ark - en to km translation catalogue (98 entries)

en: &Automatically create subfolders
km: បង្កើត​ថតរង​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: &File
km: ឯកសារ

en: &Preserve paths when extracting
km: ការ​ពារ​ផ្លូវ​នៅ​ពេល​ស្រង់ចេញ

en: &Settings
km: ការ​កំណត់

en: <b>Job Description</b>
km: <b>សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​ការងារ</b>

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
km: មើល​ជា​​​មុន​ជា​អត្ថបទ

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
km: ស្រង់​ចេញ​នៅ​ទីនេះ

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
km: មាន​<filename>%1</filename> រួច​ហើយ ប៉ុន្តែ​មិនមែនជា​ថត​ទេ ។

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
km: <filename>%1</filename> គឺ​ជា​ថត ។

[ctx: @info]
en: An archive named <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to overwrite it?
km: មាន​ឯកសារ​ដែលមាន​ឈ្មោះ <filename>%1</filename> រួច​ហើយ ។ តើ​អ្នក​ប្រាកដ​​ជា​ចង់​សរសេរ​ជាន់​លើ​វា​ដែរឬទេ ?

[ctx: @info]
en: Ark could not extract <filename>%1</filename>.
km: Ark មិន​អាច​ស្រង់ <filename>%1</filename> បាន​ទេ ។

[ctx: @info]
en: Ark could not open <filename>%1</filename> for extraction.
km: Ark មិន​អាច​បើក <filename>%1</filename> ដើម្បី​ស្រង់ចេញ​បាន​ទេ ។

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> cannot be copied to the specified location. The archive does not exist anymore.
km: ឯកសារ <filename>%1</filename> មិនអាច​ត្រូវបាន​ចម្លង​ទៅ​ទីតាំង​ដែលបានបញ្ជាក់​បាន​ទេ ។ ប័ណ្ណសារ​មិនមាន​ទៀត​ទេ ។

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
km: រក​មិនឃើញ​ <filename>%1</filename> ទេ ។

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
km: មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ប័ណ្ណសារ​ជា <filename>%1</filename>បាន​ទេ ។ ព្យាយាម​រក្សាទុក​វា​ក្នុង​ទីតាំង​ផ្សេង ។

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
km: មាន​ថត <filename>%1</filename> រួច​ហើយ ។ តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​ស្រង់​ចេញ​នៅ​ទីនេះ​ឬ ?

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត <filename>%1</filename> បាន​ទេ ។

[ctx: @info]
en: There was an error while reading <filename>%1</filename> during extraction.
km: មាន​កំហុស​មួយ​ខណៈដែល​អាន <filename>%1</filename> ក្នុង​ពេល​ស្រង់ចេញ ។

[ctx: @title:group]
en: Extract
km: ស្រង់​ចេញ

[ctx: @title:window]
en: Add Files
km: បន្ថែម​ឯកសារ

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
km: មិនអាច​មើល​ឯកសារ​ជា​មុន​បាន​ទេ

[ctx: @title:window]
en: Extract
km: ស្រង់​ចេញ

[ctx: @title:window]
en: File Exists
km: មាន​ឯកសារ​រួច​ហើយ

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
km: បន្ថែម​ឯកសារ​ដែល​បានបញ្ជាក់​ទៅ 'ឈ្មោះ​ឯកសារ' ។ បង្កើត​ប័ណ្ណសារ​ប្រសិន​បើ​មិនទាន់មាន ។ បិទ​នៅពេល​បញ្ចប់ ។

en: All &files
km: ឯកសារ​ទាំងអស់

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
km: ជ្រើស​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ជា​មួយ​នឹង​បច្ច័យ​ដែល​បានជ្រើស (ឧទាហរណ៍ rar, tar.gz, zip ឬ​ប្រភេទ​ដែល​បានគាំទ្រ​ផ្សេង)

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
km: ផ្លាស់ប្ដូរ dir បច្ចុប្បន្ន​​ទៅ​ធាតុ​ដំបូង​ និង​បន្ថែម​ធាតុផ្សេងៗ​ទាំងអស់​ដែល​ទាក់ទង​នឹង​ធាតុ​មួយ​នេះ ។

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
km: ចុច​ដើម្បី​បើក​ប្រអប់​ស្រង់ចេញ ដែល​អ្នក​អាច​ជ្រើស​ដើម្បី​ស្រង់ចេញ​ឯកសារ​ទាំងអស់ ឬ​គ្រាន់​តែ​ប្រអប់​ដែល​បាន​ជ្រើ​សមួយ

en: Close &Ark after extraction
km: បិទ Ark បន្ទាប់ពី​ស្រង់ចេញ

en: Closing preview
km: បិទ​ការ​មើល​ជា​មុន

en: Compress to Archive
km: បង្ហាប់​ទៅ​ប័ណ្ណសារ

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed
km: បានបង្ហាប់

[ctx: Compression method]
en: Method
km: វិធីសាស្ត្រ

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
km: អត្រា

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
km[0]: លុប​ឯកសារ %1

en: Destination
km: ទិសដៅ

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
km: ថត​ទិសដៅ​ត្រូ​វស្រង់ចេញ​ ។ លំនាំដើម​ទៅ​កាន់​ផ្លូវ​បច្ចុប្បន្ន​ ប្រសិន​បើ​​មិន​បាន​បញ្ជាក់ ​។

en: Emily Ezust (Corel Corporation)
km: Emily Ezust (សាជីវកម្ម Corel)

en: Extract All Files
km: ស្រង់​ឯកសារ​ចេញ​ទាំងអស់

en: Extract To...
km: ស្រង់ចេញ​​ទៅ...

en: Extract here
km: ស្រង់​ចេញ​នៅ​ទីនេះ

en: Extract multiple archives
km: ស្រង់​ប័ណ្ណសារ​ជា​ច្រើន​ចេញ

en: Extracting all files
km: ស្រង់​ឯកសារ​ទាំងអស់​ចេញ

en: Extracting one file | Extracting %1 files
km[0]: កំពុង​ស្រង់​ឯកសារ %1

en: Extraction Dialog
km: ប្រអប់​ស្រង់ចេញ

[ctx: File permissions]
en: Mode
km: របៀប

[ctx: File version]
en: Version
km: កំណែ

[ctx: File's group]
en: Group
km: ក្រុម

[ctx: File's owner username]
en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្មសិទ្ធិ

en: Files/Folders to Compress
km: ឯកសារ/ថត​ត្រូវ​បង្ហាប់

en: Folder exists
km: មាន​ថត

en: Former Maintainer
km: អ្នកថែទាំ​មុន

en: Former maintainer
km: អ្នកថែទាំ​មុន

en: Icons
km: រូប​តំណាង

en: Ideas, help with the icons
km: គំនិត ជំនួយ​ដែល​មាន​រូបតំណាង

en: Incorrect password, please try again.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។

en: Incorrect password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Information Panel
km: បន្ទះ​ព័ត៌មាន

en: Job Tracker
km: កម្មវិធី​តាមដាន​ការងារ

en: KDE Archiving tool
km: ឧបករណ៍​ប័ណ្ណសារ​របស់ KDE

en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Michael Jarrett (Corel Corporation)
km: Michael Jarrett (សាជីវកម្ម Corel)

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
km: ឈ្មោះ

en: No archive loaded
km: គ្មាន​ប័ណ្ណសារ​ត្រូវ​ផ្ទុក​

en: No input files were given.
km: ក្មាន​ឯកសារ​បញ្ចូល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ ។

en: One file selected | %1 files selected
km[0]: បានជ្រើស​ឯកសារ %1

en: Open &destination folder after extraction
km: បើក​ថត​ទិសដៅ​​បន្ទាប់ពី​ស្រង់ចេញ

en: Open an archive
km: បើក​ប័ណ្ណសារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Please check your permissions to create it.
km: សូម​ពិនិត្យ​មើល​សិទ្ធិ​របស់​អ្នក ដើម្បី​បង្កើត​វា ។

en: Please wait while the preview is being closed...
km: សូមរ​ង់ចាំ​ខណៈពេល​ដែល​កំពុង​បិទ​ការ​មើលជា​មុន...

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
km: សួរ​អ្នក​ប្រើ​រក​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ និ​ងបន្ថែម​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ទៅ​កាន់​វា ។ បិទ​នៅពេល​បញ្ចប់ ​​។

en: Quick Extract To...
km: ស្រង់ចេញ​រហ័ស​ទៅ...

en: Retry
km: ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
km: បង្ហាញ​ប្រអប់​សម្រាប់​បញ្ជាក់​ជម្រើស​សម្រាប់​ប្រតិបត្តិការ (ស្រង់ចេញ/បន្ថែម)

en: Some Information about the job
km: ព័ត៌មាន​មួយ​ចំនួន​អំពី​ការងារ

en: Source archive
km: ប័ណ្ណសារ​ប្រភព

en: Symbolic Link
km: តំណ​និម្មិតសញ្ញា

en: The archive reader could not be initialized.
km: មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​អាន​ប័ណ្ណសារ​បាន​ទេ ។

en: The archive writer could not be initialized.
km: មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​សរសេរ​ប័ណ្ណសារ​បានទេ ។

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
km: ប្រភេទ​បង្ហាប់ '%1' មិន​ត្រូវ​បានគាំទ្រ​ដោយ Ark ។

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
km: អាគុយម៉ង់​ទិសដៅ​នឹង​ត្រូវ​បានផ្ញើ​ទៅ​ផ្លូវ​របស់​ឯកសារ​ដែល​បានផ្ដល់​ដំបូង ។

en: The following files could not be extracted:
km: ឯកសារ​ដូច​ខាង​ក្រោម​មិនអាច​ត្រូវបានស្រង់ចេញ​ទេ ៖

en: The internal viewer cannot preview this file.
km: កម្មវិធី​មើល​ចន្លោះ​ពេល​មិនអាច​មើល​ឯកសារ​នេះ​ជា​មុន​បាន​ទេ ។

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
km: កម្មវិធី​មើល​ខាង​ក្នុង​មិន​អាច​មើល​ប្រភេទ​ឯកសារ​នេះ​ជា​មុន​បាន​ទេ<nl/>(%1) ។<nl/><nl/>តើ​អ្នក​ចង់​ព្យាយាម​មើល​វា​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា​ដែរឬទេ ?

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
km: កម្មវិធី​មើល​ខាង​ក្នុង​មិន​អាច​មើល​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែលមិនស្គាល់បាន​ទេ ។<nl/><nl/>តើ​អ្នក​ចង់​ព្យាយាម​មើល​វា​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា​ដែរឬទេ ?

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
km: ឈ្មោះ​ថត​រង​មិនអាច​មាន​តួអក្សរ '/' ទេ ។

[ctx: Timestamp]
en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
km: មិន​អាច​រកសមាសភាគ KPart របស់ Ark សូម​ពិនិត្យ​មើក​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្ន​ក ។

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Size
km: ទំហំ

en: Unknown file type
km: មិនស្គាល់​ប្រភេទ​ឯកសារ

en: Unknown size
km: មិនស្គាល់ទំហំ

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
km: ប្រើ​ចំណុច​ប្រទាក់​បាច់​ជំនួស​ឲ្យ​ប្រអប់​ធម្មតា ។ ជម្រើស​នេះ​ត្រូវ​បាន​​បញ្ជាក់​ ប្រសិន​បើ​ url ច្រើន​ជាង​មួយ​ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់ ។

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​ឯកសារ​សម្រាប់​ប័ណ្ណសារ​ ឬ​បច្ច័យ (ដូច​ជា rar, tar.gz) ជា​មួយ​អាគុយម៉ង់ <command>--autofilename</command> ។

[ctx: action, to open an archive]
en: Open
km: បើក

en: bkisofs code
km: កូដ​ bkisofs

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
km: មើល​ជា​​​មុន
