gnumeric - en to lv translation catalogue (1951 entries)

en: % of default size
lv: % no noklusējuma izmēra

en: %s
    is a directory name
lv: %s
    ir direktorijas nosaukums

en: %s to %s
lv: %s līdz %s

en: (%s,%s)
lv: (%s;%s)

en: (Name):
lv: (Nosaukums):

en: (_Name):
lv: (_Nosaukums):

en: *Long Date Format
lv: * Garais datuma formāts

en: *Long Time Format
lv: *Garais laika formāts

en: *Medium Date Format
lv: *Vidējais datuma formāts

en: *Medium Time Format
lv: *Vidējais laika formāts

en: *Short Date Format
lv: *Īsais datuma formāts

en: *Short Date/Time Format
lv: *Īsais datuma/laika formāts

en: *Short Time Format
lv: *Īsais laika formāts

en: 12.5% Grey
lv: 12.5% pelēks

en: 25% Grey
lv: 25% pelēks

en: 2D colored scatter plotting engine
lv: Izkasītu, krāsainu 2D diagrammu skicēšanas dzinis

en: 2D plots
lv: 2D skices

en: 2D scatter plotting engine
lv: Izkasītu 2D diagrammu skicēšanas dzinis

en: 3D-Box
lv: 3D-kaste

en: 50% Grey
lv: 50% pelēks

en: 6.25% Grey
lv: 6.25% pelēks

en: 75% Grey
lv: 75% pelēks

en: <b>Effective area</b> (as % of available room)
lv: <b>Efektīvais laukums</b> (kā % no pieejamās telpas)

en: <b>Missing values as:</b>
lv: <b>Trūkstošās vērtības kā:</b>

en: <b>_Columns:</b>
lv: <b>_Kolonnas:</b>

en: <b>_Rows:</b>
lv: <b>_Rindas:</b>

en: <i>y'</i>(<i>x</i><sub>first</sub>):
lv: <i>y'</i>(<i>x</i><sub>pirmais</sub>):

en: <i>y'</i>(<i>x</i><sub>last</sub>):
lv: <i>y'</i>(<i>x</i><sub>pēdējais</sub>):

en: A (ampere)
lv: A (ampērs)

en: A file called <i>%s</i> already exists in %s.
    
    Do you want to save over it?
lv: Datne <i>%s</i> jau eksistē mapē %s.
    
    Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: A pointer to the GODistribution used by this plot
lv: Norāde uz GODistribution, ko izmanto šī skice

en: A pointer to the GOStyle object
lv: Norāde uz GOStyle objektu

en: A pointer to the embedded widget
lv: Norāde uz iegultu logdaļu

en: A_ngle:
lv: L_eņķis:

en: Absolute
lv: Absolūts

en: Absolute height
lv: Absolūts augstums

en: Absolute size
lv: Absolūts izmērs

en: Absolute value
lv: Absolūtā vērtība

en: Absolute value with white background
lv: Absolūtā vērtība ar baltu fonu

en: Absolute width
lv: Absolūts platums

en: Accounting
lv: Grāmatvedība

en: Add tearoffs to menus
lv: Pievienot pārcēlienus izvēlnēm

en: Adjacent Bars
lv: Līdzteku joslas

en: Adjacent Columns
lv: Līdzteku kolonnas

en: Adjacent horizontal bars grouped by major and minor categories.
lv: Līdzteku horizontālas joslas, kas grupētas pēc ielās un mazās kategorijas.

en: Adjacent vertical columns grouped by major and minor categories.
lv: Līdzteku vertikālas kolonnas, kas grupētas pēc ielās un mazās kategorijas.

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Afghanistan, Afghanis
lv: Afganistāna, Afgāns

en: Afghanistan/Pashto (ps_AF)
lv: Afganistāna/Puštu (ps_AF)

en: Africa
lv: Āfrika

en: Albania (sq_AL)
lv: Albānija (sq_AL)

en: Albania, Leke
lv: Albānija, Leks

en: Algeria (ar_DZ)
lv: Alžīrija (ar_DZ)

en: Algeria, Algerian Dinars
lv: Alžīrija, Alžīrijas dinārs

en: Algeria/Amazigh (ber_DZ)
lv: Alžīrija/Berberu  (ber_DZ)

en: Alignment
lv: Līdzinājums

en: Alignment flag
lv: Līdzinājuma karogs

en: All Files
lv: Visas datnes

en: All fonts...
lv: Visi fonti...

en: Allow markup
lv: Atļaut marķējumu

en: Always show exponent si_gn
lv: Vienmēr rādīt eksponentes zīm_i

en: Amount a slice is extended as a percentage of the radius
lv: Apjoms, par kādu daļas tiek paplašinātas, izteiktas kā procenti no rādiusa

en: An MS Excel like theme
lv: MS Excel veida motīvs

en: Anchor
lv: Enkurs

en: Anchor for manual position
lv: Enkurs pašrocīgai novietošanai

en: Anchor:
lv: Enkurs:

en: Andorra/Catalan (ca_AD)
lv: Andora/Katalāņu (ca_AD)

en: Angle
lv: Leņķis

en: Angola, Kwanza
lv: Angola, kvanza

en: Angular error bars
lv: Leņķisko kļūdu joslas

en: Antigua and Barbuda/English (en_AG)
lv: Antigva un Barbuda/Angļu (en_AG)

en: Append '%s'.
lv: Pievienot “%s”.

en: Append SI _prefix
lv: Pievienot SI _prefiksu

en: Append an SI prefix (e.g. instead of 4×10⁶ show 4M)
lv: Pievienot SI prefiksu (piemēram, 4×10⁶ vietā rādīt 4M)

en: Append no further unit.
lv: Vairs nepievienot vienības.

en: Append the SI unit:
lv: Pievienot SI vienību:

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (IBM-864)
lv: Arābu (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
lv: Arābu (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lv: Arābu (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lv: Arābu (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lv: Arābu (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
lv: Arābu (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
lv: Arābu (Windows-1256)

en: Are these minor grid lines
lv: Vai tās ir mazās režģa līnijas

en: Area
lv: Laukums

en: Area Radar
lv: Laukuma radars

en: Area plot.
lv: Laukuma skice.

en: Area plotting engine
lv: Laukumu skicēšanas dzinis

en: Area radar plot.
lv: Laukuma radara skice.

en: Areas
lv: Laukumi

en: Argentina (es_AR)
lv: Argentīna (es_AR)

en: Argentina, Pesos
lv: Argentīna, peso

en: Armenia (hy_AM)
lv: Armēnija (hy_AM)

en: Armenia, Drams
lv: Armēnija, drams

en: Armenian (ARMSCII-8)
lv: Armēņu (ARMSCII-8)

en: Arrow for line's end
lv: Bulta līnijas beigām

en: Arrow for line's start
lv: Bulta līnijas sākumam

en: Aruba, Guilders
lv: Aruba, guldenis

en: Aruba/Dutch (nl_AW)
lv: Aruba/Holandiešu (nl_AW)

en: As density
lv: Kā blīvums

en: As multiple of 𝜋
lv: Kā 𝜋 reizinājumu

en: Asia
lv: Āzija

en: Assigned XL format
lv: Piešķirtais XL formāts

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Australia
lv: Austrālija

en: Australia (en_AU)
lv: Austrālija (en_AU)

en: Australia, Dollars
lv: Austrālija, dolārs

en: Austria (de_AT)
lv: Austrija (de_AT)

en: Auto Columns
lv: Automātiskās kolonnas

en: Auto Rows
lv: Automātiskās rindas

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Automatic denominator
lv: Automātisks saucējs

en: Available data
lv: Pieejamie datni

en: Average X
lv: Vidējais X

en: Axes
lv: Asis

en: Axis
lv: Ass

en: Axis end position
lv: Ass beigu novietojums

en: Axis line
lv: Ass līnija

en: Axis padding
lv: Ass iekšmale

en: Axis position
lv: Ass novietojums

en: Axis position (as a string)
lv: Ass novietojums (kā virkne)

en: Axis start position
lv: Ass sākuma novietojums

en: AxisLine
lv: Ass līnija

en: Azerbaijan (az_AZ)
lv: Azerbaidžāna (az_AZ)

en: Azerbaijan, Manats
lv: Azerbaidžāna, manats

en: B_rightness:
lv: _Spilgtums:

en: Background:
lv: Fons:

en: Backplane
lv: Aizmugures plate

en: Bahamas, Dollars
lv: Bahamas, dolārs

en: Bahrain (ar_BH)
lv: Bahreina (ar_BH)

en: Bahrain, Dinars
lv: Bahreina, dinārs

en: Baltic
lv: Baltu

en: Baltic (ISO-8859-13)
lv: Baltu (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lv: Baltu (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lv: Baltu (Windows-1257)

en: Bangladesh (bn_BD)
lv: Bangladeša (bn_BD)

en: Bangladesh, Taka
lv: Bangladeša, taka

en: Bar
lv: Josla

en: Bar _width:
lv: Joslas _platums:

en: Bar/Col plotting engine
lv: Joslu/kolonnu skicēšanas dzinis

en: Barbados, Dollars
lv: Barbadosa, dolārs

en: Bars width as a percentage of the plot width
lv: Joslu platumi kā procenti no skices platuma

en: Belarus (be_BY)
lv: Baltkrievija (be_BY)

en: Belarus, Rubles
lv: Baltkrievija, rublis

en: Belgium/Flemish (nl_BE)
lv: Beļģija/Holandiešu (nl_BE)

en: Belgium/French (fr_BE)
lv: Beļģija/Franču (fr_BE)

en: Belgium/German (de_BE)
lv: Beļģija/Vācu (de_BE)

en: Belgium/Limburgish (li_BE)
lv: Beļģija/Limburgiešu (li_BE)

en: Belgium/Walloon (wa_BE)
lv: Beļģija/Valoņu (wa_BE)

en: Belize, Dollars
lv: Beliza, dolārs

en: Bermuda, Dollars
lv: Bermuda, dolārs

en: Bezier cubic spline
lv: Bezjē kubisks splains

en: Bhutan (dz_BT)
lv: Butāna (dz_BT)

en: Bhutan, Ngultrum
lv: Butāna, ngultrums

en: Bicolor gradient
lv: Divu krāsu pāreja

en: Black
lv: Melns

en: Blue
lv: Zils

en: Bolivia (es_BO)
lv: Bolīvija (es_BO)

en: Bolivia, Bolivianos
lv: Bolīvija, boliviano

en: Bolivia, Mvdol
lv: Bolīvija, mvdol

en: Bond Markets Units, European Coposite Units (EURCO)
lv: Vērtspapīru tirgus vienības, Eiropas saliktā vienība (EURCO)

en: Bosnia and Herzegowina (bs_BA)
lv: Bosnija un Hercegovina (bs_BA)

en: Bosnia and herzegovina, Convertible Marka
lv: Bosnija un Hercegovina, konvertējamā marka

en: Both
lv: Abi

en: Botswana (en_BW)
lv: Botsvana (en_BW)

en: Botswana, Pulas
lv: Botsvana, pula

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Bounds
lv: Robežas

en: Box-Plot
lv: Kastes skice

en: Box-plot plotting engine
lv: Kastu skicēšanas dzinis

en: Bq (becquerel)
lv: Bq (bekerels)

en: Brazil (pt_BR)
lv: Brazīlija (pt_BR)

en: Brazil, Brazilian Real
lv: Brazīlija, Brazīlijas reāls

en: Bricks
lv: Ķieģeļi

en: Brunei Darussalam, Dollars
lv: Brunejas Darusalamas, dolārs

en: Bubble
lv: Burbulis

en: Bubble axis
lv: Burbuļa ass

en: Bubble axis:
lv: Burbuļa ass:

en: Bubble plotting engine
lv: Burbuļu skicēšanas dzinis

en: Bubble scale
lv: Burbuļa mērogs

en: Bubble-Axis
lv: Burbuļa ass

en: Builds a contour from a set of points with three coordinates
lv: Būvē kontūru no punktu kopas ar trīs koordinātām

en: Builds a contour from the number of (X,Y) values around each vertex
lv: Būvē kontūru no vairākām (X,Y) vērtībām ap katru virsotni

en: Builds a surface from a set of points with three coordinates
lv: Būvē virsmu no punktu kopas ar trīs koordinātām

en: Builds a surface from the number of (X,Y) values around each vertex
lv: Būvē virsmu no vairākām (X,Y) vērtībām ap katru virsotni

en: Bulgaria (bg_BG)
lv: Bulgārija (bg_BG)

en: Bulgaria, Leva
lv: Bulgārija, leva

en: Burundi, Francs
lv: Burundi, franks

en: C (coulomb)
lv: C (kulons)

en: Ca_tegories:
lv: Ka_tegorijas:

en: Calculated
lv: Izrēķinātas

en: Cambodia, Riels
lv: Kambodža, riels

en: Cambodia/Khmer (km_KH)
lv: Kambodža/Khmeru (km_KH)

en: Can't read plugin info file ("%s").
lv: Nevar nolasīt spraudņa informācijas datni (“%s”).

en: Canada, Dollars
lv: Kanāda, dolārs

en: Canada/English (en_CA)
lv: Kanāda/Angļu (en_CA)

en: Canada/French (fr_CA)
lv: Kanāda/Franču (fr_CA)

en: Canada/Inuktitut (iu_CA)
lv: Kanāda/Inuītu (iu_CA)

en: Canada/Inupiaq (ik_CA)
lv: Kanāda/Inupiaku (ik_CA)

en: Canada/Secwepemctsin (Shuswap) (shs_CA)
lv: Kanāda/Šusvapu (shs_CA)

en: Cannot load plugin loader.
lv: Nevar ielādēt spraudņa ielādētāju.

en: Canvas
lv: Audekls

en: Cape verde, Escudos
lv: Kaboverde, eskudo

en: Caribbean
lv: Karību

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Categories between _labels
lv: Kategorijas starp _etiķetēm

en: Categories between _ticks
lv: Kategorijas starp a_tzīmēm

en: Categories labels
lv: Kategoriju etiķetes

en: Cauchy
lv: Košī

en: Cayman islands, Dollars
lv: Kaimanu salas, dolārs

en: Celtic (ISO-8859-14)
lv: Ķeltu (ISO-8859-14)

en: Cen_ter size:
lv: Vi_dus izmērs:

en: Center
lv: Vidus

en: Center-size
lv: Vidus izmērs

en: Centered
lv: Vidū

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Central European (IBM-852)
lv: Centrāleiropas (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lv: Centrāleiropas (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lv: Centrāleiropas (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lv: Centrāleiropas (Windows-1250)

en: Chart
lv: Diagramma

en: Chart title
lv: Diagrammas virsraksts

en: Charting : Bar/Col/Line/Area
lv: Diagrammu veidošana — joslas/kolonnas/līnijas/laukumi

en: Charting : Pie/Ring
lv: Diagrammu veidošana — pīrāgs/aplis

en: Charting : Polar/Radar
lv: Diagrammu veidošana — polārs/radara

en: Charting : Surfaces
lv: Diagrammu veidošana — virsmas

en: Charting : Trends and Curves
lv: Diagrammu veidošana — tendences un līknes

en: Charting : XY/Scatter/Bubble
lv: Diagrammu veidošana — XY/izkaisīts/burbuļa

en: Charting : distribution related plots
lv: Diagrammu veidošana — ar sadalījumiem saistītas skices

en: Chile (es_CL)
lv: Čīle (es_CL)

en: Chile, Pesos
lv: Čīle, peso

en: Chile, Unidades de fomento
lv: Čīle, Unidades de fomento

en: China (zh_CN)
lv: Ķīna (zh_CN)

en: China, Yuan Renminbi
lv: Ķīna, juana

en: China/Tibetan (bo_CN)
lv: Ķīna/Tibetiešu (bo_CN)

en: China/Uyghur (ug_CN)
lv: Ķīna/Uiguru (ug_CN)

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese Simplified (GB18030)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
lv: Ķīniešu tradicionālā (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lv: Ķīniešu tradicionālā (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lv: Ķīniešu tradicionālā (EUC-TW)

en: Circular axis
lv: Cirkulāra ass

en: Circular axis:
lv: Cirkulāra ass:

en: Circular-Axis
lv: Cirkulāra ass

en: Clamp at end
lv: Piestiprināt beigās

en: Clamp at start
lv: Piestiprināt sākumā

en: Clamped cubic spline
lv: Piestiprināts kubiskais splains

en: Class
lv: Klase

en: Classes
lv: Klases

en: Cleanup function inside plugin returned error.
lv: Funkcija uzkopšana spraudnī atgrieza kļūdu.

en: Clip
lv: Apcirst

en: Clip height
lv: Cirtuma augstums

en: Clip height for the text
lv: Teksta cirtuma augstums

en: Clip width
lv: Cirtuma platums

en: Clip width for the text
lv: Teksta cirtuma platums

en: Closed
lv: Aizvērts

en: Closed Bezier cubic spline
lv: Aizvērts Bezjē kubisks splains

en: Co_lor:
lv: _Krāsa:

en: Colo_r:
lv: K_rāsa:

en: Colombia (es_CO)
lv: Kolumbija (es_CO)

en: Colombia, Pesos
lv: Kolumbija, peso

en: Colombia, Unidades de Valor Real
lv: Kolumbija, Kolumbijas reāls

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Default
lv: Noklusējuma krāsa

en: Color Group
lv: Krāsu grupa

en: Color axis
lv: Krāsu ass

en: Color axis:
lv: Krāsu ass:

en: Color map editor
lv: Krāsu kartes redaktors

en: Color scale
lv: Krāsu skala

en: Color scale thickness.
lv: Krāsu skalas biezums.

en: Color unset text
lv: Krāsa neiestatītam tekstam

en: Color-Axis
lv: Krāsu ass

en: Color-Scale
lv: Krāsu skala

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Colored Polar
lv: Krāsains polārs

en: Colors
lv: Krāsas

en: Column
lv: Kolonna

en: Column:
lv: Kolonna:

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Communaute Financiere Africaine BCEAO, Francs
lv: Communaute Financiere Africaine BCEAO, franks

en: Communaute Financiere Africaine BEAC, Francs
lv: Communaute Financiere Africaine BEAC, franks

en: Comoros, Francs
lv: Komoras, franks

en: Compass
lv: Kompass

en: Compass auto position flags
lv: Kompasa automātiskās pozīcijas atzīmes

en: Component Engine
lv: Komponentes dzinis

en: Component Type
lv: Komponentes tips

en: Comptoirs Francais du Pacifique, Francs
lv: Comptoirs Francais du Pacifique, franks

en: Congo, the democratic republic of, Congolese Francs
lv: Kongo Demokrātiskā Republika, KDR franks

en: Contour
lv: Kontūra

en: Contour plot.
lv: Kontūras skice.

en: Contour plotting engine
lv: Kontūras skicēšanas dzinis

en: Conversion Direction
lv: Konversijas virziens

en: Costa Rica (es_CR)
lv: Kostarika (es_CR)

en: Costa rica, Colones
lv: Kostarika, kolons

en: Could not input the image data
lv: Nevarēja ievadīt attēla datus

en: Could not load the image data
lv: Nevarēja ielādēt attēla datus

en: Couldn't activate plugin "%s" (ID: %s).
lv: Nevarēja aktivizēt spraudni “%s” (ID: %s).

en: Couldn't activate plugin with ID="%s".
lv: Nevarēja aktivizēt spraudni ar ID=“%s”.

en: Couldn't deactivate plugin "%s" (ID: %s).
lv: Nevarēja deaktivizēt spraudni “%s” (ID: %s).

en: Couldn't find plugin with ID="%s".
lv: Nevarēja atrast spraudni ar ID=“%s”.

en: Couldn't load plugin with ID="%s".
lv: Nevarēja ielādēt spraudni ar ID=“%s”.

en: Couldn't read plugin info from file.
lv: Nevarēja ielādēt spraudni no datnes.

en: Count:
lv: Skaits:

en: Create
lv: Izveidot

en: Creates a new color map based on the currently selected one.
lv: Izveido jaunu krāsu karti, kas veidota uz pašlaik izvēlētās pamata.

en: Creates a new color map from scratch
lv: Izveido jaunu krāsu karti no nulles

en: Croatia (hr_HR)
lv: Horvātija (hr_HR)

en: Croatia, Kuna
lv: Horvātija, kuna

en: Croatian (MacCroatian)
lv: Horvātu (MacCroatian)

en: Cropped bottom
lv: Apcirsts apakšā

en: Cropped left
lv: Apcirsts pa kreisi

en: Cropped right
lv: Apcirsts pa labi

en: Cropped top
lv: Apcirsts augšā

en: Cross axis ID
lv: Krustot ass ID

en: Cuba, Pesos
lv: Kuba, peso

en: Cuba, Pesos Convertibles
lv: Kuba, konvertējamais peso

en: Cubic spline with cubic extrapolation
lv: Kubiskais splains ar kubisku ekstrapolāciju

en: Cubic spline with parabolic extrapolation
lv: Kubiskais splains ar parabolisku ekstrapolāciju

en: Cumulative
lv: Kumulatīvs

en: Cumulative histogram.
lv: Kumulatīva histogramma.

en: Currency
lv: Valūta

en: Current Locale:
lv: Pašreizējā lokāle:

en: Current color stop
lv: Pašreizējā krāsu pietura

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom color...
lv: Izvēlētā krāsa...

en: Custom label
lv: Pielāgota etiķete

en: Custom labels
lv: Pielāgotas etiķetes

en: Custom labels:
lv: Pielāgotas etiķetes:

en: Custom...
lv: Pielāgots...

en: Customize Chart
lv: Pielāgot diagrammu

en: Cyan
lv: Ciāna

en: Cyprus/Greek (el_CY)
lv: Kipra/Grieķu (el_CY)

en: Cyprus/Turkish (tr_CY)
lv: Kipra/Turku (tr_CY)

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Cyrillic (IBM-855)
lv: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lv: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lv: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lv: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lv: Kirilica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lv: Kirilica (Windows-1251)

en: Czech Republic (cs_CZ)
lv: Čehijas Republika (cs_CZ)

en: Czech republic, Koruny
lv: Čehijas Republika, krona

en: Dash
lv: Domuzīme

en: Dash dot
lv: Svītra, punkts

en: Dash dot dot
lv: Svītra, punkts, punkts

en: Dash dot dot dot
lv: Svītra, punkts, punkts, punkts

en: Data
lv: Dati

en: Data as Y values
lv: Dati kā Y vērtības

en: Data label
lv: Datu etiķete

en: Data labels
lv: Datu etiķetes

en: Date
lv: Datums

en: Deci_mal places:
lv: Cipari aiz ko_mata:

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default 1.5d plot types
lv: Noklusējuma 1.5d skices tipi

en: Default amount a slice is extended as a percentage of the radius
lv: Noklusējuma apjoms, par kādu daļas tiek paplašinātas, izteiktas kā procenti no rādiusa

en: Default fill
lv: Noklusējuma aizpildījums

en: Default interpolation
lv: Noklusējuma interpolācija

en: Default markers
lv: Noklusējuma marķieri

en: Default period is 10 * (xmax - xmin)/(nvalues - 1)
    If no value or a negative (or null) value is provided, the default will be used
lv: Noklusējuma periods ir 10 * (xmax - xmin)/(nvalues - 1)
    Ja nav vērtības vai tā ir negatīva (vai nulle), tiks izmantota noklusējuma

en: Default pie types
lv: Noklusējuma pīrāgu tipi

en: Default radar plot types
lv: Noklusējuma radara skices tipi

en: Default separation
lv: Noklusējuma atdalīšana

en: Default surface plot types
lv: Noklusējuma virsmas skices tipi

en: Default type of series line interpolation
lv: Noklusējuma sēriju rindas tipa interpolācija

en: Define
lv: Definēt

en: Degrees
lv: Grādi

en: Degrees clockwise from 12 O'Clock
lv: Grādi pulksteņrādītāja virzienā, sākot no 12-tiem

en: Degrees clockwise from 12 O'Clock.
lv: Grādi pulksteņrādītāja virzienā, sākot no 12-tiem.

en: Denmark (da_DK)
lv: Dānija (da_DK)

en: Denmark, Kroner
lv: Dānija, krona

en: Denominator:
lv: Saucējs:

en: Derivative at first point of the clamped cubic spline.
lv: Piestiprināta kubiskā splaina pirmā punkta atvasinājums.

en: Derivative at last point of the clamped cubic spline.
lv: Piestiprināta kubiskā splaina pēdējā punkta atvasinājums.

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Detected cyclic plugin dependencies.
lv: Atrastas cikliskas spraudņa atkarības.

en: Dia_meter
lv: Dia_metrs

en: Diagonal Crosshatch
lv: Diagonāls šķērssvītrojums

en: Diagonal Stripe
lv: Diagonāla strīpa

en: Dims
lv: Blāvs

en: Direction:
lv: Virziens:

en: Dirty
lv: Aptraipīts

en: Dirty Time
lv: Aptraipīšanas laiks

en: Dis_play:
lv: A_ttēlot:

en: Discrete
lv: Diskrēts

en: Discrete mapping
lv: Diskrēta kartēšana

en: Display _equation
lv: Rādīt vi_enādojumu

en: Display _regression coefficient R&#xB2;
lv: Rādīt _regresijas koeficientu R&#xB2;

en: Display amounts in traditional accounting styles.
lv: Attēlot apjomu ar ierastajiem grāmatvedības stiliem.

en: Display and input values as strings with no interpretation.
lv: Attēlot un ievadīt vērtības kā virknes no interpretācijas.

en: Display currency amounts.
lv: Attēlot valūtas apjomu.

en: Display dates and optionally times of day.
lv: Attēlot datumus un, pēc izvēles, dienas laikus.

en: Display numeric values with a fixed number of decimals.
lv: Attēlot skaitliskās vērtības ar fiksētu ciparu skaitu aiz komata.

en: Display population density
lv: Rādīt populācijas blīvumu

en: Display size as area instead of diameter
lv: Rādīt izmēru kā laukumu, nevis diametru

en: Display the data as density instead or raw data
lv: Rādīt datus kā blīvumu, nevis jēlus datus

en: Display the text on several lines if needed
lv: Rādīt tekstu vairākās rindās, ja nepieciešams

en: Display times of day.
lv: Attēlot dienas laikus.

en: Display values as closest fractional approximation.
lv: Attēlot vērtības kā tuvākos daļveida tuvinājumus.

en: Display values as percentages.
lv: Attēlot vērtības kā procentus.

en: Display values with power-of-ten scaling.
lv: Attēlot vērtības ar desmitu pakāpju mērogu.

en: Displayed under the grids
lv: Attēlots zem režģiem

en: Displays as colors the mean Z values of the (X,Y,Z) data in each cell.
lv: Rāda kā krāsas vidējo Z vērtību (X,Y,Z) datiem katrā šūnā.

en: Displays as colors the number of (X,Y) values in each cell.
lv: Rāda kā krāsas (X,Y) vērtības katrā šūnā.

en: Distance from axis line to plot area, in points
lv: Attālums punktos no ass līnijas līdz skicei

en: Distribution
lv: Sadalījums

en: Distribution:
lv: Sadalījums:

en: Djibouti, Francs
lv: Džibutija, franks

en: Djibouti/Afar (aa_DJ)
lv: Džibutija/Afāru (aa_DJ)

en: Djibouti/Somali (so_DJ)
lv: Džibutija/Somāļu (so_DJ)

en: Document
lv: Dokuments

en: Dominican Republic (es_DO)
lv: Dominikānas Republika (es_DO)

en: Dominican republic, Pesos
lv: Dominikānas Republika, peso

en: Dot
lv: Punkts

en: Dotted Radar
lv: Punktēts radars

en: Draw 3D bubbles
lv: Zīmēt 3D burbuļus

en: Draw 3DS wedges
lv: Zīmēt 3DS ķīli

en: Draw bubbles for negative values
lv: Zīmēt burbuļus negatīvām vērtībām

en: Draw the histogram vertically or horizontally
lv: Histogrammu zīmēt horizontāli vai vertikāli

en: Drawing Limits:
lv: Zīmēšanas limiti:

en: Drawing bounds
lv: Zīmēšanas ierobežojumi

en: Drop Bar/Col plotting engine
lv: Krituma joslu/kolonnu skicēšanas dzinis

en: Drop lines
lv: Krituma līnijas

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Dynamic module loading is not supported in this system.
lv: Šī sistēma neatbalsta dinamisko moduļu ielādi.

en: East Caribbean Dollars
lv: Austrumkarību dolārs

en: Eastern Europe
lv: Austrumeiropa

en: Ecuador (es_EC)
lv: Ekvadora (es_EC)

en: Edge
lv: Mala

en: Egypt (ar_EG)
lv: Ēģipte (ar_EG)

en: Egypt, Pounds
lv: Ēģipte, mārciņa

en: El Salvador (es_SV)
lv: Salvadora (es_SV)

en: El Salvador, Colones
lv: Salvadora, kolons

en: End
lv: Beigas

en: End Arrow
lv: Beigu bulta

en: End:
lv: Beigas:

en: English (ASCII)
lv: Angļu (ASCII)

en: Equation
lv: Vienādojums

en: Erase
lv: Dzēst

en: Eritrea, Nakfa
lv: Eritreja, nakfa

en: Eritrea/Afar (aa_ER)
lv: Eritreja/Afāru (aa_ER)

en: Eritrea/Blin (byn_ER)
lv: Eritreja/Bilinu (byn_ER)

en: Eritrea/Ge'ez (gez_ER)
lv: Eritreja/Gēzu (gez_ER)

en: Eritrea/Tigre (tig_ER)
lv: Eritreja/Tigru (tig_ER)

en: Eritrea/Tigrinya (ti_ER)
lv: Eritreja/Tigrinja (ti_ER)

en: Error bars
lv: Kļūdu joslas

en: Error category
lv: Kļūdas kategorija

en: Error initializing plugin loader ("%s").
lv: Kļūda, inicializējot spraudņa ielādētāju (“%s”).

en: Error reading service information.
lv: Kļūda, nolasot informāciju par pakalpojumu.

en: Error while activating plugin dependencies.
lv: Kļūda, aktivizējot spraudņa atkarības.

en: Error while activating plugin service #%d.
lv: Kļūda, aktivizējot spraudņa pakalpojuma #%d.

en: Error while deactivating plugin service #%d.
lv: Kļūda, deaktivizējot spraudņa pakalpojuma #%d.

en: Error while loading plugin dependencies.
lv: Kļūda, ielādējot spraudņa atkarības.

en: Error while loading plugin for saving.
lv: Kļūda, ielādējot spraudni saglabāšanai.

en: Error while loading plugin service.
lv: Kļūda, ielādējot spraudņa pakalpojumu.

en: Error while preparing loader "%s".
lv: Kļūda, gatavojot ielādētāju “%s”.

en: Error while reading file.
lv: Kļūda nolasot datni.

en: Error while reading service #%d info.
lv: Kļūda, lasot pakalpojuma #%d informāciju.

en: Errors occurred while reading plugin information from file "%s".
lv: Gadījās kļūdas, nolasot spraudņa informāciju no datnes “%s”.

en: Errors while activating plugins.
lv: Gadījās kļūdas, aktivizējot spraudņus.

en: Errors while deactivating plugins that are no longer on disk.
lv: Gadījās kļūdas, deaktivizējot spraudņus, kas vairs neatrodas uz diska.

en: Errors while initializing plugin system.
lv: Gadījās kļūdas, inicializējot spraudņu sistēmu.

en: Errors while reading info about available plugins.
lv: Gadījās kļūdas, lasot informāciju par pieejamajiem spraudņiem.

en: Errors while reading info about new plugins.
lv: Gadījās kļūdas, lasot informāciju par jaunajiem spraudņiem.

en: Errors while reading services for plugin with ID="%s".
lv: Kļūdas, lasot pakalpojumus spraudnim ar ID=“%s”.

en: Estonia (et_EE)
lv: Igaunija (et_EE)

en: Ethiopia, Birr
lv: Etiopija, birs

en: Ethiopia/Afar (aa_ET)
lv: Etiopija/Afāru (aa_ER)

en: Ethiopia/Amharic (am_ET)
lv: Etiopija/Amharu (am_ET)

en: Ethiopia/Ge'ez (gez_ET)
lv: Etiopija/Gēzu (gez_ET)

en: Ethiopia/Oromo (om_ET)
lv: Etiopija/Oromu (om_ET)

en: Ethiopia/Sidama (sid_ET)
lv: Etiopija/Sidama (sid_ET)

en: Ethiopia/Somali (so_ET)
lv: Etiopija/Somāļu (so_ET)

en: Ethiopia/Tigrinya (ti_ET)
lv: Etiopija/Tigrinja (ti_ET)

en: Ethiopia/Wollayta (wal_ET)
lv: Etiopija/Valaita (wal_ET)

en: Euler angle phi
lv: Eilera leņķa fī

en: Euler angle psi
lv: Eilera leņķa psī

en: Euler angle theta
lv: Eilera leņķa teta

en: Euler angles
lv: Eilera leņķi

en: Euro Members Countries, Euros
lv: Eiro dalībvalstis, eiro

en: European Monetary Units (E.M.U.-6)
lv: Eiropas naudas vienība (E.M.U.-6)

en: European Units of Account 17 (E.U.A.-17)
lv: Eiropas konta vienība 17 (E.U.A.-17)

en: European Units of Account 9 (E.U.A.-9)
lv: Eiropas konta vienība 9 (E.U.A.-9)

en: Execute main loop iteration
lv: Izpildīt galvenā cikla iterāciju

en: Exponential
lv: Eksponenciāls

en: Exponential regression
lv: Eksponenciāla regresija

en: Exponential regression curve
lv: Eksponenciāla regresijas līkne

en: Exponential regression curve engine
lv: Eksponenciālo regresijas līkņu dzinis

en: Exponentially smoothed curve
lv: Eksponenciāli guldināta līkne

en: Export settings
lv: Eksportēt iestatījumus

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: F (farad)
lv: F (farads)

en: FALSE
lv: APLAMS

en: Faces
lv: Sejas

en: Failed to load plugin for saving
lv: Neizdevās ielādēt spraudni saglabāšanai

en: Falkland Islands (Malvinas), Pounds
lv: Folklenda (Malvinu) salas, mārciņa

en: Faroe Islands (fo_FO)
lv: Fēru salas (fo_FO)

en: Farsi (MacFarsi)
lv: Persiešu (MacFarsi)

en: Field of view
lv: Redzeslauks

en: Fiji, Dollars
lv: Fidži, dolārs

en: File "%s" is not valid plugin info file.
lv: Datne “%s” nav derīga spraudņa informācijas datne.

en: File contains plugin info with invalid ID (%s), expected %s.
lv: Datne satur spraudņa informāciju ar nederīgu ID (%s), bija gaidīts %s.

en: File doesn't contain "%s" function.
lv: Datne nesatur “%s” funkciju.

en: File opener - %s
lv: Datnes atvērējs — %s

en: File opener has no description
lv: Datnes atvērējam nav apraksta

en: File saver - %s
lv: Datnes saglabātājs — %s

en: File saver has no description
lv: Datnes saglabātājam nav apraksta

en: Fill
lv: Aizpildījums

en: Fill _to:
lv: Aizpildī_t līdz:

en: Fill rule
lv: Aizpildīšanas kārtula

en: Fill type
lv: Aizpildīšanas tips

en: Finland/Finnish (fi_FI)
lv: Somija/Somu (fi_FI)

en: Finland/Swedish (sv_FI)
lv: Somija/Zviedru (sv_FI)

en: First Y category label:
lv: Pirmā Y kategorijas etiķete:

en: First values
lv: Pirmās vērtības

en: Font
lv: Fonts

en: Font:
lv: Fonts:

[ctx: FontFace]
en: Black
lv: Melns

[ctx: FontFace]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Bold Condensed
lv: Trekns saspiests

[ctx: FontFace]
en: Bold Condensed Italic
lv: Trekns saspiests kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Bold Italic
lv: Trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Bold Italic Small Caps
lv: Trekni kursīvi samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Bold Nonextended
lv: Trekns nepaplašināts

[ctx: FontFace]
en: Bold Oblique
lv: Trekns slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Bold Slanted
lv: Trekns slīps

[ctx: FontFace]
en: Bold Small Caps
lv: Trekni samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Book
lv: Grāmata

[ctx: FontFace]
en: Book Oblique
lv: Grāmata slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Condensed
lv: Saspiests

[ctx: FontFace]
en: Condensed Bold
lv: Saspiests treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Condensed Bold Italic
lv: Saspiests trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Condensed Bold Oblique
lv: Saspiests trekns slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Condensed Italic
lv: Saspiests kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Condensed Oblique
lv: Saspiests slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Demi
lv: Pus

[ctx: FontFace]
en: Demi Bold
lv: Pustreknraksts

[ctx: FontFace]
en: Demi Bold Italic
lv: Pustreknraksts kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Demi Oblique
lv: Pusslīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Demi-Condensed
lv: Pussaspiests

[ctx: FontFace]
en: Embossed
lv: Izspiests

[ctx: FontFace]
en: Expanded
lv: Izvērsts

[ctx: FontFace]
en: Expanded Bold
lv: Izvērsts treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Expanded Bold Italic
lv: Izvērsts trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Expanded Italic
lv: Izvērsts kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Extra Light
lv: Īpaši viegls

[ctx: FontFace]
en: Heavy
lv: Biezs

[ctx: FontFace]
en: Italic
lv: Kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Italic Small Caps
lv: Kursīvi samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Light
lv: Viegls

[ctx: FontFace]
en: Light Italic
lv: Viegls kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Light Oblique
lv: Viegls slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: FontFace]
en: Medium Italic
lv: Vidējs kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Normal
lv: Parasts

[ctx: FontFace]
en: Oblique
lv: Slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Regular
lv: Parasts

[ctx: FontFace]
en: Regular Condensed
lv: Parasts saspiests

[ctx: FontFace]
en: Regular Condensed Italic
lv: Parasts saspiests kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Regular Italic
lv: Parasts kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Regular Oblique
lv: Parasts slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Roman
lv: Latīņu

[ctx: FontFace]
en: Roman Slanted
lv: Latīņu slīps

[ctx: FontFace]
en: Rounded
lv: Noapaļots

[ctx: FontFace]
en: Sans
lv: Bezrēdzes

[ctx: FontFace]
en: Sans Bold
lv: Bezrēdzes treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Sans Bold Italic
lv: Bezrēdzes trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Sans Italic
lv: Bezrēdzes kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold
lv: Pustreknraksts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold Italic
lv: Pustrekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold Italic Small Caps
lv: Pustrekni kursīvi samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold Oblique
lv: Pustrekns slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold Slanted
lv: Pustrekns slīps

[ctx: FontFace]
en: Semi-Bold Small Caps
lv: Pustrekni samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Semi-Condensed
lv: Pussaspiests

[ctx: FontFace]
en: Semi-Condensed Bold
lv: Pussaspiests treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Condensed Bold Italic
lv: Pussaspiests trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Semi-Condensed Italic
lv: Pussaspiests kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Semi-Condensed Oblique
lv: Pussaspiests slīpraksts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Expanded
lv: Pusizvērsts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Expanded Bold
lv: Pusizvērsts treknraksts

[ctx: FontFace]
en: Semi-Expanded Bold Italic
lv: Pusizvērsts trekns kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Semi-Expanded Italic
lv: Pusizvērsts kursīvs

[ctx: FontFace]
en: Slanted
lv: Slīps

[ctx: FontFace]
en: Small Caps
lv: Samazināti lielie burti

[ctx: FontFace]
en: Thin
lv: Plāns

[ctx: FontFace]
en: Upright Italic
lv: Taisns kursīvs

en: Foreground Solid
lv: Vienlaidus priekšplāns

en: Foreground:
lv: Priekšplāns:

en: Forget user styles
lv: Aizmirst lietotāja stilus

en: Format
lv: Formāts

en: Format Level
lv: Formāta līmenis

en: Format c_ode:
lv: Koda f_ormāts:

en: Fraction
lv: Daļskaitlis

en: Fraction of default radius used for display
lv: Daļa no noklusējuma rādiusa, ko izmantot attēlošanai

en: France (fr_FR)
lv: Francija (fr_FR)

en: France/Breton (br_FR)
lv: Francija/Bretoņu (br_FR)

en: France/Catalan (ca_FR)
lv: Francija/Katalāņu (ca_FR)

en: France/Occitan (oc_FR)
lv: Francija/Oksitāņu (oc_FR)

en: GObject loader
lv: GObject ielādētājs

en: Gambia, Dalasi
lv: Gambija, dalasi

en: Gap percentage
lv: Atstarpes procenti

en: GdkPixbuf object from which the GOPixbuf is built
lv: GdkPixbuf objekts, no kā ir veidots GOPixbuf

en: General
lv: Vispārīgi

en: Georgia (ka_GE)
lv: Gruzija (ka_GE)

en: Georgia, Lari
lv: Gruzija, lari

en: Georgian (GEOSTD8)
lv: Gruzīnu (GEOSTD8)

en: Germany (de_DE)
lv: Vācija (de_DE)

en: Germany/Frisian (fy_DE)
lv: Vācija/Frīzu (fy_DE)

en: Germany/Low Saxon (nds_DE)
lv: Vācija/Lejasvācu (nds_DE)

en: Germany/Upper Sorbian (hsb_DE)
lv: Vācija/Augšsorbu (hsb_DE)

en: Ghana, Cedis
lv: Gana, sedi

en: Gibraltar, Pounds
lv: Gibraltārs, mārciņa

en: Gold, Ounces
lv: Zelts, unces

en: Gradient
lv: Krāsu pāreja

en: Grads
lv: Gradiāns

en: Graph
lv: Grafs

en: Graph title
lv: Grafa virsraksts

en: Great Britain (en_GB)
lv: Lielbritānija (en_GB)

en: Great Britain/Cornish (kw_GB)
lv: Lielbritānija/Korniešu (kw_GB)

en: Great Britain/Manx Gaelic (gv_GB)
lv: Lielbritānija/Meniešu gēlu (gv_GB)

en: Great Britain/Scottish Gaelic (gd_GB)
lv: Lielbritānija/Skotu gēlu (gd_GB)

en: Great Britain/Welsh (cy_GB)
lv: Lielbritānija/Velsiešu (cy_GB)

en: Greece (el_GR)
lv: Grieķija (el_GR)

en: Greek
lv: Grieķu

en: Greek (ISO-8859-7)
lv: Grieķu (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lv: Grieķu (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lv: Grieķu (Windows-1253)

en: Green
lv: Zaļš

en: Greenland (kl_GL)
lv: Grenlande (kl_GL)

en: Guatemala (es_GT)
lv: Gvatemala (es_GT)

en: Guatemala, Quetzales
lv: Gvatemala, ketsals

en: Guinea, Francs
lv: Gvineja, franks

en: Gujarati (MacGujarati)
lv: Gudžaratu (MacGujarati)

en: Guppi theme
lv: Guppi motīvs

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
lv: Gurmuku (MacGurmukhi)

en: Guru hints
lv: Guru padomi

en: Guyana, Dollars
lv: Gajāna, dolārs

en: Gy (gray)
lv: Gy (grejs)

en: H (henry)
lv: H (henrijs)

en: Haiti, Gourdes
lv: Haiti, gurds

en: Haiti/Kreyol (ht_HT)
lv: Haiti/Krejols (ht_HT)

en: Half Pie
lv: Puse pīrāga

en: Has fill by default
lv: Pēc noklusējuma ir aizpildījums

en: Has lines by default
lv: Pēc noklusējuma ir līnijas

en: Has markers by default
lv: Pēc noklusējuma ir marķieri

en: Has-legend
lv: Ir leģenda

en: Hebrew
lv: Ivrits

en: Hebrew (IBM-862)
lv: Ivrits (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lv: Ivrits (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lv: Ivrits (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
lv: Ivrits (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
lv: Ivrits (Windows-1255)

en: Height
lv: Augstums

en: Height in rows:
lv: Augstums rindās:

en: Hide data outside of color axis bounds
lv: Slēpt datus ārpus krāsu ass robežām

en: Hide data outside of the color axis bounds
lv: Slēpt datus ārpus krāsu ass robežām

en: High bound:
lv: Augšējā robeža:

en: High limit:
lv: Augšējais limits:

en: High span:
lv: Augšējais intervāls:

en: Hindi (MacDevanagari)
lv: Hindu (MacDevanagari)

en: Histogram
lv: Histogramma

en: Histogram.
lv: Histogramma.

en: Histograms plotting engine
lv: Histogrammu skicēšanas dzinis

en: Honduras (es_HN)
lv: Hondurasa (es_HN)

en: Honduras, Lempiras
lv: Hondurasa, lempīra

en: Hong Kong, Dollars
lv: Honkonga, dolārs

en: Hong Kong/Cantonese (Yue) (yue_HK)
lv: Honkonga/Kantonas (yue_HK)

en: Hong Kong/Chinese (zh_HK)
lv: Honkonga/Ķīniešu (zh_HK)

en: Hong Kong/English (en_HK)
lv: Honkonga/Angļu (en_HK)

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Horizontal Box-Plot showing outliers.
lv: Horizontālas kastes, kas rāda nepiederošos.

en: Horizontal Box-Plot.
lv: Horizontāla kastes skice.

en: Horizontal Drop Bars
lv: Horizontālās krituma joslas

en: Horizontal Min Max Lines
lv: Horizontālas min. maks. līnijas

en: Horizontal Min Max lines with continuous Y-axis.
lv: Horizontālas min. maks. līnijas ar nepārtrauktu y asi.

en: Horizontal Min Max lines with markers and a continuous Y-axis.
lv: Horizontālas min. maks. līnijas ar marķieriem un nepārtrauktu y asi.

en: Horizontal Stripe
lv: Horizontāla strīpa

en: Horizontal chart position in graph grid
lv: Horizontālā diagrammas pozīcija grafika režģī

en: Horizontal drop bars with continuous Y-axis.
lv: Horizontālas krituma joslas ar nepārtrauktu y asi.

en: Horizontal drop bars.
lv: Horizontālās krituma joslas.

en: Horizontal drop lines
lv: Horizontālās krituma līnijas

en: Horizontal min max lines with markers.
lv: Horizontālas min. maks. līnijas ar marķieriem.

en: Horizontal min max lines.
lv: Horizontālas min. maks. līnijas.

en: Horizontal or vertical lines
lv: Horizontālas vai vertikālas līnijas

en: How much of a document is saved
lv: Cik daudz no dokumenta tiek saglabāts

en: How negative values are displayed
lv: Ka tiek attēlotas negatīvās vērtības

en: How the regression line should be limited, acceptable values are "none", "absolute", and "relative".
lv: Kā būtu jāierobežo regresijas līnijas. Pieņemamās vērtības ir “nav”, “absolūts” un “relatīvs”

en: How to deal with missing data
lv: Kā apieties ar trūkstošiem datiem

en: How to fill the area
lv: Kā aizpildīt laukumu

en: How to group multiple series, normal, stacked, as_percentage
lv: Kā grupēt vairākas sērijas, parastas, grēdotas, kā_procenti

en: Hungary (hu_HU)
lv: Ungārija (hu_HU)

en: Hungary, Forint
lv: Ungārija, forints

en: Hz (hertz)
lv: Hz (hercs)

en: I_nside
lv: I_ekšpuse

en: Iceland (is_IS)
lv: Islande (is_IS)

en: Iceland, Krohur
lv: Islande, krona

en: Icelandic (MacIcelandic)
lv: Islandiešu (MacIcelandic)

en: If set, the polygon will be split as several polygons according to the given sizes. Each size must be at least 3. Values following an invalid value will be discarded. Setting the "point" property will reset the sizes.
lv: Ja iestatīts, daudzstūris tiks sadalīts vairākos daudzstūros pēc dotajiem izmēriem. Katram izmēram ir jābūt vismaz 3. Vērtības, kas sekos pēc nederīgas vērtības, tiks atmestas. Īpašības “point” iestatīšana atstatīs izmērus.

en: If true, a non-zero constant is allowed
lv: Ja patiess, ir atļautas ne-nulles konstantes

en: Ignore Case
lv: Ignorēt reģistru

en: Ignore the case of letters.
lv: Ignorēt burtu reģistru.

en: Image
lv: Attēls

en: Image height in pixels
lv: Attēla augstums pikseļos

en: Image width in pixels
lv: Attēla platums pikseļos

en: Images
lv: Attēli

en: In 3D
lv: 3D

en: Index
lv: Indekss

en: Index of the corresponding data element
lv: Indekss ar atbilstošajiem datu elementiem

en: Index:
lv: Indekss:

en: India, Rupees
lv: Indija, rūpija

en: India/Arabic (ar_IN)
lv: Indija/Arābu (ar_IN)

en: India/Assamese (as_IN)
lv: Indija/Asamiešu (as_IN)

en: India/Bengali (bn_IN)
lv: India/Bengāļu (bn_IN)

en: India/Chhattisgarhi (hne_IN)
lv: Indija/Chhattisgarhi (hne_IN)

en: India/English (en_IN)
lv: Indija/Angļu (en_IN)

en: India/Gujarati (gu_IN)
lv: Indija/Gudžaratu (gu_IN)

en: India/Hindu (hi_IN)
lv: Indija/Hindi (hi_IN)

en: India/Kannada (kn_IN)
lv: Indija/Kannadu (kn_IN)

en: India/Kashmiri (ks_IN)
lv: Indija/Kašmiriešu (ks_IN)

en: India/Konkani (kok_IN)
lv: Indija/Konkanu (kok_IN)

en: India/Maithili (mai_IN)
lv: Indija/Maithili (mai_IN)

en: India/Malayalam (ml_IN)
lv: Indija/Malajalu (ml_IN)

en: India/Marathi (mr_IN)
lv: Indija/Marathu (mr_IN)

en: India/Oriya (or_IN)
lv: Indija/Oriju (or_IN)

en: India/Punjabi (Gurmukhi) (pa_IN)
lv: Indija/Pandžabu (Gurmuku) (pa_IN)

en: India/Sanskrit (sa_IN)
lv: Indija/Sanskrits (sa_IN)

en: India/Sindhi (sd_IN)
lv: Indija/Sindhu (sd_IN)

en: India/Tamil (ta_IN)
lv: Indija/Tamilu (ta_IN)

en: India/Telugu (te_IN)
lv: Indija/Telugu (te_IN)

en: India/Tibetan (bo_IN)
lv: Indija/Tibetiešu (bo_IN)

en: India/Urdu (ur_IN)
lv: Indija/Urdu (ur_IN)

en: Indian
lv: Indijas

en: Indonesia (id_ID)
lv: Indonēzija (id_ID)

en: Indonesia, Rupiahs
lv: Indonēzija, rūpija

en: Initial angle
lv: Sākotnējais leņķis

en: Initial-angle
lv: Sākotnējais leņķis

en: Initializing function inside plugin returned error.
lv: Funkcija inicializācija spraudnī atgrieza kļūdu.

en: Inside
lv: Iekšpusē

en: Inside major ticks
lv: Iekš lielajām atzīmēm

en: Inside minor ticks
lv: Iekš mazajām atzīmēm

en: Interactive only
lv: Tikai interaktīvs

en: International Monetary Fund (I.M.F), SDR
lv: Starptautiskais Valūtas fonds (S.V.F), SDR

en: Interpolate between multi-dimensional points with Bezier splines.
lv: Interpolēt starp vairāku dimensiju punktiem ar Bezjē splainiem.

en: Interpolation
lv: Interpolācija

en: Interpolation skip invalid
lv: Interpolācija izlaiž nederīgos

en: Interpret text as markup
lv: Interpretēt tekstu kā marķējumu

en: Interpret the text as an HTML like markup as described at http://developer.gnome.org/pango/stable/PangoMarkupFormat.html
lv: Interpretēt tekstu ka HTML marķējumu, kā aprakstīts http://developer.gnome.org/pango/stable/PangoMarkupFormat.html

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Invalid $-specification in replacement.
lv: Nederīga $-specifikācija aizstājējā.

en: Invalid %s: '%s'
lv: Nederīgs %s — “%s”

en: Invalid as zero
lv: Nederīgās kā nulles

en: Invalid back reference.
lv: Nederīga atpakaļ norāde.

en: Invalid character class name.
lv: Nederīgs rakstzīmju klases nosaukums.

en: Invalid collating element.
lv: Nederīgs sakopošanas elements.

en: Invalid contents of \{\}.
lv: Nederīgs \{\} saturs.

en: Invalid image data
lv: Nederīgi attēla dati

en: Invalid pattern.
lv: Nederīgs raksts.

en: Invalid range end.
lv: Nederīgas diapazona beigas.

en: Invalid repetition operator.
lv: Nederīgs atkārtošanas operators.

en: Invalid resource service
lv: Nederīgs resursa pakalpojums

en: Invalid search pattern (%s)
lv: Nederīgs meklēšanas raksts (%s)

en: Invalid trailing backslash in replacement.
lv: Nederīga sekojošā otrādā slīpsvītra aizstājējā.

en: Invert axis
lv: _Invertēt asi

en: Iran (fa_IR)
lv: Irāna (fa_IR)

en: Iran, Rials
lv: Irāna, reāls

en: Iraq (ar_IQ)
lv: Irāka (ar_IQ)

en: Iraq, Dinars
lv: Irāka, dinārs

en: Ireland (en_IE)
lv: Īrija (en_IE)

en: Ireland/Gaelic (ga_IE)
lv: Īrija/Gēlu (ga_IE)

en: Is Regular Expression
lv: Ir regulārā izteiksme

en: Is plot area manual
lv: Vai skices laukums ir manuāls

en: Is position manual
lv: Novietojums ir pašrocīgs

en: Is the charts cardinality currently valid
lv: Vai pašlaik diagrammas kardinaltiāte ir derīga

en: Is the search text a regular expression.
lv: Meklēšanas tekstā regulārā izteiksme.

en: Is-minor
lv: Ir-mazais

en: Israel, New Sheqels
lv: Izraēla, jaunais šekels

en: Israel/Hebrew (he_IL)
lv: Izraēla/Ivrits (he_IL)

en: Italy (it_IT)
lv: Itālija (it_IT)

en: Italy/Catalan (ca_IT)
lv: Itālija/Katalāņu (ca_IT)

en: Italy/Furlan (fur_IT)
lv: Itālija/Friulu (fur_IT)

en: Italy/Ligurian (lij_IT)
lv: Itālija/Ligūrijas (lij_IT)

en: Italy/Sardinian (sc_IT)
lv: Itālija/Sardīniešu (sc_IT)

en: J (joule)
lv: J (džouls)

en: JPEG (photograph)
lv: JPEG (fotogrāfija)

en: Jamaica, Dollars
lv: Jamaika, dolārs

en: Japan (ja_JP)
lv: Japāna (ja_JP)

en: Japan, Yen
lv: Japāna, jena

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Japanese (EUC-JP)
lv: Japāņu (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lv: Japāņu (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lv: Japāņu (Shift_JIS)

en: Jordan (ar_JO)
lv: Jordānija (ar_JO)

en: Jordan, Dinars
lv: Jordānija, dinārs

en: K (kelvin)
lv: K (kelvins)

en: Kazakhstan, Tenge
lv: Kazahstāna, tenge

en: Kazakhstan/Kazakh (kk_KZ)
lv: Kazahstāna/Kazahu (kk_KZ)

en: Kenya, Shillings
lv: Kenija, šiliņš

en: Kenya/Oromo (om_KE)
lv: Kenija/Oromu (om_KE)

en: Kenya/Somali (so_KE)
lv: Kenija/Somāļu (so_KE)

en: Kenya/Swahili (sw_KE)
lv: Kenija/Svahili (sw_KE)

en: Korea (North), Won
lv: Ziemeļkoreja, vona

en: Korea (South) Wons
lv: Dienvidkoreja, vona

en: Korea (ko_KR)
lv: Koreja (ko_KR)

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Korean (EUC-KR)
lv: Korejiešu (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lv: Korejiešu (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
lv: Korejiešu (JOHAB)

en: Korean (UHC)
lv: Korejiešu (UHC)

en: Kuwait (ar_KW)
lv: Kuveita (ar_KW)

en: Kuwait, Dinars
lv: Kuveita, dinārs

en: Kyrgyzstan, Soms
lv: Kirgizstāna, soms

en: Kyrgyzstan/Kyrgyz (ky_KG)
lv: Kirgizstāna/Kirgīzu (ky_KG)

en: Label
lv: Etiķete

en: Label for the first Y category. If not set or empty, "First values" will be used.
lv: Etiķete pirmajai Y kategorijai. Ja nav iestatīta vai ir tukša, tiks izmantotas “pirmās vērtības”

en: Label for the second Y category. If not set or empty, "Second values" will be used.
lv: Etiķete otrajai Y kategorijai. Ja nav iestatīta vai ir tukša, tiks izmantotas “otrās vērtības”

en: Label format
lv: Etiķetes formāts

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Laos (lo_LA)
lv: Laosa (lo_LA)

en: Laos, Kips
lv: Laosa, kips

en: Large Circles
lv: Lieli riņķi

en: Latvia (lv_LV)
lv: Latvija (lv_LV)

en: Latvia, Lati
lv: Latvija, lats

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Lebanon (ar_LB)
lv: Libāna (ar_LB)

en: Lebanon, Pounds
lv: Libāna, mārciņa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Legend
lv: Leģenda

en: Legend entry
lv: Leģendas ieraksts

en: Lesotho, Maloti
lv: Lesoto, maloti

en: Liberia, Dollars
lv: Libērija, dolārs

en: Libya (ar_LY)
lv: Lībija (ar_LY)

en: Libya, Dinars
lv: Lībija, dinārs

en: Limits
lv: Robežas

en: Line
lv: Līnija

en: Line plot with markers.
lv: Līniju skice ar marķieriem.

en: Line plotting engine
lv: Līniju skicēšanas dzinis

en: Line, Area, Bar and Column plots
lv: Līniju, laukumu, joslu um kolonnu skices.

en: Linear
lv: Lineārs

en: Linear mapping
lv: Lineāra kartēšana

en: Linear regression
lv: Lineārā regresija

en: Linear regression curve
lv: Lineāra regresijas līkne

en: Linear regression curve engine
lv: Lineāro regresijas līkņu dzinis

en: Linear regression curves
lv: Lineārās regresijas līknes

en: Linear regression curves types
lv: Lineāro regresijas līkņu tipi

en: Linearly interpolate between multi-dimensional points,with markers at each point.
lv: Lineāri interpolēt starp vairāku dimensiju punktiem ar marķieriem katrā punktā.

en: Linearly interpolate between multi-dimensional points.
lv: Lineāri interpolēt starp vairāku dimensiju punktiem.

en: Lines
lv: Līnijas

en: Lithuania (lt_LT)
lv: Lietuva (lt_LT)

en: Lithuania, Litai
lv: Lietuva, lits

en: Loader has no load_base method.
lv: Ielādētājam nav metodes load_base.

en: Loader has no set_attributes method.
lv: Ielādētājam nav metodes set_attributes.

en: Loading plugin '%s' that contains the object '%s'
lv: Ielādē spraudni “%s”, kas satur objektu “%s”

en: Locale:
lv: Lokāle:

en: Location
lv: Vieta

en: Logarithm mapping
lv: Logaritmiska kartēšana

en: Logarithmic
lv: Logaritmisks

en: Logarithmic fitting curve
lv: Logaritmiski pieguļoša līkne

en: Logarithmic fitting curve engine
lv: Logaritmiski pieguļošo līkņu dzinis

en: Logarithmic fitting curves
lv: Logaritmiski pieguļošas līknes

en: Logarithmic fitting curves types
lv: Logaritmiski pieguļošu līkņu tipi

en: Logarithmic regression
lv: Logaritmiskā regresija

en: Logarithmic regression curve
lv: Logaritmiskā regresijas līkne

en: Logarithmic regression curve engine
lv: Logaritmisko regresijas līkņu dzinis

en: Logical graph height, in points
lv: Loģiskais grafika augstums punktos

en: Logical graph width, in points
lv: Loģiskais grafika platums punktos

en: Lognormal
lv: Logaritmiski normālais

en: Long dash
lv: Gara domuzīme

en: Long dash dash
lv: Gara domuzīme, domuzīme

en: Long dash dash dash
lv: Gara domuzīme, domuzīme, domuzīme

en: Low bound:
lv: Apakšējā robeža:

en: Low limit:
lv: Apakšējais limits:

en: Low span:
lv: Apakšējais intervāls:

en: Luxembourg/French (fr_LU)
lv: Luksemburga/Franču (fr_LU)

en: Luxembourg/German (de_LU)
lv: Luksemburga/Vācu (de_LU)

en: Luxembourg/Luxembourgish (lb_LU)
lv: Luksemburga/Luksemburgiešu (lb_LU)

en: MIME type
lv: MIME tips

en: M_aximum
lv: M_aksimums

en: M_inimum
lv: M_inimums

en: Ma_jor ticks
lv: _Lielās atzīmes

en: Macao, Patacas
lv: Makao, pataka

en: Macedonia (mk_MK)
lv: Maķedonija (mk_MK)

en: Macedonia, Denars
lv: Maķedonija, denārs

en: Macedonia/Albanian (sq_MK)
lv: Maķedonija/Albāņu (sq_MK)

en: Madagascar, Malagasy Ariary
lv: Madagaskara, Malgašu ariari

en: Madagascar/Malagasy (mg_MG)
lv: Madagaskara/Malagasu (mg_MG)

en: Magenta
lv: Fuksīns

en: Magnitude
lv: Apjoms

en: Major grid
lv: Lielais režģis

en: Major labels
lv: Lielās etiķetes

en: Major tick marks inside the chart area
lv: Lielo atzīmju zīmes grafika laukumā

en: Major tick marks outside the chart area
lv: Lielo atzīmju zīmes ārpus grafika laukuma

en: Major tick size
lv: Lielo atzīmju izmērs

en: Major ticks
lv: Lielās atzīmes

en: MajorGrid
lv: Lielais režģis

en: Malawi, Kwachas
lv: Malāvija, kvača

en: Malaysia (ms_MY)
lv: Malaizija (ms_MY)

en: Malaysia, Ringgits
lv: Malaizija, ringits

en: Maldives (Maldive Islands), Rufiyaas
lv: Maldīvija, rūfija

en: Maldives (dv_MV)
lv: Maldīvija (dv_MV)

en: Manual
lv: Pašrocīgi

en: Manual plot area
lv: Pašrocīgs skices laukums

en: Manual size
lv: Pašrocīgs izmērs

en: Map
lv: Karte

en: MapName
lv: Kartes nosaukums

en: Mapping
lv: Kartēšana

en: Marked Horizontal Min Max Lines
lv: Marķētas horizontālas min. maks. līnijas

en: Marked Vertical Min Max Lines
lv: Marķētas vertikālas min. maks. līnijas

en: Marker
lv: Marķieris

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers at each point.
lv: Marķieri pie katra punkta.

en: Match Words
lv: Atbilst vārdi

en: Match whole words only.
lv: Atbilst tikai visi vārdi.

en: Matrix
lv: Matrica

en: Matrix plot. Displays as colors the values given as a matrix.
lv: Matricas skice. Rāda kā krāsas vērtības, kas dotas kā matrica.

en: Matrix plotting engine
lv: Matricas skicēšanas dzinis

en: Mauritania, Ouguiyas
lv: Mauritānija, ugija

en: Mauritius, Rupees
lv: Maurīcija, rūpija

en: Max
lv: Maks

en: Maximum number of denominator digits:
lv: Maksimālais saucēju ciparu skaits:

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Mexico (es_MX)
lv: Meksika (es_MX)

en: Mexico, Pesos
lv: Meksika, peso

en: Mexico, Unidades de Inversion
lv: Meksika, Unidad de Inversion

en: Mi_nor ticks
lv: Ma_zās atzīmes

en: Middle East
lv: Tuvie austrumi

en: Min Max plotting engine
lv: Min maks skicēšanas dzinis

en: MinMax
lv: MinMaks

en: Minimum number of _numerator digits:
lv: Mi_nimālais skaitītāju ciparu skaits:

en: Minimum number of denominator digits:
lv: Minimālais saucēju ciparu skaits:

en: Minimum number of e_xponent digits:
lv: Minimālais pa_kāpes ciparu skaits:

en: Minimum number of integer digits:
lv: Minimālais veselu skaitļu ciparu skaits:

en: Minor categories stacked as percentages of the minor total, in horizontal bars, grouped by major category.
lv: Mazās kategorijas grēdotas kā mazā kopīgā procenti horizontālās joslās, sagrupētas pēc lielās kategorijas.

en: Minor categories stacked as percentages of the minor total, in vertical columns, grouped by major category.
lv: Mazās kategorijas grēdotas kā mazā kopīgā procenti vertikālās kolonnās, sagrupētas pēc lielās kategorijas.

en: Minor categories stacked in horizontal bars grouped by major category.
lv: Mazās kategorijas grēdotas horizontālās joslās, sagrupētas pēc lielās kategorijas.

en: Minor categories stacked in vertical columns grouped by major category.
lv: Mazās kategorijas grēdotas vertikālās kolonnās, sagrupētas pēc lielās kategorijas.

en: Minor grid
lv: Mazais režģis

en: Minor tick marks inside the chart area
lv: Mazo atzīmju zīmes grafika laukumā

en: Minor tick marks outside the axis
lv: Mazo atzīmju zīmes ārpus ass

en: Minor tick size
lv: Mazo atzīmju izmērs

en: Minor ticks
lv: Mazās atzīmes

en: MinorGrid
lv: Mazais režģis

en: Missing as
lv: Trūkstošie kā

en: Model
lv: Modelis

en: Module "%s" depends on an invalid null dependency.
lv: Modulis “%s” ir atkarīgs no nederīgas null atkarības.

en: Module "%s" depends on an unknown dependency '%s'.
lv: Modulis “%s” ir atkarīgs no nezināmas atkarības “%s”.

en: Module "%s" doesn't contain ("go_plugin_header" symbol).
lv: Modulis “%s” nesatur ("go_plugin_header" simbolu).

en: Module "%s" has an inconsistent dependency list.
lv: Modulim “%s” ir nekonsekvents atkarību saraksts.

en: Module "%s" has an invalid magic number.
lv: Modulim “%s” ir nederīgs maģiskais skaitlis.

en: Module "%s" was built with version %s of %s, but this executable supplied version %s.
lv: Modulis “%1$s” tika būvēts ar %3$s versiju %2$s, bet izpildāmais deva versiju %4$s.

en: Module doesn't contain "%s" function.
lv: Modulis nesatur “%s” funkciju.

en: Module file "%s" has invalid format.
lv: Moduļa datnei “%s” ir nederīgs formāts.

en: Module file name not given.
lv: Nav dots moduļa datnes nosaukums.

en: Moldova, Lei
lv: Moldova, leja

en: Mongolia (mn_MN)
lv: Mongolija (mn_MN)

en: Mongolia, Tugriks
lv: Mongolija, tugriks

en: Montenegro/Serbian (sr_ME)
lv: Melnkalne/Serbija (sr_ME)

en: Morocco (ar_MA)
lv: Maroka (ar_MA)

en: Morocco, Dirhams
lv: Maroka, dirhēms

en: Morocco/Amazigh (ber_MA)
lv: Maroka/Berberu (ber_MA)

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move pie
lv: Pārvietot pīrāgu

en: Move plot area
lv: Pārvietot skices laukumu

en: Moving average
lv: Mainīgais vidējais:

en: Moving average smoothed curve
lv: Mainīgā vidējā gludinātā līkne

en: Moving average smoothing engine
lv: Mainīgā vidējā gludināšanas dzinis

en: Mozambique, Meticais
lv: Mozambika, metikals

en: Multi-dimensional points with circle at each point.
lv: Vairāku dimensiju punkti ar apļiem pie katra punkta.

en: Multi-dimensional points with data dependent color marker at each point.
lv: Vairāku dimensiju punkti ar no datiem atkarīgiem krāsu marķieriem pie katra punkta.

en: Myanmar (Burma), Kyats
lv: Mjanma, kjats

en: Myanmar/Burmese (my_MM)
lv: Mjanma/Birmiešu (my_MM)

en: N (newton)
lv: N (ņūtons)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name of plot group if any
lv: Nosaukums skices grupai, ja tāds ir

en: Name of the first shape parameter if any
lv: Pirmā formas parametra nosaukums, ja ir

en: Name of the second shape parameter if any
lv: Otrā formas parametra nosaukums, ja ir

en: Namibia, Dollars
lv: Namībija, dolārs

en: Natural cubic spline
lv: Naturāls kubisks splains

en: Near origin
lv: Tuvu sākumam

en: Negative
lv: Negatīvs

en: Negative Number Format
lv: Negatīvu skaitļu formāts

en: Negative data:
lv: Negatīvie dati:

en: Negative number _format:
lv: Negatīvu skaitļu _formāts:

en: Nepal, Nepalese Rupees
lv: Nepāla, Nepālas rūpija

en: Nepal/Nepali (ne_NP)
lv: Nepāla/Nepāliešu (ne_NP)

en: Netherland Antilles/Papiamento (pap_AN)
lv: Nīderlandes Antiļas/Papjamento (pap_AN)

en: Netherlands antilles, Guilders
lv: Nīderlandes Antiļas, guldenis

en: Netherlands/Frisian (fy_NL)
lv: Nīderlande/Frisian (fy_NL)

en: Netherlands/Limburgish (li_NL)
lv: Nīderlande/Limburgiešu (li_NL)

en: Netherlands/Low Saxon (nds_NL)
lv: Nīderlande/Lejasvācu (nds_NL)

en: New
lv: Jauns

en: New Zealand (en_NZ)
lv: Jaunzēlande (en_NZ)

en: New Zealand/Maori (mi_NZ)
lv: Jaunzēlande/Maoru (mi_NZ)

en: New image name
lv: Jaunā attēla nosaukums

en: New map
lv: Jauna karte

en: New theme
lv: Jauns motīvs

en: New zealand, Dollars
lv: Jaunzēlande, dolārs

en: Next series
lv: Nākamā sērija

en: Nicaragua (es_NI)
lv: Nikaragva (es_NI)

en: Nicaragua, Gold Cordobas
lv: Nikaragva, zelta kordoba

en: Nigeria, Nairas
lv: Nigērija, naira

en: Nigeria/Hausa (ha_NG)
lv: Nigērija/Hausu (ha_NG)

en: Nigeria/Igbo (ig_NG)
lv: Nigērija/Igbo (ig_NG)

en: Nigeria/Yoruba (yo_NG)
lv: Nigērija/Jorubu (yo_NG)

en: No "type" attribute on "service" element.
lv: Nav atribūta “type” elementā “service”.

en: No image!
lv: Nav attēla!

en: No loader defined or loader ID invalid for plugin with ID="%s".
lv: Nav definēts ielādētājs vai ielādētāja ID nav derīgs spraudnim ar ID=“%s”.

en: None
lv: Nekas

en: None: the line will be displayed for the whole visible range.
    Absolute: the line will be displayed between the given limits.
    Relative: the line will be displayed between the data range expanded according to the values given below, with positive values enlarging the range.
lv: Nav — līnija tiks attēlota visam redzamajam apgabalam.
    Absolūts — līnija tiks attēlota dotajos limitos.
    Relatīvs — līnija tiks attēlota starp datu apgabalu, kas iz izvērsts, vadoties pēc zemāk norādītajām vērtībām, kur pozitīvās vērtības palielina apgabalu.

en: None: the line will be displayed for the whole visible range.
    Absolute: the line will be displayed between the given limits.
    Relative: the line will be displayed between the data range expanded according to the values given below.
lv: Nav — līnija tiks attēlota visam redzamajam apgabalam.
    Absolūts — līnija tiks attēlota dotajos limitos.
    Relatīvs — līnija tiks attēlota starp datu apgabalu, kas iz izvērsts, vadoties pēc zemāk norādītajām vērtībām.

en: Nordic (ISO-8859-10)
lv: Skandināvu (ISO-8859-10)

en: Normal
lv: Parasts

en: North America
lv: Ziemeļamerika

en: Norway, Norwegian Krone
lv: Norvēģija, Norvēģijas krona

en: Norway/Bokmal (nb_NO)
lv: Norvēģija/Bukmols (nb_NO)

en: Norway/Nynorsk (nn_NO)
lv: Norvēģija/Jaunnorvēģu (nn_NO)

en: Norway/Saami (se_NO)
lv: Norvēģija/Sāmu (se_NO)

en: Number
lv: Skaitlis

en: Number Formats
lv: Skaitļu formāti

en: Number of averaged values
lv: Vidējo vērtību skaits

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of columns in graph grid
lv: Kolonnu skaits grafika režģī

en: Number of interpolation steps
lv: Interpolācijas soļu skaits

en: Number of pts separating charts in the grid
lv: Punktu skaits, kas režģī atdala diagrammas

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Number of rows in graph grid
lv: Rindu skaits grafika režģī

en: Number of values from which to calculate an average
lv: Vērtību skaits, no kurām rēķina vidējo

en: Number of x-vectors
lv: X vektoru skaits

en: Numerical type of this axis
lv: Šīs ass skaitļa tips

en: Numerical type of this backplane
lv: Šīs aizmugures plates skaitļa tips

en: ODF compatible Bezier cubic spline
lv: Ar ODF savietojams Bezjē kubisks splains

en: O_utline:
lv: Str_uktūra:

en: O_utside
lv: Ārp_use

en: O_verlap:
lv: _Pārklāt:

en: Object
lv: Objekts

en: Object ID
lv: Objekta ID

en: Object numerical ID
lv: Objekta ciparu ID

en: Object size:
lv: Objekta izmērs:

en: Objects
lv: Objekti

en: Offset
lv: Nobīde

en: Offset to add to the label position
lv: Nobīde, ko pievienot etiķetes novietojumam

en: Oman (ar_OM)
lv: Omāna (ar_OM)

en: Oman, Rials
lv: Omāna, reāls

en: Order:
lv: Secība:

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Origin
lv: Pirmavots

en: Other
lv: Citas

en: Out of memory.
lv: Nepietiek atmiņas.

en: Outliers
lv: Nepiederošie

en: Outline
lv: Struktūra

en: Outside
lv: Ārpusē

en: Outside major ticks
lv: Ārpus lielajām atzīmēm

en: Outside minor ticks
lv: Ārpus mazajām atzīmēm

en: Overlap percentage
lv: Pārklājuma procenti

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: PDF (portable document format)
lv: PDF (pārvietojams dokumenta formāts)

en: PNG (raster graphics)
lv: PNG (rastra grafika)

en: Pa (pascal)
lv: Pa (paskāls)

en: Padding Pts
lv: Iekšmale pts

en: Padding:
lv: Iekšmale:

en: Pakistan (ur_PK)
lv: Pakistāna (ur_PK)

en: Pakistan, Rupees
lv: Pakistāna, rūpijas

en: Pakistan/Punjabi (Shamukhi) (pa_PK)
lv: Pakistāna/Pandžabu (Šahmukhī) (pa_PK)

en: Palladium, Ounces
lv: Pallādijs, unces

en: Panama, Balboa
lv: Panama, balboa

en: Papua New Guinea, Kina
lv: Papua-Jaungvineja, kina

en: Paraguay (es_PY)
lv: Paragvaja (es_PY)

en: Paraguay, Guarani
lv: Paragvaja, gvarani

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parenthesis imbalance.
lv: Iekavu neatbilstība.

en: Path
lv: Ceļš

en: Pattern
lv: Raksts

en: Pattern is too big.
lv: Raksts ir pārāk liels.

en: Pattern not found.
lv: Raksts nav atrasts.

en: Percent
lv: Procenti

en: Percentage
lv: Procenti

en: Percentage Areas
lv: Procentu laukumi

en: Percentage Bars
lv: Procentu joslas

en: Percentage Columns
lv: Procentu kolonnas

en: Percentage Lines
lv: Procentu līnijas

en: Percentage area plot.
lv: Procentu laukumu skice.

en: Percentage line plot with markers.
lv: Procentu līniju skice ar marķieriem.

en: Percentage of each contributor displayed as a segment of a ring with one ring for each series.
lv: Katra ieguldītāja procenti attēloti kā apļa segments ar vienu apli katrai sērijai.

en: Percentage of each contributor displayed as a segment of a ring with one ring for each series; the wedges of the outside ring (corresponding to the last series) are split apart.
lv: Katra ieguldītāja procenti attēloti kā apļa segments ar vienu apli katrai sērijai; ķīļi ārpus apļa (atbilst pēdējai sērijai) tiek atdalīti.

en: Percentage of each contributor in a half circle with wedges split apart.
lv: Katra ieguldītāja procenti pusaplī, ar atdalītiem ķīļiem.

en: Percentage of each contributor in a half circle.
lv: Katra ieguldītāja procenti pusaplī.

en: Percentage of each contributor with wedges split apart.
lv: Katra ieguldītāja procenti, ar atdalītiem ķīļiem.

en: Percentage of each contributor.
lv: Katra ieguldītāja procenti.

en: Peru, Nuevo Soles
lv: Peru, jaunais sols

en: Phi:
lv: Fī:

en: Philippines (en_PH)
lv: Filipīnas (en_PH)

en: Philippines, Pesos
lv: Filipīnas, peso

en: Philippines/Tagalog (tl_PH)
lv: Filipīnas/Tagalu (tl_PH)

en: Phillipines/Filipino (fil_PH)
lv: Filipīnas/Filipīniešu (fil_PH)

en: Pick a Font
lv: Izvēlieties fontu

en: Pie
lv: Pīrāgs

en: Pie and Ring plots
lv: Pīrāgu un apļu skices

en: Pie plotting engine
lv: Pīrāgu skicēšanas dzinis

en: Pixbuf
lv: Pikseļu buferis

en: Placeholder to allow us to round trip pseudo 3D state
lv: Vietturis ļauj apiet pseido 3D stāvokli

en: Plot
lv: Skices laukums

en: Plot Engine
lv: Skices dzinis

en: Plot Type
lv: Skices tips

en: Plot area
lv: Skices laukums

en: Plot group
lv: Skices grupa

en: Plugin ID contains invalid characters (%s).
lv: Spraudņa ID satur nederīgas rakstzīmes (%s).

en: Plugin has no id.
lv: Spraudnim nav id.

en: Plugin loader
lv: Spraudņu ielādētājs

en: Point
lv: Punkts

en: Poland (pl_PL)
lv: Polija (pl_PL)

en: Poland, Zlotys
lv: Polija, zlots

en: Poland/Kashubian (csb_PL)
lv: Polija/Kašubu (csb_PL)

en: Polar
lv: Polārs

en: Polar and Radar plots
lv: Polārās un radara skices

en: Polar axis set unit
lv: Polārās ass iestatīta vienība

en: Polar plot with colored marks.
lv: Polārā skice ar krāsainu marķējumu.

en: Polar plot.
lv: Polāra skice.

en: Polar plotting engine
lv: Polārais skicēšanas dzinis

en: Polar plotting engine with colored marks
lv: Polārais skicēšanas dzinis ar krāsainu marķējumu

en: Polynomial
lv: Polinomiāls

en: Polynomial regression
lv: Polinomiālā regresija

en: Polynomial regression curve
lv: Polinomiāla regresijas līkne

en: Polynomial regression curve engine
lv: Polinomiālo regresijas līkņu dzinis

en: Portugal (pt_PT)
lv: Portugāle (pt_PT)

en: Position
lv: Novietojums

en: Position and size of object, in percentage of parent size
lv: Objekta pozīcija un izmērs, izteikts procentos no vecāka izmēra

en: Position and size of plot area, in percentage of chart size
lv: Skices laukuma novietojums un izmērs, izteikts kā procenti no diagrammas laukuma

en: Position of the label relative to the data graphic element
lv: Etiķetes novietojums attiecībā pret datu grafisko elementu

en: Position of the plot area at which the axis effective area ends, expressed as a percentage of the available position. Defaults to 1.0
lv: Skices laukuma novietojums, pie kura beidzas ass efektīvais laukums, izteikts kā procenti no pieejamās pozīcijas. Noklusējuma vērtība ir 1.0

en: Position of the plot area at which the axis effective area starts, expressed as a percentage of the available position. Defaults to 0.0
lv: Skices laukuma novietojums, pie kura sākas ass efektīvais laukums, izteikts kā procenti no pieejamās pozīcijas. Noklusējuma vērtība ir 0.0

en: Positions
lv: Novietojums

en: Positive
lv: Pozitīvs

en: Power
lv: Pakāpe

en: Power regression
lv: Pakāpes regresija

en: Power regression curve
lv: Pakāpes regresijas līkne

en: Power regression curve engine
lv: Pakāpju regresijas līkņu dzinis

en: Premature end of pattern.
lv: Priekšlaicīgas raksta beigas.

en: Preserve Case
lv: Saglabāt reģistru

en: Preserve the case of letters.
lv: Saglabāt burtu reģistru.

en: Preset:
lv: Regulējums:

en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

en: Pristine
lv: Pirmatnējs

en: Probability plot.
lv: Varbūtību skice.

en: Probability plots engine
lv: Varbūtību skiču dzinis

en: Properties
lv: Īpašības

en: Pseudo 3D axis:
lv: Pseido 3D ass:

en: Pseudo-3D axis
lv: Pseido-3D ass

en: Pseudo-3D-Axis
lv: Pseido-3D-ass

en: Psi:
lv: Psī:

en: Puerto Rico (es_PR)
lv: Puertoriko (es_PR)

en: Qatar (ar_QA)
lv: Katara (ar_QA)

en: Qatar, Rials
lv: Katara, riāls

en: Quoted string not terminated
lv: Citētā virkne nav apturēta

en: Radar
lv: Radars

en: Radar Area plotting engine
lv: Radara laukuma skicēšanas dzinis

en: Radar plot with dots.
lv: Radara skice ar punktiem.

en: Radar plot.
lv: Radara skice.

en: Radar plotting engine
lv: Radara skicēšanas dzinis

en: Radial axis
lv: Radiāla ass

en: Radial axis:
lv: Radiāla ass:

en: Radial drop lines
lv: Radiālās krituma līnijas

en: Radial error bars
lv: Radiālo kļūdu joslas

en: Radial-Axis
lv: Radiāla ass

en: Radians
lv: Radiāni

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Radius ratio
lv: Rādiusu samērs

en: Red
lv: Sarkans

en: Reference to X axis
lv: Atsauce uz X asi

en: Reference to Y axis
lv: Atsauce uz Y asi

en: Reference to Z axis
lv: Atsauce uz Z asi

en: Reference to bubble axis
lv: Atsauce uz burbuļa asi

en: Reference to circular axis
lv: Atsauce uz cirkulāru asi

en: Reference to color axis
lv: Atsauce uz krāsu asi

en: Reference to pseudo-3D axis
lv: Atsauce uz pseido-3D asi

en: Reference to radial axis
lv: Atsauce uz radiālu asi

en: Reference to the color or pseudo-3d axis
lv: Atsauce uz krāsu vai pseido-3D asi

en: Regression Curve
lv: Regresijas līkne

en: Regression Curve Engine
lv: Regresijas līkņu dzinis

en: Regression Curve Type
lv: Regresijas līkņu tips

en: Regression Equation
lv: Regresijas vienādojums

en: Regression curve
lv: Regresijas līkne

en: Regression curve : linear
lv: Regresijas līkne — lineāra

en: Regression curve : logfit
lv: Regresijas līkne — logfit

en: Regression equation
lv: Regresijas vienādojums

en: Regression line
lv: Regresijas līnija

en: Relative
lv: Relatīvs

en: Renderer
lv: Attēlotājs

en: Replace invalid values by 0 when drawing markers or bubbles
lv: Aizvietot nederīgās vērtības ar 0, kad zīmē marķierus vai burbuļus

en: Replacement Text
lv: Aizvietojuma teksts

en: Replacement string must be set.
lv: Jābūt iestatītai aizvietojošai virknei.

en: Resize object
lv: Mainīt objekta izmēru

en: Resize plot area
lv: Mainīt skices laukumu

en: Resolution:
lv: Izšķirtspēja:

en: Resource
lv: Resurss

en: Resource type
lv: Resursa tips

en: Restrict exponent to multiples of 3
lv: Ierobežot pakāpju daudzkārtņus līdz 3

en: Reverse Diagonal Stripe
lv: Pretēji diagonāla strīpa

en: Right
lv: Pa labi

en: Ring
lv: Gredzens

en: Ring plotting engine
lv: Apļu skicēšanas dzinis

en: Romania (ro_RO)
lv: Rumānija (ro_RO)

en: Romania, New Lei
lv: Rumānija, jaunā leja

en: Romanian (ISO-8859-16)
lv: Rumāņu (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
lv: Rumāņu (MacRomanian)

en: Rotate background with text
lv: Pagriezt fonu ar tekstu

en: Rotate frame with text
lv: Pagriezt ietvaru ar tekstu

en: Rotate the background with the text
lv: Pagriezt fonu ar tekstu

en: Rotate the frame with the text
lv: Pagriezt ietvaru ar tekstu

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Rotation of circular axis
lv: Cirkulārās ass pagrieziens

en: Row:
lv: Rinda:

en: Rows
lv: Rindas

en: Russia (ru_RU)
lv: Krievija (ru_RU)

en: Russia, Rubles
lv: Krievija, rublis

en: Russia/Chuvash (cv_RU)
lv: Krievija/Čuvašu (cv_RU)

en: Russia/Mari (mhr_RU)
lv: Krievija/Mariešu (mhr_RU)

en: Russia/Ossetian (os_RU)
lv: Krievija/Osetīnu (os_RU)

en: Russia/Tatar (tt_RU)
lv: Krievija/Tatāru (tt_RU)

en: Russian (CP-866)
lv: Krievu (CP-866)

en: Rwanda, Rwanda Francs
lv: Ruanda, Ruandas franks

en: Rwanda/Kinyarwanda (rw_RW)
lv: Ruanda/Kiņaruanda (rw_RW)

en: S (siemens)
lv: S (sīmenss)

en: SVG (vector graphics)
lv: SVG (vektoru grafika)

en: S_kip invalid data
lv: Izlai_st nederīgus datus

en: S_ymbol:
lv: S_imbols:

en: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha, Pounds
lv: Svētās Helēnas Sala un Piederīgās Teritorijas, mārciņa

en: Samoa, Tala
lv: Samoa, tala

en: Sample
lv: Paraugs

en: Saudi Arabia (ar_SA)
lv: Saūda Arābija (ar_SA)

en: Saudi arabia, Riyals
lv: Saūda Arābija, riāls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Save the theme as a standalone file in the user home directory.
lv: Saglabāt motīvu kā savrupu datni lietotāja mājas mapē.

en: Saves the color map to the local disk.
lv: Saglabā krāsu karti uz lokālā diska.

en: Saving over old files of this type is disabled for safety.
lv: Drošības dēļ ir deaktivēta iespēja pārrakstīt pāri vecām datnēm.

en: Scale
lv: Mērogs

en: Scale from high to low rather than low to high
lv: Mērogs no lielā uz mazo, nevis no mazā uz lielo

en: Scale line width
lv: Mērogot līnijas platumu

en: Scattered Horizontal Drop Bars
lv: Izkaisītas horizontālās krituma joslas

en: Scattered Horizontal Min Max Lines
lv: Izkaisītas horizontālas min. maks. līnijas

en: Scattered Marked Horizontal Min Max Lines
lv: Izkaisītas marķētas horizontālas min. maks. līnijas

en: Scattered Marked Vertical Min Max Lines
lv: Izkaisītas marķētas vertikālas min. maks. līnijas

en: Scattered Min Max plotting engine
lv: Izkaisīts min maks skicēšanas dzinis

en: Scattered Vertical Drop Bars
lv: Izkaisītas vertikālās krituma joslas

en: Scattered Vertical Min Max Lines
lv: Izkaisītas vertikālas min. maks. līnijas

en: Scattered dropbar plotting engine
lv: Izkaisīts krituma joslu skicēšanas dzinis

en: Scientific
lv: Zinātnisks

en: Scope
lv: Tvērums

en: Script:
lv: Skripts:

en: Search Text
lv: Meklēt tekstu

en: Search string must not be empty.
lv: Meklēšanas virknei ir jābūt netukšai.

en: Second Y category label:
lv: Otrā Y kategorijas etiķete:

en: Second shape parameter
lv: Otrais formas parametrs

en: Second values
lv: Otrās vērtības

en: Select an Image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select an appropriate format automatically.
lv: Izvēlēties atbilstošu formātu automātiski.

en: Select an image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select axis
lv: Izvēlieties asi

en: Select object
lv: Izvēlieties objektu

en: Select the font color
lv: Izvēlieties fonta krāsu

en: Select the font face
lv: Izvēlieties fontu

en: Select the font family
lv: Izvēlieties fontu saimi

en: Select the size
lv: Izvēlieties izmēru

en: Select the type of underlining
lv: Izvēlēties pasvītrojuma tipu

en: Select whether a line should be drawn through the text
lv: Izvēlieties, vai līnija ir jāvelk cauri tekstam

en: Select whether the font should be modified for use as subscript or superscript
lv: Izvēlieties, vai fontu vajadzētu modificēt, lai izmantotu kā apakšrakstu vai augšrakstu

en: Self
lv: Pats

en: Semi Circles
lv: Pusriņķi

en: Semicolon separated list of hints for automatic addition of objects in guru dialog
lv: Ar semikoliem atdalīts padomu saraksts automātiskai objektu pievienošanai guru dialoglodziņā

en: Senegal/Fulah (ff_SN)
lv: Senegāla/Fulu (ff_SN)

en: Senegal/Wolof (wo_SN)
lv: Senegāla/Volofu (wo_SN)

en: Separation
lv: Atdalīšana

en: Separator:
lv: Atdalītājs:

en: Serbia, Dinars
lv: Serbija, dinārs

en: Series
lv: Sērija

en: Series labels
lv: Sēriju etiķetes

en: Series lines
lv: Sēriju līnijas

en: Series name
lv: Sērijas nosaukums

en: Series number
lv: Sērijas numurs

en: Service '%s' not supported by loader.
lv: Ielādētājs neatbalsta pakalpojumu “%s”.

en: Set fill rule to winding or even/odd
lv: Iestatiet aizpildīšanas kārtulu uz tinumu vai pāra/nepāra

en: Set start bound
lv: Iestatiet sākuma robežu

en: Set stop bound
lv: Iestatīt beigu robežu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Seychelles, Rupees
lv: Seišelas, rūpija

en: Sha_pe:
lv: _Forma:

en: Shape
lv: Forma

en: Shape factor
lv: Formas koeficients

en: Shape parameter
lv: Formas parametrs

en: Short dash
lv: Īsa svītra

en: Should the default style of a series include fill
lv: Vai noklusējuma sēriju stilam vajadzētu iekļaut aizpildījumu

en: Should the default style of a series include lines
lv: Vai noklusējuma sēriju stilam vajadzētu iekļaut līnijas

en: Should the default style of a series include markers
lv: Vai noklusējuma sēriju stilam vajadzētu iekļaut marķierus

en: Should the object be hidden
lv: Vai objektam ir jābūt slēptam

en: Should the plot be displayed before the grids
lv: Vai skicei būtu jābūt redzamai virs režģa

en: Should the plot use splines instead of linear interpolation
lv: Vai skicei jāizmanto splaini, nevis lineāra interpolācija

en: Should the series interpolation ignore the invalid data
lv: Vai sēriju interpolācijai vajadzētu ignorēt nederīgos datus

en: Should the series show up in legends
lv: Vai sērijām vajadzētu parādīties leģendās

en: Should the text comparison be case sensitive
lv: Vai teksta salīdzināšanai jābūt reģistrjutīgai

en: Should the trend line show up in legends
lv: Vai tendences līknei vajadzētu parādīties leģendās

en: Show Arrow
lv: Rādīt bultu

en: Show Color
lv: Rādīt krāsu

en: Show Script
lv: Rādīt skriptu

en: Show Strikethrough
lv: Rādīt pārsvītrojumu

en: Show Style
lv: Rādīt stilu

en: Show Underline
lv: Rādīt pasvītrojumu

en: Show _negative values
lv: Rādīt _negatīvās vērtības

en: Show _separate integer part
lv: Rādīt at_sevišķas veselu skaitļu daļas

en: Show coefficient
lv: Rādīt koeficientu

en: Show colors in legend
lv: Leģendā rādīt krāsas

en: Show equation
lv: Rādīt vienādojumu

en: Show labels for major ticks
lv: Rādīt etiķetes lielajām atzīmēm

en: Show negative values
lv: Rādīt negatīvās vērtības

en: Show negatives
lv: Rādīt negatīvos

en: Show the correlation coefficient on the graph
lv: Rādīt korelācijas koeficientu grafikā

en: Show the equation on the graph
lv: Rādīt vienādojumu grafikā

en: Si_ze:
lv: I_zmērs:

en: Sierra leone, Leones
lv: Sjerraleone, leone

en: Silver, Ounces
lv: Sudrabs, unces

en: Singapore, Dollars
lv: Singapūra, dolārs

en: Singapore/Chinese (zh_SG)
lv: Singapūra/Ķīniešu (zh_SG)

en: Singapore/English (en_SG)
lv: Singapūra/Angļu (en_SG)

en: Size
lv: Izmērs

en: Size as area
lv: Izmērs ka laukums

en: Size of the center hole as a percentage of the radius
lv: Vidējā cauruma izmērs, izteikts kā procenti no rādiusa

en: Size of the major tick marks, in points
lv: Lielo atzīmju zīmju izmērs punktos

en: Size of the minor tick marks, in points
lv: Mazo atzīmju zīmju izmērs punktos

en: Size of the tick marks, in points
lv: Atzīmju zīmju izmērs punktos

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip invalid
lv: Izlaist nederīgos

en: Skip invalid data
lv: Izlaist nederīgus datus

en: Slices start _at:
lv: D_aļas sākas no:

en: Slope at end of the interpolated curve when using clamped spline interpolation
lv: Interpolētās līknes slīpums beigās, izmantojot piestiprināto kubisko splainu

en: Slope at start of the interpolated curve when using clamped spline interpolation
lv: Interpolētās līknes slīpums sākumā, izmantojot piestiprināto kubisko splainu

en: Slovakia (sk_SK)
lv: Slovākija (sk_SK)

en: Slovenia (sl_SI)
lv: Slovēnija (sl_SI)

en: Small Circles
lv: Mazi riņķi

en: Smoothed Curve
lv: Guldināta līkne

en: Smoothed curves
lv: Guldinātas līknes

en: Smoothed curves types
lv: Guldinātu līkņu tipi

en: Snapshot
lv: Momentuzņēmums

en: Snapshots
lv: Momentuzņēmums

en: Solid
lv: Vienlaidus

en: Solomon Islands, Dollars
lv: Zālamana salas, dolārs

en: Somalia, Shillings
lv: Somālija, šiliņš

en: Somalia/Somali (so_SO)
lv: Somālija/Somāļu (so_SO)

en: South & Central America
lv: Dienvid un Centrālamerika

en: South Africa Afrikaans (af_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Afrikandu (af_ZA)

en: South Africa, Rands
lv: Dienvidāfrika, rands

en: South Africa/English (en_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Angļu (en_ZA)

en: South Africa/Northern Sotho (nso_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Ziemeļsotu (nso_ZA)

en: South Africa/Sotho (st_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Sesoto (st_ZA)

en: South Africa/Southern Ndebele (nr_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Dienvidndebelu (nr_ZA)

en: South Africa/Swati (ss_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Svatu (ss_ZA)

en: South Africa/Tsonga (ts_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Congu (ts_ZA)

en: South Africa/Tswana (tn_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Cvanu (tn_ZA)

en: South Africa/Venda (ve_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Vendu (ve_ZA)

en: South Africa/Xhosa (xh_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Khosu (xh_ZA)

en: South Africa/Zulu (zu_ZA)
lv: Dienvidāfrika/Zulu (zu_ZA)

en: South European (ISO-8859-3)
lv: Dienvideiropiešu (ISO-8859-3)

en: Spain (es_ES)
lv: Spānija (es_ES)

en: Spain/Aragonese (an_ES)
lv: Spānija/Aragoniešu (an_ES)

en: Spain/Asturian (ast_ES)
lv: Spānija/Astūriešu (ast_ES)

en: Spain/Basque (eu_ES)
lv: Spānija/Basku (eu_ES)

en: Spain/Catalan (ca_ES)
lv: Spānija/Katalāņu (ca_ES)

en: Spain/Galician (gl_ES)
lv: Spānija/Galisiešu (gl_ES)

en: Span
lv: Intervāls

en: Special
lv: Īpašs

en: Specified denominator:
lv: Norādītais saucējs:

en: Specify an XL-style format directly
lv: Norādīt XL stila formātu tieši

en: Split Half Pie
lv: Sadalīt pusi pīrāga

en: Split Pie
lv: Sadalīt pīrāgu

en: Split Ring
lv: Sadalīt apli

en: Split fractions with absolute value larger than 1 into an integer part and a fractional part (e.g. 4 5/6)
lv: Sadalīt daļas ar absolūto vērtību lielāku kā 1 veselā skaitļa daļā un daļskaitļa daļā (piemēram, 4 5/6)

en: Sri Lanka, Rupees
lv: Šrilanka, rūpija

en: Sri Lanka/Sinhala (si_LK)
lv: Šrilanka/Singāļu (si_LK)

en: St_yle:
lv: St_ils:

en: Stacked Areas
lv: Grēdoti laukumi

en: Stacked Bars
lv: Grēdotas joslas

en: Stacked Columns
lv: Grēdotas kolonnas

en: Stacked Lines
lv: Grēdotas līnijas

en: Stacked area plot.
lv: Grēdotu laukumu skice.

en: Stacked line plot with markers.
lv: Grēdotu līniju skice ar marķieriem.

en: Start
lv: Sākums

en: Start Arrow
lv: Sākuma bulta

en: Start:
lv: Sākums:

en: Statistics
lv: Statistika

en: Statistics plot types
lv: Statistikas skiču dzinis

en: Step 1 of 2: Select Chart Type
lv: Solis 1 no 2 — izvēlēties diagrammas tipu

en: Step 2 of 2: Customize Chart
lv: Solis 2 no 2 — pielāgot diagrammu

en: Step at center
lv: Solis vidū

en: Step at end
lv: Solis beigās

en: Step at start
lv: Solis sākumā

en: Step to mean
lv: Solis uz vidējo

en: Stepped curve using the first y value.
lv: Pakāpeniska līkne, izmantojot pirmo y vērtību.

en: Stepped curve using the last y value.
lv: Pakāpeniska līkne, izmantojot pēdējo y vērtību.

en: Stepped curve using the mean y value.
lv: Pakāpeniska līkne, izmantojot vidējo y vērtību.

en: Stepped curve using the nearest y value.
lv: Pakāpeniska līkne, izmantojot tuvāko y vērtību.

en: Steps
lv: Soļi

en: Stock Scatter plot types
lv: Biržas izkaisītās skices tipi

en: Strikethrough:
lv: Pārsvītrots:

en: Style
lv: Stils

en: Style:
lv: Stils:

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Sudan (ar_SD)
lv: Sudāna (ar_SD)

en: Sudan, Pounds
lv: Sudāna, mārciņa

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Support basic HTML-ish markup
lv: Atbalstīt vienkāršu HTML-veidīgu marķēšanu

en: Sur_face
lv: _Virsma

en: Surface
lv: Virsma

en: Surface charts
lv: Virsmas diagramma

en: Surface plot.
lv: Virsmas skice.

en: Surface plotting engine
lv: Virsmas skicēšanas dzinis

en: Suriname, Dollars
lv: Surinama, dolārs

en: Sv (sievert)
lv: Sv (zīverts)

en: Swatch Padding pts
lv: Paletes iekšmale pts

en: Swatch Size pts
lv: Paletes izmērs pts

en: Swaziland, Emalangeni
lv: Svazilenda, emalangens

en: Sweden (sv_SE)
lv: Zviedrija (sv_SE)

en: Sweden, Kronor
lv: Zviedrija, krona

en: Switzerland, Francs
lv: Šveice, franks

en: Switzerland, WIR Euros
lv: Šveice, WIR Eiro

en: Switzerland, WIR Francs
lv: Šveice, franks

en: Switzerland/French (fr_CH)
lv: Šveice/Franču (fr_CH)

en: Switzerland/German (de_CH)
lv: Šveice/Vācu (de_CH)

en: Switzerland/Italian (it_CH)
lv: Šveice/Itāļu (it_CH)

en: Switzerland/Walser (wae_CH)
lv: Šveice/Valē (wae_CH)

en: Syntax error
lv: Sintakses kļūda

en: Syria (ar_SY)
lv: Sīrija (ar_SY)

en: Syria, Pounds
lv: Sīrija, mārciņa

en: São Tome and Principe, Dobras
lv: Santome un Prinsipi, dobra

en: TRUE
lv: PATIESS

en: TRUE if this opener requires interaction
lv: PATIESS, ja šim atvērējam ir vajadzīga mijiedarbība

en: TRUE if this saver requires interaction
lv: PATIESS, ja šim saglabātājam ir vajadzīga mijiedarbība

en: Taiwan (zh_TW)
lv: Taivāna (zh_TW)

en: Taiwan, New Dollars
lv: Taivāna, jaunais dolārs

en: Taiwan/Minnan (nan_TW@latin)
lv: Taivāna/Min nan (nan_TW@latin)

en: Tajikistan (tg_TJ)
lv: Tadžikistāna (tg_TJ)

en: Tajikistan, Somoni
lv: Tadžikistāna, somons

en: Tanzania, Shillings
lv: Tanzānija, šiliņš

en: Tanzania/Swahili (sw_TZ)
lv: Tanzānija/Svahili (sw_TZ)

en: Text
lv: Teksts

en: Text justification
lv: Teksta līdzināšana

en: Text justification as a string. Possible values are "center" (default value), "left", "right", or "fill".
lv: Teksta līdzināšana kā virkne. Iespējamās vērtības ir “center” (noklusējuma vērtība), “left”, “right” vai “fill”.

en: Thai (TIS-620)
lv: Taizemiešu (TIS-620)

en: Thailand (th_TH)
lv: Taizeme (th_TH)

en: Thailand, Baht
lv: Taizeme, bāts

en: Thatch
lv: Jumis

en: The GOImage to display
lv: GOImage, ko attēlot

en: The GdkPixbuf to display
lv: GdkPixbuf, ko attēlot

en: The GogGraph this object displays
lv: GogGraph, ko šis objekts attēlo

en: The GogGraph this renderer displays
lv: GogGraph, ko šis attēlotājs attēlo

en: The GogObject this view displays
lv: GogObject, ko šis skats attēlo

en: The GogRenderer being displayed
lv: GogRenderer, ko attēlo

en: The MIME type of the saver.
lv: Saglabātāja MIME tips.

en: The Netherlands (nl_NL)
lv: Nīderlandes (nl_NL)

en: The URI associated with this document.
lv: Ar šo dokumentu saistītais URI.

en: The anchor point for the text
lv: Teksta enkura punkts

en: The arc center x coordinate
lv: Loka centra x koordināta

en: The arc center y coordinate
lv: Loka centra y koordināta

en: The arc end angle
lv: Loka beigu leņķis

en: The arc start angle
lv: Loka sākuma leņķis

en: The arc x radius
lv: Loka x rādiuss

en: The arc y radius
lv: Loka y rādiuss

en: The attributes list as a PangoAttrList
lv: Atribūtu saraksts kā PangoAttrList

en: The canvas object on which the item resides
lv: Audekla objekts, uz kā atrodas vienums

en: The circle center horizontal position
lv: Riņķa centra horizontālais novietojums

en: The circle center vertical position
lv: Riņķa centra vertikālais novietojums

en: The circle radius
lv: Riņķa rādiuss

en: The color group to use for the color picker
lv: Krāsu grupa, ko izmantot krāsu pipetei

en: The color to show for an unset color
lv: Krāsa, ko rādīt, ja nav iestatīta krāsa

en: The combo box's title
lv: Kombinētā lodziņa virsraksts

en: The cropped area at the image bottom as a fraction of the image height
lv: Apcirstais laukums attēla apakšā, kas izteikts kā daļa no attēla augstuma

en: The cropped area at the image left of the image width
lv: Apcirstais laukums attēla kreisajā pusē no attēla platuma

en: The cropped area at the image right of the image width
lv: Apcirstais laukums attēla labajā pusē no attēla platuma

en: The cropped area at the image top as a fraction of the image height
lv: Apcirstais laukums attēla augšā, kas izteikts kā daļa no attēla augstuma

en: The description of the opener
lv: Atvērēja apraksts.

en: The description of the saver.
lv: Saglabātāja apraksts.

en: The distance between series as a percentage of their width
lv: Attālums star sērijām kā procenti no to platuma

en: The ellipse height
lv: Elipses augstums

en: The ellipse left position (or right position in RTL mode)
lv: Elipses kreisā pozīcija (vai labā pozīcija RTL režīmā)

en: The ellipse top position
lv: Elipses augšējā pozīcija

en: The ellipse width
lv: Elipses platums

en: The embedded GOComponent object
lv: Iegults GOComponent objekts

en: The flag for closed path
lv: Atzīme slēgtam ceļam

en: The following plugins are no longer on disk but are still active:
    %s.
    You should restart this program now.
lv: Sekojošie spraudņi vairs neatrodas uz diska, bet vēl aizvien ir aktīvi:
    %s.
    Programmu vajadzētu tagad pārstartēt.

en: The given file extension does not match the chosen file type. Do you want to use this name anyway?
lv: Norādītais datnes paplašinājums neatbilst datnes tipam. Vai tomēr vēlaties lietot šo nosaukumu?

en: The graph left position
lv: Grafika kreisā pozīcija

en: The graph top position
lv: Grafika augšējā pozīcija

en: The group horizontal offset
lv: Grupas horizontālā nobīde

en: The group in which the item resides
lv: Grupa, uz kā atrodas vienums

en: The group vertical offset
lv: Grupas vertikālā nobīde

en: The identifier of the opener
lv: Atvērēja identifikators

en: The identifier of the saver.
lv: Saglabātāja identifikators.

en: The image height or -1 to use the image height
lv: Attēla augstums, vai -1, lai izmantotu attēla augstumu

en: The image left position
lv: Attēla kreisā pozīcija

en: The image top position
lv: Attēla augšējā pozīcija

en: The image width or -1 to use the image width
lv: Attēla platums, vai -1, lai izmantotu attēla platumu

en: The line end x coordinate
lv: Līnijas beigu x koordināta

en: The line end y coordinate
lv: Līnijas beigu Y koordināta

en: The line start x coordinate
lv: Līnijas sākuma x koordināta

en: The line start y coordinate
lv: Līnijas sākuma y koordināta

en: The menu of options
lv: Opciju izvēlne

en: The name of the color map
lv: Krāsu kartes nosaukums

en: The name of the map for scaling
lv: Mērogošanas kartes nosaukums

en: The name of the theme for elements of the graph
lv: Grafika elementu motīva nosaukums

en: The object left position
lv: Objekta kreisā pozīcija

en: The object top position
lv: Objekta augšējā pozīcija

en: The padding around each group as a percentage of their width
lv: Iekšmale ap katru grupu kā procenti no to platuma

en: The path first point x coordinate
lv: Ceļa pirmā punkta x koordināta

en: The path first point y coordinate
lv: Ceļa pirmā punkta y koordināta

en: The path points
lv: Ceļa punkti

en: The polygon vertices
lv: Daudzstūra virsotnes

en: The polyline vertices
lv: Daudzstūra virsotnes

en: The ratio between the radius of the circles representing outliers and the rectangle width
lv: Samērs starp rādiusiem apļiem, kas rāda nepiederošos, un taisnstūra platumu

en: The rectangle height
lv: Taisnstūra augstums

en: The rectangle left position (or right position in RTL mode)
lv: Taisnstūra kreisā pozīcija (vai labā pozīcija RTL režīmā)

en: The rectangle top position
lv: Taisnstūra augšējā pozīcija

en: The rectangle type: 0 for no rounded corner, 1 for rounded top left, 2 for top right, 4 for bottom right, 8 for bottom left, or any combination of these.
lv: Taisnstūra veids: 0 nozīmē kantaini stūri, 1 nozīmē apaļots augšējais kreisais; 2 — augšējais labais; 4 — apakšējais labais; 8 — apakšējais kreisais. Vai arī kombinācija  no tiem (summa).

en: The rectangle width
lv: Taisnstūra platums

en: The resource type for the color map
lv: Krāsu kartes resursa tips

en: The resource type for the theme
lv: Motīva resursa tips

en: The rotation around center
lv: Rotācija ap centru

en: The rotation around center position
lv: Rotācija ap centra pozīciju

en: The rotation around first point position
lv: Rotācija ap pirmā punkta pozīciju

en: The rotation around the anchor
lv: Rotācija ap enkuru

en: The rotation around top left position
lv: Rotācija ap augšējo kreiso pozīciju

en: The round rectangle rx
lv: Apaļots taisnstūris rx

en: The round rectangle ry
lv: Apaļots taisnstūris ry

en: The standard file name extension of the saver.
lv: Standarta datnes nosaukums saglabātāja paplašinājumam.

en: The text horizontal position
lv: Teksta horizontālais novietojums

en: The text position
lv: Teksta vertikālais novietojums

en: The text to display
lv: Teksts, ko attēlot

en: The text to replace with
lv: Teksts, ar ko aizvietot

en: The text to search for
lv: Teksts, ko meklēt

en: The text to show for selecing no color
lv: Teksts, ko rādīt, ja nav izvēlēta krāsa

en: The theme for elements of the graph
lv: Grafika elementu motīvs

en: The type of arc: arc, chord or pie
lv: Loka tips — loks, horda vai sektors

en: The user assigned format to use for non-discrete axis labels (XL format)
lv: Lietotāja piešķirts formāts, ko izmantot ne-diskrētām asu etiķetēm (XL formātā)

en: The widget height
lv: Logdaļas augstums

en: The widget left position
lv: Logdaļas kreisā pozīcija

en: The widget to use for picking underline type
lv: Logdaļa, ko izmantot pasvītrojuma tipa izvēlei

en: The widget top position
lv: Logdaļas augšējā pozīcija

en: The widget width
lv: Logdaļas platums

en: Theme
lv: Motīvs

en: Theme editor
lv: Motīva redaktors

en: Theme name
lv: Motīva nosaukums

en: Theme:
lv: Motīvs:

en: Theta:
lv: Teta:

en: Thick Diagonal Crosshatch
lv: Biezs diagonāls šķērssvītrojums

en: Thin Diagonal Crosshatch
lv: Plāns diagonāls šķērssvītrojums

en: Thin Diagonal Stripe
lv: Plāna diagonāla strīpa

en: Thin Horizontal Crosshatch
lv: Plāns horizontāls šķērssvītrojums

en: Thin Horizontal Stripe
lv: Plāna horizontāla strīpa

en: Thin Reverse Diagonal Stripe
lv: Plāna pretēji diagonāla strīpa

en: Thin Vertical Stripe
lv: Plāna vertikāla strīpa

en: This value determines which iconv test to perform.
lv: Šī vērtība nosaka, kuru iconv testu veikt.

en: Tick size
lv: Atzīmju izmērs

en: Ticks position:
lv: Atzīmes novietojums:

en: Time
lv: Laiks

en: Title
lv: Virsraksts

en: Tonga, Pa'angas
lv: Tonga, panga

en: Top
lv: Augšā

en: Top left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšā pa labi

en: Total angle used as a percentage of the full circle
lv: Kopējais leņķis, lietots kā procenti no pilna apļa

en: Trailing backslash.
lv: Sekojošās otrādās slīpsvītras.

en: Transpose
lv: Transponēt

en: Transpose the plot
lv: Transponēt skici

en: Transposed
lv: Transponēts

en: Trend Line
lv: Tendences līkne

en: Trend line
lv: Tendences līkne

en: Trinidad and Tobago, Dollars
lv: Trinidāda un Tobāgo, dolārs

en: Tunisia (ar_TN)
lv: Tunisija (ar_TN)

en: Tunisia, Dinars
lv: Tunisija, dinārs

en: Turkey (tr_TR)
lv: Turcija (tr_TR)

en: Turkey, Liras
lv: Turcija, lira

en: Turkey/Kurdish (ku_TR)
lv: Turcija/Kurdu (ku_TR)

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkish (IBM-857)
lv: Turku (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lv: Turku (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lv: Turku (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lv: Turku (Windows-1254)

en: Turkmenistan /Turkmen (tk_TM)
lv: Turkmenistāna/Turkmēņu (tk_TM)

en: Turkmenistan, Manats
lv: Turkmenistāna, manats

en: Type
lv: Tips

en: Type of line interpolation
lv: Rindu interpolācijas tips

en: UIC-Francs
lv: UIC franks

en: Uganda, Shillings
lv: Uganda, šiliņš

en: Uganda/Luganda (lg_UG)
lv: Uganda/Gandu (lg_UG)

en: Ukraine (uk_UA)
lv: Ukraina (uk_UA)

en: Ukraine, Hryvnia
lv: Ukraina, grivna

en: Ukraine/Crimean Tatar (crh_UA)
lv: Ukraina/Krimas tatāru (crh_UA)

en: Ukraine/Russian (ru_UA)
lv: Ukraina/Krievu (ru_UA)

en: Ukrainian (KOI8-U)
lv: Ukraiņu (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
lv: Ukraiņu (MacUkrainian)

en: Unable to close module file "%s".
lv: Nevar aizvērt moduļu datni “%s”.

en: Unable to open file '%s'
lv: Neizdevās atvērt datni “%s”

en: Unable to open module file "%s".
lv: Nevar atvērt moduļu datni “%s”.

en: Uncheck to force zero intercept
lv: Noņemt ķeksi, lai piespiestu nulle pārtvērumu

en: Underline Picker
lv: Pasvītrošanas pipete

en: Underline:
lv: Pasvītrot:

en: Unicode
lv: Unikods

en: Unicode (UTF-16BE)
lv: Unikods (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
lv: Unikods (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
lv: Unikods (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
lv: Unikods (UTF-32LE)

en: Unicode (UTF-7)
lv: Unikods (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
lv: Unikods (UTF-8)

en: Unicolor gradient
lv: Vienas krāsas pāreja

en: Uniform
lv: Vienmērīgs

en: United Arab Emirates (ar_AE)
lv: Apvienotie Arābu Emirāti (ar_AE)

en: United Arab Emirates, Dirhams
lv: Apvienotie Arābu Emirāti, dirhēms

en: United States of America, Dollars
lv: Amerikas Savienotās Valstis, dolārs

en: United States of America, Dollars (Next day)
lv: Amerikas Savienotās Valstis, dolārs (nākamā diena)

en: United States of America, Dollars (Same day)
lv: Amerikas Savienotās Valstis, dolārs (tā pati diena)

en: United States/English (C)
lv: Amerikas Savienotās Valstis/Angļu (C)

en: United States/English (en_US)
lv: Amerikas Savienotās Valstis/Angļu (en_US)

en: United States/Spanish (es_US)
lv: Amerikas Savienotās Valstis/Spāņu (es_US)

en: United States/Yiddish (yi_US)
lv: Amerikas Savienotās Valstis/Jidišs (yi_US)

en: United kingdom, Pounds
lv: Lielbritānija, mārciņa

en: Unknown name
lv: Nezināms nosaukums

en: Unknown plugin name.
lv: Nezināms spraudņa nosaukums.

en: Unknown service type: %s.
lv: Nezināms pakalpojuma veids — %s.

en: Unmarked Lines
lv: Nemarķētas līnijas

en: Unmarked Percentage Lines
lv: Nemarķētu procentu līnijas

en: Unmarked Stacked Lines
lv: Nemarķētas grēdotas līnijas

en: Unmarked line plot.
lv: Nemarķētu līniju skice.

en: Unmarked percentage line plot.
lv: Nemarķētu procentu līniju skice.

en: Unmarked stacked line plot.
lv: Nemarķētu grēdotu līniju skice.

en: Unmatched ) or \)
lv: Nav atbilstoša ) vai \)

en: Unmatched \{.
lv: Nav atbilstoša \{.

en: Unmatched left bracket.
lv: Kreisajai iekavai nav atbilstošas labās.

en: Unsupported loader type "%s".
lv: Neatbalstīts ielādētāja tips “%s”.

en: Uruguay (es_UY)
lv: Urugvaja (es_UY)

en: Uruguay, Pesos
lv: Urugvaja, peso

en: Uruguay, Pesos en Unidades Indexadas
lv: Urugvaja, Peso en Unidades Indexadas

en: Use _superscript
lv: Lietot augšrak_stu

en: Use a Bezier closed cubic spline as contour
lv: Lietot Bezjē slēgtus kubiskus splainus kā kontūru

en: Use a Bezier cubic spline as line
lv: Lietot Bezjē kubiskus splainus kā līniju

en: Use a different style for each segment
lv: Katram segmentam lietot citu stilu

en: Use averaged x values
lv: Lietot vidējās x vērtības

en: Use cumulated data
lv: Lietot kumulatīvus datus

en: Use data as Y-values
lv: Lietot datus kā Y vērtības

en: Use spline
lv: Lietot splainus

en: Use splines
lv: Lieto splainus

en: Use superscript for exponent (e.g. 4×10²)
lv: Pakāpēm lietot augšrakstu (piemēram, 4×10²)

en: Used data
lv: Izmantotie dati

en: User Defined
lv: Lietotāja noteikts

en: Uzbekistan (uz_UZ)
lv: Uzbekistāna (uz_UZ)

en: Uzbekistan, Sums
lv: Uzbekistāna, sums

en: V (volt)
lv: V (volts)

en: Valid cardinality
lv: Derīga kardinalitāte

en: Value
lv: Vērtība

en: Values
lv: Vērtības

en: Values as percent
lv: Vērtības kā procenti

en: Vanuatu, Vatu
lv: Vanuatu, vatu

en: Vary style by element
lv: Variēt stilu pēc elementa

en: Venezuela (es_VE)
lv: Venecuēla (es_VE)

en: Venezuela, Bolivares Fuertes
lv: Venecuēla, stiprais bolivārs

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Vertical Box-Plot showing outliers.
lv: Vertikālas kastes, kas rāda nepiederošos.

en: Vertical Box-Plot.
lv: Vertikāla kastes skice.

en: Vertical Drop Bars
lv: Vertikālās krituma joslas

en: Vertical Min Max Lines
lv: Vertikālas min. maks. līnijas

en: Vertical Min Max lines with continuous X-axis.
lv: Vertikālas min. maks. līnijas ar nepārtrauktu x asi.

en: Vertical Min Max lines with markers and a continuous X-axis.
lv: Vertikālas min. maks. līnijas ar marķieriem un nepārtrauktu x asi.

en: Vertical Stripe
lv: Vertikāla strīpa

en: Vertical chart position in graph grid
lv: Vertikālā diagrammas pozīcija grafika režģī

en: Vertical drop bars with continuous X-axis.
lv: Vertikālas krituma joslas ar nepārtrauktu x asi.

en: Vertical drop bars.
lv: Vertikālās krituma joslas.

en: Vertical drop lines
lv: Vertikālās krituma līnijas

en: Vertical min max lines with markers.
lv: Vertikālas min. maks. līnijas ar marķieriem.

en: Vertical min max lines.
lv: Vertikālas min. maks. līnijas.

en: Very long dash
lv: Ļoti gara domuzīme

en: Viet Nam, Dong
lv: Vjetnama, donga

en: Vietnam (vi_VN)
lv: Vjetnama (vi_VN)

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Vietnamese (TCVN)
lv: Vjetnamiešu (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lv: Vjetnamiešu (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lv: Vjetnamiešu (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lv: Vjetnamiešu (Windows-1258)

en: View
lv: Skats

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lv: Vizuālais ivrits (ISO-8859-8)

en: W (watt)
lv: W (vats)

en: Wb (weber)
lv: Wb (vēbers)

en: We must load service before activating it (PLUGIN_ALWAYS_LOAD is set) but loading failed.
lv: Pirms aktivēšanas ir jāielādē serviss (PLUGIN_ALWAYS_LOAD ir iestatīts), bet ielādēšana neizdevās.

en: Weibull
lv: Veibuls

en: Western
lv: Rietumu

en: Western (IBM-850)
lv: Rietumu (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lv: Rietumu (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lv: Rietumu (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lv: Rietumu (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lv: Rietumu (Windows-1252)

en: Western Europe
lv: Rietumeiropa

en: When mantissa is equal to 1, only show exponent part (e.g. 10²)
lv: Kad mantisa ir vienāda ar 1, rādīt tikai pakāpes daļu (piemēram, 10²)

en: When the document was first changed.
lv: Kad dokuments pirmo reizi tika mainīts.

en: Where to position an axis low, high, or crossing
lv: Kur novietot asi — zemu, augstu vai krustojumā

en: Whether color is part of the font being selected
lv: Vai krāsa ir daļa no fonta, kas ir izvēlēts

en: Whether dropdowns should have a tearoff menu item
lv: Vai izkrītošajām izvēlnēm vajadzētu pārceļamās izvēlnes vienumu

en: Whether outliers should be taken into account and displayed
lv: Vai jāņem vērā un jārāda nepiederošie

en: Whether strikethrough is part of the font being selected
lv: Vai pārsvītrojums ir daļa no fonta, kas ir izvēlēts

en: Whether style is part of the font being selected
lv: Vai stils ir daļa no fonta, kas ir izvēlēts

en: Whether subscript/superscript is part of the font being selected
lv: Vai apakšraksts/augšraksts ir daļa no fonta, kas ir izvēlēts

en: Whether the background should be rotated with the text
lv: Vai fons ir jāpagriež ar tekstu

en: Whether the box-plot should be vertical instead of horizontal
lv: Vai kastēm jābūt drīzāk vertikālām, nevis horizontālām

en: Whether the columns limits should be evaluated
lv: Vai jānovērtē kolonnu robežas

en: Whether the document has been changed.
lv: Vai dokumenta saturs tika mainīts.

en: Whether the document is unchanged since it was created.
lv: Vai dokuments ir saglabājies tāds pats kopš veidošanas brīža.

en: Whether the frame should be rotated with the text
lv: Vai ietvars ir jāpagriež ar tekstu

en: Whether the height or width are manually set
lv: Vai platums / augstums ir pašrocīgi iestatīts

en: Whether the rows limits should be evaluated
lv: Vai jānovērtē rindu robežas

en: Whether the saver will overwrite files.
lv: Vai saglabātājs pārrakstīs datnes.

en: Whether the text might be displayed using several lines
lv: Vai tekstu drīkst attēlot vairākās rindās

en: Whether to average x values as well or use the last one
lv: Vai rēķināt arī vidējās x vērtības, vai lietot pēdējo

en: Whether to clip or not
lv: Vai apcirst

en: Whether to display the scale horizontally
lv: Vai skalu attēlot horizontāli

en: Whether to scale the line width when zooming
lv: Vai mainīt līnijas platumu, kad tuvina

en: Whether to show an arrow for the combo
lv: Vai kombinētajā lodziņā rādīt bultu

en: Whether to use horizontal bars
lv: Vai izmantot horizontālās joslas

en: Whether underlining is part of the font being selected
lv: Vai pasvītrojums ir daļa no fonta, kas ir izvēlēts

en: Which axis to cross
lv: Kuru asi krustot

en: White
lv: Balts

en: Widget
lv: Logdaļa

en: Width
lv: Platums

en: Width in columns:
lv: Platums kolonnās:

en: Width:
lv: Platums:

en: Wrap the text
lv: Aplauzt tekstu

en: Wrap width
lv: Aplaušanas platums

en: Wrap width for the text
lv: Teksta aplaušanas platums

en: Write the fractions as multiples of 𝜋 (e.g. 9 𝜋/4 or 2 𝜋 + 𝜋/4)
lv: Daļas rakstīt kā 𝜋 reizinājumus (piemēram, 9 𝜋/4 vai 2 𝜋 + 𝜋/4)

en: X axis
lv: X ass

en: X axis maximum
lv: X ass maksimums

en: X axis minimum
lv: X ass minimums

en: X axis:
lv: X ass:

en: X error bars
lv: X kļūdu joslas

en: X origin
lv: X pirmavots

en: X-Axis
lv: X ass

en: XY Lines
lv: XY līnijas

en: XY Points
lv: XY punkti

en: XY Splines
lv: XY splaini

en: XY Steps Center
lv: XY soļu centrs

en: XY Steps End
lv: XY soļu beigas

en: XY Steps Mean
lv: XY soļu vidējais

en: XY Steps Start
lv: XY soļu sākums

en: XY contour plotting engine
lv: XY kontūras skicēšanas dzinis

en: XY matrix plotting engine
lv: XY matricas skicēšanas dzinis

en: XY surface plotting engine
lv: XY virsmas skicēšanas dzinis

en: XY-Backplane
lv: XY - aizmugures plate

en: XYZ contour plotting engine
lv: XYZ kontūras skicēšanas dzinis

en: XYZ matrix plotting engine
lv: XYZ matricas skicēšanas dzinis

en: XYZ surface plotting engine
lv: XYZ virsmas skicēšanas dzinis

en: Y axis
lv: Y ass

en: Y axis maximum
lv: Y ass maksimums

en: Y axis minimum
lv: Y ass minimums

en: Y axis:
lv: Y ass:

en: Y error bars
lv: Y kļūdu joslas

en: Y origin
lv: Y pirmavots

en: Y-Axis
lv: Y ass

en: YZ-Backplane
lv: XZ - aizmugures plate

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Yemen (ar_YE)
lv: Jemena (ar_YE)

en: Yemen, Rials
lv: Jemena, riāls

en: You can turn this safety feature off by editing appropriate plugin.xml file.
lv: Jūs varat izslēgt šo drošības iespēju, rediģējot attiecīgo plugin.xml datni.

en: You do not have permission to save to
    %s
lv: Jums nav tiesību saglabāt uz
    %s

en: Yugoslavia (sr_RS)
lv: Dienvidslāvija (sr_RS)

en: Z axis
lv: Z ass

en: Z axis:
lv: Z ass:

en: Z-Axis
lv: Z ass

en: ZX-Backplane
lv: ZX - aizmugures plate

en: Zambia, Zambian Kwacha
lv: Zambija, Zambijas kvača

en: Zambia/Bemba (bem_ZM)
lv: Zambija/Bembu (bem_ZM)

en: Zimbabwe (en_ZW)
lv: Zimbabve (en_ZW)

en: Zimbabwe, Zimbabwe Dollars
lv: Zimbabve, Zimbabves dolārs

en: _Alignment:
lv: Līdzināš_ana:

en: _Background:
lv: _Fons:

en: _Bubbles scaled to
lv: _Burbuļi mērogoti uz

en: _Compact mode
lv: _Kompaktais režīms

en: _Cross
lv: _Krustot

en: _Cumulative
lv: _Kumulatīvs

en: _Diameter/width:
lv: _Diametrs/platums:

en: _Direction:
lv: _Virziens:

en: _Display the grids above the plot
lv: Rā_dīt režģus virs skices

en: _Don't show 1×s
lv: Nerā_dīt 1×s

en: _Engineering notation
lv: Inž_enierijas notācija

en: _Exclude and show outliers
lv: Izslēgt un rādīt n_epiederošos.

en: _File type:
lv: _Datnes tips:

en: _Fill:
lv: _Aizpildījums:

en: _Fit:
lv: _Iederas:

en: _Foreground:
lv: _Priekšplāns:

en: _Format:
lv: _Formāts:

en: _Gap:
lv: _Starpa:

en: _Height:
lv: _Augstums:

en: _High
lv: _Augsta

en: _Horizontal
lv: _Horizontāla

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: _Inside
lv: _Iekšpusē

en: _Invert axis
lv: _Invertēt asi

en: _Layout
lv: _Izkārtojums

en: _Line width:
lv: _Līnijas platums:

en: _Low
lv: _Zema

en: _Object position:
lv: _Objekta novietojums:

en: _Offset:
lv: N_obīde:

en: _Outside
lv: Ār_puse

en: _Pattern:
lv: _Raksts:

en: _Period:
lv: _Periods:

en: _Plot Type
lv: Skices ti_ps

en: _Position:
lv: No_vietojums:

en: _Rotation:
lv: _Rotācija:

en: _Select a new image
lv: Izvēlietie_s jaunu attēlu

en: _Select...
lv: Izvēlētie_s...

en: _Separation:
lv: _Atdalīšana:

en: _Show Labels
lv: Rādīt etiķete_s

en: _Show in Legend
lv: _Rādīt leģendā

en: _Size represented by:
lv: _Izmēru attēlo ar:

en: _Size:
lv: Izmēr_s:

en: _Slice Separation:
lv: _Daļu atdalīšana:

en: _Span:
lv: Intervāl_s:

en: _Steps:
lv: _Soļi:

en: _Subtype
lv: Apakštip_s

en: _Text:
lv: _Teksts:

en: _Type:
lv: _Tips:

en: _Unit:
lv: Mēr_vienības:

en: _Use averaged abscissa
lv: Lietot vidējo abscis_u

en: _Use null value instead of invalid
lv: Lietot n_ulles vērtību, nevis rādīt kā nederīgu

en: _Use separator for 1000s
lv: Lietot tūkstošu atdalītāj_u

en: _Vary colors by bubble
lv: _Variēt krāsas katram burbulim

en: _Vary colors by slice
lv: _Variēt krāsas katrai daļai

en: _Vertical
lv: _Vertikāls

en: _Width:
lv: _Platums:

en: ang1
lv: len1

en: ang2
lv: len2

en: asterisk
lv: zvaigznīte

en: at
lv: pie

en: bar
lv: josla

en: black
lv: melns

en: blue
lv: zils

en: box-plots, histograms, and other distribution related plots
lv: Kastveida diagrammas, histogrammas un citas ar sadalījumiem saistītas skices

en: bright blue
lv: gaiši zils

en: bright orange
lv: gaiši oranžs

en: brown gold
lv: brūni zeltains

en: butterfly
lv: taurenis

en: cd (candela)
lv: cd (kandela)

en: centered
lv: vidū

en: centered wallpaper
lv: centrēta tapete

en: circle
lv: aplis

en: color
lv: krāsa

en: columns
lv: kolonnas

en: content
lv: saturs

en: cross
lv: krusts

en: custom
lv: pielāgota

en: cyan
lv: ciāna

en: dark blue
lv: tumši zils

en: dark gray
lv: tumši pelēks

en: dark green
lv: tumši zaļš

en: dark green #2
lv: tumši zaļš #2

en: dark purple
lv: tumši purpura

en: dark red
lv: tumši sarkans

en: degrees
lv: grādi

en: diamond
lv: rombs

en: down
lv: lejup

en: dull blue
lv: pelēki zils

en: dull blue #2
lv: pelēki zils #2

en: dull green
lv: pelēki zaļš

en: dull purple
lv: pelēki purpura

en: exponential smoothing engine
lv: eksponenciālā gludināšanas dzinis

en: gold
lv: zelta

en: gray
lv: pelēks

en: green
lv: zaļš

en: half bar
lv: pusjosla

en: hide-outliers
lv: slēpt-nepiederošos

en: horizontal
lv: horizontāls

en: horizontal bars or vertical columns
lv: Horizontālas joslas vai vertikālas kolonnas

en: hourglass
lv: smilšu pulkstenis

en: image%u
lv: attēls%u

en: kat (katal)
lv: kat (katals)

en: kg (kilogram)
lv: kg (kilograms)

en: left
lv: pa kreisi

en: left half bar
lv: kreisās puses josla

en: light blue
lv: gaiši zils

en: light brown
lv: gaiši brūns

en: light cyan
lv: gaiši ciāns

en: light gray
lv: gaiši pelēks

en: light green
lv: gaiši zaļš

en: light orange
lv: gaiši oranžs

en: light purple
lv: gaiši purpura

en: light yellow
lv: gaiši dzeltens

en: lime
lv: laima

en: lm (lumen)
lv: lm (lūmens)

en: lx (lux)
lv: lx (lukss)

en: m (meter)
lv: m (metrs)

en: magenta
lv: fuksīns

en: mol (mole)
lv: mol (mols)

en: navy
lv: tumšzils

en: no
lv: nē

en: none
lv: nav

en: orange
lv: oranžs

en: padding between the swatches in pts.
lv: iekšmale starp paletēm, izteikts pts.

en: page 3
lv: lapa 3

en: pink
lv: rozā

en: pixels/in
lv: pikseļi/colla

en: points
lv: punkti

en: purple
lv: purpura

en: purple #2
lv: purpura #2

en: purplish blue
lv: purpura zils

en: rad (radian)
lv: rad (radiāns)

en: red
lv: sarkans

en: red purple
lv: sarkans purpura

en: red-orange
lv: sarkan oranžs

en: right
lv: pa labi

en: rows
lv: rindas

en: s (second)
lv: s (sekunde)

en: size of the swatches in pts.
lv: paletes izmērs, izteikts pts.

en: sizes
lv: izmēri

en: sky blue
lv: debeszils

en: sky blue #2
lv: debeszils #2

en: square
lv: kvadrāts

en: sr (steradian)
lv: sr (steradiāns)

en: stretched
lv: izstiepts

en: the GogView parent
lv: GogView vecāks

en: the GogView this renderer is displaying
lv: GogView, ko šis attēlotājs attēlo

en: the document for this graph
lv: dokuments šim grafikam

en: the renderer for this view
lv: attēlotājs šim skatam

en: triangle down
lv: Trīsstūris uz leju

en: triangle left
lv: trīsstūris pa kreisi

en: triangle right
lv: trīsstūris pa labi

en: triangle up
lv: trīsstūris uz augšu

[ctx: underline]
en: Double
lv: Dubulta

[ctx: underline]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: underline]
en: Low
lv: Zems

[ctx: underline]
en: None
lv: Nekas

[ctx: underline]
en: Single
lv: Viena

en: up
lv: augšup

en: very dark gray
lv: ļoti tumši pelēks

en: wallpaper
lv: tapete

en: whether the data should be mapped to the Y axis.
lv: vai datiem jābūt attēlotiem uz Y ass.

en: white
lv: balts

en: xpos
lv: xpoz

en: yellow
lv: dzeltens

en: yes
lv: jā

en: ypos
lv: ypoz

en: °C (degree Celsius)
lv: °C (celsija grāds)

en: Ω (ohm)
lv: Ω (oms)
