kcmkio - en to ne translation catalogue (720 entries)

en: "vold" is not running.
ne: "भोल्ड" चलेको छैन ।

en: %1 contacted. Waiting for reply...
ne: %1 जडान भयो । जवाफका लागि प्रतिक्षा गर्दै...

en: %1 is a file, but a folder was expected.
ne: %1 फाइल हो, तर फोल्डर अपेक्षित थियो ।

en: %1 is a folder, but a file was expected.
ne: %1 फोल्डर हो, तर फाइल अपेक्षित थियो ।

en: %1 is required by the server, but is not available.
ne: %1 सर्भरलाई आवश्यक छ, तर उपलब्ध छैन ।

en: &Accept
ne: स्वीकार गर्नुहोस्

en: &Application
ne: अनुप्रयोग

en: &Browse...
ne: ब्राउज गर्नुहोस्...

en: &Description:
ne: वर्णन:

en: &Details
ne: विवरण

en: &Do not close when command exits
ne: आदेशहरू अवस्थित हुँदा बन्द नगर्नुहोस्

en: &Eject '%1'
ne: '%1' निकाल्नुहोस्

en: &Filter:
ne: फिल्टर:

en: &Forever
ne: सदाको लागि

en: &Keep cache in sync
ne: sync मा क्यास राख्नुहोस्

en: &Location:
ne: स्थान:

en: &Management
ne: व्यवस्थापन

en: &Name:
ne: नाम:

en: &New...
ne: नयाँ...

en: &Only show when using this application (%1)
ne: यो अनुप्रयोग (%1) प्रयोग गर्दा मात्र देखाउनुहोस्

en: &Only these cookies
ne: यी कुकी मात्र

en: &Only this cookie
ne: यो कुकी मात्र

en: &Open
ne: खोल्नुहोस्

en: &Overwrite
ne: अधिलेखन गर्नुहोस्

en: &Paste Clipboard Contents
ne: क्लिपबोर्ड सामाग्रीहरू टाँस्नुहोस्

en: &Paste File | &Paste %1 Files
ne[0]: फाइल टाँस्नुहोस्
ne[1]: %1 फाइलहरू टाँस्नुहोस्

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
ne[0]: URL टाँस्नुहोस्
ne[1]: %1 URLs टाँस्नुहोस्

en: &Permissions
ne: अनुमति

en: &Policy
ne: नीति

en: &Reject
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: &Reload List
ne: सूची रिलोड गर्नुहोस्

en: &Rename
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: &Resume
ne: पुन: निरन्तरता दिनुहोस्

en: &Send identification
ne: पहिचान पठाउनुहोस्

en: &Server response:
ne: सर्भर प्रतिक्रिया:

en: &Show All Entries
ne: सबै प्रविष्टिहरू देखाउनुहोस्

en: &Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: &Supported file types:
ne: समर्थन गरिएका फाइल प्रकार:

en: &Unmount '%1'
ne: '%1' अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: &Use cache
ne: क्यास प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Use the following identification:
ne: निम्न पहिचान प्रयोग गर्नुहोस्:

en: &View
ne: दृश्य

en: &When browsing the following site:
ne: निम्न साइट ब्राउज गर्दा:

en: &Work path:
ne: कार्य बाटो:

en: (%1, Link to %2)
ne: (%1, %2 मा लिङ्क)

en: (Symbolic Link to %1)
ne: (%1 मा साङ्केतिक लिङ्क)

en: *|All Files
ne: *|सबै फाइल

en: *|All Folders
ne: *|सबै फोल्डर

en: 1 day %2 | %1 days %2
ne[0]: १ दिन %2
ne[1]: %1 दिन %2

en: 1 file | %1 files
ne[0]: 1 फाइल
ne[1]: %1 फाइलहरू

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
ne[0]: १ सहायक-फोल्डर
ne[1]: %1 सहायक-फोल्डरहरू

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
ne: <b>%1</b> मा <b>%2</b>

en: <b>Technical reason</b>:
ne: <b>प्राविधिक कारण</b>:

en: <h1>Network Preferences</h1>Here you can define the behavior of KDE programs when using Internet and network connections. If you experience timeouts or use a modem to connect to the Internet, you might want to adjust these settings.
ne: <h1>सञ्जाल प्राथमिकता</h1>यहाँ तपाईँले इन्टरनेट प्रयोग गर्दा र सञ्जाल जडान गर्ने बेलामा केडीई कार्यक्रमको व्यवहार परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । यदि तपाईँलाई समयसमाप्ति वा इन्टरनेटमा जडान गर्न मोडेम प्रयोग गर्न ज्ञान भएमा, तपाईँले यी सेटिङ समायोजन गर्न चाहनुहुन्छ ।

en: <h1>Proxy</h1><p>A proxy server is an intermediate program that sits between your machine and the Internet and provides services such as web page caching and/or filtering.</p><p>Caching proxy servers give you faster access to sites you have already visited by locally storing or caching the content of those pages; filtering proxy servers, on the other hand, provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.</p><p><u>Note:</u> Some proxy servers provide both services.</p>
ne: <h1>प्रोक्सी</h1><p>एउटा प्रोक्सी सर्भर इन्टरनेट र तपाईँको मेशिनको बीचमा बस्ने कार्यक्रम हो र वेब पेज क्यासिङ र/वा फिल्टर गर्ने कार्य उपलब्ध गराउँछ ।</p><p> क्यासिङ प्रोक्सी सर्भरले साइटमा छिटो पहुँच प्रदान गर्छ तपाईँले ती पृष्ठको सामाग्री पहिलेनै स्थानीय भण्डारण वा क्यासिङद्वारा अवलोकन गर्नुभएको छ; अर्को तिर, प्रोक्सी सर्भर फिल्टर गर्दा ads, spam, वा तपाईँले रोक्न चाहेको कुनै पनि वस्तु रोक्ने क्षमता प्रदान गर्छ ।</p><p><u>द्रष्टव्य:</u> केही प्रोक्सी सर्भरले दुवै कार्य उपलब्ध गर्छन् ।</p>

en: <li>Date and time: %1</li>
ne: <li>मिति र समय: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
ne: <li>प्रोटोकल: %1</li>

en: <p>Marks partially uploaded FTP files.</p><p>When this option is enabled, partially uploaded files will have a ".part" extension. This extension will be removed once the transfer is complete.</p>
ne: <p>आंशिक रुपमा अपलोड गरिएका FTP फाइल चिन्ह लगाउँछ ।</p><p>यो विकल्प सक्षम पारिएको बेलामा, आंशिक रुपमा अपलोड गरिएका फाइल ".part" विस्तार हुनेछन् । यो विस्तारले एउटा स्थानान्तरण समाप्त हटाउने छ ।</p>

en: <qt>
    Enter the environment variable, e.g. <b>NO_PROXY</b>, used to store the addresses of sites for which the proxy server should not be used.<p>
    Alternatively, you can click on the <b>"Auto Detect"</b> button to attempt an automatic discovery of this variable.
    </qt>
ne: <qt>
    परिवेश चल प्रविष्ट गर्नुहोस्, जस्तै: <b>NO_PROXY</b>, प्रयोग गर्न नहुने प्रोक्सी सर्भरका लागि साइटको ठेगाना भण्डारण गर्न प्रयोग गरिन्छ ।<p>
    वैकल्पिक रुपमा, तपाईँले यो चलक स्वत: पत्ता लगाउने प्रयास गर्न<b>"स्वत: पत्ता लगाउने"</b> बटन क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ ।
    </qt>

en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
ne: <qt>
    यो नीति लागू हुने ठाउँमा होस्ट वा डोमेन प्रविष्ट गर्नुहोस्, जस्तै:<b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b> ।
    </qt>

en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
ne: <qt>
    साइटको सूचीका लागि तपाईँले निर्दिष्ट कुकी नीति सेट गर्नुभएको छ । निर्दिष्ट नीतिले यि सेटिङका लागि पूर्वनिर्धारित नीति सेटिङ अधिरोहण गर्छ ।
    </qt>

en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
ne: <qt>
    तेस्रो पक्षका भनिने कुकी अस्वीकार गर्नुहोस् । ति कुकी तपाईँको हालैको ब्राउजिङबाट नभई साइटबाट निकालिएका हुन् । उदाहरणका लागि, यदि तपाईँले <b>www.foobar.com</b> अवलोकन गर्नुहुन्छ भने यो विकल्प खुला भएको बेलामा, www.foobar.com बाट निकालिएका कुकी मात्र तपाईँको सेटिङमा अघि बढाइन्छ । अन्य साइटका कुनै पनि कुकी अस्वीकार गरिने छ । यसले साइट सञ्चालकलाई तपाईँको दैनिक ब्राउज गर्ने बानीको बारेमा प्रोफाइल कम्पाइल गर्ने सम्भाव्यता घटाउँछ ।
    </qt>

en: <qt>
    Select the browser identification to use whenever contacting the site you specified above.
    </qt>
ne: <qt>
    तपाईँले माथि निर्दिष्ट गरेको साइट सम्पर्क गर्दा प्रयोग गर्न ब्राउजर पहिचान चयन गर्नुहोस् ।
    </qt>

en: <qt>
    Send the browser identification to web sites.<p>
    <u>NOTE:</u> Many sites rely on this information to display pages properly, hence, it is highly recommended that you do not totally disable this feature but rather customize it.<p>
    By default, only minimal identification information is sent to remote sites. The identification text that will be sent is shown below.
    </qt>
ne: <qt>
    वेब साइटमा ब्राउजरको पहिचान पठाउनुहोस् ।<p>
    <u>द्रष्टव्य:</u>धेरै साइटले पृष्ठ उचित तरिकाले प्रदर्शन गर्न यो सूचनामा विश्वास गर्छन्, त्यसैले, तपाईँलाई यो सल्लाह दिइन्छ कि यो आकृतिलाई पुर्णतया अक्षम नपार्नुहोस् बरु यसालाई अनुकूल गर्नुहोस् ।<p>
    पूर्वनिर्धारित अनुरुप, न्यूनतम पहिचान सूचना मात्र टाढाको साइटमा पठाइन्छ । पठाइने पहिचान पाठ तल देखाएको छ ।
    </qt>

en: <qt>
    Setup proxy configuration.
    <p>
    A proxy server is an intermediate machine that sits between your computer and the Internet and provides services such as web page caching and filtering. Caching proxy servers give you faster access to web sites you have already visited by locally storing or caching those pages; filtering proxy servers usually provide the ability to block out requests for ads, spam, or anything else you want to block.
    <p>
    If you are uncertain whether or not you need to use a proxy server to connect to the Internet, consult your Internet service provider's setup guide or your system administrator.
    </qt>
ne: <qt>
    प्रोक्सी कन्फिरेसन सेटअप गर्नुहोस् ।
    <p>
    प्रोक्सी सर्भर तपाईँको कम्प्युटर र इन्टरनेट बिचमा बस्ने मेशिन हो र वेब पृष्ठ क्यासिङ र फिल्टरिङ जस्ता कार्य उपलब्ध गराउछ । क्यासिङ प्रोक्सी सर्भरले ति पृष्ठहरूको स्थानीय भण्डारण वा क्यासिङद्वारा पहिलेनै अबलोकन गरेका वेब साइटहरूमा छिटो पहुँच दिन्छ; फिल्टरिङ प्रोक्सी सर्भरले सधैँ ads, spam का लागि बाह्य अनुरोध रोक्न वा तपाईँले रोक्न चाहेका कुनै पनि वस्तु रोक्न क्षमता प्रदान गर्छ ।
    <p>
    यदि तपाईँ इन्टरनेट जडान गर्न प्रोक्सी सर्भर प्रयोग गर्न आवश्यक छ वा छैन निश्चिन्त हुनुहुन्न भने, तपाईँको इन्टरनेट सेवा उपलब्धकर्ताको सेटअप मार्गदर्शक वा प्रणाली प्रशासकसँग परामर्श लिनुहोस् ।
    </qt>

en: <qt>
    The actual browser identification text that will be sent to the remote machine.
    </qt>
ne: <qt>
    टाढाको मेशिनमा पठाउने वास्तविक ब्राउजर पहिचान पाठ
    </qt>

en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
ne: <qt>
    नयाँ नीति थप्न, केवल <b>थप्नुहोस्...</b> बटनमा क्लिक गर्नुहोस् र आवश्यक सूचना दिनुहोस् । अवस्थित नीति परिवर्तन गर्न,<b>परिवर्तन गर्नुहोस्...</b>बटन प्रयोग गर्नुहोस् र नीति संवाद बाकसबाट नयाँ नीति रोज्नुहोस् । <b>मेट्नुहोस्</b> बटनमा क्लिक गर्दा डोमेनका लागि पूर्वनिर्धारित नीति सेटिङ प्रयोग प्रयोग हुनुपर्ने कारणले हाल चयन गरिएका नीति हटाउने छ अत:<b>सबै मेट्नुहोस्</b> ले सबै साइट निर्दिष्ट नीति हटाउछ ।
    </qt>

en: <qt><center>Found an existing identification for<br/><b>%1</b><br/>Do you want to replace it?</center></qt>
ne: <qt><center>यसका लागि अवस्थित पहिचान फेला पर्यो<br/><b>%1</b><br/>के तपाईँ यसलाई प्रतिस्थापन गर्न चाहनुहुन्छ?</center></qt>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँको अनुप्रयोग ह्यान्डल गर्न सक्ने फाइलको प्रकारहरू यो सूचीले देखाउनै पर्छ । यो सूची <u>माइम प्रकारहरू</u> द्वारा सङ्गठीत हुन्छ ।</p>
    <p>माइम, बहुद्देश्य इन्टरनेट (इ)मेल विस्तार, फाइलनाम विस्तारहरू र सुसङ्गत <u>माइम प्रकार </u> मा आधारित डेटा प्रकार पहिचान गर्नका लागि मानक प्रोटोकल हो । उदाहरणका लागिe: "bmp" भाग फ्लावरको बिन्दु पछाडि आउछ । .bmp ले यो निर्दिष्ट छवि प्रकार भएको सङ्केत गर्छ <u>छवि/x-bmp</u> ।प्रत्येक फाइल प्रकारको कुन अनुप्रयोग खोल्नु पर्छ जान्न, विस्तारहरू र माइम प्रकारहरू ह्यान्डल गर्न प्रत्येक अनुप्रयोगको क्षमताहरूको बारेमा प्रणाली सूचीत हुनै पर्छ ।</p>
    <p> यदि तपाईँ यो सूचीमा नभएका एक वा बढी माइम प्रकारसँग यो अनुप्रयोग सङ्गलग्न गर्न चाहेमा, तलको <b>थप्नुहोस्</b> बटनमा क्लिक गर्नुहोस् । यदि त्यहाँ एक वा बढी फाइल प्रकारहरू भएमा यो अनुप्रयोगले ह्यान्डल गर्न सकिँदैन, तपाईँ तिनीहरूलाई <b>हटाउनुहोस्</b> बटन तल क्लिक गरेर सूचीबाट हटाउन चाहनु भएको हुन सक्छ ।</p></qt>

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
ne: <qt>यसका लागि नीति पहिल्यै अवस्थित छ<center><b>%1</b></center>तपाईँ यसलाई बदल्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>Attempt automatic discovery of the environment variables used for setting system wide proxy information.<p> This feature works by searching for commonly used variable names such as HTTP_PROXY, FTP_PROXY and NO_PROXY.</qt>
ne: <qt>हरेक प्रणालीमा प्रोक्सी सूचना सेटिङ गर्नाका लागि परिवेश चलको प्रयोग गर्न स्वत: पत्ता लगाउने प्रयास गर्नुहोस् ।<p> यो आकृतिले समान्यत: प्रयोग भएका चल नाम जस्तै: HTTP_PROXY, FTP_PROXY र NO_PROXY खोजेर कार्य गर्छ ।</qt>

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
ne: <qt>फाइल <b>%1</b>को स्वामित्व परिमार्जन गर्न सकिदैन । परिवर्तन सम्पादन गर्न तपाईँसँग फाइलमा पर्याप्त पँहुच छैन ।</qt>

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
ne: <qt>गुणहरू बचत गर्न सकेन । तपाईँलाई<b>%1</b>मा लेख्न पर्याप्त पहुँच छैन ।</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
ne: <qt>कार्यक्रम रोज्नुहोस् । यदि कार्यक्रम सूचीकृत गरिएको छैन भने नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् वा ब्राउज बटन क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
ne: <qt>फाइल प्रकार: <b>%1</b> का लागि कार्यक्रम रोज्नुहोस् । यदि कार्यक्रम सूचिकृत गरेको छैन भने, नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् वा ब्राउज बटन क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
ne: <qt>कार्यक्रम चयन गर्नुहोस् जुन <b>%1</b> खोल्न प्रयोग हुन सक्छ । यदि कार्यक्रम सूचित नगरेमा, नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् वा ब्राउज बटन क्लिक गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
ne: <qt>फाइल <b>%1</b> कार्यान्वयन योग्य कार्यक्रम हो । सुरक्षाका लागि यो सुरु नहुन सक्छ ।</qt>

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
ne: <qt>प्रविष्ट गर्न अक्षम <b>%1</b>भयो ।
    तपाईँलाई यो स्थान तोक्नका लागि पहुँच अधिकार छैन ।</qt>

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
ne: <qt>निर्दिष्ट गरिएको आदेश चलाउन असक्षम भयो । फाइल वा फोल्डर <b>%1</b> अवस्थित छैन ।</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
ne: <qt>तपाईँलाई <b>%1</b> चलाउन अनुमति नहुन सक्छ ।</qt>

en: A file named %1 already exists.
ne: %1 नाम गरिएको फाइल पहिल्यै अवस्थित छ ।

en: A file or folder named %1 already exists.
ne: %1 नाम गरिएको फाइल वा फोल्डर पहिले नै अवस्थित छ ।

en: A folder named %1 already exists.
ne: %1 नाम गरिएको फोल्डर पहिलानै अवस्थित छ ।

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
ne: एउटा फायरवाल सञ्जाल (यन्त्र जसले इन्टरनेट अनुरोधहरू रोक्दछ), या तपाईँको सञ्जालको सुरक्षा गर्दा सञ्जाल वा सर्भरको सञ्जाल, यो अनुरोध रोक्ने क्रममा हस्तक्षेप गरेको हुन सक्छ ।

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
ne: प्रोटोकल त्रुटि आएको हुन सक्छ, त्यसै कारणले सर्भरले जडान बन्द गर्दा त्रुटिको रूपमा जवाफ दिन्छ ।

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
ne: प्रोटोकल त्रुटि वा अमिल्दो भएको हुन सक्दछ ।

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
ne: एक वा धरै आपसी सङ्ग्रहहरू (फोल्डरहरू) सिर्जना नभएसम्म संसाधन सिर्जना गर्न सकिँदैन ।

en: A similar file named '%1' already exists.
ne: '%1' नाम भएको एउटा दुरुस्त फाइल पहिले नै अवस्थित छ ।

en: A&dvanced Permissions
ne: उन्नत अनुमति

en: Accep&t all cookies
ne: सबै कुकी स्वीकार गर्नुहोस्

en: Accept
ne: स्वीकार गर्नुहोस्

en: Access Denied
ne: पहुँच अस्वीकृत भयो

en: Access Permissions
ne: पहुँच अनुमति

en: Access denied to %1.
ne: %1 मा पहुँच अस्वीकृत ।

en: Access denied.
    Could not write to %1.
ne: पहुँच अस्वीकृत ।
    %1 लेख्न सकेन ।

en: Access to restricted port in POST denied.
ne: POST भित्र निशेधित पोर्टमा पहुँच अस्वीकृत ।

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन <strong>%1</strong> मा पहुँच अस्वीकृत गरियो ।

en: Accessed:
ne: पहुँच प्राप्त भयो:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलसँग पहुँच फाइलहरू समर्थन गर्दैन ।

en: Ad&vanced Options
ne: उन्नत विकल्प

en: Add &machine (processor) type
ne: मेशिन (प्रोसेसर) प्रकार थप्नुहोस्

en: Add Entry...
ne: प्रविष्ट थप्नुहोस्...

en: Add File Type for %1
ne: %1 का लागि फाइल प्रकार थप्नुहोस्

en: Add lang&uage information
ne: भाषा सूचना थप्नुहोस्

en: Add new identification text for a site.
ne: साइटका लागि नयाँ पहिचान पाठ थप्नुहोस् ।

en: Add operating s&ystem name
ne: सञ्चालन प्रणाली नाम थप्नुहोस्

en: Add operating system &version
ne: सञ्चालन प्रणाली संस्करण थप्नुहोस्

en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Advanced Options for %1
ne: %1 का लागि उन्नत विकल्प

en: Advanced Permissions
ne: उन्नत अनुमति

en: All &cookies
ne: सबै कुकीहरू

en: All Supported Files
ne: सबै समर्थित फाइलहरू

en: All cookies from this do&main
ne: यो डोमेनबाट सबै कुकीहरू

en: Already Exists as Folder
ne: फोल्डरको रूपमा पहिल्यै अवस्थित छ

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
ne: <strong>%1</strong> मा जडान स्थापित गरिएता पनि, सञ्चारको अनपेक्षित बिन्दुमा सम्पर्क बन्द भयो ।

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
ne: मन नपरेता पनि, हार्डवेयरमा त्रुटि आएको हुन सक्छ ।

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
ne: तपाईँलाई ठीक प्रमाणीकरण विवरणहरू वितरण गरिएको भएता पनि, प्रमाणीकरण असफल भयो किनभने सर्भरले प्रयोग गरिरहेको विधि प्रोटोकल %1 कार्यान्वयन गर्दा केडीई कार्यक्रमद्वारा समर्थन गरिएको छैन ।

en: Always use documents from the cache when available. You can still use the reload button to synchronize the cache with the remote host.
ne: उपलब्ध भएको बेलामा सधैँ क्यासबाट कागजात प्रयोग गर्नुहोस् । तपाईँले टाढाको होस्टसँग क्यास समक्रमण गर्न अझै पनि रिलोड बटन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन <strong>%1</strong> को अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न गरिएको प्रयास असफल भयो ।

en: An attempt to create the requested folder failed.
ne: अनुरोध गरिएको फोल्डर सिर्जना गर्ने प्रयास असफल भयो ।

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन <strong>%1</strong> मेट्न गरिएको प्रयास असफल भयो ।

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
ne: संसाधनको स्थितिको बारेम सूचना निर्धारण गर्ने प्रयास <strong>%1</strong>, जस्तै: संसाधन नाम, प्रकार, साइज, आदि., असफल भए ।

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
ne: अनुरोध गरियको सञ्चालन सम्पादन गर्न लगइन गर्ने प्रयास असफल भयो ।

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डर हटाउन गरिएको प्रयास , <strong>%1</strong>, असफल भयो ।

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन <strong>%1</strong> को नाम फेर्न गरिएको प्रयास असफल भयो ।

en: An error occurred while accessing '%1'
ne: '%1' पहुँच गर्दा एउटा त्रुटि देखापर्यो

en: An older item named '%1' already exists.
ne: '%1' नाम भएको एउटा पुरानो वस्तु पहिले नै अवस्थित छ ।

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
ne: एउटा अज्ञात होस्ट त्रुटिले अनुरोध गरिएको नाम, <strong>%1</strong>, सँग इन्टरनेटमा राख्न सक्दैन भन्ने इङ्गित गर्दछ ।

en: Apply Choice To
ne: यसमा छनौट लागू गर्नुहोस्

en: Apply changes to all subfolders and their contents
ne: सबै फोल्डरमा र तिनीहरूको समाग्रीमा परिवर्तनहरू लागू गर्नुहोस्

en: Ask
ne: सोध्नुहोस्

en: Ask &for confirmation
ne: यकीनका लागि सोध्नुहोस्

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
ne: उस्तै निर्गत सम्पादन गर्न अर्को बाटो फेला पार्ने प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Authentication Failed.
ne: प्रमाणीकरण असफल भयो ।

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
ne: प्रमाणीकरण असफल भयो: विधि %1 समर्थित छैन

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
ne: अधिकार प्रदान गर्न असफल भयो, %1 प्रमाणीकरण असमर्थित

en: Automaticall&y accept session cookies
ne: सत्र कुकी स्वत: स्वीकार गर्नुहोस्

en: Automatically select filename e&xtension
ne: फाइलनाम विस्तार स्वचालित तरिकाले चयन गर्नुहोस्

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
ne: (%1) फाइलनाम विस्तार स्वचालित रूपमा चयन गर्नुहोस्

en: Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: C&lear Cache
ne: क्यास खाली गर्नुहोस्

en: C&onnect
ne: जडान गर्नुहोस्

en: C&ontinue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: C&ontinue Loading
ne: लोडिङ जारी राख्नुहोस्

en: Calculate
ne: गणना गर्नुहोस्

en: Calculating...
ne: गणना गर्दै...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
ne: गणना गर्दै... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can View & Modify Content
ne: सामाग्री हेर्न र परिमार्जन गर्न सक्नुहुन्छ

en: Can View/Read & Modify/Write
ne: हेर्न/पढ्न र परिमार्जन/लेख्न सक्नुहुन्छ

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
ne: '%1' प्रोटोकलका लागि io-slave फेला पार्न सकिदैन ।

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
ne: %1 प्रोटोकल सुरुआत गर्न सकिदैन ।

en: Cannot Open Resource For Reading
ne: पढ्नका लागि संसाधन खोल्न सकिदैन ।

en: Cannot Open Resource For Writing
ne: लेख्नका लागि संसाधन खोल्न सकिदैन ।

en: Cannot Read From Resource
ne: संसाधनबाट पढ्न सकिँदैन

en: Cannot Write to Resource
ne: संसाधनमा लेख्न सकिँदैन

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
ne: %1 बाट %2 मा फाइल प्रतिलिपि गर्न सकिँदैन । (Errno: %3)

en: Cannot talk to klauncher: %1
ne: केडीई सुरुआतकर्तासँग कुरा गर्न सकिदैन: %1

en: Chan&ge...
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Change the selected identifier text.
ne: चयन गरेको पहिचायक पाठ परिवर्तन गर्नुहोस् ।

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
ne: फाइलको विशेषता परिवर्तन प्रोटोकल %1 सँग समर्थित छैन ।

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
ne: अनुप्रयोगहरूको यन्त्रमा पहुँच जाँच गर्नुहोस्, र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
ne: यन्त्र तयार भएको जाँच गर्नुहोस्; हटाउन योग्य ड्राइभहरूमा मिडिया समावेश हुनुपर्छ, र स्थानान्तरण योग्य यन्त्रहरू जडान गरिएको हुनुपर्छ र पावर खोल्नु पर्छ; र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Check this box if you want the web pages you visit to be stored on your hard disk for quicker access. The stored pages will only be updated as needed instead of on every visit to that site. This is especially useful if you have a slow connection to the Internet.
ne: यदि तपाईँले अवलोकन गरेका वेब पृष्ठ छिटो पहुँचताका लागि हार्ड डिस्कमा भण्डारण गर्न चाहनुहुन्छ भने यो बाकस जाँच गर्नुहोस् । भण्डारण गरिएका पृष्ठ त्यो साइटको प्रत्येक अवलोकनको साटोमा आवश्यकता अनुसार मात्र अद्यावधिक गरिन्छ । यदि तपाईँको इन्टरनेटमा जडान ढिलो भएमा विशेष रुपमा यो उपयोगी हुन्छ ।

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
ne: यदि तपाईँले चलाउन चाहनुभएको अनुप्रयोग पाठ मोड अनुप्रयोग हो वा यदि तपाईँ टर्मिनल इमुलेटर सञ्झ्यालले उपलब्ध गराएको सूचना चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
ne: यदि पाठ मोड अनुप्रयोगले अन्त्य गर्दा सान्दर्भिक सूचना प्रस्ताव गर्दछ भने यो विकल्प जाँच गर्नुहोस् । टर्मिनल इमुलेटर खुल्ला राख्नले यो सूचना पुन: प्राप्त गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
ne: यदि तपाईँ सुरु भएको अनुप्रयोग खाली गर्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प जाँच गर्नुहोस् । यो पृष्ठपोषण दृश्य व्यस्त कर्सरको रूपमा वा उपकरणपट्टीमा देखिन सक्छ ।

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
ne: फरक प्रयोगकर्ता आईडीसँग यदि तपाईँ यो अनुप्रयोग चलाउन चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प जाँच गर्नुहोस् । प्रत्येक प्रक्रिया यससँग सम्बन्धित फरक प्रयोगकर्ता आईडीसँग हुन्छ । यो आईडी सङ्केतले फाइल पहुँच र अन्य अनुमतिहरू निर्धारण गर्छ । यो विकल्प प्रयोग गर्न प्रयोगकर्ताको पासवर्ड आवश्यक हुन्छ ।

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
ne: अन्य कुनै प्रयोगकर्ता वा अनुप्रयोग अनुरुप फाइल प्रयोग गरिरहेको वा ताल्चा लगाएको छ, निश्चिन्त हुन जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check your access permissions on this resource.
ne: यो संसाधनमा तपाईँको पहुँच अनुमतिहरू जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check your network connection status.
ne: तपाईँको सञ्जाल जडान स्थिति जाँच गर्नुहोस् ।

en: Choose Application
ne: अनुप्रयोग रोज्नुहोस्

en: Choose Application for %1
ne: %1 का लागि अनुप्रयोग रोज्नुहोस्

en: Choose a different filename for the destination file.
ne: गन्तब्य फाइलका लागि फरक फाइलनाम रोज्नुहोस् ।

en: Choose an &icon:
ne: एउटा प्रतिमा चयन गर्नुहोस्:

en: Choose an alternate filename for the new file.
ne: नयाँ फाइलका लागि एउटा वैकल्पिक फाइलनाम रोज्नुहोस् ।

en: Choose an alternate name for the new folder.
ne: नयाँ फोल्डरका लागि एउटा विकल्प नाम रोज्नुहोस् ।

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
ne: चयन गरिएका फाइलहरू खोल्नका लागि कार्यक्रमको नाम रोज्नुहोस् ।

en: Class
ne: वर्ग

en: Click for Location Navigation
ne: स्थान नेभिगेसनका लागि क्लिक गर्नुहोस्

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
ne: तपाईँले चाहेका कार्यान्वयनयोग्य फेला पार्ने फाइल प्रणालीमा ब्राउज गर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
ne: तपाईँको अनुप्रयोगले ह्यान्डल गर्न सक्ने फाइलको प्रकार (माइम प्रकार) थप्न चाहेमा यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click this button to create a new folder.
ne: नयाँ फोल्डर सिर्जना गर्न यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
ne: ब्राउज गर्ने इतिहासमा एक चरण पछाडि सर्नका लागि यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
ne: ब्राउज गर्ने इतिहासमा एक चरण अगाडि सर्नका लागि यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click this button to reload the contents of the current location.
ne: हालको स्थानको सामाग्रीहरू पुन: लोड गर्न यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to Edit Location
ne: स्थान सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलसँग अन्त्य जडानहरू समर्थन गर्दैन ।

en: Co&mmand:
ne: आदेश:

en: Co&ntinue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Comm&ent:
ne: टिप्पणी:

en: Common name:
ne: साझा नाम:

en: Connect to the Internet directly.
ne: सिधै इन्टरनेटमा जडान गर्नुहोस् ।

en: Connected to host %1
ne: %1 होस्टमा जडान भयो

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
ne: अनपेक्षित रूपमा सर्भरमा जडान बन्द भयो

en: Connection to Server Refused
ne: सर्भरमा जडान अस्वीकृत भयो

en: Connection to host %1 is broken.
ne: %1 होस्टमा जडान विच्छेद गरिएको छ ।

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
ne: अगाडि सहयोगका लागि सर्भरकको प्रशासकसँग सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
ne: तिनीहरूलाई समस्याको सुझाव गर्न सर्भरको प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुहोस् ।

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
ne: तपाईँले आफ्नो उपयुक्त कम्प्युटर समर्थन प्रणालीसँग सम्पर्क गर्नुहोस्, चाहे प्रणाली प्रशासक, वा प्राविधिकले अगाडि सहयोगका लागि समूह समर्थन गरोस् या नगरोस् ।

en: Contents:
ne: सामाग्रीहरू:

en: Cookie Alert
ne: कुकी सावधानी

en: Cookie Details
ne: कुकी विवरणहरू

en: Copy
ne: प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Copying files within %1 is not supported.
ne: %1 भित्र फाइल प्रतिलिपि समर्थित छैन ।

en: Could Not Accept Network Connection
ne: सञ्जाल जडान स्वीकार गर्न सकेन

en: Could Not Alter Permissions of Resource
ne: संसाधनको अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकेन

en: Could Not Bind
ne: बाइन्ड गर्न सकेन

en: Could Not Cancel Listing
ne: सूची रद्द गर्न सकेन

en: Could Not Create Folder
ne: फोल्डर सिर्जना गर्न सकेन

en: Could Not Create Link
ne: लिङ्क सिर्जना गर्न सकेन

en: Could Not Create Network Connection
ne: सञ्जाल जडान सिर्जना गर्न सकेन

en: Could Not Create Socket
ne: सकेट सिर्जना गर्न सकेन

en: Could Not Create Symbolic Link
ne: साङ्केतिक लिङ्क सिर्जना गर्न सकेन

en: Could Not Delete Original File
ne: मौलिक फाइल मेट्न सकेन

en: Could Not Delete Resource
ne: संसाधन मेट्न सकेन

en: Could Not Delete Temporary File
ne: अस्थायी फाइल मेट्न सकेन

en: Could Not Determine Resource Status
ne: संसाधन वस्तुस्थिति निर्धारण गर्न सकेन

en: Could Not Listen
ne: सुन्न सकेन

en: Could Not Listen for Network Connections
ne: सञ्जाल जडानहरूका लागि ध्यान दिन सकेन

en: Could Not Login: %1
ne: लग इन हुन सकेन: %1

en: Could Not Mount Device
ne: यन्त्र माउन्ट गर्न सकेन

en: Could Not Remove Folder
ne: फोल्डर हटाउन सकेन

en: Could Not Rename Original File
ne: मौलिक फाइल नाम फेर्न सकेन

en: Could Not Rename Resource
ne: संसाधन नाम फेर्न सकेन

en: Could Not Rename Temporary File
ne: अस्थायी फाइल नाम फेर्न सकेन

en: Could Not Resume File Transfer
ne: फाइल स्थानान्तरण पुन: निरन्तरता दिन सकेन

en: Could Not Stat Resource
ne: संसाधन तोक्न सकेन

en: Could Not Unmount Device
ne: यन्त्र अनमाउन्ट गर्न सकेन

en: Could not accept %1.
ne: %1 स्वीकार गर्न सकेन ।

en: Could not access %1.
ne: %1 पहुँच गर्न सकेन ।

en: Could not bind %1.
ne: %1 बाइन्ड गर्न सकेन ।

en: Could not change permissions for
    %1
ne: यसका लागि अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकेन
    %1

en: Could not change permissions for %1.
ne: %1 का लागि अनुमतिहरू परिवर्तन गर्न सकेन ।

en: Could not connect to host %1.
ne: %1 होस्टमा जडान गर्न सकेन ।

en: Could not create socket for accessing %1.
ne: %1 पहुँचका लागि सकेट सिर्जना गर्न सकेन ।

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
ne: %1 सिमलिङ्क सिर्जना गर्न सकेन ।
    कृपया अनुमति जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not delete file %1.
ne: %1 फाइल मेट्न सकेन ।

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
ne: %1 मौलिक फाइल मेट्न सकेन 
    कृपया अनुमतिहरू जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
ne: %1 आंशिक फाइल मेट्न सकेन ।
    कृपया अनुमतिहरू जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not download the proxy configuration script
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्ट डाउनलोड गर्न सकेन

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्ट डाउनलोड गर्न सकेन:
    %1

en: Could not enter folder %1.
ne: %1 फोल्डरमा प्रविष्ट गर्न सकेन ।

en: Could not find a usable proxy configuration script
ne: प्रयोगयोग्य प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्ट फेला पार्न सकेन

en: Could not find program "mount"
ne: "माउन्ट" कार्यक्रम फेला पार्न सकेन

en: Could not find program "umount"
ne: "अनमाउन्ट" कार्यक्रम फेला पार्न सकेन

en: Could not find the program '%1'
ne: '%1' कार्यक्रम फेला पार्न सकेन

en: Could not listen %1.
ne: %1 सुन्न सकेन ।

en: Could not login to %1.
ne: %1 मा लगइन गर्न सकेन ।

en: Could not make folder %1.
ne: %1 फोल्डर बनाउन सकेन ।

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
ne: यन्त्र माउन्ट गर्न सकेन । 
    प्रतिवेदन गरिएको त्रुटि निम्न थियो:
    %1

en: Could not read %1.
ne: %1 मा पढ्न सकेन ।

en: Could not read file %1.
ne: %1 फाइल पढ्न सकेन ।

en: Could not remove folder %1.
ne: %1 फोल्डर हटाउन सकेन ।

en: Could not rename file %1.
ne: %1 फाइल पुन: नामकरण गर्न सकेन ।

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
ne: %1 मौलिक फाइल नाम फेर्न सकेन 
    कृपया अनुमतिहरू जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
ne: %1 आंशिक फाइल नाम फेर्न सकेन ।
    कृपया अनुमति जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not resume file %1.
ne: %1 फाइल पुन: निरन्तरता दिन सकेन ।

en: Could not start process %1.
ne: %1 प्रक्रिया सुरु गर्न सकेन ।

en: Could not terminate listing %1.
ne: %1 सूचीकरण समाप्त गर्न सकेन ।

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
ne: यन्त्र अनमाउन्ट गर्न सकेन । 
    प्रतिवेदन गरिएको त्रुटि निम्न थियो:
    %1

en: Could not write to %1.
ne: %1 मा लेख्न सकेन ।

en: Could not write to file %1.
ne: %1 फाइलमा लेख्न सकेन ।

en: Country:
ne: देश:

en: Created:
ne: सिर्जना गरिएको:

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलसँग फोल्डरको सिर्जना समर्थित छैन ।

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
ne: सिर्जना भइरहेको सिम्लिङ्क प्रोटोकल %1 सँग समर्थित छैन ।

en: Current connection is not secured with SSL.
ne: एसएसएलसँग हालको जडान सुरक्षित छैन ।

en: Current connection is secured with SSL.
ne: एसएसएलसँग हालको जडान सुरक्षित छ ।

en: Custom Path
ne: अनुकूल मार्ग

en: Cyclic Link Detected
ne: चक्रिय लिङ्क पत्ता लाग्यो

en: Cyclic Link Detected During Copy
ne: प्रतिलिपि गर्दा चक्रिय लिङ्क पत्ता लाग्यो

en: D&elete
ne: मेट्नुहोस्

en: D-Bus Communication Error
ne: D-Bus सञ्चार त्रुटि

en: Data format:
ne: डेटा ढाँचा:

en: De&lete
ne: मेट्नुहोस्

en: De&vice
ne: यन्त्र

en: Default Identification
ne: पूर्वनिर्धारित पहिचान

en: Default Policy
ne: पूर्वनिर्धारित नीति

en: Default for new files in this folder
ne: यो फोल्डरमा नयाँ फाइलहरूका लागि पूर्वनिर्धारित

en: Default password:
ne: पूर्वनिर्धारित पासवर्ड:

en: Default user name:
ne: पूर्वनिर्धारित प्रयोगकर्ता नाम:

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Delete A&ll
ne: सबै मेट्नुहोस्

en: Delete Entry
ne: प्रविष्ट मेट्नुहोस्

en: Delete Files
ne: फाइलहरू मेट्नुहोस्

en: Delete all identifiers.
ne: सबै पहिचायक मेट्नुहोस् ।

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
ne: यो अनन्त लुप नभएको कारणले लुपको एक भाग मेट्नुहोस्, र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Delete the current file and try again.
ne: हालको फाइल मेट्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Delete the current folder and try again.
ne: हालको फोल्डर मेट्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Delete the selected identifier text.
ne: चयन गरेको पहिचायक पाठ मेट्नुहोस् ।

en: Deleting files from %1 is not supported.
ne: %1 बाट फाइल मेटाइ समर्थित छैन ।

en: Description
ne: वर्णन

en: Detailed View
ne: विस्तृत दृश्य

en: Details
ne: विवरण

en: Details:
ne: विवरण:

en: Device
ne: यन्त्र

en: Device (/dev/fd0):
ne: यन्त्र (/dev/fd0):

en: Device:
ne: यन्त्र:

en: Directory
ne: डाइरेक्टरी

en: Disable Passive FTP
ne: निस्क्रिय FTP अक्षम पार्नुहोस्

en: Disk Full
ne: डिस्क पूरा छ

en: Disk cache &size:
ne: डिस्क क्यास साइज:

en: Display SSL &Information
ne: SSL सूचना प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do not fetch web pages that are not already stored in the cache. Offline mode prevents you from viewing pages that you have not previously visited.
ne: क्यासमा पहिलेनै भण्डारण नभएका वेब पृष्ठ नतान्नुहोस् । अफलाइन मोडले तपाईँलाई पहिल नगएको पृष्ठ हेर्नबाट रोक्दछ ।

en: Domain
ne: डोमेन

en: Domain:
ne: डोमेन:

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
ne: तपाईँले प्रविष्टि गर्नुभएको ठीक स्थान दुई पटक जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Double-check your proxy settings and try again.
ne: प्रोक्सी सेटिङहरू डबल-जाँच गर्नुहोस् र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Drive: %1
ne: ड्राइभ: %1

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit ACL Entry
ne: ACL प्रविष्टि सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Entry...
ne: प्रविष्ट सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Effective
ne: प्रभावकारी

en: Eject
ne: निकाल्नुहोस्

en: Enable coo&kies
ne: कुकी सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable passive &mode (PASV)
ne: निस्क्रिय मोड सक्षम पार्नुहोस् (PASV)

en: Enable this flag to allow entering the folder.
ne: फोल्डरमा प्रविष्टि गर्दा अनुमति दिन यो झण्डा सक्षम पार्नुहोस् ।

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
ne: कार्यक्रमको रूपमा फाइल कार्यान्वयन गर्दा अनुमति दिन यो सक्षम पार्नुहोस् ।

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
ne: फाइल र फोल्डरहरू समावेश भएका मेट्न नाम फेर्न फोल्डर मालिकलाई अनुमति दिन यो विकल्प सक्षम पार्नुहोस् । अन्य प्रयोगकर्ताले नयाँ फाइलहरू थप्न मात्र सक्छन्, जसका लागि 'परिमार्जन सामाग्री' अनुमति आवश्यक हुन्छ ।

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
ne: कार्यान्वयनयोग्य फाइलको रूपमा चिनो लगाउन यो विकल्प सक्षम पार्नुहोस् । यसले मात्र कार्यक्रमहरू र स्क्रिप्टहरूका लागि अर्थ दिन्छ । तपाईँले तिनीहरूलाई कार्यान्वयन गर्न चाहेमा यो आवश्यक हुन्छ ।

en: Enables FTP's "passive" mode. This is required to allow FTP to work from behind firewalls.
ne: FTP को "निस्क्रिय" मोड सक्षम पार्छ । पछिका फायरवालबाट कार्य गर्न FTP लाई अनुमति दिन आवश्यक छ ।

en: End of Session
ne: सत्रको अन्त्य

en: End of session
ne: सत्रको अन्त्य

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
ne: फोल्डर अवस्थित र खाली भएको निश्चित गर्नुहोस्, र पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Ensure that the resource exists, and try again.
ne: संसाधन अवस्थित निश्चित गर्नुहोस् , र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

[ctx: Enter folder]
en: Enter
ne: प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Enter the address for the proxy configuration script.
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्टका लागि ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the address of the FTP proxy server.
ne: FTP प्रोक्सी सर्भरको ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the address of the HTTP proxy server.
ne: HTTP प्रोक्सी सर्भरको ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the address of the HTTPS proxy server.
ne: HTTPS प्रोक्सी सर्भरको ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the certificate password:
ne: प्रमाणपत्र पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Enter the user name you want to run the application as here.
ne: तपाईँले यहाँ जस्तै अनुप्रयोग चलाउन चाहनुभएको प्रयोगकर्ताको नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the user name you want to run the application as.
ne: तपाईँले यसरूपमा अनुप्रयोग चलाउन चाहनुभएको प्रयोगकर्ता नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Entry Type
ne: प्रविष्टि प्रकार

en: Error. Out of memory.
    %1
ne: त्रुटि । स्मृति बाहिर ।
    %1

en: Expires:
ne: समाप्त हुन्छ:

en: Exposure:
ne: प्रदर्शन:

en: FIXME: Document this
ne: FIXME: यसलाई कागजात गर्नुहोस्

en: FTP Options
ne: एफटीपी विकल्प

en: File
ne: फाइल

en: File Already Exists
ne: फाइल पहिल्यै अवस्थित छ

en: File Expected
ne: अपेक्षित फाइल

en: File or Folder Does Not Exist
ne: फाइल वा फोल्डर अवस्थित छैन

[ctx: File permission]
en: Sticky
ne: टाँसिने

en: File system:
ne: फाइल प्रणाली:

en: Filename for clipboard content:
ne: क्लिपबोर्ड सामाग्रीका लागि फाइल नाम:

en: Folder Already Exists
ne: फोल्डर पहिल्यै अवस्थित छ

en: Folder Expected
ne: अपेक्षित फोल्डर

en: Folder Listing Unavailable
ne: फोल्डर सूची उपलब्ध छैन

en: Folders First
ne: पहिलो फोल्डर

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
ne: आदेशहरू पालना गर्दा, तपाईसँग वास्तविक कार्यक्रम चलेको बेलामा वास्तविक मानहरूमा प्रतिस्थापन भएका धेरै स्थान होल्डरहरू हुन सक्छन्:
    %f - एकल फाइल नाम
    %F - फाइलहरूको सूची; एक समयमा धेरै स्थानीय फाइलहरू खोल्न सक्ने अनुप्रयोहरू प्रयोग गर्नुहोस्
    %u - एकल यूआरएल
    %U - यूआरएल हरूको एक सूची
    %d - खोल्नका लागि फाइलका डाइरेक्टरी
    %D - डाइरेक्टरीहरूको एक सूची
    %i - प्रतिमा
    %m - सानो-प्रतिमा
    %c -टिप्पणी

en: Found a cyclic link in %1.
ne: %1 मा चक्रिय लिङ्क भेटियो ।

en: Found a cyclic link while copying %1.
ne: %1 प्रतिलिपि गर्ने क्रममा चक्रिय लिङ्क भेटियो ।

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
ne: १) नचाहिएको र अस्थायी फाइलहरू मेटेर; २) हटाउन योग्य मिडिया फाइलहरू सङ्ग्रह गरेर जस्तै: रिकर्ड गर्न योग्य -CD डिस्क; वा ३) बढी भण्डारण क्षमता प्राप्त गरेर पर्याप्त डिस्क खाली ठाउँ प्राप्त गर्नुहोस् ।

en: Gro&up:
ne: समूह:

en: Group
ne: समूह

en: Group:
ne: समूह:

en: Group:
ne: समूह:

en: Home Folder
ne: गृह फोल्डर

en: Identification
ne: पहिचान

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
ne: यदि टाँसिने झण्डा फोल्डरमा सेट भएमा, मालिक रुट मात्र मेट्न सकिन्छ वा फाइलहरू नाम फेर्न सकिन्छ । अन्यथा लेख्ने अनुमति हुने सबैजना यो गर्न सक्छन् ।

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
ne: यदि यो फाइल कार्यान्वयन योग्य छ र झण्डा सेट भएमा, यो समूहको अनुमतिसँग कार्यान्वयन हुनेछ ।

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
ne: यदि यो फाइल कार्यान्वयन योग्य छ र झण्डा सेट भएमा, यो मालिकको अनुमतिसँग कार्यान्वयन हुनेछ ।

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
ne: यदि यो झण्डा सेट भएमा, यो फोल्डरको समूह सबै नयाँ फाइलहरूका लागि सेट हुनेछ ।

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
ne: यदि झण्डा सेट भएमा, यो फोल्डरको मालिक सबै नयाँ फाइलको मालिक हुनेछ ।

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
ne: यदि तपाईँलाई सर्भर सफ्टवेयरका लेखकहरू को हुन् थाहा भएमा, तिनीहरूलाई बग प्रतिवेदन प्रत्यक्ष पेश गर्नुहोस् ।

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
ne: तपाईँको अनुप्रयोग ह्यान्डल गर्न नसक्ने फाइलको प्रकार (माइम प्रकार) हटाउन चाहेमा, माथिको सूचीको माइमप्रकार चयन गर्नुहोस् र यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Improperly Formatted URL
ne: अनियमित तरिकाले ढाँचाबद्ध गरिएको यूआरएल

en: Includes your machine's CPU type in the browser identification text.
ne: ब्राउजर पहिचान पाठमा तपाईँको मेशिनको CPU प्रकार समावेश गर्छ ।

en: Includes your operating system's name in the browser identification text.
ne: ब्राउजर पहिचान पाठमा तपाईँको सञ्चालन प्रणालीको नाम समावेश गर्छ ।

en: Includes your operating system's version number in the browser identification text.
ne: ब्राउजर पहिचान पाठमा तपाईँको सञ्चालन प्रणालीको संस्करण सङ्ख्या समावेश गर्छ ।

en: Information
ne: जानकारी

en: Information Lookup Failure
ne: सूचना खोजी असफल

en: Internal Error
ne: आन्तरिक त्रुटि

en: Internal Error in Server
ne: सर्भरमा आन्तरिक त्रुटि

en: Internal error in server
    %1
ne: सर्भरमा आन्तरिक त्रुटि 
    %1

en: Invalid Filenames
ne: अवैद्य फाइलनाम

en: Is &executable
ne: कार्यान्वयन योग्य छ

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
ne[0]: 1 वस्तु
ne[1]: %1 वस्तुहरू

en: KDE SSL Information
ne: केडीई एसएसएल सूचना

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
ne: KDE प्रोटोकलबाट प्रोटोकलसँग सञ्चार गर्न सक्षम छ । यो अनुरोधले प्रोटोकल त्यस अनुरुप प्रयोग हुने निर्दिष्ट गर्छ, ता पनि यो प्रोटोकल त्यस्तो कार्य गर्न सक्षम छैन । यो दुर्लभ घटना हो, र कार्यक्रमिक त्रुटि जस्तो देखिन्छ ।

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
ne: केडीई प्रोटोकलबाट प्रोटोकलसँग सञ्चार गर्न सक्षम छ; प्रोटोकल त्यस्तो परिस्थितिहरूमा प्रयोग गर्न निर्दिष्ट गरिन्छ, तापनि यो ती परिस्थितिहरू मध्येको होइन । यो दुर्लभ घटना हो, र कार्यक्रम त्रुटि जस्तो देखिन्छ ।

en: Known Applications
ne: ज्ञात अनुप्रयोग

en: Launching %1
ne: %1 सुरु गर्दै

en: Link
ne: लिङ्क गर्नुहोस्

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलका लागि सूचित फोल्डरहरू समर्थन गर्दैन ।

en: Location:
ne: स्थान:

en: Login OK
ne: लगइन ठीक छ

en: Malformed URL
    %1
ne: विकृत URL
    %1

en: Malformed URL %1.
ne: विकृत URL %1 ।

en: Manually enter proxy server configuration information.
ne: प्रोक्सी सर्भर कन्फिगरेसन सूचना म्यानुअल तरिकाले प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Mark &partially uploaded files
ne: आंशिक रुपमा अपलोड गरिएका फाइल चिन्ह लगाउनुहोस् ।

en: Mark partially uploaded files
ne: अपलोड गरिएका फाइल आंशिक रुपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mask
ne: मास्क

en: Menu
ne: मेनु

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
ne: सन्देश पठायो:
    प्रयोगकर्ता नाम प्रयोग गरेर लगइन गर्नुहोस्=%1 र पासवर्ड =[hidden]
    
    सर्भरले जवाफ दियो:
    %2

en: Mimetype
ne: माइम प्रकार

en: Modified:
ne: परिमार्जित:

en: Mount
ne: माउन्ट गर्नुहोस्

en: Mount point (/mnt/floppy):
ne: माउन्ट बिन्दु (/mnt/फ्लपी):

en: Mount point:
ne: माउन्ट बिन्दु:

en: Mounted on:
ne: यसमा माउन्ट गरिएको:

en: Mountpoint
ne: माउन्ट बिन्दु

en: Move to Trash
ne: रद्दी टोकरीमा सार्नुहोस्

en: Multiple Instances
ne: बहुविद दृष्टान्तहरू

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलसँग बहुविध प्राप्ति समर्थित छैन ।

en: Name
ne: नाम

en: Name:
ne: नाम:

en: Navigate
ne: नेभिगेट गर्नुहोस्

en: New Folder...
ne: नयाँ फोल्डर...

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
ne: पछिल्लो >>

en: No Content
ne: सामाग्री छैन

en: No Media inserted or Media not recognized.
ne: मिडिया घुसाइएको छैन वा परिचित छैन ।

en: No host specified.
ne: होस्ट निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: No hostname specified.
ne: होस्ट नाम निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: No media in device for %1
ne: %1 का लागि यन्त्रमा मिडिया छैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Not specified
ne: निर्दिष्ट गरिएको छैन

en: Nothing to Delete
ne: मेट्नका लागि केही छैन

en: Nothing to Trash
ne: रद्दी टोकरीमा सार्न कुनै पनि वस्तु छैन

en: O&ffline browsing mode
ne: अफलाइन ब्राउजिङ मोड

en: O&thers:
ne: अन्य:

en: O&wner:
ne: मालिक:

en: Only acce&pt cookies from originating server
ne: सर्भरबाट निकालिएका कुकीमात्र स्वीकार गर्नुहोस्

en: Only executables on local file systems are supported.
ne: स्थानीय फाइल प्रणालीमा कार्यान्वयन योग्य मात्र समर्थन गरिन्छ ।

en: Only own&er can rename and delete folder content
ne: मालिकले मात्र फोल्डर सामाग्री नाम फेर्न र मेट्न सक्छ

en: Only the owner can change permissions.
ne: मालिकले मात्र अनुमति परिवर्तन गर्न सक्छ ।

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Open With
ne: यससँग खोल्नुहोस्

en: Open file dialog
ne: संवाद फाइल खोल्नुहोस्

en: Opening connection to host %1
ne: होस्ट %1 मा जडान खुल्दैछ

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलसँग सुरुआत जडानहरू समर्थन गर्दैन ।

en: Opening files is not supported with protocol %1.
ne: खुलिरहेको फाइल %1 प्रोटोकलसँग समर्थित छैन ।

en: Organization:
ne: सङ्गठन:

en: Organizational unit:
ne: सङ्गठनात्मक एकाइ:

en: Others
ne: अन्य

en: Otherwise, the request would have succeeded.
ne: अन्यथा, अनुरोध सफल भएको हुनेछ ।

en: Out of Memory
ne: स्मृति बाहिर

en: Owner
ne: मालिक

en: Ownership
ne: स्वामित्व

en: Owning Group
ne: समूह स्वीकार गर्दै

en: Parent Folder
ne: प्रमूल फोल्डर

en: Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: Path:
ne: मार्ग:

en: Points to:
ne: बिन्दुहरू:

en: Policy
ne: नीति

en: Pro&xy connect:
ne: प्रोक्सी जडान गर्नुहोस्:

en: Properties
ne: गुण

en: Properties for %1
ne: %1 का गुणहरू

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
ne[0]: १ वस्तुका लागि गुण
ne[1]: चयन गरिएका वस्तु %1 का गुणहरू

en: Protocol %1 does not support action %2.
ne: प्रोटोकल %1 ले %2 कार्य समर्थन गर्दैन ।

en: Protocol %1 is not a Filesystem
ne: %1 प्रोटोकल फाइल प्रणाली होइन

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
ne: प्रोटोकल %1 फिल्टर प्रोटोकल होइन

en: Protocol is a Filter Protocol
ne: प्रोटोकल एउटा फिल्टर प्रोटोकल हो ।

en: Proxy Authentication Failed.
ne: प्रोक्सी प्रमाणीकरण असफल भयो ।

en: Proxy:
ne: प्रोक्सी:

en: Re&ject all cookies
ne: सबै कुकी अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Read
ne: पढ्नुहोस्

en: Read only
ne: पढ्ने मात्र

en: Real identification:
ne: वास्तविक पहिचान:

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Reject
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Reload
ne: रिलोड गर्नुहोस्

en: Remote Files Not Accepted
ne: टाढाको फाइल स्वीकार गरिएन

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
ne: %1 भित्र फाइलको पुन: नामकरण र सराइ समर्थित छैन ।

en: Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: Request Aborted
ne: अनुरोध परित्याग गरियो

en: Request Aborted By User
ne: प्रयोगकर्ताद्वारा  अनुरोध परित्याग गरियो

en: Retrieving %1 from %2...
ne: %2 बाट %1 पुन: प्राप्त गरिँदैछ...

en: Retrieving data from %1 is not supported.
ne: %1 बाट डेटा पुन: प्राप्त गरिरहेको समर्थित छैन ।

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
ne: %1 बाट माइम प्रकार सूचना पुन: प्राप्त गरिरहेको समर्थित छैन ।

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
ne: अनुरोध पुन: प्रयास गर्नुहोस् र तपाईँको प्रमाणीकरण विवरणहरू ठीक रूपमा प्रविष्टि भएको निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
ne: कुनै पनि अनुरोध प्रयास बिना पुन: निरन्तरता हस्तान्तरण गर्न पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Retry the request.
ne: अनुरोध पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Run Until Finished
ne: अन्त्यसम्म चलाउनुहोस्

en: Run in &terminal
ne: टर्मिनलमा चलाउनुहोस्

en: SSL Certificate Password
ne: SSL प्रमाणपत्र पासवर्ड

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: Search interactively for domains
ne: डोमेन अन्तरक्रियात्मक रुपमा खोज्नुहोस्

en: Search interactively for domains and hosts
ne: डोमेन र होस्टका लागि अन्तरक्रियात्मक रुपमा खोज्नुहोस्

en: Secure servers only
ne: सर्भरहरू मात्र प्राप्त गर्नुहोस्

en: Secure servers, page scripts
ne: सुरक्षित सर्भरहरू, पृष्ठ स्क्रिप्टहरू प्राप्त गर्नुहोस्

en: Secure:
ne: सुरक्षित:

en: Security Information
ne: सुरक्षा सूचना

en: See or modify the cookie information
ne: कुकी सूचना परिमार्जन गर्नुहोस् वा हेर्नुहोस्

en: Select one or more file types to add:
ne: थप्नका लागि एक वा धेरै फाइल प्रकारहरू चयन गर्नुहोस्:

en: Sending data to %1
ne: %1 मा डेटा पठाउँदै

en: Sending login information
ne: लगइन सूचना पठाउँदै

en: Server Authentication
ne: सर्भर प्रमाणीकरण

en: Server co&nnect:
ne: सर्भर जडान गर्नुहोस्:

en: Server processing request, please wait...
ne: अनुरोध सर्भरमा प्रक्रिया हुदैछ, कृपया प्रतिक्षा गर्नुहोस्...

en: Servers
ne: सर्भरहरू

en: Servers, page scripts
ne: सर्भरहरू, पृष्ठ स्क्रिप्टहरू

en: Set GID
ne: GID सेट गर्नुहोस्

en: Set UID
ne: UID सेट गर्नुहोस्

en: Sets the working directory for your application.
ne: तपाईँको अनुप्रयोगका लागि कार्य निर्देशिका सेट गर्छ ।

en: Setting ACL for %1
ne: %1 का लागि एसीएल सेट गर्दै

en: Short View
ne: छोटो दृश्य

en: Show
    Entries
ne: प्रविष्टिहरू
    देखाउनुहोस्

en: Show Hidden Files
ne: लुकेका फाइलहरू देखाउनुहोस्

en: Show Preview
ne: पूर्वावलोकन देखाउनुहोस्

en: Show details of the next cookie
ne: पछिल्लो कुकीका विवरण देखाउनुहोस्

en: Show the &value of the environment variables
ne: परिवेश चलको मान देखाउनुहोस्

en: Single Instance
ne: एकल दृष्टान्त

en: Site Name
ne: साइट नाम

en: Site Policy
ne: साइट नीति

en: Site Specific Identification
ne: साइट निर्दिष्ट पहिचान

en: Site:
ne: साइट:

en: Size:
ne: साइज:

en: Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: Soc&ket read:
ne: सकेट पढाइ:

en: Sorting
ne: क्रमबद्ध गर्दै

en: Source and Destination Files Identical
ne: उस्तै स्रोत र गन्तब्य फाइलहरू

en: Special
ne: विशेष

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
ne: विशेष झण्डा । झण्डाको दुरुस्त अर्थ दायाँ स्तम्भमा देख्न सकिन्छ ।

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
ne: विशेष झण्डा । सबै फोल्डरका लागि वैद्य हुन्छ, झण्डाको दुरुस्त अर्थ दायाँ स्तम्भमा देख्न सकिन्छ ।

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
ne: सबै प्रयोगकर्ताका कार्यहरू निर्दिष्ट गर्छ, जो न मालिक हुन् न समूहमा छन्, तिनीहरूलाई त्यसो गर्न स्वीकृत छ ।

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
ne: समूहका सदस्यले गर्न दिएका कार्य निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
ne: मालिकले गर्न दिएका कार्य निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Stephan Kulow
ne: स्टेफन कुलो

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Suggest New &Name
ne: नयाँ नाम सुझाव गर्नुहोस्

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
ne: तपाईँले प्रविष्टि गरेको<strong>स</strong>मान <strong>सं</strong>साधन <strong>रा</strong>ख्ने (URL) निर्दिष्ट संसाधनमा सन्दर्भ गरेन ।

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
ne: <strong>स</strong>मान<strong>सं</strong>साधन<strong>रा</strong>ख्ने (URL) तपाईँले प्रविष्ट गर्नु भएको निर्दिष्ट संसाधनले पहुँचको वैद्य सम्यन्त्र सम्बोधन गरेन <strong>%1%2</strong>

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
ne: तपाईँले प्रविष्टि गरेको <strong>स</strong>मान <strong>सं</strong>साधन <strong>रा</strong>ख्ने (URL) उचित तरिकाले ढाँचा गरिएको थिएन । साधारणतया URL को ढाँचा तलको जस्तै छ :<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
ne: पढ्ने झण्डाले फोल्डरको समाग्री देखाउने अनुमति दिन्छ ।

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
ne: लिनक्समा फाइलको टाँसिने झण्डा उपेक्षा गरिन्छ, तर केही प्रणालीहरूमा प्रयोग हुन सक्छ

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
ne: लेखिएको झण्डाले फाइलको सामाग्री परिमार्जन गर्न अनुमति दिन्छ ।

en: The browser identification text sent to the sites you visit. Use the provided options to customize it.
ne: तपाईँले अवलोकन गर्ने साइटमा ब्राउजर पहिचान पाठ पठाउछ । यसलाई अनुकूल गर्न उपलब्ध विकल्प प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The browser identification text sent to the sites you visit. You can customize it using the options provided below.
ne: तपाईँले अवलोकन गर्ने साइटमा ब्राउजर पहिचान पाठ पठाउछ । तपाईँले यसलाई तल उपलब्ध विकल्प प्रयोग गरेर अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
ne: रोजिएका फाइलनामहरू
    वैद्य जस्तो देखिँदैन ।

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
ne: तपाईँले 'टाँस्नुहोस्' प्रयोग गरे देखि क्लिपबोर्डमा परिवर्तन भएको छ: छनोट गरिएको डेटा ढाँचा लामो समय सम्म प्रयोग योग्य हुने छैन । कृपया तपाईँले टास्न चाहनु भएको पुन: प्रतिलिपि गर्नुहोस् ।

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
ne: डेस्कटप प्रविष्टि फाइल 
    %1
    FS यन्त्रको प्रकार हो तर Dev=... प्रविष्ट छैन ।

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
ne: डेस्कटप प्रविष्टि फाइल 
    %1
    लिङ्क प्रकार हो तर URL=... प्रविष्टि छैन ।

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
ne: प्रविष्टि फाइल %1 सँग डेस्कटप Type=... प्रविष्टि छैन ।

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
ne: डेस्कटप प्रविष्टिको 
    %1
    प्रकार अज्ञात छ ।

en: The desktop is offline
ne: डेस्कटप अफलाइन छ

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
ne: यो विधिको कार्यान्वयन पछि संसाधनको स्थिति रेकर्ड गर्न गन्तव्य संसाधनमा प्रयाप्त खाली ठाउँ छैन ।

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
ne: यन्त्र व्यस्त हुन सक्छ, त्यो अन्य अनुप्रयोग वा प्रयोगकर्ताद्वरा अहिले सम्म प्रयोगमा छ । तापनि त्यस्ता वस्तुहरूसँग खुला ब्राउजर भएको यन्त्रको सञ्झ्याल यन्त्र स्थान प्रयोग हुनमा यो यन्त्र कारण हुन सक्छ ।

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
ne: यन्त्र तयार नहुन सक्छ, उदाहरणका लागि हटाउन सकिने मिडिया यन्त्र त्यहाँ नहुन सक्छ, (जस्तै: CD ड्राइभमा CD-ROM छैन), वा परिधिय/स्थानान्तरण योग्य यन्त्रको अवस्थामा, यन्त्र ठीक तरिकाले जडान गरिएको नहुन सक्छ ।

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
ne: अन्य प्रयोगकर्ता वा अनुप्रयोग द्वारा फाइल प्रयोग गरिरहेको (र त्यसैले ताल्चा लगाएको) हुन सक्छ ।

en: The file or folder %1 does not exist.
ne: %1 फाइल वा फोल्डर अवस्थित छैन ।

en: The location where the folder was to be created may not exist.
ne: फोल्डर सिर्जना हुने स्थानमा अवस्थित नहुन सक्छ ।

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
ne: यो कागजातको मुख्य भाग एसएसएलसँग सुरक्षित छ, तर केही भागहरू छैनन् ।

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
ne: तपाईँले टाइप गरेको नाम, %1, अवस्थित नहुन सक्छ: यो गलत तरिकाले टाइप भएको हुन सक्छ ।

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
ne: सञ्जाल जडान गलत तरिकाले कन्फिगर भएको हुन सक्छ वा सञ्जाल इन्टरफेस सक्षम नहुन सक्छ ।

en: The new file name is empty.
ne: नयाँ फाइल नाम खाली छ ।

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
ne: सञ्चालन समाप्त हुन सकेन किनभने स्रोत र गन्तब्य फाइलहरू उस्तै छन् ।

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
ne: सत्रका लागि क्लाइन्ट प्रमाणपत्र सेटको कार्यबिधी असफल भयो ।

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
ne: %1 प्रोटोकलका लागि प्रक्रिया अनपेक्षित रूपले नष्ट भयो ।

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
ne: <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच उपलब्ध गराउने सर्भरको कार्यक्रमले आन्तरिक त्रुटि प्रतिबेदन गरेको छ: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
ne: तपाईँको कम्प्युटरको <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच उपलब्ध गराउने कार्यक्रम जारी राख्ने आवश्यक स्मृति प्राप्त गर्न सकेन ।

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
ne: तपाईँको कम्प्युटरको <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच प्रदान गर्ने कार्यक्रमले आन्तरिक त्रुटि प्रतिवेदन गरेको छ ।

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
ne: तपाईँको कम्प्युटरको <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच उपलब्ध गराउने कार्यक्रमले अज्ञात अवरोध प्रकारको: %2 प्रतिवेदन गरेको छ ।

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
ne: तपाईँको कम्प्युटरको <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच उपलब्ध गराउने कार्यक्रमले अज्ञात त्रुटि: %2 प्रतिवेदन गरेको छ ।

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
ne: तपाईँको कम्प्युटरको <strong>%1</strong> प्रोटोकलमा पहुँच उपलब्ध गराउने कार्यक्रम अनपेक्षित रुपले समाप्त भयो ।

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
ne: तपाईँले केडीईको अन्त्यमा गरेको अद्यावधिकसँग यो प्रोटोकल कार्यक्रम जसले मिल्दोपन उपलब्ध गराउछ अद्यावधिक नभएको हुन सक्छ । यसका कारणले कार्यक्रमको हालको संस्करणमा नमिलेको हुन सक्छ त्यसैले सुरु नगर्नुहोस् ।

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
ne: %1 प्रोटोकलले फोल्डर सेवा कार्यान्वयन गर्दैन ।

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
ne: %1 प्रोटोकल फिल्टर प्रोटोकल होइन ।

en: The protocol %1 is not supported.
ne: %1 प्रोटोकल असमर्थित छ ।

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
ne: %1 प्रोटोकल मात्र एउटा फिल्टर प्रोटोकल हो ।

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
ne: यो कम्प्युटरमा हालै स्थापना गरिएको प्रोटोकल <strong>%1</strong> केडीई कार्यक्रमहरूद्वारा समर्थन गरेको छैन ।

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
ne: फाइल पुन: स्थानान्तरण गर्दा प्रोटोकल, वा सर्भरले समर्थन नगर्न सक्छ ।

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्ट अवैद्य छ:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन स्क्रिप्टले एक त्रुटि फिर्ता गर्यो:
    %1

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
ne: अपेक्षित अनुरोध फाइल, भएता पनि सट्टामा<strong>%1</strong> फेला परेको थियो ।

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
ne: अनुरोधले फोल्डर अपेक्षा गर्यो, जे भए पनि सट्टामा फाइल <strong>%1</strong> फेला परको थियो ।

en: The request was not completed because it was aborted.
ne: अनुरोध समाप्त भएको थिएन किनकि यो परित्याग गरिएको थियो ।

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
ne: अनुरोध गरिएको कार्य केडीई कार्यक्रम द्वारा समर्थन गरेको छैन जुन प्रोटोकल <strong>%1</strong> कार्यान्वयन हुदैछ ।

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
ne: अनुरोध गरिएको यन्त्र थालनी हुन सकेन ("माउन्ट गरिएको") । प्रतिवेदित त्रुटि थियो: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
ne: अनुरोध गरिएको यन्त्र थालनी बन्द गर्न सकेन ("अनमाउन्ट"). प्रतिवेदित त्रुटि: <strong>%1</strong> थियो

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
ne: पर्याप्त डिस्क खाली ठाउँको अभावले अनुरोध गरिएको फाइल <strong>%1</strong> अनुरुप लेख्न सकिने छैन ।

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
ne: अनुरोध गरिइको फाइल सिर्जना गर्न सकिएन किनकि उही नाम गरिएको फाइल पहिले नै अवस्थित छ ।

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
ne: अनुरोध गरिइको फोल्डर सिर्जना गर्न सकिएन किनकि उही नाम गरिएको फोल्डर पहिले नै अवस्थित छ ।

en: The requested lock could not be granted. %1
ne: अनुरोध गरिएको ताल्चा निकासा गर्न सकेन । %1

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालनका लागि अस्थायी फाइलको सिर्जना गर्न आवश्यक हुन्छ<strong>%1</strong>, यद्यपि यसलाई सिर्जना गर्न सकिने छैन ।

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चलनका लागि डाउनलोड गरिएको बेलामा नयाँ फाइल बचत गर्न अस्थायी फाइलको सिर्जना भएको हुनुपर्छ । यो अस्थायी फाइल<strong>%1</strong> मेट्न सकिने छैन ।

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चलनका लागि मौलिक फाइल मेटिएको हुनुपर्छ, जुन चल्ने सञ्चालन फाइलको अन्त्यमा सान्दर्भिक छ । मौलिक फाइल <strong>%1</strong> मेट्न सकेन ।

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालनका लागि मौलिक फाइलको नाम फेर्नु आवश्यक हुन्छ<strong>%1</strong>, यद्यपि यसको नाम फेर्न सकिने छैन ।

en: The requested protocol may not be supported.
ne: अनुरोध गरिएको प्रोटोकल समर्थन हुने छैन ।

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
ne: अनुरोध गरिएको साङ्केतिक लिङ्क %1 सिर्जना गर्न सकिने छैन ।

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
ne: सर्भरल <strong>%1</strong> ले यो कम्प्युटर जडान गर्ने अनुमति दिन अस्वीकार गर्यो ।

en: The server does not support the WebDAV protocol.
ne: सर्भरले वेभड्याभ प्रोटोकल समर्थन गर्दैन ।

en: The server does not support the request type of the body.
ne: सर्भरले अनुरोध गरिएको प्रकारको मुख्य भाग समर्थन गर्दैन ।

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
ne: अन्य अनुरोधहरू जवाफ दिने क्रममा जवाफ दिन सर्भर ज्यादै व्यस्त थियो ।

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
ne: सर्भरले इन्टरनेटमा जडान गर्दा, अनुरोध कन्फिगर गर्न अनुमति नदिन सक्छ ।

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
ne: सर्भरले इन्टरनेटमा जडान गर्दा, अनुरोध गरिएको सेवा (%1) नचलेको हुन सक्छ ।

en: The source and destination are the same file.
    %1
ne: स्रोत र गन्तव्य एउटै फाइल हुन् ।
    %1

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फाइल वा फोल्डर <strong>%1</strong> अवस्थित छैन ।

en: The specified folder does not exist or was not readable.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डर अवस्थित छैन वा पढ्नयोग्य छैन ।

en: The specified folder may not be empty.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डर खाली नहुन सक्छ ।

en: The specified folder may not exist.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फोल्डर अवस्थित नहुन सक्छ ।

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
ne: निर्दिष्ट गरिएको फाइलको स्थानान्तरण <strong>%1</strong> निश्चित बिन्दुमा पुन: निरन्तरताका लागि स्थानान्तरण अनुरोधले प्रश्न गर्छ । यो सम्भव थिएन ।

en: The specified resource may not exist.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन अवस्थित हुन सक्दैन ।

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधन अवस्थित नहुन सक्छ वा पहुँच योग्य नहुन सक्छ ।

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
ne: यो कम्प्युटर र सर्भरद्वारा समर्थन गरेको %1 प्रोटोकल संस्करणहरू अयोग्य हुन सक्छ ।

en: There are no special actions available for protocol %1.
ne: %1 प्रोटोकलका लागि त्यँहा कुनै पनि विशेष कार्यहरू उपलब्ध छैन ।

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
ne: यो कम्प्युटर र सर्भर बीचमा सञ्जाल बाटोसँग कुनै बिन्दुमा त्यहाँ समस्या भएको हुन सक्छ ।

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
ne: तपाईँको सञ्जाल कन्फिगरेसन विशेष गरी प्रोक्सी होस्ट नाममा समस्या आएको हुन सक्छ । यदि तपाईँसँग इन्टरनेट पहुँच भएमा हालै कुनै समस्या छैन, यो असम्भाव्य छ ।

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
ne: तपाईँको सञ्जाल कन्फिगरेसनमा समस्या हुन सक्दछ । तपाईँसँग इन्टरनेट पहुँच छ भने तत्काल समस्याहरू छैन, यो असम्भव छ ।

en: There may have been a problem with your network connection.
ne: त्यहाँ तपाईँको सञ्जाल जडानमा समस्या हुन सक्छ ।

en: These files use advanced permissions.
ne: यी फाइलहरूले उन्नत अनुमति प्रयोग गर्छन् ।

en: This action was prevented by another error.
ne: अन्य त्रुटिद्वारा यो कार्य निषेध गरिएको थियो ।

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
ne: '%1' सँग आफैमा यो कार्य अधिलेखन हुनेछ । 
    कृपया नयाँ फाइल नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
ne: यो त्रुटि धेरै जसो केडीई कार्यक्रममा निर्भर छ । तपाईँलाई अहिले उपलब्ध भन्दा थप जानकारी केडीई आगत निर्गत बनावटले दिनेछ ।

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
ne[0]: यो फाइल लिङ्क हो  र अनुमति विहिन छ
ne[1]: सबै फाइलहरू लिङ्क हुन् र अनुमति विहिन छन् ।

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
ne[0]: यो फाइलले उन्नत अनुमतिहरू प्रयोग गर्छ
ne[1]: यी फाइलहरूले उन्नत अनुमति प्रयोग गर्छन् ।

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
ne: यस झण्डाले फाइलहरूमा थप्न, नाम फेर्न, र मेट्न अनुमति दिन्छ । याद गर्नुहोस् कि टाँसिने झण्डा प्रयोग गरेर मेट्ने र नाम फेर्ने सीमित हुन सक्छ ।

en: This flag allows viewing the content of the folder.
ne: यो झण्डाले फोल्डरको समाग्री देखाउने अनुमति दिन्छ ।

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
ne[0]: यो फोल्डरले उन्नत अनुमतिहरू प्रयोग गर्छ
ne[1]: यी फोल्डरहरूले उन्नत अनुमति प्रयोग गर्छन् ।

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
ne: यो पर्याप्त प्राविधिक त्रुटि हो जसमा सञ्जाल सञ्चारका लागि आवश्यक यन्त्र (सकेट) सिर्जना हुन सकेन ।

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
ne: यो पर्याप्त प्राविधिक त्रुटि हो जसमा सञ्चार सञ्जालका लागि आवश्यक यन्त्र (सकेट) आगत सञ्जाल जडानहरूका लागि ध्यान दिन स्थापित हुन सकेन ।

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
ne: यो निष्पक्ष रूपमा प्राविधिक त्रुटि हो जसमा एउटा आगमन सञ्जालल जडान स्वीकार गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि देखापर्यो ।

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
ne: कार्यक्रममा बगका कारणले यो हुन सक्छ । कृपया तल वर्णन गरिएको रूपमा सबै बग प्रतिवेदन पेश गर्न सम्झनुहोस् ।

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
ne: सर्भर कार्यक्रममा बगका कारणले यो अत्यन्त सान्दर्भिक हुन्छ । कृपया तल वर्णन गरिए अनुरुप पूरा बग प्रतिवेदन पेश गर्दा बिचार पुर्याउनुहोस ।

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
ne: यो खोलिने फाइलहरूको सूची हो । विभिन्न फाइलहरू सूची अनुरुप, खाली ठाउँद्वारा विभाजित एक भन्दा बढी फाइल निर्दिष्ट गर्न सकिनेछ ।

en: This is the name of the file to open.
ne: यो खोलिने फाइलको नाम हो ।

en: This is the name to save the file as.
ne: यस रूपमा बचत गरिने फाइलको नाम यो हो ।

en: This may be an error on the server side.
ne: यो सर्भर किनारामा त्रुटि हुन सक्छ ।

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
ne: यसको अर्थ फोल्डरको सामाग्रीहरू निर्धारण गर्दा आवश्यक हुने अनुरोध गरिएको थियो, र यो प्रोटोकल समर्थन गर्ने KDE कार्यक्रम त्यो कार्य गर्न अक्षम छ ।

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
ne: यसको अर्थ संसाधन <strong>%1</strong> भएता पनि, खोल्न सक्षम हुने थियो, संसाधनको सामाग्रीहरू पढ्दा एउटा त्रुटि आएको थियो ।

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
ne: यसको अर्थ संसाधन <strong>%1</strong>, खुल्न सक्षम भएता पनि, संसाधनमा लेख्दा एउटा त्रुटि आएको थियो ।

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
ne: यसको अर्थ अनुरोध गरिएको फोल्डरमा प्रविष्टि (अन्य अर्थमा, खोल्न) फोल्डर <strong>%1</strong> अस्वीकार गरिएको थियो ।

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
ne: यसको अर्थ फाइलमा लेख्ने प्रयास <strong>%1</strong> बहिस्कार गरिएको थियो ।

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
ne: पढ्ने पहुँच प्राप्त हुन नसके जस्तै अनुरोध गरिएको फाइल वा फोल्डर <strong>%1</strong> पुन: प्राप्त गर्न सकेन ।

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
ne: यसको अर्थ त्यो हो की फाइल, <strong>%1</strong>, अनुरोध गरिए जस्तै लेख्न सकिने, किनभने लेख्न अनुमतिसँग पहुँच प्राप्त गर्न सकेन ।

en: Timeout Error
ne: समयसमाप्ति त्रुटि

en: Timeout Values
ne: समय समाप्ति मान

en: Timeout on server
    %1
ne: सर्भरमा समय समाप्ति 
    %1

en: Try again, either now or at a later time.
ne: अहिले वा पछाडिको समयमा, फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
ne: पहिला हालको फाइल बाटो बाहिर सार्ने प्रयास गर्नुहोस्, र त्यसपछि पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
ne: पहिला हालको फोल्डर बाटो बाहिर सार्ने प्रयास गर्नुहोस्, र त्यसपछि पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Type
ne: प्रकार

en: Type any comment you think is useful here.
ne: तपाईँलाई यहाँ काम लाग्ने कुनै पनि टिप्पणी टाइप गर्नुहोस् ।

en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
ne: यहाँ यो अनुप्रयोग सुरु गर्न आदेश टाइप गर्नुहोस् ।
    
    आदेश पालना गर्दा, तपाईँसँग धेरै स्थान होल्डरहरू हुन सक्छन् जुन वास्तवीक कार्यक्रम चलेको बेलामा वास्तवीक मानहरूबाट प्रतिस्थपित हुने छन्:
    %f - एकल फाइलनाम
    %F - फाइलहरूको सूची; एक पटकमा धेरै स्थानीय फाइलहरू खोल्न सक्ने अनुप्रयोगहरूका लागि प्रयोग गर्नुहोस् ।
    %u -एकल यूआरएल
    %U - यूआरएलहरूको एउटा सूची
    %d - खोल्न फाइलको डाइरेक्टरी
    %D - डाइरेक्टरीहरूको एउटा सूची
    %i - प्रतिमा
    %m - सानो-प्रतिमा
    %c - क्याप्सन

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
ne: यहाँ यसको प्रयोग हुने आधारमा यो अनुप्रयोगको प्रकार वर्णन गर्नुहोस् । उदाहरणहरू: डायल गरिएको अनुप्रयोग (KPPP) "डायल गरिएको उपकरण" हुनेछ ।

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
ne: यहाँ तपाईँले यो अनुप्रयोगमा दिन चाहनुभएको नाम टाइप गर्नुहोस् । यो अनुप्रयोग प्यानल र अनुप्रयोग मेनुमा तलको नाममा देखापर्नेछ ।

en: Type:
ne: प्रकार:

en: U&RL
ne: यूआरएल

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
ne: युनिक्स वातावरण सामान्यत विभाजित नाम र/वा स्थानमा फाइल वा फोल्डर लिङ्क गर्न सक्षम छन् । अनुरोध गरिएको प्रतिलिपि सञ्चालन गर्दा, KDE ले लिङ्क वा लिङ्कहरूको श्रृङ्खला परिणाम अनन्त लुपमा पत्ता लगायो - जस्तै : फाइल आफैमा (सहायद बाटोमा) लिङ्क भएको थियो ।

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
ne: युनिक्स वातावरण सामान्यत विभजित नाम र/वा स्थानमा फाइल वा फोल्डर लिङ्क गर्न सक्षम छन् । KDE ले अनन्त लुपमा लिङ्क वा लिङ्कहरूको श्रृङ्खला पत्ता लगाउँछ - जस्तै: फाइल (सहायद बाटोमा) आफै लिङ्क भएको थियो ।

en: URL Does Not Refer to a Resource.
ne: यूआरएलले संसाधानमा सन्दर्भ गर्दैन ।

en: URL Resource Invalid
ne: URL संसाधन अवैद्य छ

en: URL cannot be listed
    %1
ne: यूआरएल सूचीबद्ध हुन सक्दैन
    %1

en: URL:
ne: यूआरएल:

en: Unable to Enter Folder
ne: फोल्डर प्रविष्ट गर्न अक्षम

en: Unable to Initialize Input/Output Device
ne: आगत/निर्गत यन्त्र थालनी गर्न अक्षम

en: Unable to Launch Process
ne: प्रक्रिया सुरुआत गर्न अक्षम

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
ne: आगत/निर्गत यन्त्र थालनी बन्द गर्न अक्षम

en: Unable to communicate with the cookie handler service.
    Any changes you made will not take effect until the service is restarted.
ne: कुकी ह्यान्डलर कार्यसँग सञ्चार गर्न अक्षम ।
    कार्य फेरि सुरु नगरेसम्म तपाईँले गर्नुभएको परिवर्तनले काम गर्दैन ।

en: Unable to create io-slave: %1
ne: io-slave सिर्जना गर्न अक्षम: %1

en: Unable to delete all the cookies as requested.
ne: अनुरोध गरिए अनुरुप सबै कुकी मेट्न अक्षम ।

en: Unable to delete cookies as requested.
ne: अनुरोध गरिए अनुरुप कुकी मेट्न अक्षम ।

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
ne: प्रमाणपत्र खोल्न अक्षम । नयाँ पासवर्ड प्रयास गर्नुहुन्छ?

en: Unable to retrieve information about the cookies stored on your computer.
ne: तपाईँको कम्प्युटरमा भण्डारण गरिएका कुकीका बारेमा सूचना पुन: प्राप्त गर्न अक्षम ।

en: Undocumented Error
ne: कागजात नगरिएको त्रुटि

en: Unexpected Program Termination
ne: अनपेक्षित कार्यक्रम समाप्त भयो

en: Unknown Error
ne: अज्ञात त्रुटि

en: Unknown Host
ne: अज्ञात होस्ट

en: Unknown Interruption
ne: अज्ञात अवरोध

en: Unknown Proxy Host
ne: अज्ञात प्रोक्सी होस्ट

en: Unknown error
    %1
ne: अज्ञात त्रुटि 
    %1

en: Unknown host %1
ne: अज्ञात होस्ट %1

en: Unknown interrupt
    %1
ne: अज्ञात रोकावट 
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
ne: अज्ञात प्रोटोकल '%1' ।

en: Unknown proxy host
    %1
ne: अज्ञात प्रोक्सी होस्ट
    %1

en: Unmount
ne: अनमाउन्ट गर्नुहोस्

en: Unsupported Action: %1
ne: असमर्थित कार्य: %1

en: Unsupported Protocol %1
ne: असमर्थित प्रोटोकल %1

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
ne: पछिल्लो संस्करणमा तपाईँको सफ्टवेयर अद्यावधिक गर्नुहोस् । तपाईँको वितरणले सफ्टवेयर अद्यावधिक गर्न उपकरणहरू उपलब्ध गर्नेछ ।

en: Updating System Configuration
ne: प्रणाली कन्फिगरेसन अद्यावधिक गर्दैछ

en: Updating system configuration.
ne: प्रणाली कन्फिगरेसन अद्यावधिक गर्दै ।

en: Use cache whenever &possible
ne: सम्भव भएको बेलामा क्यास प्रयोग गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: User Agent
ne: प्रयोगकर्ता एजेन्ट

en: User canceled action
    %1
ne: प्रयोगकर्ताले कार्य गर्यौ
    %1

en: User:
ne: प्रयोगकर्ता:

en: User:
ne: प्रयोगकर्ता:

en: Username:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
ne: %1 सँगको sub-URLs को प्रयोग समर्थित छैन ।

en: Value:
ne: मान:

en: Varying (No Change)
ne: भिन्न गराउँदै (परिवर्तन छैन)

en: Verify whether the cached web page is valid before attempting to fetch the web page again.
ne: वेब पृष्ठ फेरि तान्ने प्रयास गर्नुभन्दा पहिले क्यास गरिएको वेब पृष्ठ वैद्य  छ की छैन रुजू गर्नुहोस् ।

en: When FTP connections are passive the client connects to the server, instead of the other way round, so firewalls do not block the connection; old FTP servers may not support Passive FTP though.
ne: FTP  जडान निस्क्रिय भएको बेलामा क्लाइन्टले अन्य तरिकाको साटोमा सर्भरमा जडान गर्छ, त्यसैले फाइरवालले जडान रोक्दैन; तापनि पुरानो FTP सर्भरले निस्क्रिय FTP समर्थन नगर्न सक्छ ।

en: While a file is being uploaded its extension is ".part". When fully uploaded it is renamed to its real name.
ne: फाइल अपलोड भइराखेको बेलामा यसको विस्तार ".part" हो । पुरै अपलोड भएपछि यसको वास्तविक नाममा पुन: नामकरण हुन्छ ।

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
ne: निर्दिष्ट गरिएको प्रोक्सी होस्टको बारेमा सूचना पुन: प्राप्त गर्ने क्रममा, <strong>%1</strong>, एक अज्ञात होस्ट त्रुटि अचानक देखा परेको थियो । अज्ञात होस्ट त्रुटिले इन्टरनेटमा अनुरोध गरिएको नाम तोक्न नसक्ने सङ्केत गर्छ ।

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
ne: प्रयत्न बिना नै तपाईँ यो प्रमाणपत्र सधैका लागि स्वीकार गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Write
ne: लेख्नुहोस्

en: Write
    Entries
ne: प्रविष्टिहरू
    लेख्नुहोस्

en: Write Access Denied
ne: लेख्ने पहुँच अस्वीकृत भयो

en: Writing to %1 is not supported.
ne: %1 मा लेखाई समर्थन गर्दैन ।

en: Yes
ne: हो

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
ne: तपाईँले सुरक्षित मोडमा प्रवेश गर्दै हुनुहुन्छ । टिपोट नगरेमा  सबै प्रसारणहरू साङ्केतिक रूपमा हुनेछन् ।
    यसको मतलव तेस्रो पक्षले बाटोमा तपाईँको डेटा सजिलैसँग अवलोकन गर्न सक्दैन ।

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
ne: तपाईँले सुरक्षित मोड छोड्दै हुनुहुन्छ । प्रसारण लामो समय सम्म साङ्केतिक रूपमा रहनेछैन् ।
    यसको मतलव तेस्रो पक्षले बाटोमा तपाईँको डेटा हेर्न सक्छ ।

en: You are not authorized to execute this file.
ne: तपाईँ यो फाइल कार्यान्वयन गर्न आधिकारिक हुनुहुन्न ।

en: You are not authorized to execute this service.
ne: तपाईँ यो सेवा कार्यान्वयन गर्न आधिकारिक हुनुहुन्न ।

en: You are not authorized to select an application to open this file.
ne: तपाईँ यो फाइल खोल्न एउटा अनुप्रयोग चयन गर्न अधिकारिक हुनुहुन्न ।

en: You can only select local files.
ne: तपाईँ स्थानीय फाइलहरू मात्र चयन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: You did not select a file to delete.
ne: तपाईँले मेट्नका लागि फाइल चयन गर्नु भएन ।

en: You did not select a file to trash.
ne: तपाईँले रद्दी टोकरीमा सार्न फाइल च्चयन गर्नुभएन ।

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
ne: तपाईँलाई %1 प्रोटोकलमा पहुँच अनुमति नहुन सक्छ ।

en: You do not have permission to create that folder.
ne: तपाईँलाई त्यो फोल्डर सिर्जना गर्ने अनुमति छैन ।

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
ne: तपाईँले यो प्रमाणपत्र स्वीकार गर्ने इङ्गित गर्नुभएको छ तर यसलाई प्रस्तुतकर्ता सर्भरमा जारी गरिएको छैन । तपाईँले लोडिङ क्रम जारी राख्न चाहनुहुन्छ ?

en: You have to restart KDE for these changes to take effect.
ne: तपाईँले यी परिवर्तनका लागि प्रभाव पत्ता लगाउन केडीई पुन: सुरु गर्नुपर्छ ।

en: You have to restart the running applications for these changes to take effect.
ne: यी परिवर्तनका लागि प्रभाव पत्ता लगाउन तपाईँले चलेका अनुप्रयोग पुन: सुरु गर्नु पर्छ ।

en: You may have encountered a bug in the program.
ne: कार्यक्रममा तपाईँले बगको सामना गर्नु भएको हुन सक्छ ।

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
ne: तपाईँले गलत प्रमाणीकरण विवरणहरू वितरण गर्नुभएको छ वा सबै वितरण गर्नुभएको छैन ।

en: You may not have permissions to accept the connection.
ne: तपाईँलाई जडान स्वीकार गर्ने अनुमति नहुन सक्छ ।

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
ne: तपाईँलाई यन्त्र सुरुआत ("माउन्ट") गर्न अनुमति नहुन सक्छ । युनिक्स प्रणालीमा, कहिलेकाँही यन्त्र थालनी गर्न प्रणाली प्रशासक विशेषाधिकार आवश्यक हुन्छ ।

en: You may not have permissions to read from the resource.
ne: तपाईँलाई संसाधनबाट पढ्न अनुमति नहुन सक्छ ।

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
ne: तपाईँलाई फाइल पढ्न वा फोल्डर खोल्न अनुमति नहुन सक्दछ ।

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
ne: तपाईँलाई यन्त्र थालनी बन्द गर्न अनुमति नहुन सक्छ ("अनमाउन्ट") । कहिलेकाँही युनिक्स प्रणालीमा यन्त्र थालनी बन्द गर्न प्रणाली प्रशाषक बिशेसाधिकार आवश्यक हुन्छ ।

en: You may not have permissions to write to the resource.
ne: तपाईँलाई संसाधनमा लेख्न अनुमति नहुन सक्छ ।

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
ne: तपाईँलाई कुनै पनि साइटहरूमा पहुँच अनुमति हुनका लागि तल सूचित गरिएका प्रोक्सी सर्भरका अगाडि प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड वितरण गर्नु आवश्यक हुन्छ ।

en: You need to supply a username and a password to access this site.
ne: तपाईँले यो साइट पहुँच गर्न प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड प्रविष्टि गर्न आवश्यक हुन्छ ।

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
ne: यो संसाधनमा अनुरोध गरिएको सञ्चालन सम्पादन गर्न तपाईँको पहुँच अनुमति प्रयाप्त नहुन सक्छ ।

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसाधनमा पहुँच प्राप्त गर्न तपाईँलाई अनुमति नहुन सक्छ ।

en: a suitable extension
ne: उचित विस्तार

en: the extension <b>%1</b>
ne: विस्तार <b>%1</b>
