kcmkio - en to kk translation catalogue (989 entries)

en:  (Points to %1)
kk:  (Көрсететіні %1)

en:  KiB
kk:  КиБ

en:  second |  seconds
kk[0]:  секунд

en: "vold" is not running.
kk: "vold" жегілмеген.

en: %1 Item | %1 Items
kk[0]: %1 нысан

en: %1 contacted. Waiting for reply...
kk: %1 дегенмен байланыс орнатылды. Жауапты күту...

en: %1 is a file, but a folder was expected.
kk: %1 деген - файл, бірақ қапшық күтілген болатын.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
kk: %1 деген - қапшық, бірақ файл күтілген болатын.

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
kk: %1: SSL мәлімет алмасу жаңылысы

en: %1 is required by the server, but is not available.
kk: Сервер %1 дегенді талап етеді, бірақ ол қол жеткізбеуде.

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
kk: %1 бастап %2 дейін

[ctx: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: %1, %2 %3
kk: %1, %3 %2

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
kk: Күтпеген қате (%1) %2 әрекеті кезінде пайда болды.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
kk: %1 сұранысы кезінде қатынауға рұқсат жоқ екені анықталған.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
kk: %1 орындалмады, себебі мақсаттаған сервер файлды не қапшықты қабылдамады.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
kk: %1 орындалмады, себебі ресурс бұғатталған.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
kk: %1 (%2) сұраныс кезінде қате пайда болды. Себептері төменде қорытылған.

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
kk: Күтпеген қате (%1) %2 сұранысы кезінде пайда болды.

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
kk[0]: <p>Мынау серверден %1 cookie келді:<br/><b>%2%3</b><br/>Қабылдансын ба, әлде керегі жоқ па?</p>

en: &Accept
kk: Қ&абылдау

en: &Application
kk: Қолд&анба

en: &Browse...
kk: &Шолу...

en: &Current Session only
kk: Тек &осы сеанс үшін

en: &Description:
kk: &Сипаттамасы:

en: &Details
kk: &Егжей-тегжейі

en: &Do not close when command exits
kk: &Орындалғаннан кейін жабылмасын

en: &Edit Entry '%1'...
kk: '%1' жазуын &өзгерту...

en: &Eject '%1'
kk: '%1' дегенді &алып-шығару

en: &Filter:
kk: &Сүзгі:

en: &Forever
kk: &Үнемі

en: &Hide Entry '%1'
kk: '%1' дегенді &жасыру

en: &Keep cache in sync
kk: &Кэшті қадамдастыру

en: &Location:
kk: &Орыны:

en: &Management
kk: &Басқару

en: &Name:
kk: &Атауы:

en: &New...
kk: &Жаңа...

en: &No
kk: &Жоқ

en: &Only show when using this application (%1)
kk: &Тек осы қолданбаны (%1) пайдаланғанда көрсетілсін

en: &Only these cookies
kk: &Тек осы cookie файлдар үшін

en: &Only this cookie
kk: &Тек осы cookie файлы үшін

en: &Open
kk: &Ашу

en: &Open with %1
kk: %1 көмегімен &ашу

en: &Overwrite
kk: Ү&стінен жазу

en: &Paste Clipboard Contents
kk: Алмасу буферінің мазмұнын о&рналастыру

en: &Paste File | &Paste %1 Files
kk[0]: %1 файлды о&рналастыру

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
kk[0]: %1 URL-ді о&рналастыру

en: &Permissions
kk: &Рұқсаттар

en: &Policy
kk: &Cясаты

en: &Reject
kk: Керегі ж&оқ

en: &Release '%1'
kk: '%1' дегенді а&жырату

en: &Reload List
kk: Тізімін &жаңарту

en: &Remove Entry '%1'
kk: '%1' дегенді ө&шіру

en: &Rename
kk: Қай&та атау

en: &Resume
kk: І&стей беру

en: &Safely Remove '%1'
kk: '%1' дегенді қауіпсіз &шығару

en: &Send identification
kk: Идентификаторды &жіберу

en: &Server response:
kk: &Сервердің жауабы:

en: &Show All Entries
kk: Барлығын &көрсету

en: &Skip
kk: &Өткізіп жіберу

en: &Supported file types:
kk: Қол&дауы бар файлдардың түрі:

en: &Unmount '%1'
kk: '%1' дегенді &тіркеуден шығару

en: &Use cache
kk: Кэшті қ&олдану

en: &Use the following identification:
kk: &Келесі идентификатор көрсетілсін:

en: &View
kk: Кө&рініс

en: &When browsing the following site:
kk: &Келесі сайтты қарағанда:

en: &Work path:
kk: &Жұмыс каталогы:

en: &Yes
kk: &Иә

en: '%1' not found, please type a valid program name.
kk: '%1' деген табылмады, атауын дұрыс келтіріңіз.

en: (%1, Link to %2)
kk: ( %1, %2 дегенге сілтеме)

en: (Symbolic Link to %1)
kk: (%1 дегенге символдық сілтеме)

en: *|All Files
kk: *|Барлық файлдар

en: *|All Folders
kk: *|Барлық қапшықтар

en: 1 File | %1 Files
kk[0]: %1 файл

en: 1 Folder | %1 Folders
kk[0]: %1 қапшық

en: 1 day %2 | %1 days %2
kk[0]: %1 күн %2

en: 1 file | %1 files
kk[0]: %1 файл

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
kk[0]: %1 ішкі қапшық

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
kk: <b>%1</b> / <b>%2</b>

en: <b>Details of the request</b>:
kk: <b>Талаптың егжей-тегжейі</b>:

en: <b>Possible causes</b>:
kk: <b>Мүмкін салдары</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
kk: <b>Мүмкін шешімдері</b>:

en: <b>Technical reason</b>:
kk: <b>Техникалық себебі</b>:

en: <h1>Cookie Management Quick Help</h1>
kk: <h1>Cookie басқарудың жедел анықтамасы</h1>

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
kk: <h1>Желі параметрлері</h1>Мұнда Интернет пен желі қосылымдарды қолданатын KDE бағдарламалардың параметрлерін баптай аласыз. Егер Сіз кідірістерге ұшырап немесе Интернетке модем арқылы қосылсаңыз осы параметрлерді жөнге келтіріп көріңіз.

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
kk: <h1>Прокси</h1><p>Прокси-сервер деген компьютеріңіз бен Интернеттің арасындағы бағдарлама. Ол веб-парақтарды кэштеп және сүзгілеп отыратын қызмет.</p><p>Кэштеу бұрын жолыққан сайттарының мазмұнын сақтап, қайта ашуды тездететін тәсіл. Сүзгілеу жарнама, спам немесе басқа да қажетсіз мәліметтерді бұғаттауға мүмкіншілік береді.</p><p><u>Ескерту:</u> Кейбір проксилер қызметтерінің екеуінде қамтамасыз етеді.</p>

en: <li>Additional information: %1</li>
kk: <li>Қосымша мәлімет: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
kk: <li>Күні мен уақыты: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
kk: <li>Протокол: %1</li>

en: <p>
    Automatically accept temporary cookies meant to expire at the end of the current session. Such cookies will not be stored in your computer's hard drive or storage device. Instead, they are deleted when you close all applications (e.g. your browser) that use them.</p><p><u>NOTE</u> Checking this option overrides your default as well as site specific cookie policies for session cookies.</p>
kk: <p>
    Автоматты түрде уақытша cookie файлдар қабылдау, cookie файлдар бір ғана сеанс бойы жарамды дегені. Бұндай cookie компьютеріңіздің дискіңізде сақталмай, оны қабылдаған қолданба (яғни браузеріңіз) жабылғанда, өшіріледі.</p><p><u>ЕСКЕРТУ:</u> Бұны таңдағаны әдеттегі не сайт үшін орнатылған саясаттарды басып тастайды.</p>

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
kk: <p>Жарым-жарты жүктеп берілген FTP файлдарды белгілеу.</p><p>Бұл параметр рұқсат етілсе жарым-жарты жүктелген файлдарға ".part" деген жұрнақ ілектіріледі. Жүктеуі болғасын бұл жұрнақ алынып тасталады.</p>

en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Cookie файлдарды қолдану. Әдетте cookie файлдарды қолдануын рұқсат етіп, дербестігіңізді керек деңгейінде қорғайтын қылып орнатқан жөн.</p><p>
    Мүлдем рұқсат етпегенде кейбір веб-сайттарға кіруге болмайтыны мүмкін.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Enter a comma separated list of hostnames or ip addresses that should be excluded from using the above proxy settings.</p>
    <p>If you want to exclude all hosts for a given domain, then simply enter the domain name preceded by a dot. For example, to exclude all hostnames for <i>kde.org</i>, enter <i>.kde.org</i>. Wildcard characters such as '*' or '?' are not supported and will have no effect.</p>
    <p>Additionally, you can also enter IP addresses, e.g. 127.0.0.1 and IP addresses with a subnet, e.g. 192.168.0.1/24.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Жөғардағы прокси параметрлеріне бағынбайтын, үтірлермен бөліктелген хосттар не IP-адрестерінің тізімін келтіріңіз.</p>
    <p>Егерде толығымен бір доменді бағынбайтын қылам десеңіз, онда алдында нүкте қойып доменнің атауын келтіріңіз. Мысалы, түгел<i>kde.org</i> кірмейтін болса <i>.kde.org</i> деп қойыңыз. Бұнда '*' немесе '?' қалқа белгілері істемейді.</p>
    <p>Оған қоса, IP адресті (мысалы: e.g. 127.0.0.1) субжелі IP адресін (мысалы: 192.168.0.1/24) келтіре аласыз.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Check this box if you want the above proxy settings to apply only to the addresses listed in the <i>Exceptions</i> list.</qt>
kk: <qt>
    Прокси тек <i>Ерекшеліктері</i> тізімдегілер үшін қолданылсындесеңіз - осыны белгілеңіз.</qt>

en: <qt>
    Determines how cookies received from a remote machine will be handled: 
    <ul>
    <li><b>Ask</b> will cause KDE to ask for your confirmation whenever a server wants to set a cookie.</li>
    <li><b>Accept</b> will cause cookies to be accepted without prompting you.</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> will cause cookies to be accepted but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> will cause the cookiejar to refuse all cookies it receives.</li>
    </ul><p>
    <u>NOTE:</u> Domain specific policies, which can be set below, always take precedence over the default policy.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    Қашықтағы серверден келген cookie файлдармен айналасу тәртібін анықтайды: 
    <ul>
    <li><b>Сұрау</b> - cookie файл келген сайын құптауын сұрайтын қылады.</li>
    <li><b>Қабылдау</b> - келген cookie файлдарды сұраусыз қабылдайтын қылады.</li>
    <li><b>Сеанс біткенше қабылдау</b> - келген cookie файлдарды қабылдайтын қылады, бірақ олар сеанс бітуімен ескіреді.</li>
    <li><b>Қабылдамау</b> - келген cookie файлдарды қабылдаудан бас тартқызады.</li>
    </ul><p>
    <u>ЕСКЕРТУ:</u> Төменде орнатылатын доменге байланысты саясаттар, әрқашанда әдеттегі саясат алдында басымды болады .</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
kk: <qt>
    Прокси сервер қолданбайтынын сайттар адрестерін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>NO_PROXY</b>.<p>
    Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
kk: <qt>
    Осы саясатты қолданатын хост не доменді атау, мысалы<b>www.kde.org</b> немесе <b>.kde.org</b>.
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>FTP_PROXY</b>, used to store the address of the FTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    FTP прокси сервердің адресін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>FTP_PROXY</b>.<p>
    Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTPS_PROXY</b>, used to store the address of the HTTPS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    HTTPS прокси сервердің адресін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>HTTPS_PROXY</b>.<p>
    Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>HTTP_PROXY</b>, used to store the address of the HTTP proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    HTTP прокси сервердің адресін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>HTTP_PROXY</b>.<p>
    Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    SOCKS прокси сервердің адресін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>SOCKS_PROXY</b><p>
    Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Enter the site or domain name where a fake browser identification should be used.<p>
    <u>NOTE:</u> Wildcard syntax such as \"*,?\" is NOT allowed: instead, use the top level address of a site to make generic matches; for example, if you want all KDE sites to receive a fake browser identification, you would enter <code>kde.org</code> - the fake identity would then be sent to any KDE site that ends with <code>kde.org</code>.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    Қай сайтқа немесе доменге браузер атауының жалған индентификаторын жіберу керек екеннін келтіріңіз.<p>
    <u>ЕСКЕРТУ:</u> \"*,?\" секілді үлгі қалқаларды қолдануға БОЛМАЙДЫ. Оның орнына бүкіл төменгі деңгейдегі домендерге сілтеу үшін жоғарғы деңгейдегі доменнің атауын келтіріңіз, мысалы бүкіл KDE сайттары жалған идентификаторды алу үшін  <code>.kde.org</code> деп жазыңыз, сонда <code>.kde.org</code> жұрнағымен аяқаталатын сайттар сол индентификаторды көреді.</p>
    </qt>

en: <qt>
    Here you can modify the default browser-identification text or set a site <code>(eg. www.kde.org)</code> or a domain <code>(eg. kde.org)</code> specific identification text.<p>
    To add a new site-specific identification text, click the <code>New</code> button and supply the necessary information. To change an existing site-specific entry, click on the <code>Change</code> button. The <code>Delete</code> button will remove the selected site-specific identification text, causing the default setting to be used for that site or domain.
    </qt>
kk: <qt>
    Мұнда бөлек сайтқа <code>(мысалы: www.kde.org)</code> немесе доменге <code>(мысалы: kde.org)</code> қарай көрсетілетін әдетті браузер идентификаторының мәтінін өзгерте аласыз.<p>
    Жаңа сайтқа арнаған идентификаторының мәтінін қосу үшін <code>Жаңа</code> батырмасын басып керек мәліметті келтіріңіз.Сайтқа арнаған бар идентификаторының мәтінін өзгерту үшін<code>Өзгерту</code> батырмасын басыңыз. <code>Өшіру</code> батырмасын басып арнаған идентификаторының мәтінін өшіруге болады.
    </qt>

en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
kk: <qt>
    Ерекше cookie саясаттарға ие сайттар тізімі. Ерекше саясаттар, әрқашанда әдетті саясат алдында басымды болады.
    </qt>

en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
kk: <qt>
    Үшінші жақтан cookie файлдарды қабылдамау. Cookies файлдарды тек қарап жатқан серверінен қабылданады. Мысалы, егер <b>www.foobar.com</b> деген сайтты қараймын деп ашқанда, тек осы сайттан cookie файлдар қабылданады. Басқа сайттардан қайсыбір cookie қабылданбайды. Бұл басқа сайт операторларына Сіз туралы мәлімет жинақтауға бөгет болады.
    </qt>

en: <qt>
    Select the browser identification to use whenever contacting the site you specified above.
    </qt>
kk: <qt>
    Жоғарда келтірілген сайтпен қайсыбір қатынаста көрсетілетін идентификаторды таңдау.
    </qt>

en: <qt>
    Select the desired policy:
    <ul>
    <li><b>Accept</b> - Allows this site to set cookies</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> - Allows this site to set cookies but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> - Refuse all cookies sent from this site</li>
    <li><b>Ask</b> - Prompt when cookies are received from this site</li>
    </ul>
    </qt>
kk: <qt>
    Керек саясатты таңдаңыз:
    <ul>
    <li><b>Қабылдау</b> - бұл сайттан келген cookie файлдарды қабылдау</li>
    <li><b>Сеанс біткенше қабылдау</b> - бұл сайттан келген cookie файлдарды қабылдау, бірақ олар сеанс біттуімен ескіреді.</li>
    <li><b>Қабылдамау</b> - бұл сайттан келген cookie файлдарды қабылдамау</li>
    <li><b>Сұрау</b> - бұл сайттан cookie файл келгенде құптауын сұрау</li>
    </ul>
    </qt>

en: <qt>
    Send the browser identification to web sites.<p>
    <u>NOTE:</u> Many sites rely on this information to display pages properly, hence, it is highly recommended that you do not totally disable this feature but rather customize it.<p>
    By default, only minimal identification information is sent to remote sites. The identification text that will be sent is shown below.
    </qt>
kk: <qt>
    Браузер идентификаторын веб-сайттарға жіберу.<p>
    <u>ЕСКЕРТУ:</u> Біраз сайттар осы мәліметке жүгініп парақтарды көрсетеді, сондықтан бұл мүмкіншілікті мүлдем өшіріп тастаудың орнына дұрыс баптап қойған жөн.<p>
    Әдетте, төменде көрсетілгендей, тек шағын мәлімет қана жіберіледі.
    </qt>

en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
kk: <qt>
    Прокси конфигурациясын орнату.
    <p>
    Прокси-сервер деген компьютеріңіз бен Интернеттің арасындағы компьютер. Ол веб-парақтарды кэштеп және сүзгілеп отырады. Кэштеу прокси сервері бұрын жолыққан сайттарының мазмұнын сақтап, қайта ашуды тездететін компьютер. Сүзгілеу жарнама, спам немесе басқа да қажетсіз мәліметтерді бұғаттауға мүмкіншілік береді.
    <p>
    Интернетке қосылу үшін прокси серверді қолдануы қажет пе екенін білмесеңіз, Интернет провайдеріңіздің қосылу туралы нұсқауын қараңыз не жүйе әкімшісінен сұраңыз.
    </qt>

en: <qt>
    The actual browser identification text that will be sent to the remote machine.
    </qt>
kk: <qt>
    Қашықтағы компьютерге жіберілетін идентификаторы.
    </qt>

en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
kk: <qt>
    Жаңа саясатты қосу үшін <b>Жаңа...</b> батырмасын басып, керек мәліметтерді келтіріңіз. Бар саясатты өзгерту үшін <b>Өзгерту...</b> батырманы басып, шыққан диалогта керегін таңдаңыз. <b>Өшіру</b> деген батырма - таңдаған саясатты өшіріп әдеттегі саясатты күшке енгізеді, ал <b>Барлығын өшіру</b> деген бүкіл сайт саясаттарын әдетті саясаттарға ауыстырады.
    </qt>

en: <qt><center>Found an existing identification for<br/><b>%1</b><br/>Do you want to replace it?</center></qt>
kk: <qt><center><br /><b>%1</b><br/>дегенге арнаған идентификаторы бар ғой. Ауыстырғыңыз келе ме?</center></qt>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
kk: <qt><p>Қолданбаңыз айналысатын бір немесе бірнеше файлды таңдаңыз. Бұл тізім <u>MIME түрлерден</u> құрылады.</p> 
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension (эл.поштаның көп мақсатты жұрнағы) -файлдардың жұрнағы мен сәйкесті <u>MIME түрлері</u> негізінде файлдарды анықтаудың стандартты протоколы. Мысалы: "bmp" flower.bmp файл атауындағы нүктеден кейінгі жұрнақ, файл - кескіннің <u>image/x-bmp</u> деген бір түрі екенін көрсетеді. Кез келген файлды арналған қолданбамен ашу үшін бұл жұрнақты және MIME түріндегі файлымен қандай қолданба айналысанынын жүйеге хабарлау қажет.</p>
    <p> Егер бұл қолданбаны тізімде жоқ бір не бірнеше MIME түрлерімен байланыстырғыңыз келсе, төмендегі <b>Қосу</b> батырмасын басыңыз. Егер тізімде қолданба қолдамайтын бір не бірнеше түрлері болса, төмендегі <b>Жою</b> батырмасын басуға болады.</p></qt>

en: <qt><p>Use proxy settings defined on the system.</p>
    <p>Some platforms offer system wide proxy configuration information and selecting this option allows you to use those settings.</p>
    <p>On Mac platforms</p>
    <p>On Windows platforms</p>
    <p>On Unix and Linux platforms, such system proxy settings are usually defined through environment variables. The following environment variables are detected and used when present: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>
kk: <qt><p>Жүйелік деңгейде анықталатын прокси параметрлерін қолдану.</p>
    <p>Кейбір платформалар бүкіл жүйелік прокси параметрлерін ұсынады, осыны таңдап оларды қолдануға болады.</p>
    <p>Mac платформасындағы</p>
    <p>Windows платформасындағы</p>
    <p>Unix пен Linux платформаларында бұл жүйелік прокси параметрлері әдетте ортаңың айнымалылар арқылы беріледі. Келесі айнымалылар күтіліп, бар болса пайдаланады: <b>HTTP_PROXY</b>, <b>HTTPS_PROXY</b>, <b>FTP_PROXY</b>, <b>NO_PROXY</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
kk: <qt><center><b>%1</b></center> үшін саясат орнатылған ғой. Оны ауыстырасыз ба?</qt>

en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
kk: <qt>Жалпы жүйелік прокси ақпараты үшін қолданылатын орта айнымалыларды автоматты түрде анықтау әрекетін жасау. <p>Бұл HTTP_PROXY, FTP_PROXY, NO_PROXY секілді әдетте қолданылатын айнымалырарды іздеу арқылы орындалады.</qt>

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген файлдың иесі өзгертілмеді. Бұл өзгерісті жасауға құқығыңыз жеткіліксіз.</qt>

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
kk: <qt>Қасиеттер сақтауы болмады. <b>%1</b> дегенге жазуға рұқсатыңыз жектілікті емес.</qt>

en: <qt>Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the above proxy settings should not be used.<p>Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
kk: <qt>Прокси сервер қолданбайтынын сайттар адрестерін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>NO_PROXY</b>.<p>Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p></qt>

en: <qt>Enter the name of the environment variable, e.g. <b>SOCKS_PROXY</b>, used to store the address of the SOCKS proxy server.<p>Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.</p></qt>
kk: <qt>SOCKS прокси сервердің адресін сақтайтын орта айнымалының атауын келтіріңіз, мысалы <b>SOCKS_PROXY</b>.<p>Әлде, бұл айнымалыны автоматты түрде анықтап көру үшін <b>"Автобайқау"</b> батырмасын басыңыз.</p></qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
kk: <qt>Бағдарламаны таңдаңыз. Егер керек бағдарлама тізімде болмаса, оның атауын келтіріңіз немесе "Шолу" батырмасын басыңыз.</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> түріндегі файлды ашатын бағдарламаны таңдаңыз. Егер керек бағдарлама тізімде болмаса, оның атауын келтіріңіз немесе "Шолу" батырмасын басыңыз.</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегенді ашатын бағдарламаны таңдаңыз. Егер керек бағдарлама тізімде болмаса, оның атауын келтіріңіз немесе "Шолу" батырмасын басыңыз.</qt>

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
kk: <qt>Бұны, егер жазуды тек осы қолданбаны (%1) пайдаланған кезде көрсету керек болса, таңдаңыз.<br /><br />Әйтпесе, жазу барлық қолданбалар үшін қолданылатын болады.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> файлы - орындалатын бағдарлама. Сақтық үшін ол іске қосылмайды.</qt>

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген үлгі файл жоқ.</qt>

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
kk: <qt>Бұл батырма керек орынға бетбелгіні қоюға мүмкіндік береді.Бетбелгіні қою, өңдеу және таңдау мәзірін ашу үшін осы батырманы басыңыз.<br /><br />Бұл бетбелгілер файлдар диалогы үшін ерекше болса да, KDE-нің өзге бетбелгілерге ұқсас.</qt>

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
kk: <qt>Бұл файлдар тізіміне қолданылатын сүзгі. Сүзгіге сәйкес келмейтін файлдар атауы көрсетілмейді.<p>Ашлмалы мәзірден дайын сүзгіні таңдауыңызға немесе өзіңіздің сүзгіңізді өріске енгізуге болады. </p><p>Үлгі қалқаларды, мысалы * мен ? сияқты, келтіруге болады.</p></qt>

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
kk: <qt>Бұл Орындар панелінде көрінетін таңбаша.<br /><br />Басқа таңбашаны таңдау үшін батырмасын басыңыз.</qt>

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
kk: <qt>Бұл жазуына сәйкестірілген орын. Кез келген дұрыс URL адресі болуға тиіс. Мысалы:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable <br /><br />Мәтінді енгізу өрісінің қасындағы батырманы басып, URL-ді шолып таңдауыңызға болады.</qt>

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
kk: <qt> Бұл Орындар панелінде көрінетін мәтін.<br /><br />Сипаттама, жазуы неге сілтейтінін есіңізге түсіруге көмектесетін, бір-екі сөзден тұрады. Егер жарлығын келтірілмесеңіз, ол орынның URL негізінде құрылады.</qt>

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегенге кіруге болмайды.
    Бұл орынға қатынауға құқығыңыз жоқ.</qt>

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
kk: <qt>Келтірілген команданы орындауға болмайды. <b>%1</b> деген файл немесе қапшық жоқ.</qt>

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
kk: <qt>Мәтінді өріске енгізгенде мәтіннің мүмкін жалғастары ұсынылады. Бұны тышқанның оң батырмасын басып, шыққан мәзіріндегі <b>Мәтінді толтыру</b> арқылы керек күйін таңдап, басқаруға болады.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегенді орындауға рұқсатыңыз жоқ.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
kk: Шелекті босату

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
kk: Шелекті босату

[ctx: @action:inmenu]
en: More
kk: Әрі

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
kk: <p>Сіз "%1" сайтына "%2" деген пайдаланушы ретінде кірмексіз, алайда, вебсайт аутентификацияны талап етпейді. Алданып қалмаңыз</p><p>Сіз қалаған "%1" деген сайт па?</p>

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
kk: (беймәлім)

[ctx: @info url]
en: (unknown)
kk: (беймәлім)

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
kk: Құрлығылар

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
kk: Өзге

[ctx: @item:inmenu]
en: Subversion
kk: Субнұсқа

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
kk:  [Домен қиылысуы]

[ctx: @title job]
en: Copying
kk: Көшірмелеу

[ctx: @title job]
en: Creating directory
kk: Қапшықты жасау

[ctx: @title job]
en: Deleting
kk: Өшіру

[ctx: @title job]
en: Examining
kk: Қарастыру

[ctx: @title job]
en: Mounting
kk: Тіркеу

[ctx: @title job]
en: Moving
kk: Жылжыту

[ctx: @title job]
en: Transferring
kk: Тасымалдау

[ctx: @title job]
en: Unmounting
kk: Тіркеуден шығару

[ctx: @title:column]
en: Date
kk: Күні

[ctx: @title:column]
en: Group
kk: Тобы

[ctx: @title:column]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: @title:column]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: @title:column]
en: Permissions
kk: Рұқсаттары

[ctx: @title:column]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @title:column]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
en: Terminal
kk: Терминал

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
en: User
kk: Пайдаланушы

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
kk: &Әрекеттер

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
kk: &Мынамен ашу

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
kk: &Мынамен ашу...

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
kk: &Жалпы

[ctx: @title:window]
en: Add Identification
kk: Идентификаторды қосу

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
kk: Cookie саясатын өзгерту

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
kk: Сайтқа қатынауды құптау

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Identification
kk: Қайталанған идентификатор

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
kk: Саясатын көшіріп алу

[ctx: @title:window]
en: Modify Identification
kk: Идентификаторды өзгерту

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
kk: Жаңа cookie саясаты

[ctx: @title:window]
en: New Folder
kk: Жаңа қапшық

[ctx: @title:window]
en: Places
kk: Орындар

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
kk: Жаңарту жаңылысы

en: A file named %1 already exists.
kk: %1 деген файл бар ғой.

en: A file or folder named %1 already exists.
kk: %1 деген атауы қолданыста бар екен.

en: A folder named %1 already exists.
kk: %1 деген қапшық бар екен.

en: A more recent item named '%1' already exists.
kk: '%1' дегеннің жаңарағы бар екен.

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
kk: Желіңізді немесе сервердің желісін қорғайтын желіаралық қалқаны (Интернеттен қатынау амалдарын шектейтін желіаралық құралы) осы сұрауды болдырмағаны мүмкін.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
kk: Сервермен қосылымның жабылуы протоколдың қатесінен болуы мүмкін.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
kk: Протоколдың қатесі не үйлесімсіздік мәселесі пайда болуы мүмкін.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
kk: Бір немесе бірнеше аралық жинақ (қапшық) құрылмайынша, ресурс та құрылмайды.

en: A similar file named '%1' already exists.
kk: '%1' дегенның ұқсас файлы бар екен.

en: A&dvanced Permissions
kk: Қ&осымша рұқсаттар

en: Above File Name
kk: Файл атауы үстінде

en: Accep&t all cookies
kk: &Барлық cookie қабылдансын

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Accept &until end of session
kk: Сеанс біткен&ше қабылдау

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
kk: Орындалып жатқан сеанс біткенше қабылдау

en: Accept for this &session
kk: Осы &сеанс үшін қабылдау

en: Accept until end of session
kk: Сеанс біткенше қабылдау

en: Access Denied
kk: Қатынауға рұқсат жоқ

en: Access Permissions
kk: Қатынау рұқсаттары

en: Access denied to %1.
kk: %1 дегенге қатынауға рұқсат жоқ.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
kk: Қатынауға рұқсат жоқ.
    %1 дегенге жазылмады.

en: Access to restricted port in POST denied.
kk: POST-та шектелген портқа қатынау рұқсат етілмеген.

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
kk: Келтірілген <strong>%1</strong> ресурсына қатынауға рұқсат жоқ.

en: Accessed:
kk: Ашылған кезі:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
kk: %1 протоколы файлдарға қатынауды қолдамайды.

en: Ad&vanced Options
kk: Қосым&ша параметрлері

en: Add &machine (processor) type
kk: &Компьютердің (процесордың) түрін қосу

en: Add Entry...
kk: Жазуды қосу...

en: Add File Type for %1
kk: %1 үшін файл түрін қосу

en: Add Places Entry
kk: Орындар жазуларын қосу

en: Add lang&uage information
kk: Ті&л туралы мәліметті қосу

en: Add new identification text for a site.
kk: Сайтқа жіберлетін идентификациялау мәтінді қосу.

en: Add operating s&ystem name
kk: Операциалық &жүйенің атауын қосу

en: Add operating system &version
kk: Операциалық жүйенің &нұсқасының мәліметін қосу

en: Add...
kk: Қосу...

en: Advanced Options for %1
kk: %1 үшін қосымша параметрлері

en: Advanced Permissions
kk: Қосымша рұқсаттар

en: All &cookies
kk: Бүкіл &cookie файлдары

en: All Files
kk: Бүкіл файлдар

en: All Supported Files
kk: Барлық қолдайтын файлдар

en: All cookies from this do&main
kk: Осы &доменнің барлық cookie файлдар үшін

en: Already Exists as Folder
kk: Бұл қапшық атауы ретінде бар екен

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
kk: <strong>%1</strong> қосылымы орнатылған еді, бірақ бір жерде кенеттен үзілді.

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
kk: Сервермен байланыс орнатылған болса да, бірақ күткен уақытта жауап алынбады:<ul><li>Қосылымды орнату үшін бөлінген уақыты: %1 секунд</li> <li>Жауапты алу үшін бөлінген уақыты: %2 секунд</li> <li>Прокси-серверге қатынау үшін бөлінген уақыты: %3 секунд</li></ul> Бұл параметрлерді KDE жүйе параметрлерінің Желі параметрлері тармағында баптауға болады екенін ескеріңіз.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
kk: Сонымен қатар, жабдық қатесі болуы мүмкін.

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
kk: Аутентификацияның жаңылысы, ол үшін келтірілген мәліметіңіз, бәлкім, дұрыс болса да, сервер қолданатын %1 протоколының әдістің жүзеге асыратын KDE бағдарламасы қолдамайтынынан болуы мүмкін.

en: Always use documents from the cache when available. You can still use the reload button to synchronize the cache with the remote host.
kk: Кэште бар құжатты әрқашанда қолдану. Кэш пен қашықтағы хостағы ақпаратты қадамдастыру үшін "Жаңарту" батырмасын басу керек.

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
kk: <strong>%1</strong> ресурсына қатынау рұқсаттарын өзгерту әрекетінің жаңылысы.

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
kk: <strong>%1</strong> ресурсының иелігін өзгерту әрекетінің жаңылысы.

en: An attempt to create the requested folder failed.
kk: Сұралған қапшықты құру әрекеті орындалмады.

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
kk: <strong>%1</strong> ресурсын өшіру әрекетінің жаңылысы.

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
kk: <strong>%1</strong> ресурсы туралы мәлімет (мысалы, ресурс атауы, түрі, өлшемі және т.б.) алу әрекеті сәтсіз болды.

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
kk: Сұралған операцияны орындау үшін жүйеге кіру әрекеті сәтсіз болды.

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
kk: <strong>%1</strong> қапшығын өшіру әрекетінің жаңылысы.

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
kk: <strong>%1</strong> ресурсын қайта атау әрекетінің жаңылысы.

en: An error occurred while accessing '%1'
kk: '%1' дегенге қатынау кезде қате пайда болды

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
kk: '%1' дегенге қатынау кезде қате орын алды, жүйенің хабарлауы: %2

en: An older item named '%1' already exists.
kk: '%1' дегеннің ескісі бар екен.

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
kk: Қате - хост беймәлім, <strong>%1</strong> деп аталған сервер Интернетте табылған жоқ.

en: Appl&y to All
kk: &Барлығына қолдану

en: Apply Choice To
kk: Осы таңдауды қолдану шеңбері

en: Apply changes to all subfolders and their contents
kk: Өзгертулер ішкі қапшықтар мен олардың мазмұнына қолданылсын

en: Ask
kk: Сұрау

en: Ask &for confirmation
kk: Құптауды &сұрау

en: At least %1
kk: Кемінде %1

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
kk: Кемінде бір қапшық пен бір файл таңдалған. Таңдалған файлдарды елемей қапшық тізімделеді

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
kk: Сол нәтижеге басқа тәсілмен жетуге жол тауып көріңіз.

en: Authentication Failed.
kk: Аутентификация өтпеді.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
kk: Аутентификацияның жаңылысы: %1 әдісі қолданбайды

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
kk: Қатынау болмады, %1 аутентификациясы қолданылмайды

en: Authorization failed.
kk: Авторизация өтпеді.

en: Auto D&etect
kk: &Автобайқау

en: Automaticall&y accept session cookies
kk: Автоматт&ы түрде сеанстық cookie қабылдансын

en: Automatically select filename e&xtension
kk: Файл жұ&рнағын автоматты түрде таңдау

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
kk: Файл жұ&рнағын (%1) автоматты түрде таңдау

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
kk: %1 жалпы мөлшері %2 (%3% жұмсау)

en: Blocked request.
kk: Бұғатталған талап.

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: C&lear Cache
kk: Кэшін &тазалау

en: C&onnect
kk: Қ&осылу

en: C&ontinue
kk: &Жалғастыра беру

en: C&ontinue Loading
kk: Жүктеуді ж&алғастыру

en: Calculate
kk: Есептеу

en: Calculating...
kk: Есептеу...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
kk: Есептеу... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can View & Modify Content
kk: Мазмұнын қарау мен өзгертуге болады

en: Can View/Read & Modify/Write
kk: Қарау/оқуға мен өзгерту/жазуға болады

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
kk: '%1'деген протоколы үшін io-slave процесі табылмады.

en: Canada
kk: Канада

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
kk: %1 протоколы бастау қалпына келмеді

en: Cannot Open Resource For Reading
kk: Ресурс оқу үшін ашылмады

en: Cannot Open Resource For Writing
kk: Ресурс жазу үшін ашылмады

en: Cannot Read From Resource
kk: Ресурстан оқу қатесі

en: Cannot Write to Resource
kk: Ресурсқа жазуы болмады

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
kk: %1 файлы %2 дегенге көшірілмеді. (Қате N: %3)

en: Cannot open file
kk: Файл ашылмады

en: Cannot talk to klauncher: %1
kk: klauncher дегенмен қатынас болмады: %1

en: Certificate chain:
kk: Куәлік тізбегі:

en: Chan&ge...
kk: Өз&герту...

en: Change the selected identifier text.
kk: Таңдаған идентификациялау мәтінін өзгерту.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы файл атрибуттарын өзгертуді қолдамайды.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы файл иелігін өзгертуді қолдамайды.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
kk: Құрылғымен қатынастағы қолданба жоқ екендігін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
kk: Құрылғының дайындығын тексеріңіз. Ауыстырмалы тасушылар орнында болу қажет, тасымалы құрылғылар қосылып қуаттандырылуы қажет. Содан кейін қайталап көріңіз.

en: Check this box if you want the web pages you visit to be stored on your hard disk for quicker access. The stored pages will only be updated as needed instead of on every visit to that site. This is especially useful if you have a slow connection to the Internet.
kk: Сіз кіріп-шыққкан веб-парақтарды келесіде қатынауды жеделдету үшін қатқыл дискіңізде сақталсын десеңіз, осы белгіні қойыңыз. Сақталған парақтар сайтқа қатынаған сайын жаңартылмай, тек қажет болғанда ғана жаңартылады. Бұл әсіресе Интернет қосылымыңыз баяу болса пайдалы.

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
kk: Егер жегілетіні мәтінді қолданба болса не оның терминал терезесіне шығаратынын көрем десеңіз, осы белгісің қойыңыз.

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
kk: Егер мәтінді қолданба аяқтаған кезде маңызды мәліметті шығарылады деп күтсеңіз, осы белгіні қойыңыз. Терминал терезесі ашық қалса, мәліметтің көре аласыз.

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
kk: Егер қолданбаның жегілгенін анық білгіңіз келсе, осы белгіні қойыңыз. Жегілу барысы тапсырмалар панелінде не күту меңзері арқылы көрсетіледі.

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
kk: Қолданбаны басқа пайдаланушының атынан жегуіңіз келсе, осы белгіні қойыңыз. Әрбір процесі бір пайдаланушының идентификаторымен байланысты болады. Бұл ID коды процестің файлға қатынау және басқа да рұқсаттарды анықтайды. Бұны қолдану үшін сол пайдаланушының паролін білу қажет.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
kk: Файл басқа қолданба немесе пайдаланушының қолдануында не бұғаттауында емес екенін тексеріңіз.

en: Check your access permissions on this resource.
kk: Бұл ресурсқа қатынау рұқсаттарыңызды түгелдеңіз.

en: Check your network connection status.
kk: Желі қосылымының күй-жайын тексеріңіз.

en: Choose Application
kk: Қолданбаны таңдау

en: Choose Application for %1
kk: %1 үшін қолданбаны таңдау

en: Choose a different filename for the destination file.
kk: Мақсатты файлын басқаша атаңыз.

en: Choose an &icon:
kk: Таңбашаны &таңдау:

en: Choose an alternate filename for the new file.
kk: Жаңа файл үшін басқа атауды таңдаңыз.

en: Choose an alternate name for the new folder.
kk: Жаңа қапшық үшін басқа атауды таңдаңыз.

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
kk: Таңдалған файлдарды ашатын бағдарламаның атауын келтіріңіз.

en: City:
kk: Қаласы:

en: Class
kk: Санат

en: Click for Location Navigation
kk: Орынын ауыстыру үшін түртіңіз

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
kk: Керек орындалатын файлды файл жүйені шолып табу үшін осында түртіңіз.

en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
kk: Қолданбаны орындау ретін, жегу барысын көрсетуді, D-Bus параметрлерін, басқа пайдаланушының атынан орындауды өзгерту үшін осында түртіңіз.

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
kk: Қолданба айналысатын файл түрін (MIME түрін) қосу қажет болса, осы батырманы басыңыз.

en: Click this button to create a new folder.
kk: Жаңа қапшықты құру үшін осы батырманы басыңыз.

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
kk: Журнал бойынша бір қадам артқа ауысу үшін осы батырманы басыңыз.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
kk: Журнал бойынша бір қадам алға ауысу үшін осы батырманы басыңыз.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
kk: Назардағы орынның мазмұнын жаңарту үшін осы батырманы басыңыз.

en: Click to Edit Location
kk: Орынын өзгерту үшін түртіңіз

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
kk: %1 протоколы қосылымдарды жабуды қолдамайды.

en: Co&mmand:
kk: Ко&манда:

en: Co&ntinue
kk: &Жалғастыру

en: Comm&ent:
kk: &Түсініктеме:

en: Common name:
kk: Жалпы атауы:

en: Configure &Policy...
kk: &Саясатын баптау...

en: Connect to the Internet directly.
kk: Интернетке тікелей қосылу.

en: Connected to host %1
kk: %1 хостымен қосылым орнатылды

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
kk: Сервермен қосылым кенеттен жабылды

en: Connection to Server Refused
kk: Сервер қосылымға рұқсат бермеген

en: Connection to host %1 is broken.
kk: %1 деген хостпен байланыс үзілген.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
kk: Қосымша көмек алу үшін сервер әкімшісімен байланысыңыз.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
kk: Мәселе туралы хабарлау үшін сервер әкімшісімен байланысыңыз.

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
kk: Қосымша көмек алу үшін лайықты пайдаланушыларды қолдау қызметімен не жүйе әкімшісімен байланысыңыз.

en: Contents:
kk: Мазмұны:

en: Cookie Alert
kk: Cookie туралы ескерту

en: Cookie Details
kk: Сookie мәліметтері

en: Cookie Name
kk: Cookie-нің атауы

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Copying files within %1 is not supported.
kk: %1 дегенде файлдарды көшіруі қолданылмайды.

en: Could Not Accept Network Connection
kk: Желілік қосылымдар қабылданбады

en: Could Not Alter Permissions of Resource
kk: Ресурқа қатынау рұқсаттарын өзгертуі болмады

en: Could Not Bind
kk: Байланысу болмады

en: Could Not Cancel Listing
kk: Тізімдеуді үзуі болмады

en: Could Not Change Ownership of Resource
kk: Ресурстың иелігін өзгерту болмайды

en: Could Not Create Folder
kk: Қапшықты құруы болмады

en: Could Not Create Link
kk: Сілтемені жасауы болмады

en: Could Not Create Network Connection
kk: Желілік қосылым құру қатесі

en: Could Not Create Socket
kk: Cокет құруы болмады

en: Could Not Create Symbolic Link
kk: Символдық сілтемені жасауы болмады

en: Could Not Delete Original File
kk: Бастапқы файлды өшіруі болмады

en: Could Not Delete Resource
kk: Ресурсты өшіруі болмады

en: Could Not Delete Temporary File
kk: Уақытша файлды өшіруі болмады

en: Could Not Determine Resource Status
kk: Ресурстың күй-жайы анықталмады

en: Could Not Listen
kk: Тыңдауы болмады

en: Could Not Listen for Network Connections
kk: Желілік қосылымдарды тыңдауы болмады

en: Could Not Login: %1
kk: Жүйеге кіруі болмады: %1

en: Could Not Mount Device
kk: Құрылғыны тіркеуі болмады

en: Could Not Remove Folder
kk: Қапшық өшіруі болмады

en: Could Not Rename Original File
kk: Бастапқы файлды қайта атауы болмады

en: Could Not Rename Resource
kk: Ресурсты қайта атауы болмады

en: Could Not Rename Temporary File
kk: Уақытша файлды қайта атауы болмады

en: Could Not Resume File Transfer
kk: Файлды беруді жалғастыруы болмады

en: Could Not Stat Resource
kk: Ресурстың күй-жайын тексеру қатесі

en: Could Not Unmount Device
kk: Құрылғы тіркеуден шығарылмады

en: Could not accept %1.
kk: %1 қабылдау қатесі.

en: Could not access %1.
kk: %1 қатынау қатесі.

en: Could not bind %1.
kk: %1 байланыстыру қатесі.

en: Could not change ownership for %1.
kk: %1 дегеннің иелігі өзгертілмеді.

en: Could not change permissions for
    %1
kk: %1
    үшін қатынау рұқсаты өзгертілмеді

en: Could not change permissions for %1.
kk: %1 дегеннің рұқсаттары өзгертілмеді.

en: Could not connect to host %1.
kk: %1 деген хостпен байланыс болмады.

en: Could not create socket for accessing %1.
kk: %1 дегенге қатынау сокеті жасалынбады.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
kk: %1 деген символдық сілтеме жасалынбады.
    Рұқсаттарын тексеріңіз.

en: Could not delete file %1.
kk: %1 деген файлдың өшіруі болмады.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
kk: %1 деген бастапқы файлды өшіруі болмады.
    Рұқсаттарды тексеріңіз.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
kk: %1 деген аралық файлды өшіруі болмады.
    Рұқсаттарын тексеріңіз.

en: Could not download the proxy configuration script
kk: Проксиді баптау скрипті жүктелінбеді

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
kk: Проксиді баптау скрипті жүктелінбеді:
    %1

en: Could not enter folder %1.
kk: %1 деген қапшыққа кіруге болмады.

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
kk: '%1' дегеннен орындалатын бағдарлама шықпады, атауын дұрыс келтіріңіз.

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
kk: 'FindProxyForURL' не 'FindProxyForURLEx' табылмады

en: Could not find a usable proxy configuration script
kk: Лайық прксиді баптау скрипті табылмады

en: Could not find program "mount"
kk: "mount" бағдарламасы табылмады

en: Could not find program "umount"
kk: "umount" бағдарламасы табылмады

en: Could not find the program '%1'
kk: '%1' деген бағдарлама табылмады

en: Could not get group id for given group name %1
kk: %1 деген топтың id параметры жоқ

en: Could not get user id for given user name %1
kk: %1 деген пайдаланушының id параметры жоқ

en: Could not listen %1.
kk: %1 тыңдау қатесі.

en: Could not login to %1.
kk: %1 дегенге кіру болмады.

en: Could not make folder %1.
kk: %1 деген қапшық жасалынбады.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
kk: Құрылғыны тіркеуі болмады.
    Қате хабарламасы:
    %1

en: Could not read %1.
kk: %1 деген оқылмады.

en: Could not read file %1.
kk: %1 деген файл оқылмады.

en: Could not remove folder %1.
kk: %1 деген қапшық жойылмады.

en: Could not rename file %1.
kk: %1 деген файлды қайта атауы болмады.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
kk: %1 деген бастапқы файлдың атауы өзгертілмеді.
    Рұқсаттарын тексеріңіз.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
kk: %1 деген аралық файлдың атауы өзгертілмеді.
    Рұқсаттарын тексеріңіз.

en: Could not resume file %1.
kk: %1 деген файл жалғастырылмады.

en: Could not start process %1.
kk: %1 деген процесс іске қосылмады.

en: Could not terminate listing %1.
kk: %1 тізімдеуі тоқтатылмады.

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
kk: Құрылғыны тіркеуден шығаруы болмады.
    Қате хабарламасы:
    %1

en: Could not write to %1.
kk: %1 дегенге жазылмады.

en: Could not write to file %1.
kk: %1 деген файлға жазуы болмады.

en: Country:
kk: Ел:

en: Create New
kk: Жаңасын құру

en: Create New File Type
kk: Файлдың жаңа түрін құру

en: Create Symlink
kk: Символдық сілтемені жасау

en: Create link to URL
kk: URL-ге сілтеме кұру

en: Created:
kk: Құрылған кезі:

en: Creating directory
kk: Қапшықты жасау

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы қапшықтарды жасауды қолдамайды.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы символдық сілтемені жасауды қолдамайды.

en: Current connection is not secured with SSL.
kk: Қолданыстағы қосылым SSL- мен қорғалмаған.

en: Current connection is secured with SSL.
kk: Қолданыстағы қосылым SSL-мен қорғалған.

en: Custom Path
kk: Қалаған жол

en: Cyclic Link Detected
kk: Тұйық сілтеме табылған

en: Cyclic Link Detected During Copy
kk: Көшіру барысында тұйық сілтеме кездесті

en: D&elete
kk: Ж&ою

en: D-Bus Communication Error
kk: D-Bus байланыс қатесі

en: Data format:
kk: Деректер пішімі:

en: De&lete
kk: Өші&ру

en: De&vice
kk: &Құрылғы

en: Default Identification
kk: Әдетегі идентификатор

en: Default Policy
kk: Әдеттегі саясат

en: Default for new files in this folder
kk: Осы қапшықтағы жаңа файлдар үшін әдетті

en: Default password:
kk: Әдетті паролі:

en: Default user name:
kk: Әдетті пайдаланушысы:

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete A&ll
kk: Бар&лығын жою

en: Delete Entry
kk: Жазуды өшіру

en: Delete Files
kk: Файлдарды өшіру

en: Delete all identifiers.
kk: Барлық идентификаторларды өшріу.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
kk: Тұйықтықты үзу үшін керегі жоқ сілтемелерді өшіріп, қайталап көріңіз.

en: Delete the current file and try again.
kk: Қолданыстағы файлды өшіріп, қайталап көріңіз.

en: Delete the current folder and try again.
kk: Қолданыстағы қапшықты өшіріп, қайталап көріңіз.

en: Delete the selected identifier text.
kk: Таңдаған идентификациялау мәтінін өшіру.

en: Deleting
kk: Өшіру

en: Deleting files from %1 is not supported.
kk: %1 дегеннен файлдарды өшіру қолданылмайды.

en: Descending
kk: Кему ретімен

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Destination
kk: Неге

en: Detailed Tree View
kk: Егжей-тегжейлі бұтақты көрініс

en: Detailed View
kk: Егжей-тегжейлі көрініс

en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

en: Details:
kk: Егжей-тегжейі:

en: Detect proxy configuration automatically
kk: Проксидің баптауын автобайқау

en: Device
kk: Құрылғы

en: Device (/dev/fd0):
kk: Құрылғы (/dev/fd0):

en: Device:
kk: Құрылғы:

en: Directory
kk: Қапшық

en: Disable Passive FTP
kk: Пассивті FTP рұқсат етпеу

en: Disk Full
kk: Дискі толып кетті

en: Disk cache &size:
kk: Дискідегі кэштің &өлшемі:

en: Display SSL &Information
kk: SSL &мәліметтері көрсетілсін

en: Do not ask again
kk: Ендігәрі сұралмасын

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
kk: Бұл файлды көшірмелемеу де жылжытпау да, келесі нысанға ауысу

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
kk: Бұл қапшықты көшірмелемеу де жылжытпау да, келесі нысанға ауысу

en: Do not fetch web pages that are not already stored in the cache. Offline mode prevents you from viewing pages that you have not previously visited.
kk: Тек кэште сақталған веб-парақтарды қарау. Желіден тыс күйде Сіз тек бұрын ашып қараған парақтарды қайта қарай аласыз.

en: Domain
kk: Домен

en: Domain:
kk: Домені:

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
kk: Адрестің дұрыс екенін тексеріп қайталап көріңіз.

en: Double-check your proxy settings and try again.
kk: Проксидің баптауын тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Drive: %1
kk: Дискжетек: %1

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Edit ACL Entry
kk: ACL жазуын өңдеу

en: Edit Entry...
kk: Жазуды өңдеу...

en: Edit Places Entry
kk: Орындар жазуларын өзгерту

en: Effective
kk: Эффективті бит

en: Eject
kk: Шығарып алу

en: Enable coo&kies
kk: Coo&kie файлдарды рұқсат ету

en: Enable passive &mode (PASV)
kk: Пассивті &күйін (PASV) рұқсат ету

en: Enable this flag to allow entering the folder.
kk: Бұл жалауша қапшықты ашуға рұқсат береді.

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
kk: Файлды бағдарлама ретінде орындау үшін осы жалаушасы керек.

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
kk: Тек қапшықтың иесі ғана ішіндегі файлдар мен қапшықтарды өшіруге я қайта атауға құқылы болсын десеңіз, осыны таңдаңыз. Өзгелер "Мазмұнын өзгерту" рұқсатына сәйкес тек жаңа файлдарды қоса алады.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
kk: Файлды орындалатын деп белгілеу үшін осыны таңдаңыз. Бұның мағынасы тек бағдарламалар мен скрипттер үшін ғана бар. Файлды орындау үшін қажет.

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
kk: "Пассивті" күйдегі FTP қызметін рұқсат ету. Бұл FTP-ге желіаралық қалқанның артынан істеуді рұқсат ету үшін керек.

en: Encoding:
kk: Кодтауы:

en: Encryption:
kk: Шифрлауы:

en: End of Session
kk: Сеанстың соңы

en: End of session
kk: Сеанстың соңы

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
kk: Қапшық бар және бос екенін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
kk: Ресурстың бар екенің тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Enter descriptive label here
kk: Мұнда сипаттама жарлығын келтіріңіз

[ctx: Enter folder]
en: Enter
kk: Ішіне
    кіру

en: Enter the address for the proxy configuration script.
kk: Прокси баптау скриптінің адресін келтіріңіз.

en: Enter the address of the FTP proxy server.
kk: FTP прокси сервердің адресін келтіру.

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
kk: HTTP прокси сервердің адресін келтіріңіз.

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
kk: HTTPS прокси сервердің адресін келтіру.

en: Enter the address of the SOCKS proxy server.
kk: SOCKS прокси сервердің адресін келтіру.

en: Enter the certificate password:
kk: Куәліктің паролін енгізіңіз:

en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
kk:  Бұл саясатты қай хост не домен үшін ұстануы керегін келтіріңіз, мысалы: .kde.org

en: Enter the port number of the FTP proxy server.
kk: FTP прокси сервердің порт нөмірін келтіру.

en: Enter the port number of the HTTP proxy server.
kk: HTTP прокси сервердің порт нөмірін келтіру.

en: Enter the port number of the HTTPS proxy server.
kk: HTTPS прокси сервердің порт нөмерін келтіру.

en: Enter the port number of the SOCKS proxy server.
kk: SOCKS прокси сервердің порт нөмірін келтіру.

en: Enter the user name you want to run the application as here.
kk: Мұнда қай пайдаланушының атынан қолданбаны жегіңіз келетінін келтіріңіз.

en: Enter the user name you want to run the application as.
kk: Кімнің атынан қолданбаны жегіңіз келетінін келтіріңіз.

en: Entry Type
kk: Жазудың түрі

en: Error processing Exec field in %1
kk: %1 дегендегі 'Exec' өрісін өңдегенде қате пайда болды

en: Error. Out of memory.
    %1
kk: Қате. Жады тапшылығы.
    %1

en: Exceptions:
kk: Ерекшеліктері:

en: Exec
kk: Орындау

en: Expires:
kk: Жарамдылық мерзімі:

en: Exposure:
kk: Әрекет мерзімі:

en: FIXME: Document this
kk: FIXME: сипаттамасы болу керек

en: FTP Options
kk: FTP параметрлері

en: FTP Proxy:
kk: FTP проксиі:

en: File
kk: Файл

en: File Already Exists
kk: Бұндай файл атауы қолданыста бар

en: File Expected
kk: Файл күтілген еді

en: File Type Options
kk: Файл түрінің параметрлері

en: File name:
kk: Файл атауы:

en: File or Folder Does Not Exist
kk: Файл да, қапшық та жоқ

[ctx: File permission]
en: Sticky
kk: Орнықты

en: File system:
kk: Файл жүйесі:

en: Filename for clipboard content:
kk: Алмасу буферінің мазмұны үшін файл атауы:

en: Files and folders selected
kk: Файлдар мен қапшықтар таңдалған

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
kk: Көшірмелеп не жылжытып жатқан файл не қапшық көздеген қапшықта бар болса да, ол әрекетті істей беру.
    Ондай кездескенде, әрекетті істеу-істемеуі сұралады.

en: Folder Already Exists
kk: Бұндай қапшық бар екен

en: Folder Expected
kk: Капшық күтілген еді

en: Folder Listing Unavailable
kk: Қапшықтағыны тізімдеуі болмады

en: Folders First
kk: Қапшықтар алдымен

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
kk: Командадан кейін, бағдарламаны жеккенде нақты мәндерімен алмастырылатын келесі параметрлерді келтіруге болады:
    %f - бір файлдың атауы
    %F - файлдардың тізімі, қолданба бірден бірнеше файлдарды ашатын жағдайда қолданылады
    %u - бір URL
    %U - бірнеше URL адресінің тізімі
    %d - ашылатын файлдың каталогы
    %D - каталогтар тізімі
    %i - таңбаша 
    %m - шағын таңбаша
    %c - түсініктеме

en: Found a cyclic link in %1.
kk: %1 дегенде тұйық сілтеме табылған.

en: Found a cyclic link while copying %1.
kk: %1 дегеннің көшірмесін жасағанда тұйық сілтеме табылған.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
kk: Дискіде орын босатыңыз. Бұл үшін 1) қажеті жоқ және уақытша файлдарды өшіруге болады; 2) файлдарды ауыстырмалы тасушыларға, мысалы, CD-R дискілеріне, архивтеуге болады; немесе 3) басқа, сыйымдылығы жететін жинақтаушыны табыңыз.

en: Gro&up:
kk: &Тобына:

en: Group
kk: Тобы

en: Group:
kk: Тобы:

en: Group:
kk: Тобы:

en: HTTP Proxy:
kk: HTTP проксиі:

en: Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is 1 second. | Here you can set timeout values. You might want to tweak them if your connection is very slow. The maximum allowed value is %1 seconds.
kk[0]: Мұнда Сіз күту уақыттарды орната аласыз. Қосылымыңыз өте баяу болса, бұны өзгертіп көруге болады. Ең жоғарғы шегі: %1 секунд.

en: Home Folder
kk: Мекен қапшығы

en: IP address:
kk: IP адресі:

en: Icon Position
kk: Таңбаша орны

en: Icon size: %1 pixels
kk: Таңбаша өлшемі: %1 пиксел

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
kk: Таңбаша өлшемі: %1 пиксел (стандартты өлшемі)

en: Identification
kk: Идентификациясы

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
kk: Егер қапшықтың "Орнықты" жалаушасы қойылса, ішіндегі файлдарды өшіру мен қайта атау құқығы тек иесі мен root-қа беріледі. Әйтпесе, бұны жазуға рұқсаты бар кез келген жасай алады.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
kk: Егер бұл файл орындалатын болып осы жалаушасы қойылса, файл әрқашан тобының құқықтарымен орындалады.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
kk: Егер бұл файл орындалатын болып осы жалаушасы қойылса, файл әрқашан иесінің құқықтарымен орындалады.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
kk: Егер бұл жалауша қойлса, бұл қапшықтың тобы барлық ішіндегі жаңа файлдарына беріледі.

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
kk: Егер бұл жалауша қойыса, қапшық иесі осы қапшықтағы барлық жаңа файлдардың иесі болады.

en: If you do not trust this program, click Cancel
kk: Бағдарлама күдікті десеңіз 'Қайту' дегенді басыңыз

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
kk: Егер сервердегі бағдарламалық жасаудың авторлары белгілі болса, қате туралы соларға тікелей хабарлауға болады.

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
kk: Қолданба айналыспайтын файл түрін (MIME түрін) өшіру қажет болса, тізімдегі түрін таңдап, осы батырманы басыңыз.

en: Improperly Formatted URL
kk: Дұрыс пішімделмеген URL

en: Includes your language settings in the browser identification text to obtain localized versions of the page.
kk: Парақтың жергілікті тіліздегі нұсқасын оқу үшін шолышты идентификациялау мәтініне тіл туралы мәліметті қосу.

en: Includes your machine's CPU type in the browser identification text.
kk: Браузерді идентификациялау мәтініне компьютердің процесорының түрін қосу.

en: Includes your operating system's name in the browser identification text.
kk: Браузерді идентификациялау мәтініне операциалық жүйенің атауын қосу.

en: Includes your operating system's version number in the browser identification text.
kk: Браузерді идентификациялау мәтініне операциалық жүйенің нұсқасы мәліметін қосу.

en: Information
kk: Мәліметі

en: Information Lookup Failure
kk: Мәліметті іздеу қатесі

en: Internal Error
kk: Ішкі қате

en: Internal Error in Server
kk: Сервердің ішкі қатесі

en: Internal error in server
    %1
kk: Сервердің ішкі қатесі
    %1

en: Invalid Filenames
kk: Файл атаулары дұрыс емес

en: Is &executable
kk: &Орындауға болады

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
kk[0]: %1 нысан

en: KDE SSL Information
kk: KDE SSL туралы мәлімет

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
kk: KDE бір протоколдың шеңберінде басқа протокол арқылы байланыс жасай алады. Келтірілген протокол осы мақсатқа жұмсалған еді, бірақ оның бұндай қасиеті жоқ. Бұл сирек кездесетін жағдай, сірә бағдарламаның бір қатесіне тап болғаныңыз мүмкін.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
kk: KDE бір протоколдың шеңберінде басқа протокол арқылы байланыс жасай алады. Келтірілген протоколда да осындай қасиеті бар, бірақ қазір бұл қасиетінің керегі жоқ. Бұл сирек кездесетін жағдай, сірә бағдарламаның бір қатесіне тап болғаныңыз мүмкін.

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
kk: Мекен

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
kk: Желі

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
kk: Шелек

en: Known Applications
kk: Мәлім қолданбалар

en: L&abel:
kk: Ж&арлығы:

en: Lakeridge Meadows
kk: Лейкридж Мидоуз

en: Launching %1
kk: %1 дегенді жегу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Link to Device
kk: Құрылғыға сілтеме

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
kk: Қапшықтарды тізімдеуін %1 протоколы қолдамайды.

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Login OK
kk: Кіру сәтті өтті

en: MD5 digest:
kk: MD5 дайджесті:

en: Malformed URL
    %1
kk: Жарамсыз URL
    %1

en: Malformed URL %1.
kk: Жарамсыз URL %1.

en: Manually enter proxy server configuration information.
kk: Проксидің конфигурациясын қолмен келтіру.

en: Mark &partially uploaded files
kk: &Жарым-жарты жүктеп берілген файлдарды белгілеу

en: Mark partially uploaded files
kk: Жарым-жарты жүктеліп алынған файлдарды белгілеу

en: Mask
kk: Қалқасы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
kk: Жіберілген:
    Пайдаланушы=%1 паролі=[жасырын]
    
    Сервердің жауабы:
    %2

en: Mimetype
kk: MIME түрі

en: Modified:
kk: Өзгертілген:

en: More than one file provided
kk: Бірнеше файл берілген

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
kk: Бірнеше қапшық таңдалған, бірақ бұл диалог біреуін ғана қабылдайды. Қайсын қалдыратынын таңдаңыз.

en: More than one folder provided
kk: Бірнеше қапшық берілген

en: Mount
kk: Тіркеу

en: Mount point (/mnt/floppy):
kk: Тіркеу нүктесі (/mnt/floppy):

en: Mount point:
kk: Тіркеу нүктесі:

en: Mounted on:
kk: Тіркеу нүктесі:

en: Mountpoint
kk: Тіркеу нүктесі

en: Move to Trash
kk: Өшірілгендерге тастау

en: Moving
kk: Жылжыту

en: Multiple Instances
kk: Бірнеше дана

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы "multiple get" әрекетін қолдамайды.

en: Name
kk: Атауы

en: Name:
kk: Атауы:

en: Named group
kk: Аталған топ

en: Named user
kk: Аталған пайдаланушы

en: Navigate
kk: Ауысу

en: New Folder...
kk: Жаңа қапшық...

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
kk: &Келесі >>

en: Next to File Name
kk: Файл атауынан кейін

en: No Content
kk: Мазмұны жоқ

en: No Media inserted or Media not recognized.
kk: Тасушы салынбаған не танылмаған.

en: No Proxy
kk: Прокси жоқ

en: No host specified.
kk: Хост келтірілмеген.

en: No hostname specified.
kk: Хосттың атауы келтірілмеген.

en: No media in device for %1
kk: %1 құрылғысында тасушы жоқ

en: None
kk: Жоқ

en: Not specified
kk: Келтірілмеген

en: Nothing to Delete
kk: Өшіретін ештеңе жоқ

en: Nothing to Trash
kk: Өшірілгендерге тастайтын ештеңе жоқ

en: O&ffline browsing mode
kk: Желіден &тыс күйде шарлау

en: O&thers:
kk: &Өзгелерге:

en: O&wner:
kk: &Иесіне:

en: Only acce&pt cookies from originating server
kk: Cookie тек қарап жатқан серверінен қа&былдансын

en: Only executables on local file systems are supported.
kk: Орындалауы тек жергілікті файл үшін қолдайылады.

en: Only own&er can rename and delete folder content
kk: И&есі ғана қапшықтағыны өшіре я қайта атай алады

en: Only the owner can change permissions.
kk: Рұқсаттарын тек иесі ғана өзгерте алады.

en: Open
kk: Ашу

en: Open &with %1
kk: %1 көмегімен ашу:

en: Open With
kk: Мынамен ашу

en: Open file dialog
kk: Файлдар диалогын ашу

en: Opening connection to host %1
kk: %1 хостымен қосылым орнату

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
kk: %1 протоколы қосылымдарды ашуды қолдамайды.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
kk: %1 протоколы файлдарды ашуды қолдамайды.

en: Options
kk: Параметрлер

en: Organization:
kk: Ұйымы:

en: Organizational unit:
kk: Ұйым бөлімі:

en: Others
kk: Өзгелері

en: Otherwise, the request would have succeeded.
kk: Әйтпесе, талап сәтті орындалар еді.

en: Out of Memory
kk: Жады тапшылығы

en: Overwrite File?
kk: Үстінен жазбақсыз ба?

en: Owner
kk: Иесі

en: Ownership
kk: Иелігі

en: Owning Group
kk: Ие тобы

en: Parent Folder
kk: Аталық қапшық

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
kk[0]: %1 биттік кілттің

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
kk[0]: %1 битін пайдаланады

en: Paste
kk: Орналастыру

en: Path:
kk: Жолы:

en: Points to:
kk: Мынаға көрсететін:

en: Policy
kk: Саясат

en: Policy:
kk: Саясат:

en: Port:
kk: Порты:

en: Pro&xy connect:
kk: Қосылатын прок&си:

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Properties for %1
kk: %1 қасиеттері

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
kk[0]: Таңдалған %1 нысанның қасиеттері

en: Protocol %1 does not support action %2.
kk: %1 протоколы %2 әрекетін қолдамайды.

en: Protocol %1 is not a Filesystem
kk: %1 протоколы файл жүйесі емес

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
kk: %1 протоколы сүзгі протоколы емес

en: Protocol is a Filter Protocol
kk: Бұл протокол - сүзгі протокол

en: Proxy Authentication Failed.
kk: Прокси аутентификациясы өтпеді.

en: Proxy:
kk: Прокси:

en: Quebec
kk: Квебек

en: Re&ject all cookies
kk: Барлық cookie қ&абылданбасын

en: Read
kk: Оқу

en: Read only
kk: Тек оқу үшін

en: Real identification:
kk: Жіберілетін идентификаторы:

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Reject
kk: Қабылдамау

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

en: Remote Files Not Accepted
kk: Қашықтағы файл қабылданбайды

en: Remote files not accepted
kk: Қашықтағы файл қабылданбайды

en: Remove
kk: Өшіру

en: Rename:
kk: Қайта атау

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
kk: %1 дегенде файлдарды қайта атау немесе жылжыту қолданылмайды.

en: Replace
kk: Ауыстыру

en: Request Aborted
kk: Сұрау доғарылды

en: Request Aborted By User
kk: Сұрауды пайдаланушы доғарды

en: Retrieving %1 from %2...
kk: %2 дегеннен %1 алу...

en: Retrieving data from %1 is not supported.
kk: %1 дегеннен деректерді алуы қолданылмайды.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
kk: %1 дегеннен MIME түрі мәліметінің алуы қолданылмайды.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
kk: Аутентификация деректерінің дұрыс жазылғанын тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
kk: Файл берілімін жалғастыруға әрекет жасамай сұрауды қайталаңыз.

en: Retry the request.
kk: Сұрауды қайталау.

en: Run Until Finished
kk: Аяқталғанша орындау

en: Run in &terminal
kk: &Терминалда орындалсын

en: SHA1 digest:
kk: SHA1 дайджесті:

en: SOCKS Proxy:
kk: SOCKS проксиі:

en: SSL Certificate Password
kk: SSL куәлігінің паролі

en: SSL Proxy:
kk: SSL проксиі:

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
kk: SSL куәлігі, орнатылған параметрлерге қайшы келіп, қабылданбады. Қайшы келген параметрді із KDE жүйе параметрлерінде өзгертуге болады.

en: SSL version:
kk: SSL нұсқасы:

en: Save As
kk: Былай сақтау

en: Search
kk: Іздеу

en: Search interactively for domains
kk: Интерактивті домендерді іздеу

en: Search interactively for domains and hosts
kk: Домен мен хосттарды интерактивті түрде іздеу

en: Secure servers only
kk: Тек қауіпсіз серверлер

en: Secure servers, page scripts
kk: Қауіпсіз серверлер, парақ скрипттері

en: Secure:
kk: Қауіпсіздігі:

en: Security Information
kk: Қауіпсіздік мәліметтер

en: See or modify the cookie information
kk: Сookie мәліметтерін қарау не өзгерту

en: Select one or more file types to add:
kk: Бір не бірнеше түрін таңдаңыз:

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
kk: Осы сайттан барлық келген cookie файлды қабылдау/қабылдамау үшін осыны таңдаңыз. Сөйтіп осы сайттан келетін барлық cookie файлдар үшін жаңа ереже орнатасыз. Бұл ереже Жүйе параметрлерінде қолмен түзегенше күшіне енеді.

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
kk: Қайдан келсе де барлық cookie файлдады қабылдау/қабылдамау үшін осыны таңдаңыз. Сөйтіп осы параметр, оны қолмен Жүйе параметрлерінде өзгерткенше жалпы жүйелік ереже орнатады.

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
kk: Тек осы cookie файлды қабылдау/қабылдамау үшін осыны таңдаңыз. Келесі cookie файлы келгенде, тағы да сұрақ қойылады.

en: Sending data to %1
kk: %1 дегенге деректер жіберуде

en: Sending login information
kk: Тіркеу мәліметін жіберу

en: Serial number:
kk: Сериялық нөмірі:

en: Server Authentication
kk: Сервер аутентификациясы

en: Server co&nnect:
kk: Қосылаты&н сервер:

en: Server processing request, please wait...
kk: Сервер сұрауды өңдеуде, күте тұрыңыз...

en: Servers
kk: Серверлер

en: Servers, page scripts
kk: Серверлер, парақ скрипттері

en: Set GID
kk: SGID

en: Set UID
kk: SUID

en: Sets the working directory for your application.
kk: Қолданбаңыздың жұмыс каталогын орнатады.

en: Setting ACL for %1
kk: %1 үшін ACL орнату

en: Short View
kk: Қысқартылған көрініс

en: Show
    Entries
kk: Ішін
    көрсету

en: Show Full Path
kk: Толық жолы

en: Show Hidden Files
kk: Жасырын файлдар көрсетілсін

en: Show Preview
kk: Нобайы көрсетілсін

en: Show details of the next cookie
kk: Келесі cookie мәліметін көрсету

en: Show the &value of the environment variables
kk: Ортаның айнымалылардың &мәндері көрсетілсін

en: Single Instance
kk: Бір данасы

en: Site
kk: Сайт

en: Site Name
kk: Сайттың атауы

en: Site Policy
kk: Сайт саясаты

en: Site Specific Identification
kk: Сайтқа арналған идентификаторы

en: Site name:
kk: Сайттың атауы:

en: Site:
kk: Сайт:

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Skip
kk: Өткізіп жіберу

en: Soc&ket read:
kk: Оқитын со&кеті:

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
kk: Бұл құжаттың кейбір бөліктері SSL-мен қорғалған, бірақ негізгі бөлігі қорғалмаған.

en: Sorry
kk: Ғафу етіңіз

en: Sorting
kk: Реттеу тәртібі

en: Source
kk: Неден

en: Source and Destination Files Identical
kk: Мақсатты мен бастапқы файлы бір файл

en: Special
kk: Арнайы

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
kk: Арнайы жалауша. Жалаушаның нақты мәнін оң жақ бағаннан көруге болады.

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
kk: Арнайы жалауша. Бүкіл қапшыққа әсер етеді. Жалаушаның нақты мәнін оң жақ бағаннан көруге болады.

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
kk: Иесі не топ мүшелері емес өзге пайдаланушылар жасай алатын әрекеттерді көрсетеді.

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
kk: Топ мүшелері жасай алатын әрекеттерді көрсетеді.

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
kk: Иесі жасай алатын әрекеттерді көрсетеді.

en: State:
kk: Штат:

en: Stop
kk: Тоқтау

en: Suggest New &Name
kk: &Басқа атауды ұсыну

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
kk: Келтірілген <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) адресі ресурсқа сілтеме жасамайды.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
kk: Келтірілген <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL), дұрыс <strong>%1%2</strong> ресурстың қатынау тетігіне сілтемейді.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
kk: Келтірілген <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) дұрыс пішімделмеген. URL пішімі мынандай болуы қажет:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
kk: "Оқу" жалаушасы файлдың мазмұнын оқуға мүмкіндік береді.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
kk: Linux файлдағы "Орнықты" жалаушасын елемеді, бірақ басқа жүйелерде ол қолданылуы мүмкін.

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
kk: "Жазу" жалаушасы файлдың мазмұнын өзгертуге мүмкіндік береді.

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
kk: Шығарушысы

en: The browser identification text sent to the sites you visit. Use the provided options to customize it.
kk: Қарайтын сайтқа жіберілетін браузерді идентификациялау мәтіні. Өзгерту үшін келтірілген параметрлерді пайдаланыңыз.

en: The browser identification text sent to the sites you visit. You can customize it using the options provided below.
kk: Қарайтын сайтқа жіберілетін браузерді идентификациялау мәтіні. Төменде келтірілген параметрлермен өзгертіледі.

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
kk: ЖОҚ, тап болған қателері:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
kk: Иә

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
kk: Мүмкін, таңдалған файлдардың 
    атаулары дұрыс емес шығар.

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
kk: Алмасу буферінің мазмұны өзгертілген. Жаңасы бұрын таңдалған пішіміне сәйкес келмейді. Орналастыруға қажеттісін қайта көшірмелеңіз.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
kk: %1
    деген desktop файлының түрі
    FSDevice, бірақ Dev=... жазбасы жоқ.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
kk: %1
    деген desktop файлының түрі
    Link, бірақ URL=... жазбасы жоқ.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
kk: %1 desktop файлында Type=... деген жазуы жоқ.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
kk: Desktop файлының
    %1'
    деген түрі беймәлім.

en: The desktop is offline
kk: Компьютер желіден тыс

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
kk: Қайда:

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
kk: Осы әдісті орындағаннан кейін мақсатталған ресурсының күйін жазу үшін жеткілікті орын жоқ.

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
kk: '%1' құрылғы диск емес, алып-шығару болмайды.

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
kk: Құрылғы бос емес болуы мүмкін, яғни басқа пайдаланушы немесе қолданба оны әлі қолдануда. Осы құрылғыдағыны ашып тұрған шолғыш секілді жағдайлар да құрылғыны босатпай ұстауы да мүмкін.

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
kk: Мүмкін құрылғы дайын емес, мысалы құрылғыда ауыстырмалы тасушысы (CD дискіжетегіндегі CD-ROM сияқты) жоқ болуы мүмкін, немесе перифериялық/тасымалы құрылғы дұрыс қосылмаған.

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
kk: "%1" деген файл бар екен. Оның үстінен жаза берелік бе?

en: The file "%1" could not be found
kk: "%1" файлы табылмады

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
kk: %1 файлы %2 дегеннен көшіріп алынған, бірақ, бәлкім, %3 кезінде өзгертілген.
    Көшіріп алудан қайту оны өшіреді де, барлық өзгерістер жоғалады.
    Сонымен, %4 дегенді өшірмексіз бе?

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
kk: Файл басқа пайдаланушының не қолданбаның қолдануында (сонықтан бұғатталған) болуы мүмкін.

en: The file or folder %1 does not exist.
kk: %1 деген файл не қапшық жоқ.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
kk: Мүмкін, қапшықтың құру үшін келтірілген адресі жоқ шығар.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
kk: Бұл құжаттың негізгі бөлігі SSL-мен қорғалған, бірақ кейбір бөліктері қорғалмаған.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
kk: Келтірілген %1 деген атау қолданыста жоқ: ол дұрыс жазылмағаны мүмкін.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
kk: Желілік қосылым дұрыс бапталмаған немесе желілік интерфейсі рұқсат етілмеген.

en: The new file name is empty.
kk: Файлдың жаңа атауы бос.

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
kk: Мақсатты мен бастапқы файлы бір файл болғандықтан операция аяқталмады.

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
kk: Қарсы хосттың SSL куәлік тізбегі бүлінген сияқты.

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
kk: Клиенттің куәлігін орнату процедурасы жүзеге асырылмады.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
kk: %1 протоколының процессі кенеттен аяқталды.

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
kk: <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін сервердегі бағдарламаның қатесі туралы хабарлама: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
kk: Компьютеріңіздегі <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін бағдарлама жалғастыру үшін қажетті жадыны ала алмады.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
kk: <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін компьютеріңіздегі бағдарлама ішкі қатеге ұшрағанын хабарлады.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
kk: Компьютеріңізде <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін бағдарлама үзілімнің беймәлім түрі туралы хабарлады: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
kk: Компьютеріңізде <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін бағдарлама беймәлім қатесі туралы хабарлады: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
kk: Компьютеріңіздегі <strong>%1</strong> протоколына қатынауды қамтамасыз ететін бағдарлама кенеттен доғарылды.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
kk: Осы протоколмен үйлесімдігін қамтамасыз ететін бағдарлама, соңғы KDE-ні жаңартқанда, мүмкін, жаңартылмай қалған. Бағдарлама қолданыстағы нұсқасымен үйлеспей, орындалмайды.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
kk: %1 протокол қапшықтардың қызметін жүзеге асырмайды.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
kk: %1 протокол сүзгі протоколы емес.

en: The protocol %1 is not supported.
kk: %1 деген протоколының қолдауы жоқ.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
kk: %1 деген тек сүзгі протоколы.

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
kk: Бұл компьютерде орнатылған KDE бағдарламалары <strong>%1</strong> протоколын қолдамайды.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
kk: Протокол немесе сервер файл берілімін жалғастыруды қолдамайды.

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
kk: Проксиді баптау скрипті жарамсыз:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
kk: Проксиді баптау скрипті қайтарған қатесі:
    %1

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
kk: Тақырыбы

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
kk: Қашықтағы хост бірде-бір SSL куәлікті жібермеді.
    Хост шындылығы тексеруге келмеген соң доғарылды.

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
kk: Нәтиже ретінде файл күтілген еді, бірақ оның орнына <strong>%1</strong> қапшығы табылды.

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
kk: Нәтиже ретінде қапшық күтілген еді, бірақ оның орнына <strong>%1</strong> файлы табылды.

en: The request was not completed because it was aborted.
kk: Доғарылған себебінен сұрау аяқталмады.

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
kk: <strong>%1</strong>протоколын іске асыратын KDE бағдарламасы бұл әрекетті қолдамайды.

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
kk: Сұралатын құрылғының инициализациясы болмады ("тіркелмейді"). Хабарланған қате: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
kk: Құрылғы жұмыстан ("тіркеуден") шықпады. Хабарланған қате: <strong>%1</strong>

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
kk: Сұралған <strong>%1</strong> файлы, дискіде бос орын жетпей, жазылмады.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
kk: Сұралған файл құрылған жоқ, себебі осылай аталған файл қолданыста бар екен.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
kk: Сұралған қапшық құрылмады, себебі осылай аталған қапшық қолданыста бар екен.

en: The requested lock could not be granted. %1
kk: Талап етілген бұғаттау қабылданбаған. %1

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
kk: Сұралған операция барысында <strong>%1</strong> деген уақытша файлды құруы қажет болған, бірақ ол әрекет болмады.

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
kk: Сұралған операция барысында, жүктелетін файлды жазу үшін, уақытша файл жасау қажет болған. Сол <strong>%1</strong> уақытша файлы өшірілмеді.

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
kk: Сұралған операция барысында, сірә файлды жылжыту операциясынын соңында, бастапқы файлды өшіру қажет. Бастапқы <strong>%1</strong> файлы өшірілмеді.

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
kk: Сұралған операция барысында бастапқы <strong>%1</strong> файлдың атауын өзгертуі қажет болған, бірақ ол әрекет болмады.

en: The requested protocol may not be supported.
kk: Талап етілген протокол қолданбауы мүмкін.

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
kk: Сұралған %1 символдық сілтемесі жасалмады.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
kk: POST әрекетіне керек мазмұнның өлшемі туралы мәлімет келтірілмеген.

en: The resource cannot be deleted.
kk: Бұл ресурс өшірілмейді.

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
kk: <strong>%1</strong> сервері осы компьютерге қосылуға рұқсат бермеді.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
kk: Сервер WebDAV протоколын танымайды.

en: The server does not support the request type of the body.
kk: Сервер сұралған "body" элементінің түрін танымайды.

en: The server failed the authenticity check (%1).
kk: Сервер шындылық тексеруден өткен жоқ (%1).

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
kk: Серверге сұраныстар көп болып, басқаларға жауап берумен айналысып, бос емес.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
kk: Интернетке қосылған сервер сұрауларға жауап беру үшін бапталмағаны мүмкін.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
kk: Интернетке қосылған серверде сұралған (%1) қызметі жегілмеуі мүмкін.

en: The source and destination are the same file.
    %1
kk: Мақсатты мен бастапқы файлы бір файл ғой.
    %1

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
kk: Қайдан:

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
kk: Келтірілген <strong>%1</strong> файл да, қапшық та жоқ.

en: The specified folder does not exist or was not readable.
kk: Келтірілген қапшық жоқ немесе оқылмайды.

en: The specified folder may not be empty.
kk: Мүмкін, көрсетілген қапшық бос емес шығар.

en: The specified folder may not exist.
kk: Мүмкін, көрсетілген қапшық жоқ шығар.

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
kk: <strong>%1</strong> файл берілімі нақты орыннан жалғастыру керек екендігі сұралған. Бұл мүмкін болмады.

en: The specified resource may not exist.
kk: Келтірген ресурс жоқ болуы мүмкін.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
kk: Көрсетілген ресурс жоқ немесе қол жеткізбеуде шығар.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
kk: Сервер мен осы компьютер қолдайтын %1 протоколының нұсқалары үйлесімсіз болуы мүмкін.

en: There are no special actions available for protocol %1.
kk: %1 протоколында арнайы әрекеттер жоқ.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
kk: Сервер мен осы компьютер арасындағы желінің бір жерінде орын алған мәселесі болуы мүмкін.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
kk: Бұл желі конфигурациянсының мәселесі шығар, әсіресе, прокси- сервердің атауымен байланысты болуы мүмкін. Бірақ, егер соңғы кезде Интернетке қатынауыңыз ешбір қиыншылықсыз болса, бұның мүмкіндігі шамалы.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
kk: Желінің кофигурациясымен байланысты мәселе болуы мүмкін. Бірақ, егер соңғы кезде Интернетке қатынауыңыз ешбір қиыншылықсыз болса, бұның мүмкіндігі шамалы.

en: There may have been a problem with your network connection.
kk: Желілік қосылыммен байланысты мәселе болуы мүмкін.

en: These files use advanced permissions.
kk: Бұл файлдар үшін қосымша рұқсаттар қолданылады.

en: These settings apply to network browsing only.
kk: Бұл параметрлер тек қана желіні ақтару үшін.

en: This action was prevented by another error.
kk: Басқа қатенің себебінен әрекет орындалмады.

en: This action will overwrite the destination.
kk: Бұл әрекет бар аталымды ауыстырмақ.

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
kk: Бұл әрекет '%1' дегенді ауыстырады.
    Жаңасына басқа атау беріңіз:

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
kk: Бұл қате KDE бағдарламасынан өте тәуелді. Қосымша мәліметтер KDE енгізу/шығару архитектурасы беретін мәліметтерге қарағанда артық мәліметтер беруі мүмкін.

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
kk[0]: Бұл файл(дар) сілтеме болып рұқсаттары жоқ.

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
kk[0]: Бұл файл(дар) үшін қосымша рұқсаттар қолданылады.

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
kk: Бұл жалауша файлды қосуға, қайта атауға және өшіруге мүмкіндік береді. Өшіру мен қайта атау "Орнықты" жалаушасымен де шектеледі.

en: This flag allows viewing the content of the folder.
kk: Бұл жалауша қапшықтың ішіндегісін көруге рұқсат береді.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
kk[0]: Бұл қапшық(тар) үшін қосымша рұқсаттар қолданылады.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
kk: Бұл техникалық қате, сұралған желілік қосылым (сокет) құрылмады.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
kk: Бұл техникалық қате, сұралған кіріс желілік (сокет) қосылымдарды тыңдау үшін құрылмады.

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
kk: Бұл техникалық қате, кіріс желілік қосылымдарды қабылдау кезде қате пайда болды.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
kk: Бұл бағдарламадағы қатенің салдарынан болуы ықтимал. Төменде көрсетілгендей, қате туралы толық хабарламаны жіберуді қарастырыңыз.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
kk: Ең ықтимал себебі - сервер бағдарламасындағы қате. Төменде көрсетілген қате туралы мәліметтерді қате туралы хабарламамен жіберуді қарастырыңыз.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
kk: Бұл ашылатын файлдардың тізімі. Егер бірнеше файлдар керек болса, оларды бос орынмен бөліктеп келтіріңіз.

en: This is the name of the file to open.
kk: Бұл ашылатын файлдың атауы.

en: This is the name to save the file as.
kk: Осы атауымен файл сақталады.

en: This may be an error on the server side.
kk: Сервер жағында бір қате пайда болған сияқты.

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
kk: Демек, қапшықтың мазмұнын анықтау сұрауы жасалынған , бірақ осы протоколды іске асыратын KDE бағдарламасы сұралған тізімін ала алмады.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
kk: Демек, <strong>%1</strong> ресурсы ашылса да, оның мазмұнын оқыған кезде қате пайда болды.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
kk: Демек, <strong>%1</strong> ресурсы ашылса да, бірақ оған жазу кезінде бір қате пайда болды.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
kk: Демек, <strong>%1</strong> қапшығын ашу әрекеті қабылданбады.

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
kk: Демек, <strong>%1</strong> файлға жазу рұқсаты жоқ.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
kk: Талап етілген <strong>%1</strong> файлдың не қапшықтың мазмұны ашылмайды, себебі оқуға рұқсат жоқ.

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
kk: <strong>%1</strong> файлға талап етілгендей жазуы болмады, себебі жазуға рұқсат жоқ.

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
kk: Бұл параметр файлдарды жұрнақтармен сақтау үшін бірнеше ыңғайлы мүмкіндіктерді қосады:<br /><ol><li>Егер сақталатын файлдың түрін өзгертілсе, <b>%1</b> мәтін өрісінде келтірілген кез келген жұрнақ жаңартылады.<br /><br /></li><li>Егер жұрнақ <b>%2</b> мәтін өрісінде келтірілмеген болса, <b>Сақтау</b> батырмасын басқанда, файл атауынан соңына %3 қосылатын болады (файл атауы әлден болмаса). Бұл жұрнақ файлдың таңдалған түріне негізделеді.<br /><br />Егер KDE файлдар атауына жұрнақ қоспасын десеңіз, бұл мүмкуіндікті өшіріп тастаңыз. Оны файл атауынан кейін нүктені қойып уақытша өшіруге болады (сақтағанда нүкте автоматты түрде алынып тасталады).</li></ol>Күмәндансаңыз, бұл параметрді қосылған күйінде қалдырыңыз, ол файлыңызды басқаруға ыңғайлы.

en: Timeout Error
kk: Күту уақыты бітті

en: Timeout Values
kk: Күту уақыттары

en: Timeout on server
    %1
kk: Сервердің күту уақыты бітті
    %1

en: Tree View
kk: Бұтақты көрініс

en: Trusted:
kk: Сенім арттыруы:

en: Try again, either now or at a later time.
kk: Қазір немесе кейінірек тағы да қайталап көріңіз.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
kk: Қолданыстағы файлды басқа орынға жылжытып, қайталап көріңіз.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
kk: Қолданыстағы қапшықты басқа орынға жылжытып, қайталап көріңіз.

en: Type
kk: Түрі

en: Type any comment you think is useful here.
kk: Мағыналы түсініктемені келтіріңіз.

en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
kk: Осы қолданбаны жегетін команданы келтіріңіз.
    
    Командадан кейін, бағдарламаны жеккенде нақты мәндерімен алмастырылатын келесі параметрлерді келтіруге болады:
    %f - бір файлдың атауы
    %F - файлдардың тізімі, қолданба бірден бірнеше файлдарды ашатын жағдайда қолданылады
    %u - бір URL
    %U - бірнеше URL адресінің тізімі
    %d - ашылатын файлдың каталогы
    %D - каталогтар тізімі
    %i - таңбаша 
    %m - шағын таңбаша
    %c - айдарындағы жазу

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
kk: Қолдану қызметіне негізделген қолданбаның сипаттамасын келтіріңіз. Мысалы, (KPPP) қашықтан қатынау қолданбасының сипаттамасы "Желіге қашықтан қатынау".

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
kk: Бұл қолданбаға бергіңіз келген атауды келтіріңіз. Қолданба мәзір мен панельде осы атаумен көрсетілетін болады.

en: Type:
kk: Түрі:

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
kk: UNIX ортасында басқа файл немесе қапшыққа сілтенетін файл мен қапшықты жасауға болады. Көшіру операциясы орындалғанда тұйық сілтеме, немесе сілтемелер тізбегі, яғни өзіне өзі айналып сілтеген файл не қапшық табылған.

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
kk: UNIX ортасында басқа файл немесе қапшыққа сілтенетін файл мен қапшықты жасауға болады. Тұйық сілтеме (немесе сілтемелер тізбегі), яғни өзіне өзі сілтеген файл не қапшық табылған.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
kk: URL ресурсқа сілтеме жасамайды.

en: URL Resource Invalid
kk: URL ресурсы дұрыс емес

en: URL cannot be listed
    %1
kk: URL тізімдеуге келмейді
    %1

en: Unable to Enter Folder
kk: Қапшықты ашуы болмады

en: Unable to Initialize Input/Output Device
kk: Енгізу/шығару құрылғысының инициализациясы болмады

en: Unable to Launch Process
kk: Процесс жегілмеді

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
kk: Енгізу/шығару құрылғы жұмысынан шығарылмады

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
kk: Cookie файлдарымен айналысатын қызметпен байланыс жоқ.
    Бұл қызмет жұмысын бастамай жасалған өзгерістер күшіне енбейді.

en: Unable to create io-slave: %1
kk: %1 io-slave құру болмайды

en: Unable to delete all the cookies as requested.
kk: Барлық cookie файлдарды өшіру талабы орындалмады.

en: Unable to delete cookies as requested.
kk: Cookie файлдарды талап етілгендей өшіру орындалмады.

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
kk: Куәлік ашылмады. Басқа парольмен көресіз бе?

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
kk: Компьютеріңізде сақталған cookie файлдар туралы мәлімет алынбады.

en: Und&o
kk: Қ&айту

en: Und&o: Copy
kk: Қ&айту: Көшіріп алу

en: Und&o: Create File
kk: Қ&айту: Файлды құру

en: Und&o: Create Folder
kk: Қ&айту: Қапшықты құру

en: Und&o: Link
kk: Қ&айту: Сілтемелеу

en: Und&o: Move
kk: Қ&айту: Жылжыту

en: Und&o: Rename
kk: Қ&айту: Қайта атау

en: Und&o: Trash
kk: Қ&айту: Шелекке тастау

en: Undo File Copy Confirmation
kk: Көшіріп алудан қайтуды құптау

en: Undocumented Error
kk: Беймәлім қате

en: Unexpected Program Termination
kk: Бағдарламаның кенеттен доғарылуы

en: Unknown Authorization method.
kk: Беймәлім авторизация әдісі.

en: Unknown Error
kk: Беймәлім қате

en: Unknown HTTP verb.
kk: Беймәлім HTTP әрекеті.

en: Unknown Host
kk: Беймәлім хост

en: Unknown Interruption
kk: Беймәлім үзілім

en: Unknown Proxy Host
kk: Беймәлім прокси-сервер

en: Unknown error
    %1
kk: Беймәлім қате
    %1

en: Unknown host %1
kk: %1 деген хост беймәлім

en: Unknown interrupt
    %1
kk: Беймәлім үзілім
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
kk: '%1' деген протоколы беймәлім.

en: Unknown proxy host
    %1
kk: Беймәлім прокси хосты
    %1

en: Unmount
kk: Тіркеуден шығару

en: Unsupported Action: %1
kk: Қолдалмайтын әрекет: %1

en: Unsupported Protocol %1
kk: %1 протоколы қолданбайды

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
kk: Бағдарламалық жасауыңызды соңғы нұсқасына жаңартыңыз. Дистрибутивіңізде жаңарту құралдары болуға тиіс.

en: Updating System Configuration
kk: Жүйе конфигурациясын жаңарту

en: Updating system configuration.
kk: Жүйе конфигурациясын жаңарту.

en: Use cache whenever &possible
kk: &Мейлінше кэш пайдалансын

en: Use manually specified proxy configuration:
kk: Қолмен келтірілген прокси конфигурациясы:ы

en: Use proxy auto configuration URL:
kk: Проксиді автобаптауға қолданатын URL:

en: Use proxy settings only for addresses in the Exceptions list
kk: Прокси тек "Ерекшеліктері" тізімдегілер үшін қолданылсын

en: Use system proxy configuration:
kk: Жүйелік прокси параметрлері:

en: Use the specified proxy script to configure the proxy settings.
kk: Проксиді баптау үшін келтірілген скриптті қолдану.

en: Use this proxy server for a&ll protocols
kk: Барлық протоколдар үшін осы прокси сервер қ&олданылсын

en: User
kk: Иесі

en: User canceled action
    %1
kk: Пайдаланушының қайтқан әрекеті
    %1

en: User:
kk: Иесі:

en: User:
kk: Пайдаланушы:

en: Username:
kk: Пайдаланушы:

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
kk: %1 дегенде sub-URL сілтемесін пайдалануы қолданылмайды.

en: Validity period:
kk: Жарамдылық басы:

en: Value:
kk: Мәні:

en: Varying (No Change)
kk: Айнымалылар (Өзгертпеу)

en: Verify whether the cached web page is valid before attempting to fetch the web page again.
kk: Веб-парақты ашудың алдында кәште толық көшірмесі бар-жоғы тексерілсін.

en: Warning, the destination is more recent.
kk: Ескерту: жаңарағын ауыстырмақсыз.

[ctx: Web page address]
en: Address:
kk: Адресі:

en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
kk: Пассивті FTP қосылымда клиент сервермен байланыс құрады, ал белсенді FTP қосылымда керсінше, бірншісінде желіаралық қалқандар қосылымды бұғаттамайды, бірақ кейбір ескі FTP серверлері пассивті FTP дегенді білмейді.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
kk: Бұл белгі қойылса, батырманы басқанда, қалған тапсырманы орындау барысында кездесетін қайшылықтар көрсетілген әдісімен шешіледі.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
kk: Бұл белгі қойылса, батырманы басқанда, қалған тапсырманы орындау барысында кездесетін қайшылықтар көрсетілген әдісімен шешіледі.
    Өткізіп жіберуді басқанша, көшірмелеп не жылжытып жатқан файл не қапшық көздеген қапшықта бар болса әрекетті істеу-істемеуі сұралады.

en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
kk: Жүктеліп алынып жатқан файлға ".part" деген жұрнақ ілектіріледі. Жүктеуі біткен соң файлға өзінің атауы қайтарылады.

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
kk: <strong>%1</strong> деген прокси-сервері туралы мәліметті алу кезінде "беймәлім хост" қатесі пайда болды. Бұл қате былай аталған сервердің Интернет жүйесінде табылмағанын көрсетеді.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
kk: Куәлік келешекте қосымша сұрақсыз үнемі қабылдансын ба?

en: Write
kk: Жазу

en: Write
    Entries
kk: Ішінде
    жазу

en: Write Access Denied
kk: Жазу үшін қатынауға рұқсат жоқ

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
kk: &Жаза беру

en: Writing to %1 is not supported.
kk: %1 дегенге жазу қолданылмайды.

en: Yes
kk: Иә

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
kk: Сіз қауіпсіз режіміне кірудесіз. Әдейі шифрсыз қылмасаңыз, бүкіл деректер шифрланып беріледі.
    Демек жолдағы деректеріңізді бөтендерге оқуы оңайға түспейді.

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
kk: Сіз қауіпсіз режімінен шығудасыз. Деректер бұдан былай шифрланбайды.
    Демек жолдағы деректеріңізді бөтендер оқуы мүмкін.

en: You are not authorized to execute this file.
kk: Бұл файлды орындауға рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not authorized to execute this service.
kk: Бұл қызметті орындауға рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
kk: Бұл файлды ашатын қолданбаны таңдауға рұқсатыңыз жоқ.

en: You can only select local files
kk: Жергілікті файлды ғана таңдауға болады

en: You can only select local files.
kk: Тек жергілікті файлды ғана таңдауға болады.

en: You can only select one file
kk: Бір файлды ғана таңдауға болады

en: You did not select a file to delete.
kk: Өшіру үшін файл таңдалмаған.

en: You did not select a file to trash.
kk: Өшірілгендерге тастайтын файл таңдалмаған.

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
kk: %1 протоколға қатынауға рұқсатыңыз жоқ.

en: You do not have permission to create that folder.
kk: Бұл қапшықты құруға рұқсатыңыз жоқ.

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
kk: Сіз куәлік қабылдансын деп тұрсыз, бірақ ол алынған серверге арнап шығарылған емес. Жүктеу жалғастырылсын ба?

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
kk: Өзгерістер күшіне ену үшін KDE жүйесінің жұмысын қайта бастау керек.

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
kk: Өзгерістер күшіне ену үшін орындалып тұрған қолданбаларды қайта іске қосу керек.

en: You may have encountered a bug in the program.
kk: Бағдарламаның бір қатесіне тап болғаныңыз мүмкін.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
kk: Аутентификация үшін келтірілген мәлімет дұрыс емес, немесе мүлдем келтірілмеген болуы мүмкін.

en: You may not have permissions to accept the connection.
kk: Қосылымды қабылдауға рұқсаттарыңыз жоқ шығар.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
kk: Құрылғыны инициализациялауға ("тіркеуге") рұқсатыңыз жоқ шығар. UNIX жүйелерінде инициализациялау үшін әкімшінің құқықтары қажет.

en: You may not have permissions to read from the resource.
kk: Бұл ресурстан оқуға рұқсаттарыңыз жоқ шығар.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
kk: Файлды оқуға немесе қапшықты ашуға рұқсаттарыңыз жоқ шығар.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
kk: Құрылғыны жұмыстан ("тіркеуден") шығаруға рұқсатыңыз жоқ шығар. UNIX жүйелерінде инициализациядан шығару үшін әкімшінің құқықтары қажет.

en: You may not have permissions to write to the resource.
kk: Бұл ресурсқа жазу үшін рұқсаттарыңыз жоқ шығар.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
kk: Осы прокси-сервер арқылы басқа сайттарға  қатынау үшін пайдаланушының атауы мен паролі қажет.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
kk: Бұл сайтқа қатынау үшін атауы мен пароль талап етіледі.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
kk: Бұл ресурспен талап етілген әрекетті орындау үшін қатынау рұқсаттарыңыз жеткіліксіз болуы мүмкін.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
kk: Тіркелгіңіздің көрсетілген ресурсқа қатынауға рұқсаты жоқ болуы мүмкін.

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: [padlock]
kk: [құлып]

en: a suitable extension
kk: лайықты жұрнақ

en: mounting is not supported by wince.
kk: WinCE тіркеу дегенді білмейді

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
kk: Жегілетін бағдарлама:

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
kk: келтірілген файлды не қапшықты көшірмелеу

[ctx: request type]
en: create the requested folder
kk: талап етілген қапшықты құру

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
kk: келтірілген файлды не қапшықты кетіру

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
kk: келтірілген файлды не қапшықты бұғаттау

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
kk: келтірілген файлды не қапшықты жылжыту

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
kk: сервердің мүмкіндіктерін сұрау

[ctx: request type]
en: retrieve property values
kk: қасиет мәндерін алу

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
kk: келтірілген файл не қапшықтың мазмұнын оқу

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
kk: келтірілген қапшықта есеп беру

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
kk: келтірілген қапшықта іздеу

[ctx: request type]
en: set property values
kk: қасиет мәндерін орнату

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
kk: келтірілген файл не қапшықтың бұғатын шешу

[ctx: request type]
en: upload %1
kk: %1 дегенді жүктеп беру

en: the extension <b>%1</b>
kk: жұрнағы <b>%1</b>

en: unmounting is not supported by wince.
kk: WinCE тіркеуден шығару дегенді білмейді
