libk3b - en to he translation catalogue (560 entries)

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
he[0]: עותק %1 -
he[1]: %1 עותקים -

en:  - %1 copy |  - %1 copies
he[0]: עותק  %1 -
he[1]: - %1 עותקים

en:  and %1 session |  and %1 sessions
he[0]: וצריבה %1
he[1]: ו - %1 צריבות

en: %1 Hz
he: %1 הרץ

en: %1 could not reserve shared memory segment of requested size.
he: %1 לא יכול לשמור מקטע זיכרון משותף בגודל הנדרש.

en: %1 did not exit cleanly.
he: %1 לא יצא בצורה נקייה.

en: %1 executable could not be found.
he: %1 לא נמצא קובץ בר־ריצה של Mkisofs.

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
he: קובץ בר־הריצה %1 ישן מידי: צריך גרסה %2 או יותר.

en: %1 has no permission to open the device.
he: ל-%1 אין הרשאה לפתוח את ההתקן.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
he: %1 החזיר שגיאה לא ידועה (קוד %2) .

en: %1 returned error: %2
he: %1 החזיר שגיאה: %2

en: %1 version %2 is too old.
he: גירסה %1, %2 יותר מידי ישן.

en: 'Force unsafe operations' enabled.
he: האפשרות 'כפה פעולות לא בטוחות ' מופעלת

en: (Description taken from the Wikipedia article)
he: (התיאור נלקח ממאמר בוויקיפדיה)

en: ...and the K3b FAQ does not help you...
he: ..וה-FAQ לא עוזר לך...

en: ...and this error also occurs with high quality media...
he: ...ותקלה זאת מתרחשת עם מדיה באיכות גבוהה...

en: ...please include the debugging output in your problem report.
he: ...אנא כלול את פלט ניפוי השגיאות בדוח הבעיות.

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
he[0]: MPEG אחד (%2)
he[1]: %1 MPEG (%2)

en: <em>%1</em> renamed to <em>%2</em>
he: שונה השם מ - <em>%1</em>  אל - <em>%2</em>

en: <p>If this option is checked K3b will not close the CD, and will write a temporary table of contents.</p><p>This allows further sessions to be appended to the CD later.</p>
he: <p> אם אפשרות זאת מסומנת, היישום k3b לא יסגור את התקליטור בסיום הצריבה </p><p> אפשרות זאת תיתן אפשרות להמשיך את התקליטור בצריבות הבאות. </p>

en: <p>If this option is checked, K3b will not create an image first but write the files directly to the CD/DVD.<p><b>Caution:</b> Although this should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
he: <p>אם אפשרות זאת מסומנת,  היישום K3b לא יצור תמונת תקליטור לפני הצריבה, אלא יצרוב ישירות<p><b>אזהרה:</b> למרות שלא אמורה להיות בעיה ברוב המערכות, וודא שהנתונים נשלחים לצורב מספיק מהר.

en: <p>If this option is checked, K3b will remove any created images after the writing has finished.<p>Uncheck this if you want to keep the images.
he: <p>אם אפשרות זאת מסומנת, אחרי שתהליך הצריבה היישום K3b ימחוק את כל התמונות תקליטור שנוצרו.<p> בטל את הסימון אם אתה רוצה לשמור את התמונות.

en: <p>If this option is checked, then after successfully writing the disk K3b will compare the original source data with the written data to verify that the disk has been written correctly.
he: <p>ד

en: <p>It is recommended to try a simulation first.
he: <p>מומלץ לנסות קודם הדמיית צריבה

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
he: קובץ עם השם הזה כבר קיים. אנא הכנס שם חדש:

en: A write error occurred.
he: אירעה שגיאת כתיבה.

en: AC3 (Stereo)
he: סטריאו (AC3)

en: AC3, better known as Dolby Digital is standardized as ATSC A/52. It contains up to 6 total channels of sound.
he: AC3, ידוע יותר כ - Dolby Digital הוא מְתֻקְנָן כמו ATSC A/52. הוא יכול להכיל עד 6 ערוצי שמע בו זמנית.

en: APS' pts seems out of order (actual pts %1, last seen pts %2)
he: APS' pts לא בסדר (pts הממשי %1, pts נראו לאחרונה %2)

en: Adjust the volume levels of all tracks
he: כוון את עוצמות הקול של כל הרצועות

en: Adjusting volume level for track %1 of %2
he: מכוון עוצמת קול עבור רצועה %1 מתוך %2

en: An unknown error occurred.
he: אירעה שגיאה לא ידועה.

en: Analysing %1
he: מנתח %1

en: Analysing Chapter %1 of %2
he: קורא רצועה %1 מתוך %2

en: Analysing Title %1 of Video DVD %2
he: מנתח כותרת %1 מוידאו DVD %2

en: Analysing the audio file
he: מנתח את קובץ השמע

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
he: ניתוח קובץ השמע נכשל. הקובץ פגום?

en: Analyzing medium...
he: מנתח מדיה...

en: Another application is blocking the device (most likely automounting).
he: יישום אחר חוסם את ההתקן (כנראה עגינה אוטומטית).

en: Appendable %1 medium
he: מדיה %1 ניתנת להוספה

en: Appendable Data %1
he: נתון ניתן להוספה %1

en: Audio CD
he: תקליטור שמע (CD)

en: Audio images successfully created.
he: תמונות שמע נוצרו בהצלחה.

en: Auto
he: אוטומטי

en: Average overall write speed: %1 KB/s (%2x)
he: מהירות כתיבה כוללת: %1 ק"ב/שניה (%2x)

en: Bad packet at packet #%1 (stream byte offset %2)
he: חבילה לא טובה במספר #%1 (היסט הבתים של הזרימה הוא %2)

en: Blanking
he: מוחק

en: Blanking successfully completed
he: מחיקה הסתיימה בהצלחה

en: Booktype successfully changed
he: שינוי ה-Booktype בוצע בהצלחה

en: Boot catalog
he: קטלוג אתחול

en: Burning Clone Image
he: צורב תמונת תקליטור משוכפלת

en: CD Track
he: רצועת תקליטור CD

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
he: צורב CD %1 לא תומך בהעתקה (%2).

en: CDDB Lookup
he: חיפוש CDDB

en: Cache the data to be written on the harddisk
he: הכנס את הנתונים למטמון לפני כתיבה לדיסק הקשיח

en: Cancel and go back
he: ביטול וחזרה אחורה

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
he: שינוי ה־Booktype לא הצליח על מדיית DVD+R לא ריקה.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
he: לא מסוגל להעתיק תקליטורי DVD מקודדים.

en: Cannot read source disk.
he: לא יכול לקרוא את דיסק המקור.

en: Cannot write %1 media using %2. Falling back to default application.
he: לא יכול לכתוב %1 באמצעות %2. חוזר ליישום ברירת מחדל.

en: Capacity: %1
he: קיבולת: %1

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
he: היישום Cdrdao %1 לא תומך בביטול burnfree.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
he: התכנית Cdrdao %1 לא תומכת בשימוש בצריבת יתר (overburning).

en: Cdrecord %1 does not support CD-Text writing.
he: תמיכה בכתיבה של CD-Text עם Cdrecord גרסה %1 לא נתמכת.

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
he: התכנית Cdrecord %1 לא תומכת בצריבה מעל הקיבולת (overburning).

en: Cdrecord does not support writing %1 media.
he: Cdrecord לא תומך בכתיבת מדיה %1.

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
he: אין ל-Cdrecord גרסה %1 תמיכה בשכפול.

en: Cdrecord version %1 does not support Blu-ray writing.
he: גירסה %1 של Cdrecord אינה תומכת בכתיבה ל Blue-ray

en: Changing Booktype
he: משנה את ה-Booktype

en: Changing DVD Booktype
he: משנה את ה-Booktype

en: Checking Source Medium
he: בודק מדיית מקור

en: Checking medium
he: בודק מדיה

en: Checking source medium
he: בודק מדיית מקור

en: Cloning CD
he: משכפל תקליטור CD

en: Closing Disk
he: סוגר דיסק

en: Closing Session
he: סוגר צריבה

en: Closing Track
he: סוגר רצועה

en: Compare original with written data
he: בדוק את הנתונים שנכתבו מול הנתונים המקוריים

en: Complete %1 medium
he: מדיה %1 מלאה

en: Complete Data %1
he: נתון מלא %1

en: Component
he: רכיב

en: Computing level for track %1 of %2
he: מחשב עוצמות עבור רצועה %1 מתוך %2

en: Consider enabling the 'update scan offsets' option, if it is not enabled already.
he: שקול הפעלת האפשרות 'עדכון הסטי סריקה', אם היא לא מופעלת כבר.

en: Copying
he: מעתיק

en: Copying Audio CD.
he: מעתיק תקליטורי CD של שמע.

en: Copying CD
he: מעתיק תקליטור CD

en: Copying CD On-The-Fly
he: מעתיק תקליטור CD באופן "On-The-Fly"

en: Copying Data CD.
he: מעתיק תקליטור CD של נתונים.

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
he: מעתיק תקליטורי שמע מורחבים (CD-Extra).

en: Copying Multisession Data CD.
he: מעתיק תקליטור CD רב צריבות של נתונים.

en: Copying successfully completed
he: העתקה הסתיימה בהצלחה

en: Corrected error in sector %1
he: שגיאה ניתנת לתיקון בסקטור %1

en: Could not backup tocfile.
he: לא יכול לגבות את tocfile.

en: Could not delete file %1.
he: לא יכול למחוק את הקובץ %1.

en: Could not determine next writable address.
he: לא מסוגל לקבוע את כתובת הכתיבה הבאה.

en: Could not determine size of resulting image file.
he: לא מסוגל לקבוע את גודל קובץ תמונת התקליטור.

en: Could not find %1 executable.
he: לא מסוגל למצוא קובץ בר־ריצה %1.

en: Could not find a valid eMovix installation.
he: לא יכול למצוא התקנת eMovix תקינה.

en: Could not find file %1
he: לא מסוגל למצוא את הקובץ %1

en: Could not find file %1. Skipping...
he: לא יכול למצוא קובץ %1. מדלג...

en: Could not find image %1
he: לא יכול למצוא תמונת תקליטור %1

en: Could not find normalize executable.
he: לא יכול למצוא קובץ בר־ריצה של הנרמול.

en: Could not find readcd executable with cloning support.
he: לא נמצא קובץ בר־הרצה של readcd עבור תמיכה בשכפול.

en: Could not find the following files:
he: לא יכל למצוא את הקבצים הבאים:

en: Could not follow link %1 to non-existing file %2. Skipping...
he: לא יכול לעקוב אחרי קישור %1 לקובץ לא קיים %2. מדלג...

en: Could not load libcdparanoia.
he: לא מסוגל לטעון את libcdparanoia.

en: Could not open %1 for writing
he: לא יכול לפתוח את %1 לכתיבה

en: Could not open device %1
he: לא יכול לפתוח התקן %1

en: Could not open file %1
he: לא מסוגל לפתוח את הקובץ %1

en: Could not open file %1.
he: לא יכול לפתוח את הקובץ %1.

en: Could not read file %1. Skipping...
he: לא יכול לקרוא קובץ %1. מדלג...

en: Could not rename subtitle file. File with requested name %1 already exists.
he: לא יכול לשנות את השם של קובץ הכתוביות. קובץ עם השם %1 כבר קיים.

en: Could not retrieve multisession information from disk.
he: לא יכול לאחזר מידע צריבות קודמת מהתקליטור.

en: Could not start %1
he: לא יכל להתחיל %1

en: Could not start %1.
he: לא מסוגל להתחיל %1.

en: Could not start normalize.
he: לא יכול להתחיל את הנרמול.

en: Could not start readcd.
he: לא מסוגל להפעיל את readcd.

en: Could not write temporary file
he: לא יכול לכתוב קובץ זמני

en: Create image
he: צור תמונת תקליטור

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
he[0]: יוצר עותק 1
he[1]: יותר %1 עותקים

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
he[0]: יוצר עותק 1
he[1]: יוצר %1 עותקים

en: Creating CD Image
he: יוצר תמונת תקליטור CD

en: Creating Clone Image
he: יוצר תמונת שכפול

en: Creating Data Image File
he: יוצר קובץ תמונת נתונים לתקליטור

en: Creating ISO image file
he: יוצר קובץ תמונת תקליטור ISO

en: Creating ISO image in %1
he: יוצר תמונת תקליטור ISO ב-%1

en: Creating Image
he: יוצר תמונה

en: Creating Image for track %1
he: יוצר קובץ תמונה לרצועה %1

en: Creating Video DVD Image File
he: יוצר קובץ תמונה של תקליטור וידאו DVD

en: Creating audio image files
he: יותר תמונת קבצי שמע

en: Creating audio image files in %1
he: יותר תמונת קבצי שמע ב - %1

en: Creating image
he: יוצר תמונה

en: Creating image file
he: יוצר קובץ תמונת תקליטור

en: Creating image file in %1
he: יוצר קובץ תמונה בתוך %1

en: Creating image files
he: יוצר קובץ תמונת תקליטור

en: Creating image files in %1
he: יוצר קבצי תמונה ב-%1

en: Cue sheet not accepted.
he: דף Cue לא התקבל.

en: Cue/Bin files successfully created.
he: קבצי Cue/Bin נוצרו בהצלחה.

en: Cut volume descriptor in the Joliet tree
he: גזור את תיאור התקליטור בעץ מערכת הקבצים Joliet

en: DAO (Disk At Once) recording not supported with this writer
he: תמיכה ב-דיסק בבת אחת (DAO) לא קיימת בצורב זה

en: Data did not fit on disk.
he: גודל הנתונים לא מתאים לקיבולת התקליטור

en: Data does not fit on disk.
he: גודל הנתונים לא מתאים לתקליטור

en: Decoding audio track %1 of %2%3
he: מפענח רצועת שמע %1 מתוך %2%3

en: Determining maximum writing speed
he: קובע מהירות מרבית לצריבה

en: Device Selection
he: בחירת התקן

en: Device not ready, waiting.
he: התקן לא מוכן, מחכה.

en: Director's comments 1
he: תגובת העורכים 1

en: Director's comments 2
he: תגובת העורכים 2

en: Director's comments for children
he: הערות עורך עבור ילדים

en: Director's comments with bigger size characters
he: הערות עורך עם גודל תווים יותר גדול

en: Director's comments with normal size characters
he: הערות עורך עם גודל תווים רגיל

en: Disable Joliet extensions
he: ביטול הרחבות של מערכת הקבצים Joliet

en: Disabled Burnfree
he: מבטל Burnfree

en: Disabling on-the-fly writing.
he: מבטל כתיבה באופן "On-The-Fly".

en: Discard symbolic links to folders
he: בטל קישורים סימבוליים לתיקיות

en: Disk at once
he: דיסק בבת אחת (DAO)

en: Do not be concerned with the progress stopping before 100%.
he: אל תהיה מודאג מהתהליך שמסתיים לפני 100%.

en: Do not close the disk to allow additional sessions to be added later
he: אל תסגור את הדיסק על מנת לאפשר צריבות נוספות בהמשך

en: Do not force VCD
he: אל תכפה VCD

en: Do you want to overwrite %1?
he: האם אתה רוצה למחוק את %1?

en: Due to a bug in cdrdao the toc/cue file %1 has been deleted. K3b was unable to restore it from the backup %2.
he: עקב באג ביישום cdrdao הקובץ toc/cue %1 נמחק. היישום K3b לא הצליח לשחזר אותו מהגיבוי %2.

en: Due to a bug in mkisofs <= 1.15a40, K3b is unable to handle filenames that contain more than one backslash:
he: עקב תקלה ב-mkisofs <= 1.15a40 , היישום K3b לא יכול לטפל בשמות קבצים שמכילים יותר מקו לוכסן אחורי אחד:

en: Ejecting DVD...
he: מוציא תקליטור DVD...

en: Ejecting medium...
he: מוציא את המדיה...

en: El Torito Boot image
he: תמונת אתחול של El Torito

en: El Torito boot catalog file
he: קובץ קטלוג אתחול של El Torito

en: Empty %1 medium
he: המדייה %1 ריקה

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
he: הפעל את Burnfree (או Just Link) על מנת למנוע מצבים של חוצץ ריק (underrun)

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
he: הפעל את האפשרות צריבת יתר (overburning) בהגדרות המתקדמות של K3b על מנת לצרוב בכל זאת.

en: Enabled Burnfree
he: מפעיל Burnfree

en: Enabling UDF extension.
he: מאפשר הרחבות UDF.

en: Encountered an incorrectly encoded filename '%1'
he: קידוד שם קובץ לא תקין '%1'

en: Engaging DAO
he: מפעיל DAO

en: Enter New Filename
he: הכנס שם קובץ חדש

en: Erasing CD-RW
he: מוחק CD-RW

en: Error while creating ISO image
he: שגיאה בזמן יצירת תמונת ISO

en: Error while creating ISO image.
he: שגיאה בזמן יצירת תמונת ISO.

en: Error while decoding audio tracks.
he: שגיאה בזמן פיענוח רצועות שמע.

en: Error while decoding track %1.
he: שגיאה בזמן פיענוח רצועה %1.

en: Error while initializing audio ripping.
he: שגיאה בזמן אתחול העתקת שמע

en: Error while normalizing tracks.
he: שגיאה בזמן נרמול הרצועות.

en: Error while reading disk.
he: שגיאה בזמן קריאה מדיסק.

en: Error while reading from file %1
he: שגיאה בזמן קריאה מקובץ %1

en: Error while reading sector %1.
he: שגיאה בזמן קריאה מסקטור %1.

en: Error while reading session %1.
he: שגיאה בזמן קריאה מצריבה %1.

en: Executing Power calibration
he: מבצע כיוון עוצמה

en: Execution of %1 failed.
he: ביצוע של %1 נכשל.

en: Extended
he: מורחב

en: FFmpeg contains an implementation of the MPEG-4 video encoding standard which produces high quality results.
he: FFmpeg מכיל את ההטעמה של קידוד MPEG-4 הסטנדרטי אשר מפיק תוצאות באיכות גבוהה.

en: FFmpeg is an open-source project trying to support most video and audio codecs used these days. Its subproject libavcodec forms the basis for multimedia players such as xine or mplayer.
he: FFmpeg הוא פרוייקט קוד פתוח אשר מנסה לתמוך בכל הקודקים של שמע ווידאו הקיימים היום. הפרוייקט המשני libavcodec הוא הבסיס של הנגנים כמו xine ו mplayer.

en: Failed to backup boot image file %1
he: כישלון בגיבוי קובץ תמונת אתחול %1

en: Failed to read disk completely in clone mode.
he: לא יכול לקרוא מערכת קבצים ISO9660.

en: Failed to retrieve all CSS keys.
he: כישלון באחזור כל מפתחות ה-CSS.

en: Fatal error at startup: %1
he: שגיאה חמורה בהתחלה: %1

en: Fatal error during recording: %1
he: שגיאה חמורה בזמן הקלטה: %1

en: File %1 is empty.
he: הקובץ %1 ריק.

en: File Exists
he: קובץ קיים

en: Files bigger than 2 GB cannot be handled.
he: אין יכולת להשתמש בקבצים גדולים יותר מ - 2GB.

en: Flushing Cache
he: מאפס את המטמון

en: Flushing cache
he: מאפס מטמון

en: Flushing the cache may take some time.
he: איפוס המטמון עשוי לקחת זמן מה.

en: For most current drives this would be 'generic-mmc'.
he: עבור רוב הכוננים זה יהיה 'generic-mmc'.

en: Force VCD
he: כפה VCD

en: Forcing formatting anyway.
he: כופה אתחול בכל מקרה.

en: Formatted in %1 mode.
he: אותחל במצב %1.

en: Formatting
he: מאתחל

en: Formatting DVD-RW in %1 mode.
he: מאתחל תקליטור DVD-RW במצב %1.

en: Formatting successfully completed
he: הפירמוט

en: Found ISRC code
he: נמצא קוד ISRC

en: Found a high-speed medium not suitable for the writer being used.
he: נמצאה מדיה עם מהירות צריבה גבוהה אשר לא מתאימה לשימוש עבור הצורב.

en: Found a low-speed medium not suitable for the writer being used.
he: נמצאה מדיה עם מהירות צריבה נמוכה אשר לא מתאימה לשימוש עבור הצורב.

en: Found encrypted DVD.
he: נמצא תקליטור DVD מקודד.

en: Found files bigger than 4 GB. K3b needs at least %1 to continue.
he: נמצאו קבצים גדולים מ - 4GB. היישום K3b צריך לפחות  %1 על מנת להמשיך.

en: Found pregap: %1
he: נמצא קדם־מרווח: %1

en: Free space: %1
he: מקום פנוי: %1

en: From now on, scan information data errors will not be reported anymore
he: מעכשיו, שגיאות מידע סרוק לא ידווחו יותר

en: From previous session
he: מצריבה קודמת

en: Growisofs version %1 is too old. K3b needs at least version 5.10.
he: גרסת Growisofs %1 ישנה מידי. K3b זקוק לגרסה 5.10 לפחות.

en: ISO image successfully created.
he: תמונת ISO נוצרה בהצלחה.

en: If you are running an unpatched cdrecord version...
he: אם אתה מריץ גרסה לא מוטלאת של cdrecord...

en: Ignore read errors
he: התעלם משגיאות קריאה

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
he[0]: התעלם מסקטור שגוי %1.
he[1]: התעלם מ %1 סקטורים שגויים.

en: Ignoring link %1 to folder %2. K3b is unable to follow links to folders.
he: מתעלם מקישור %1 לתיקייה %2. K3b לא יכול לעקוב אחרי קישורים לתיקיות.

en: Ignoring read error in sector %1.
he: מתעלם משגיאות קריאה בסקטור %1.

en: Image successfully created in %1
he: תמונת תקליטור נוצרה בהצלחה ב-%1

en: Information
he: מידע

en: Input/output error. Not necessarily serious.
he: שגיאת קלט/פלט. לא בהכרח רצינית.

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
he: שגיאה פנימית: סוג המדיה לא מתאים. אין אפשרות לצרוב את הפרוייקט.

en: Invalid filename: '%1'
he: שם קובץ לא תקין: '%1'

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
he: זה לא אפשרי לצרוב CD-Text במצב TAO.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode. Try DAO or RAW.
he: זה לא אפשרי לכתוב CD-Text במצב TAO. נסה DAO או RAW.

en: It may simply be overwritten.
he: זה פשוט עשוי להיות משוכתב.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
he: היישום K3b יכול להעתיק רק תקליטורי CD-Extra במצב מעורב.

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
he: היישום K3b לא מעתיק תקליטורי CD המכילים רצועות נתונים מרובות.

en: K3b does not support copying DVD-RAM.
he: היישום K3b לא תומך בהעתקת תקליטורי DVD-RAM.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
he: K3b לא תומך בהעתקת מצב רב-צבירות בתקליטורים - DVD או ב - Blue-ray.

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
he: היישום K3b לא תומך בכתיבה "On-The-Fly" עם growisofs %1.

en: K3b is not able to follow symbolic links to folders after they have been added to the project. Do you want to continue without writing the symbolic links to the image?
he: היישום K3b אינו מסוגל לעקוב אחרי קישורים סימבוליים אל תיקיות אחרי שהן נוספו לפרוייקט. האם אתה רוצה להמשיך בלי לכתוב את הקישורים הסימבוליים לתמונה?

en: K3b needs cdrecord 2.01a12 or newer to copy Mode2 data tracks.
he: היישום K3b זקוק ל-cdrecord 2.01a12 או חדש יותר על מנת להעתיק רצועות נתונים במצב2.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
he: היישום K3b לא הצליח למחוק את הדיסק.

en: K3b was unable to eject the source medium. Please do so manually.
he: K3b לא הצליח להוציא את התקליטור המקורי. אנא עשה זאת באופן ידני.

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
he: היישום K3b לא הצליח למחוק את הדיסק.

en: K3b was unable to eject the written medium. Please do so manually.
he: K3b לא הצליח להוציא את עותק התקליטור, אנא עשה זאת ידנית.

en: K3b will create a %1 image from the given MPEG files, but these files must already be in %1 format. K3b does not yet resample MPEG files.
he: היישום K3b יצור תמונת תקליטור %1 מקבצי MPEG הנתונים, אבל קבצים אלו חייבים כבר להיות בתבנית  %1. היישום K3b עדיין לא תומך בדגימה של קבצי MPEG.

en: Layer %1
he: שכבה %1

en: MPEG1 Layer III
he: שכבה III של MPEG1

en: MPEG2 Extended
he: MPEG2 מורחב

en: Media is already empty.
he: המדיה כבר ריקה.

en: Mixed CD
he: תקליטור מעורבב (CD)

en: Mkisofs executable not found.
he: לא נמצא קובץ בר־ריצה של Mkisofs.

en: Most likely mkisofs failed in some way.
he: כנראה ש-mkisofs נכשל באיזה שהיא צורה.

en: Most likely the burning failed due to low-quality media.
he: כנראה הצריבה נכשלה בגלל מדיה בעלת איכות נמוכה.

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
he: רוב הצורבים לא מאפשרים כתיבת תקליטורים מרובי צריבות במצב DAO.

en: Motion Picture
he: סרט קולנוע

en: Multisession CD
he: תקליטור CD מרובה צריבות

en: Need to reload medium to return to proper state.
he: יש צורך לטעון מחדש את המדיה על מנת להציג מצב מתאים

en: No DVD+R(W) media found.
he: לא נמצאה מדיית (DVD+R(W

en: No Incremental Streaming
he: ללא "Incremental Streaming"

en: No Read Permission
he: אין הרשאת קריאה

en: No Simulation with DVD+R(W)
he: הדמיה לא עובדת עם תקליטורי (DVD+R(W

en: No Simulation with DVD-R(W)
he: אין הדמיות צריבה עם מדיות מסוג (DVD-R(W

en: No cdrdao driver found.
he: לא נמצא התקן cdrdao.

en: No device set
he: התקן לא נקבע

en: No device set.
he: לא נבחר התקן.

en: No files to be written.
he: אין קבצים לכתיבה.

en: No medium information
he: אין מידע על המדייה

en: No medium present
he: אין מדיה מוצגת

en: No need to format %1 media more than once.
he: אין צורך לאתחל מדיה %1 יותר מפעם אחת.

en: No permission to read the following files:
he: אין הרשאות קריאה לקבצים הבאים:

en: No settings available for plugin %1.
he: אין הגדרות זמינות לתוסף %1

en: No source medium found.
he: לא נמצאה מדיית מקור.

en: No support for reading formless Mode2 sectors.
he: אין תמיכה בקריאת סקטורים ללא תבנית במצב2.

en: No valid %1 option: %2
he: אפשרות %1 לא תקינה: %2

en: No valid audio cue file: '%1'
he: קובץ Cue של שמע לא תקין: '%1'

en: No volume id specified. Using default.
he: לא צוין מזהה כרך. משתמש בברירת המחדל.

en: Normal
he: רגיל

en: Normalize volume levels
he: נרמל עוצמות קול

en: Normalizing volume levels
he: מנרמל עוצמות קול

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Note: Forcing MPEG2 as VCD is not supported by some standalone DVD players.
he: הערה: כפייה של MPEG2 בתור VCD לא נתמכת על ידי מספר נגני DVD.

en: OPC failed. Please try writing speed 1x.
he: נכשל OPC. אנא נסה לכתוב במהירות x1.

en: OPC failed. Probably the writer does not like the medium.
he: נכשל ה-OPC. כנראה שהצורב לא אוהב את התקליטור.

en: On the fly
he: בזמן אמת (On the fly)

en: On-the-fly writing with cdrecord < 2.01a13 not supported.
he: כתיבה "On-The-Fly" בעזרת cdrecord < 2.01a13 לא נתמכת.

en: One or more BCD fields out of range for %1
he: אחד או יותר משדות BCD הם מחוץ לתחום עבור %1

en: Only MPEG1 and MPEG2 video files are supported.
he: יש תמיכה רק לקבצי וידאו של MPEG1 ו MPEG2.

en: Only copying first session.
he: מעתיק רק את הצריבה הראשונה.

en: Only create an image
he: רק צור תמונת תקליטור

en: Only create image
he: צור תמונת תקליטור בלבד

en: Only session 1 will be cloned.
he: רק צריבה 1 תשוכפל.

en: Only simulate the writing process
he: הדמיית תהליך הכתיבה בלבד

en: Optimum Power Calibration failed.
he: כיול יכולת עצמה מירבית (Power Calibration) נכשל

en: Performing Optimum Power Calibration
he: מבצע כיוון עצמה מיטבי

en: Please add files to your project first.
he: אנא הוסף קבצים לפרוייקט שלך קודם.

en: Please choose TAO (Track At Once) and try again
he: אנא בחר TAO (רצועה בבת אחת) ונסה שנית

en: Please choose a lower burning speed.
he: אנא בחר מהירות צריבה נמוכה יותר.

en: Please consult the debugging output for details.
he: אנא כלול את פלט ניפוי השגיאות בדוח התקלה.

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
he: אנא הפעל את Burnfree או בחר מהירות צריבה נמוכה יותר.

en: Please include the debugging output in your problem report.
he: אנא כלול את פלט ניפוי השגיאות בדוח התקלה.

en: Please insert Audio CD %1%2
he: אנא הכנס תקליטור CD עבור שמע %1%2

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
he: אנא הכנס תקליטור CD לכתיבה רב פעמית לתוך הכונן<p><b>%1 %2 (%3)</b>

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
he: אנא הכנס תקליטור DVD+R או DVD+Rw ריק להתקן <p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Please select a device:
he: אנא בחר את ההתקן:

en: Please select one manually in the device settings.
he: אנא בחר אחד ידנית מהגדרות ההתקנים.

en: Please send me an email with the last output.
he: אנא שלח לי דואר אלקטרוני עם הפלט האחרון.

en: Please try again with the 'ignore speed' setting.
he: אנא נסה שנית עם המאפיין 'התעלמות ממהירות'.

en: Please try again with writing mode DAO.
he: אנא נסה את הכתיבה שנית במצב DAO.

en: Power calibration successful
he: כיוון עוצמה בוצע בהצלחה

en: Preparing blanking process...
he: מכין תהליך מחיקה...

en: Preparing burn process...
he: מכין תהליך צריבה...

en: Preparing copy process...
he: מכין תהליך העתקה...

en: Preparing data
he: מכין מידע

en: Preparing read process...
he: מכין תהליך קריאה...

en: Preparing write process...
he: מכין תהליך כתיבה...

en: Probably a buffer underrun occurred.
he: כנראה אירע buffer underrun.

en: Probably a problem with the medium.
he: כנראה תקלה עם המדיה.

en: Probably this is lower than your writer's lowest writing speed.
he: כנראה מהירות זו היא נמוכה מהמהירות הכי נמוכה של הצורב שלך.

en: Probably you chose a too large buffer size.
he: כנראה שבחרת חוצץ גדול מידי.

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
he: בעיות בזמן קריאה. מנסה שנית מסקטור %1.

en: Quick Format
he: מחיקה מהירה

en: RAW recording not supported with this writer
he: תמיכה ב-RAW לא קיימת בצורב זה

en: Read error from file '%1'
he: שגיאה בקריאה מקובץ "%1"

en: Readcd exited abnormally.
he: התכנית Readcd הסתיימה בצורה לא תקינה.

en: Reading
he: קורא

en: Reading Session %1
he: קורא צריבה %1

en: Reading Source Medium
he: קורא מדיית מקור

en: Reading clone image
he: קורא תמונת תקליטור משוכפלת

en: Reading source medium.
he: קורא מדיית יעד.

en: Reading successfully completed
he: קריאה הסתיימה בהצלחה

en: Reading track %1 of %2
he: קורא רצועה %1 מתוך %2

en: Reading with sector size %1.
he: קורא עם גודל סקטור של %1.

en: Reloading of medium required
he: טעינה מחדש של מדיה הכרחית.

en: Reloading the medium
he: טוען מחדש את המדיה

en: Remove image
he: הסר תמונה

en: Remove images from disk when finished
he: הסר תמונות תקליטור מהדיסק בסיום

en: Remove missing files and continue
he: הסר קבצים חסרים והמשך

en: Removed image file %1
he: קובץ תמונת תקליטור %1 הוסר

en: Removing Binary file %1
he: מסיר קובץ בינארי %1

en: Removing Cue file %1
he: מסיר קובץ Cue %1

en: Removing buffer files.
he: מסיר קבצי חציצה.

en: Removing image files.
he: מסיר קבצי תמונת תקליטור.

en: Removing incomplete video file '%1'
he: מסיר קובץ וידאו חלקי '%1'

en: Removing reference to lead-out.
he: מסיר קישור ל־lead-out

en: Removing temporary files.
he: מסיר קבצים זמניים.

en: Report the problem if it persists anyway.
he: דווח על הבעיה אם היא נמשכת בכל מקרה.

en: Resizing picture of title %1 to %2x%3
he: משנה גודל תמונה של כותר %1 ל־ %2x%3

en: Restricted Overwrite is not possible with DVD-R media.
he: שכתוב מוגבל לא אפשרי עם תקליטורי DVD-R.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
he: מאחזר את כל מפתחות ה-CSS. זה עשוי לקחת זמן מה.

en: Retrying from sector %1.
he: מנסה שנית מסקטור %1.

en: Scanning video file %1 of %2 (%3)
he: סורק קובץ וידאו %1 מתוך %2 (%3)

en: Searching for old session
he: מחפש צריבה ישנה

en: Searching previous session
he: מחפש צריבה קודמת

en: Sending CUE sheet
he: שולח דף CUE

en: Set the paranoia level for reading audio CDs
he: קבע את רמת ה-paranoia לקריאת תקליטורי שמע.

en: Setting iso level to 3 to support files bigger than 4 GB.
he: קובע רמת ISO ל 3 על מנת לתמוך בקבצים גדולים מ 4GB.

en: Shorten Filenames
he: קיצור שמות קבצים

en: Silence
he: הדממה

en: Simulate
he: הדמייה

en: Simulating
he: מדמה צריבה

en: Simulating CD Cloning
he: מבצע הדמיה לשכפול תקליטור CD

en: Simulating CD Copy
he: מדמה העתקת תקליטור CD

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
he: מדמה העתקת תקליטור CD באופן "On-The-Fly"

en: Simulating Clone Image
he: מבצע הדמיית שכפול תמונת תקליטור

en: Simulating Session %1
he: מדמה צריבה %1

en: Simulating clone copy
he: מבצע הדמיה של שכפול עותק

en: Simulating copy
he: מבצע סימולציית העתקה

en: Simulating first session
he: מדמה צריבה ראשונה

en: Simulating second session
he: מדמה צריבה שניה

en: Simulation successfully completed
he: הדמיית הצריבה הסתיימה בהצלחה

en: Single-pass Encoding
he: קידוד Single-pass

en: Skip unreadable audio sectors
he: דלג על סקטורים לא קריאים של שמע

en: Some drives do not support all erase types.
he: לא כל הצורבים תומכים בכל מצבי המחיקה.

en: Some filenames need to be shortened due to the %1 char restriction of the Joliet extensions. If the Joliet extensions are disabled filenames do not have to be shortened but long filenames will not be available on Windows systems.
he: לכמה קבצים יש צורך לשנות את  האורך של שם הקבצים עקב הגבלה  של %1  תווים של ההרחבה של מערכת הקבצים Joliet. עם ההרחבה מבוטלת, שמות קבצים אינם צריכים קיצור, אבל שמות קבצים ארוכים לא יהיו ניתנים לקריאה ממערכות הפעלה חלונות.

en: Sometimes using TAO writing mode solves this issue.
he: לפעמים שימוש במצב כתיבה TAO יפתור את הבעיה.

en: Sorry, no error handling yet.
he: מצטער, אין עדיין טיפול בשגיאות.

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
he: צוין נתיב זמני לא שמיש. משתמש בברירת המחדל.

en: Start multisession CD
he: התחל תקליטור CD מרובה צריבות

en: Starting %1 simulation at %2x speed...
he: מתחיל הדמיה %1 במהירות %2x...

en: Starting %1 writing at %2x speed...
he: מתחיל צריבה %1 במהירות %2x...

en: Starting DAO simulation at %1x speed...
he: מתחיל הדמיית צריבה במצב DAO במהירות %1x...

en: Starting DAO writing at %1x speed...
he: מתחיל צריבה במצב DAO במהירות %1x...

en: Starting blanking...
he: מתחיל מחיקה...

en: Starting copy at %1x speed...
he: מתחיל העתקה במהירות %1x...

en: Starting disc write
he: מתחיל צריבה...

en: Starting disc write...
he: מתחיל צריבה...

en: Starting reading...
he: מתחיל קריאה...

en: Starting simulation copy at %1x speed...
he: מתחיל הדמיית העתקה במהירות %1x...

en: Starting simulation...
he: מתחיל הדמיית צריבה...

en: Still Picture
he: תמונת סטילס

en: Successfully decoded all tracks.
he: פיענוח כל הרצועות בוצע בהצלחה.

en: Successfully normalized all tracks.
he: נרמול הרצועות בוצע בהצלחה.

en: Successfully read disk.
he: קריאה דיסק בוצעה בהצלחה.

en: Successfully read session %1.
he: צריבה %1 נקראה בהצלחה.

en: Successfully read source disk.
he: דיסק מקור נקרא בהצלחה.

en: Successfully read source medium.
he: התקליטור המקורי נקרא בהצלחה.

en: Successfully written clone copy %1.
he: עותק שכפול %1 נכתב בהצלחה.

en: Successfully written copy %1.
he: עותק %1 נכתב בהצלחה.

en: Switching burn speed down to %1x
he: מחליף מהירות כתיבה עד ל-%1x

en: Switching burn speed up to %1x
he: מחליף מהירות כתיבה עד ל-%1x

en: Switching down burn speed to %1x
he: מוריד מהירות צריבה ל-%1x

en: The Joliet extensions (which are needed for long filenames on Windows systems) restrict the length of the volume descriptor (the name of the filesystem) to %1 characters. The selected descriptor '%2' is longer than that. Do you want it to be cut or do you want to go back and change it manually?
he: הרחבות מערכת הקבצים Joliet (אשר נחוצה לשמות קבצים ארוכים במערכות הפעלה חלונות) מגביל את אורך תיאור התקליטור (שם התקליטור) ל - %1  תווים. התיאור שנבחר '%2' ארוך יותר מזה. האם אתה רוצה שהאורך יגזר או שאתה רוצה לחזור אחורה ולשנות את השם בצורה ידנית?

en: The disk is either empty or not appendable.
he: התקליטור ריק או לא ניתן להוספה.

en: The disk might still be readable.
he: הדיסק עשוי להיות עדיין קריא.

en: The following files could not be found. Do you want to remove them from the project and continue without adding them to the image?
he: הקבצים הבאים לא נמצאו. האם אתה רוצה להסיר אותם מהפרוייקט ולהמשיך ביצירת התמונה בלי הקבצים?

en: The resulting DVD will most likely not be playable on a Hifi DVD player.
he: תקליטור ה-DVD המיוצר כנראה שלא יהיה ניתן לניגון בנגן  Hifi DVD.

en: The source disk is empty.
he: תקליטור היעד ריק.

en: This looks like a RIFF header but a plain multiplexed program stream was required.
he: זה נראה כמו קובץ עם תחילית RIFF, אבל נדרש כאן קובץ זרימה מרובב.

en: This may be caused by a system update which changed the local character set.
he: זה יכול להיות בגלל שדרוג מערכת אשר שינה את קידוד המערכת.

en: This might result in a corrupt copy if the source was mastered with buggy software.
he: זה עשוי להביא לעותק פגום אם המקור הופק על ידי תוכנה עם באגים.

en: Track %1 from Audio CD %2
he: רצועה %1 מתקליטור שמע %2

en: Track %1 is already normalized.
he: רצועה %1 כבר מנורמלת.

en: Track 1 of 1
he: רצועה 1 מתוך 1

en: Transcoding title %1 from Video DVD %2
he: משנה קידוד כותר %1 מוידאו DVD %2

en: Try DAO writing mode.
he: נסה מצב כתיבה DAO.

en: Try adding '-use-the-force-luke=noopc' to the growisofs user parameters in the K3b settings.
he: נסה להוסיף '-use-the-force-luke=noopc' למאפיין המשתמש של growisofs בהגדרות של K3b.

en: Try again using 'Complete' erasing.
he: נסה עוד פעם עם מחיקה 'מלאה'

en: Trying to write more than the official disk capacity
he: מנסה לצרוב יותר מהקיבולת המוצהרת של התקליטור

en: Turning BURN-Proof on
he: מפעיל BURN-Proff

en: Two-pass Encoding: First Pass
he: קידוד Two-pass: First Pass

en: Two-pass Encoding: Second Pass
he: קידוד Two-pass: Second Pass

en: Unable to allocate software buffer.
he: לא יכול להקצות חוצץ תוכנה.

en: Unable to close the tray
he: לא יכול לסגור את מגש התקליטורים

en: Unable to create folder '%1'
he: לא מסוגל ליצור תיקייה '%1'.

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
he: לא יכול לקבוע את המהירות המרבית מסיבה מסוימת. מתעלם.

en: Unable to determine media state.
he: לא יכול לקבוע את מצב המדיה.

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
he: לא יכול לקבוע את סוג המצב של הרצועה האחרונה. משתמש בברירת מחדל.

en: Unable to eject media.
he: לא מצליח להוציא מדיה.

en: Unable to eject medium.
he: אינו מסוגל להוציא את המדיה.

en: Unable to fixate the disk.
he: לא יכול לייצב את הדיסק.

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
he: לא מסוגל לטפל ב-%1 עקב תבנית לא נתמכת.

en: Unable to open '%1' for writing.
he: לא יכול לפתוח את '%1' לכתיבה.

en: Unable to open libdvdcss.
he: לא יכול לפתוח את libdvdcss.

en: Unable to open new session.
he: לא יכול לפתוח צריבה חדשה.

en: Unable to send CUE sheet.
he: לא יכול לשלוח דף CUE.

en: Unable to set write speed to %1.
he: לא יכול לקבוע את מהירות הכתיבה ל-%1.

en: Unable to set writing speed.
he: לא יכול לקבוע מהירות כתיבה.

en: Unable to write on-the-fly with these audio sources.
he: לא יכול לכתוב "On-The-Fly" עם מקורות שמע אלו.

en: Uncorrected error in sector %1
he: שגיאה בלתי ניתנת לתיקון בסקטור %1

en: Unlocking drive...
he: פותח נעילה של כונן...

en: Unmounting medium
he: מבטל עגינה של המדיה

en: Unmounting source medium
he: קורא מדיית יעד.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
he: שגיאה בלתי ניתנת לתיקון בזמן העתקת רצועה %1.

en: Unspecified
he: לא מצוין

en: Unsupported media type.
he: מדיה לא נתמכת.

en: Unsupported media type: %1
he: סוג מדייה לא נתמחת:  %1

en: Unsupported sector type.
he: סוג סקטור לא נתמך.

en: Updating RMA
he: מעדכן RMA

en: Use Burnfree
he: השתמש בצריבה חופשית (Burnfree)

en: Use the 'force unsafe operations' option to ignore this.
he: השתמש באפשרות 'כפה פעולות לא בטוחות' על מנת להתעלם מזה

en: Used version of mkisofs does not have large file support.
he: אין תמיכה בקבצים גדולים בגירסת ה־mkisofs המשומשת.

en: Using readcd %1 instead of default version for clone support.
he: משתמש ב-readcd %1 במקום בגרסת ברירת המחדל עבור תמיכה בשכפול.

en: Verify written data
he: בדוק את הנתונים שנכתבו

en: Verifying copy
he: מוודא עותק

en: Verifying copy %1
he: מוודא עותק %1

en: Verifying track %1
he: מוודא רצועה %1

en: Verifying written copy %1 of %2
he: בודק את העותק שנכתב %1 מתוך %2

en: Verifying written data
he: בודק את הנתונים שנכתבו

en: Video CD
he: וידאו CD

en: Video DVD
he: וידאו DVD

en: Video DVD decryption failed.
he: פיענוח וידאו DVD נכשל

en: Waiting for a medium
he: ממתין למדיה

en: Waiting for media
he: ממתין למדיה

en: Waiting for medium
he: ממתין למדיה

en: Waiting for source medium
he: מחכה למדיית מקור

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning at exit: (1)
he: אזהרה ביציאה: (1)

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
he: לא ניתן להציג מידע אודות התקדמות התהליך בזמן מחיקת CD-RW.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo Dolby Digital audio stream.
he: עם האפשרות הזאת K3b יצור סטריאו זרימת שמע בשני ערוצי Dolby Digital .

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo MPEG1 Layer III audio stream.
he: עם האפשרות הזאת K3b יצור שמע זרימה בשני ערוצי סטריאו MPEG1 שכבה lll.

en: With this setting K3b will use the Dolby Digital audio stream from the source DVD without changing it.
he: עם האפשרות הזאת K3b ישתמש בזרימת Dolby Digital מתקליטור DVD המקורי בלי לשנות אותו.

en: Write Binary Image
he: כתוב תמונת תקליטור בינארית

en: Write error
he: שגיאת כתיבה

en: Write files directly to CD/DVD without creating an image
he: כתוב את הקבצים ישירות לתקליטור ללא יצירת תמונת תקליטור

en: Write in disk at once mode
he: צרוב במצב של דיסק בבת אחת (DAO)

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
he: הצורב לא תומך בצריבה עם חוצץ ריק (buffer underrun) (צריבה ללא תקלות - burnfree)

en: Writer does not support disk at once (DAO) recording
he: הצורב לא תומך בצריבת דיסקים בבת אחת (DAO)

en: Writer does not support raw writing.
he: הצורב לא תומך בכתיבת raw.

en: Writing
he: צורב

en: Writing %1
he: כותב %1

en: Writing %1 in DAO mode.
he: כותב %1 במצב DAO.

en: Writing %1 in incremental mode.
he: כותב %1 במצב מתווסף (incremental).

en: Writing %1.
he: כותב %1

en: Writing Audio CD
he: כותב תקליטור שמע

en: Writing Audio Cue File
he: כתיבת קובץ Cue של שמע

en: Writing CD-Text lead-in...
he: כותב CD-Text lead-in...

en: Writing Copy
he: כותב עותק

en: Writing Copy %1
he: כותב עותק %1

en: Writing Copy %1 (Session %2)
he: כותב עותק %1 (צריבה %2)

en: Writing Copy %1 of %2
he: כותב עותק %1 מתוך %2

en: Writing Copy (Session %1)
he: כותב עותק (צריבה %1)

en: Writing DVD copy
he: כותב העתק תקליטור DVD

en: Writing DVD-RW in DAO mode.
he: כותב לתקליטור DVD-RW במצב DAO.

en: Writing DVD-RW in incremental mode.
he: כותב על תקליטור DVD-RW במצב מתווסף (incremental).

en: Writing DVD-RW in restricted overwrite mode.
he: כותב על תקליטור DVD-RW במצב שכתוב מוגבל.

en: Writing Data Project
he: כותב פרוייקט צריבת נתונים

en: Writing Double Layer DVD+R.
he: כותב תקליטור דו שכבתי DVD+R.

en: Writing Enhanced Audio CD
he: כותב תקליטור שמע CD מוגבר

en: Writing High-Quality Video CD
he: כותב תקליטור וידאו (VCD) באיכות גבוהה

en: Writing Lead-out
he: כותב Lead-out

en: Writing Leadin
he: כותב Leadin

en: Writing Leadout
he: כותב Leadout

en: Writing Mixed Mode CD
he: כותב תקליטור CD מעורב

en: Writing Multisession Project
he: כותב פרוייקט מרובה צריבות

en: Writing Super Video CD
he: כותב תקליטור וידאו SVCD

en: Writing Track %1 of %2
he: כותב רצועה %1 מתוך %2

en: Writing Video CD
he: כותב תקליטור וידאו (VCD)

en: Writing Video CD (Version 1.1)
he: כותב תקליטור וידאו VCD (גרסה 1.1)

en: Writing Video CD (Version 2.0)
he: כותב תקליטור וידאו VCD (גרסה 2.0)

en: Writing Video DVD
he: כותב תקליטור וידאו DVD

en: Writing canceled.
he: הכתיבה בוטלה.

en: Writing clone copy %1
he: כותב לעותק שכפול %1

en: Writing copy
he: כותב עותק

en: Writing copy %1
he: כותב עותק %1

en: Writing copy %1 of %2
he: כותב עותק %1 מתוך %2

en: Writing cue/bin Image
he: כותב תמונת תקליטור מסוג cue/bin

en: Writing data
he: כותב מידע

en: Writing eMovix Project
he: כותב פרוייקט eMovix

en: Writing eMovix Project (%1)
he: כותב פרוייקט eMovix (%1)

en: Writing first session
he: כותב צריבה ראשונה

en: Writing first session of copy %1
he: כותב צריבה ראשונה של עותק %1

en: Writing image
he: כותב תמונת תקליטור

en: Writing image file to %1.
he: כותב קובץ תמונת תקליטור אל %1.

en: Writing image to %1.
he: כותב תמונת תקליטור אל %1.

en: Writing mode Incremental Streaming not available
he: ללא "Incremental Streaming"

en: Writing mode ignored when writing DVD+R(W) media.
he: מתעלם ממצב כתיבה בזמן כתיבה למדיית (DVD+R(W.

en: Writing pregap
he: כותב pregap

en: Writing second session
he: כותב צריבה שניה

en: Writing second session of copy %1
he: כותב צריבה שניה של עותק %1

en: Writing speed: %1 KB/s (%2x)
he: מהירות כתיבה: %1 ק"ב/שניה (%2x)

en: Writing successfully completed
he: הכתיבה הסתיימה בהצלחה

en: Writing the lead-out may take some time.
he: כתיבת ה-lead-out עשויה לקחת זמן מה.

en: Writing track %1 of %2
he: כותב רצועה %1 מתוך %2

en: Writing track %1 of %2 (%3)
he: כותב רצועה %1 מתוך %2 (%3)

en: Writing track %1 of %2%3
he: כותב רצועה %1 מתוך %2%3

en: Written data verified.
he: כתיבת המידע אומת.

en: Wrong File Format
he: תבנית קובץ לא נכונה

en: Wrong File Type for This Project
he: סוג קובץ לא נכון עבור פרויקט זה

en: XviD is a free and open source MPEG-4 video codec. XviD was created by a group of volunteer programmers after the OpenDivX source was closed in July 2001.
he: XviD זהו קודק חופשי. XviD נוצר על ידי קבוצה של מפתחים מתנדבים אחרי שהפרוייקט OpenDivX נסגר ביולי 2001.

en: XviD is a primary competitor of DivX (XviD being DivX spelled backwards). While DivX is closed source and may only run on Windows, Mac OS and Linux, XviD is open source and can potentially run on any platform.
he: XviD הוא המתחרה העיקרי של XviD) DivX זה בעצם DivX בקריאה לאחור) בזמן ש DivX אינו חופשי ויכול לרוץ רק על חלונות, מאק ולינוקס. XviD הינו חופשי ובעל פוטנציאל לרוץ על כל פלטפורמה.

en: You can find this on your distribution disks or download it from http://www.vcdimager.org
he: אתה יכול למצוא את היישום במנהל החבילות של ההפצה שלך או להוריד מ - http://wwwvcdimager.org .

en: You cannot mix MPEG1 and MPEG2 video files.
    Please start a new Project for this filetype.
    Resample not implemented in K3b yet.
he: אתה לא יכול לערבב קבצי וידאו של MPEG1 ו MPEG2.
    אנא התחל פרויקט חדש עבור קובץ זה.
    דגימה מחדש לא מיושמת עדיין ב-K3b.

en: You will only be able to copy the first session in raw writing mode. Continue anyway?
he: אתה רק תוכל להעתיק את הצריבה הראשונה במצב כתיבה RAW, להמשיך בכל מקרה?

en: Your writer (%1 %2) does not support Incremental Streaming with %3 media. Multisession will not be possible. Continue anyway?
he: הצורב שלך (%1 %2) לא תומך ב-"Incremental Streaming" עם מדיית %3. צריבות מרובות לא יתאפשרו. להמשיך בכל מקרה?

en: default
he: ברירת מחדל

en: dual channel
he: דו ערוצי

en: duplicate
he: עותק

en: invalid
he: לא תקין

en: joint stereo
he: סטריאו משולב (joint)

en: n/a
he: ל/ז

en: no tracks added
he: לא הוספו רצועות

en: none
he: ללא

en: original
he: מקורי

en: single channel
he: ערוץ אחד

en: stereo
he: סטריאו

en: surround sound
he: סראונד

en: unknown
he: לא ידוע

en: unknown audio code extension
he: סיומת קובץ שמע לא ידועה

en: unknown audio format
he: תבנית שמע לא ידועה

en: unknown code extension
he: קוד סיומת לא ידועה

en: unknown coding mode
he: מצב קודד לא־ידוע
