegevus kirjutab sihtfaili üle.

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
et: See tegevus soovib %1 iseendaga üle kirjutada.
    Palun määra uus failinimi:

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
et: See viga sõltub väga tugevasti KDE rakendusest. Lisainfo peaks andma sulle rohkem teavet, kui seda suudab hankida KDE sisendi/väljundiarhitektuur.

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
et[0]: See fail on viit, millel ei ole õigusi.
et[1]: Kõik failid on viidad, millel ei ole õigusi.

en: This file is already in the trash bin.
et: See fail on juba prügikastis.

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
et[0]: See fail kasutab muid õigusi.
et[1]: Need failid kasutavad muid õigusi.

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
et: See lipp lubab faile lisada, ümber nimetada ja kustutada. Arvesta, et kustutamist ja ümbernimetamist saab piirata kleepbiti abil.

en: This flag allows viewing the content of the folder.
et: See lipp lubab kataloogi sisu vaadata.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
et[0]: See kataloog kasutab muid õigusi.
et[1]: Need kataloogid kasutavad muid õigusi.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
et: See on tehniline probleem, mis seisneb selles, et võrguühendusele vajaliku seadme (pesa) loomine nurjus.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
et: See on küllalt tehniline probleem, mille puhul ei suudeta luua võrguühendusteks vajalikku seadet (soklit), et sisenevaid ühendusi jälgida ehk kuulata.

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
et: See on küllalt tehniline viga, mille puhul katse aktsepteerida sisenevaid ühendusi lõppes veaga.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
et: See on ilmselt tingitud veast programmis. Palun kaalu vearaporti saatmist koos kõigi allpool leiduvate üksikasjadega.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
et: Ilmselt on selle põhjuseks viga serveri rakenduses. Sa võiksid saata alltoodud täieliku vearaporti autoritele.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
et: See on avatavate failide nimekiri. Tühikut eraldajana kasutades saab sisestada ka rohkem kui ühe faili.

en: This is the name of the file to open.
et: See on avatava faili nimi.

en: This is the name to save the file as.
et: See on salvestatava faili nimi.

en: This may be an error on the server side.
et: See võib olla serveripoolne viga.

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
et: See tähendab, et sooviti teha päringut, mis vajab nimekirja kataloogi sisust, kuid seda protokolli toetav KDE programm pole võimeline seda nimekirja saama.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
et: See tähendab, et kuigi ressursi <strong>%1</strong> avamine oli edukas, ei õnnestunud selle sisu lugeda.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
et: See tähendab, et kuigi ressursi <strong>%1</strong> avamine oli edukas, ei õnnestunud sellesse kirjutada.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
et: See tähendab, et katse siseneda (teisisõnu avada) kataloogi <strong>%1</strong> lükati tagasi.

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
et: See tähendab, et faili <strong>%1</strong> kirjutamise katse lükati tagasi.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
et: See tähendab, et faili või kataloogi <strong>%1</strong> sisu pole võimalik kätte saada, kuna seda pole võimalik lugeda.

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
et: See tähendab seda, et faili või kataloogi <strong>%1</strong> pole võimalik kirjutada, kuna õigusi kirjutamiseks pole võimalik saada.

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
et: See võimalus lülitab sisse mõned mugavad lisaomadused failide salvestamisel konkreetse laiendiga:<br /><ol><li>Suvaline laiend, mis on määratud väljal <b>%1</b>, uuendatakse, kui muudad salvestatava faili tüüpi.<br /><br /></li><li>Kui laiendit ei ole määratud väljal <b>%2</b>, siis lisatakse juhul, kui klõpsad <b>Salvesta</b>, failinime lõppu %3 (kui failinime ei ole juba olemas). See laiend tugineb failitüübile, mille oled valinud salvestatavaks failitüübiks.<br /><br />Kui sa ei soovi, et KDE failinimele laiendit pakuks, võid selle võimaluse välja lülitada või selle vältimiseks lisada failinime lõppu punkt (see punkt eemaldatakse automaatselt).</li></ol>Kui sa ei ole kindel, mida teha, jäta see võimalus sisselülitatuks, sest igatahes võimaldab see mugavamalt faile hallata.

en: Timeout Error
et: Aegumise viga

en: Timeout Values
et: Aegumise väärtused

en: Timeout on server
    %1
et: Aegumine serveris
    %1

en: Transfer data
et: Andmete ülekanne

en: Trash
et: Prügikast

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
et: URL-e käsitletakse kohalike failidena ja kustutatakse hiljem

en: Tree View
et: Puuvaade

en: Trusted:
et: Usaldatav:

en: Try again, either now or at a later time.
et: Proovi uuesti kas kohe või natuke hiljem.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
et: Proovi olemasolev fail mujale liigutada ning proovi siis uuesti.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
et: Proovi olemasolev kataloog mujale liigutada ning proovi siis uuesti.

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
et: Proovi seanss taaskäivitada või uuri kiod veateadete logisid.

en: Type
et: Tüüp

en: Type any comment you think is useful here.
et: Siia saab kirjutada kommentaari, kui pead seda vajalikuks.

en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
et: Siia saab kirjutada rakendust käivitava käsu.
    
    Käsule võib lisada mitmesuguseid kohanäitajaid, mis rakenduse käivitamisel asendatakse tegelike väärtustega:
    %f - ühe faili nimi
    %F - failide nimekiri; mõttekas ainult rakenduste korral, mis suudavad avada mitu kohalikku faili korraga
    %u - üks URL
    %U - URL-ide nimekiri
    %d - avatava faili kataloog
    %D - kataloogide nimekiri
    %i - ikoon
    %m - miniikoon
    %c - pealdis

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
et: Siia saab kirjutada faili kirjelduse, näiteks sissehelistamisrakenduse (KPPP) kohta võiks kirjutada "Sissehelistamisrakendus".

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
et: Siia saab kirjutada nimetuse, mida soovid rakendusele anda. See on nimi, mille all seda näeb rakenduste menüüs ja paneelil.

en: Type to filter the applications below, or specify the name of a command.
    Press down arrow to navigate the results.
et: Kirjuta rakenduste filtreerimiseks või määra käsu nimi.
    Allapoole näitava noolega saab tulemuste seas liikuda.

en: Type:
et: Tüüp:

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
et: UNIX-i keskkonnad suudavad tavaliselt luua kataloogidele või failidele viitasid, mis asuvad mingis muus kohas ja/või muu nime all. Kopeerimise ajal avastas KDE, et viida või mingi hulga viitade tulemuseks on lõputu tsükkel - s.t et fail viitab iseendale (ta võib seda teha ka ringiga).

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
et: UNIX-i keskkonnad suudavad tavaliselt luua kataloogidele või failidele viitasid, mis asuvad mingis muus kohas ja/või muu nime all. KDE avastas, et viida või mingi hulga viitade tulemuseks on lõputu tsükkel - s.t et fail viitab iseendale (ta võib seda teha ka ringiga).

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
et: Nimega kasutaja

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
et: Teised

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
et: Omav grupp

en: URL Does Not Refer to a Resource.
et: URL ei viita ressursile.

en: URL Resource Invalid
et: Vigane URL-ressurss

en: URL cannot be listed
    %1
et: URL-i ei saa avada
    %1

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
et: URL(id) või kohalik(ud) fail(id), mida kasutab 'command'

en: Unable to Create io-slave
et: IO-mooduli loomine nurjus

en: Unable to Enter Folder
et: Kataloogi pole võimalik siseneda

en: Unable to Initialize Input/Output Device
et: Sisend/väljundseadme initsialiseerimine nurjus

en: Unable to Launch Process
et: Protsessi käivitamine nurjus

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
et: Sisend/väljundseadme deinitsialiseerimine nurjus

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
et: Küpsiste käsitlemise teenusega suhtlemine nurjus.
    Ükski tehtud muudatustest ei jõustu enne teenuse taaskäivitamist.

en: Unable to create io-slave. %1
et: IO-mooduli loomine nurjus. %1

en: Unable to create io-slave: %1
et: IO-mooduli loomine nurjus: %1

en: Unable to delete all the cookies as requested.
et: Kõigi küpsiste kustutamine nurjus.

en: Unable to delete cookies as requested.
et: Küpsiste kustutamine nurjus.

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution.
    %2.
et: Teenust %1 ei õnnestunud muuta käivitatavaks, käivitamisest loobutakse.
    %2.

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
et: Sertifikaati pole võimalik avada. Kas proovida uut parooli?

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
et: Info hankimine arvutisse salvestatud küpsiste kohta nurjus.

en: Und&o
et: &Võta tagasi

en: Und&o: Batch Rename
et: &Võta tagasi: hulgiümbernimetamine

en: Und&o: Copy
et: &Võta tagasi: kopeerimine

en: Und&o: Create File
et: &Võta tagasi: faili loomine

en: Und&o: Create Folder
et: &Võta tagasi: kataloogi loomine

en: Und&o: Create Folder(s)
et: &Võta tagasi: kataloogi loomine

en: Und&o: Link
et: &Võta tagasi: linkimine

en: Und&o: Move
et: &Võta tagasi: liigutamine

en: Und&o: Rename
et: &Võta tagasi: ümbernimetamine

en: Und&o: Trash
et: &Võta tagasi: viskamine prügikasti

en: Undo Changes
et: Muudatuste tühistamine

en: Undo File Copy Confirmation
et: Faili kopeerimise tagasivõtmise kinnitus

en: Undocumented Error
et: Dokumenteerimata viga

en: Undoing this operation requires root privileges. Do you want to continue?
et: Selle operatsiooni tühistamine nõuab administraatori õigusi. Kas jätkata?

en: Unexpected Program Termination
et: Programm lõpetas ootamatult töö

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
et: Omanik

en: Unknown Action
et: Tundmatu toiming

en: Unknown Authorization method.
et: Tundmatu autentimisviis.

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

en: Unknown HTTP verb.
et: Tundmatu HTTP meetod.

en: Unknown Host
et: Tundmatu masin

en: Unknown Interruption
et: Tundmatu katkestus

en: Unknown Proxy Host
et: Tundmatu puhverserver

en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

en: Unknown error
    %1
et: Tundmatu viga
    %1

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
et: Tundmatu veakood %1
    %2
    Palun saada täielik vearaport aadressil https://bugs.kde.org.

en: Unknown host %1
et: Tundmatu masin %1

en: Unknown interrupt
    %1
et: Tundmatu katkestus
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
et: Tundmatu protokoll '%1'.

en: Unknown proxy host
    %1
et: Tundmatu puhverserver
    %1

en: Unknown socket error
et: Tundmatu sokli viga

en: Unmount
et: Lahuta

en: Unsupported Action: %1
et: Toetamata tegevus: %1

en: Unsupported Protocol %1
et: Toetuseta protokoll %1

en: Unsupported URL scheme
et: Toetamata URL-i skeem

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
et: Uuenda tarkvara uusima versioonini. Sinu poolt kasutatavas distributsioonis peaks olema vahendid tarkvara uuendamiseks.

en: Updating System Configuration
et: Süsteemi seadistuse uuendamine

en: Updating system configuration.
et: Süsteemi seadistuse uuendamine.

en: Upload
et: Laadi üles

en: Use cache whenever &possible
et: Va&hemälu kasutatakse alati, kui võimalik

en: Use manually specified proxy configuration:
et: Käsitsi määratud puhverserveri seadistuse kasutamine:

en: Use proxy auto configuration URL:
et: Kasutatakse järgnevat puhverserveri automaatse seadistuse URL-i:

en: Use proxy settings only for addresses in the Exceptions list
et: Puhverserveri seadistusi kasutatakse ainult erandite nimekirjas olevate aadresside puhul

en: Use system proxy configuration:
et: Kasutatakse süsteemset puhverserveri seadistust:

en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
et: Kasutatakse määratud seadistusskripti puhverserveri seadistuste rakendamiseks.

en: Use this proxy server for a&ll protocols
et: Kõigi protokollide puhul kas&utatakse seda puhverserverit

en: User
et: Kasutaja

en: User Agent
et: Identifikaator

en: User canceled action
    %1
et: Kasutaja tühistas tegevuse
    %1

en: User:
et: Kasutaja:

en: User:
et: Kasutaja:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Using cached version
et: Vahemälus oleva versiooni kasutamine

en: Using slashes in folder names will create sub-folders, like so:
et: Kaldkriipsu kasutamine kataloogide nimes loob alamkatalooge:

en: Using slashes in folder names will create sub-folders.
et: Kaldkriipsu kasutamine katalooginimes loob alamkatalooge.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
et: Alam-URL-id pole %1 puhul toetatud.

en: Validity period:
et: Kehtivusaeg:

en: Value:
et: Väärtus:

en: Varying (No Change)
et: Varieeruv (muutusteta)

en: Verify whether the cached web page is valid before attempting to fetch the web page again.
et: Enne seda, kui veebilehekülg tõmmata, kontrollitakse, kas sellel on erinevusi vahemälus oleva variandiga.

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning, the destination is more recent.
et: Hoiatus: sihtfail on uuem.

en: Web Shortcuts
et: Veebi kiirkorraldused

[ctx: Web page address]
en: Address:
et: Aadress:

en: What do you wish to do with this executable file?
et: Mida selle täitmisfailiga ette võtta?

en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
et: Kui FTP ühendus on passiivne, võtab klient ühendust serveriga, mitte vastupidi ning sel juhul ei ole tulemüürid takistuseks. Siiski ei pruugi vanemad FTP serverid passiivset FTP-d toetada.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
et: Kui kõik muu on nurjunud, kaalu KDE meeskonna või konkreetse tarkvara arendaja aitamist korraliku vearaporti saatmisega. Kui tarkvara ei ole kirjutanud KDE meeskond, võta autoriga otse kontakti. Vastasel juhul vaata kõigepealt, kas samast veast pole keegi teine juba teada andnud, otsides seda <a href="https://bugs.kde.org/">KDE veateadete veebisaidis</a>. Kui ei, siis märgi üles allpool toodud üksikasjad ning pane need vearaportisse koos nii paljude detailidega, kui sinu arvates abiks on.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
et: Märkimisel rakendatakse vajutatud nuppu ülejäänud aktiivse töö kestel kõigile edasistele konfliktidele.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
et: Märkimisel rakendatakse vajutatud nuppu ülejäänud aktiivse töö kestel kõigile edasistele kataloogikonfliktidele.
    Kui sa ei klõpsa "Jäta vahele", küsitatakse sinu käest siiski uuesti, kui tekib konflikt kataloogis olemasoleva failiga.

en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
et: Faili üleslaadimisel on selle laiendiks "*.part". Pärast täielikku üleslaadimist saab fail endale oma algse nime tagasi.

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
et: Võttes vastu infot määratud puhverserverist <strong>%1</strong>, tuli vastuseks viga "Tundmatu masin". See tähendab seda, et vastava nimega masinat pole võimalik Internetist leida.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
et: Kas aktsepteerida seda sertifikaati tulevikus ilma küsimata?

en: Write
et: Kirjutamine

en: Write
    Entries
et: Kirjete
    kirjutamine

en: Write Access Denied
et: Kirjutamisõigusega juurdepääs keelatud

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
et: Kir&juta kataloogi

en: Writing to %1 is not supported.
et: Kirjutamine asukohta %1 pole toetatud.

en: Yes
et: Jah

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
et: Sisenesid turvalisse režiimi. Kõik ühendused krüptitakse, kui ei kästa teisiti.
    See tähendab seda, et kellelgi teisel pole võimalik ühendust pealt kuulata.

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
et: Lahkusid turvalisest režiimist. Ühendust ei krüptita enam.
    See tähendab seda, et kõrvalistel isikutel on võimalik ühendust pealt kuulata.

en: You are not authorized to execute this file.
et: Sul puuduvad õigused selle faili käivitamiseks.

en: You are not authorized to execute this service.
et: Sul puuduvad õigused selle teenuse käivitamiseks.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
et: Sul puuduvad õigused valida rakendust selle faili avamiseks.

en: You can only select local files
et: Valida saab ainult kohalike failide seast

en: You can only select local files.
et: Valida saab ainult kohalike failide seast.

en: You can only select one file
et: Valida saab ainult ühe faili

en: You did not select a file to delete.
et: Sa ei valinud kustutavat faili.

en: You did not select a file to trash.
et: Sa ei valinud faili, mida prügikasti visata.

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
et: Sul puuduvad õigused kasutada protokolli %1.

en: You do not have permission to create that folder.
et: Sul ei ole õigusi selle kataloogi loomiseks.

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
et: Sa soovisid sertifikaati aktsepteerida, kuid see pole antud serverile, millega sul on praegu ühendus. Kas soovid laadimist jätkata?

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
et: KDE tuleb uuesti käivitada, et need muudatused arvesse võetaks.

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
et: Käimasolevad rakendused tuleb uuesti käivitada, et need muudatused arvesse võetaks.

en: You may have encountered a bug in the program.
et: Sa võid olla avastanud vea rakenduses.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
et: Ilmselt oled sisestanud valed autentimisandmed või pole seda üldse teinud.

en: You may not have permissions to accept the connection.
et: Sul võivad puududa õigused ühenduse aktsepteerimiseks.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
et: Sul võivad puududa õigused seadme initsialiseerimiseks ("ühendamiseks"). UNIX-i süsteemides on seadme initsialiseerimiseks tihti vaja administraatori õigusi.

en: You may not have permissions to read from the resource.
et: Sul ei pruugi olla õiguseid ressursi lugemiseks.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
et: Sul võivad puududa õigused faili või kataloogi lugemiseks.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
et: Võib-olla ei ole sul õigusi seadet deinitsialiseerida ("lahutada"). UNIX-i süsteemides on seadme deinitsialiseerimiseks sageli vaja süsteemi administraatori õigusi.

en: You may not have permissions to write to the resource.
et: Sul ei pruugi olla õiguseid ressurssi kirjutamiseks.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="https://kde-apps.org/">https://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
et: Sa võid proovida Internetist otsida KDE programmi (neid nimetatakse 'kioslave' või 'ioslave'), mis toetab seda protokolli. Peamised kohad, kus otsida, on <a href="https://kde-apps.org/">https://kde-apps.org/</a> ja <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
et: Allnäidatud puhverserveri jaoks tuleb anda kasutajanimi ja parool, enne kui sul lubatakse pääseda ligi mis tahes saidile.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
et: Selle saidi jaoks tuleb anda kasutajanimi ja parool.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
et: Sinu juurdepääsu õigused ei pruugi olla piisavad soovitud toimingu teostamiseks antud ressursil.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
et: Sellel kontol ei pruugi olla juurdepääsuõigusi soovitud ressursile.

en: Zoom in
et: Suurenda

en: Zoom out
et: Vähenda

en: a suitable extension
et: sobiv laiend

[ctx: folders, files (size)]
en: %1, %2 (%3)
et: %1, %2, (%3)

en: klauncher could not find or start the plugin which provides the protocol.This means you may have an outdated version of the plugin.
et: klauncher ei leia või ei suuda käivitada pluginat, mis seda protokolli pakub. See tähendab, et sul võib olla pluginast iganenud versioon.

en: klauncher said: %1
et: klauncher teatas: %1

en: mounting is not supported by wince.
et: wince ei toeta ühendamist.

en: not supported
et: pole toetatud

[ctx: notify the user about a computation in the background]
en: Verifying checksum...
et: Kontrollsumma kontrollimine ...

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
et: See käivitab programmi:

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi kopeerimine

[ctx: request type]
en: create the requested folder
et: soovitud kataloogi loomine

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi kustutamine

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi lukustamine

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi liigutamine

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
et: serveri võimaluste päring

[ctx: request type]
en: retrieve property values
et: omaduse väärtuste hankimine

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi sisu hankimine

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
et: aruande käivitamine määratud kataloogis

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
et: otsing määratud kataloogis

[ctx: request type]
en: set property values
et: omaduse väärtuste seadmine

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
et: määratud faili või kataloogi lahtilukustamine

[ctx: request type]
en: upload %1
et: %1 üleslaadimine

en: the extension <b>%1</b>
et: laiend <b>%1</b>

en: unmounting is not supported by wince.
et: wince ei toeta lahutamist.
