libk3b - en to lt translation catalogue (259 entries)

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
lt[0]:  – %1 kopija
lt[1]:  – %1 kopijos
lt[2]:  – %1 kopijų
lt[3]:  – %1 kopija

en:  - %1 copy |  - %1 copies
lt[0]:  – %1 kopija
lt[1]:  – %1 kopijos
lt[2]:  – %1 kopijų
lt[3]:  – %1 kopija

en:  and %1 session |  and %1 sessions
lt[0]:  ir %1 sesijoje
lt[1]:  ir %1 sesijose
lt[2]:  ir %1 sesijų
lt[3]:  ir %1 sesijoje

en:  – One copy |  – %1 copies
lt[0]:  – viena kopija
lt[1]:  – %1 kopijos
lt[2]:  – %1 kopijų
lt[3]:  – %1 kopija

en: %1 did not exit cleanly.
lt: %1 neužbaigė darbo švariai.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
lt: %1 grąžino nežinomą klaidą (kodas %2).

en: %1 returned error: %2
lt: %1 grąžino klaidą: %2

en: %2 in %1 track | %2 in %1 tracks
lt[0]: %2 %1 takelyje
lt[1]: %2 %1 takeliuose
lt[2]: %2 %1 takelių
lt[3]: %2 %1 takelyje

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes) | %1 tracks (%2 minutes)
lt[0]: %1 takelis (%2 minučių)
lt[1]: %1 takeliai (%2 minučių)
lt[2]: %1 takelių (%2 minučių)
lt[3]: %1 takelis (%2 minučių)

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
lt[0]: %1 MPEG failas (%2)
lt[1]: %1 MPEG failai (%2)
lt[2]: %1 MPEG failų (%2)
lt[3]: %1 MPEG failas (%2)

en: 1 bit/s | %1 bits/s
lt[0]: %1 bitas/s
lt[1]: %1 bitai/s
lt[2]: %1 bitų/s
lt[3]: %1 bitas/s

en: Analysing %1
lt: Analizuojama %1

en: Analysing the audio file
lt: Analizuojamas audio failas

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
lt: Audio failo analizė nepavyko. Gal sugadintas failas?

en: Analyzing medium...
lt: Analizuojama laikmena...

en: Booktype successfully changed
lt: Knygos tipas sėkmingai pakeistas

en: Burnfree was used once. | Burnfree was used %1 times.
lt[0]: Burnfree buvo panaudotas vieną kartą.
lt[1]: Burnfree buvo panaudotas %1 kartus.
lt[2]: Burnfree buvo panaudotas %1 kartų.
lt[3]: Burnfree buvo panaudotas %1 kartą.

en: Burning Clone Image
lt: Įrašomas klono atvaizdas

en: CD Track
lt: CD takelis

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
lt: CD įrašymo įrenginys %1 (%2) nepalaiko klonavimo.

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
lt: Nepavyksta pakeisti knygos tipo ne tuščioje DVD+R laikmenoje.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
lt: Negalima kopijuoti užkoduotų DVD

en: Capacity: %1
lt: Talpa: %1

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
lt: Cdrdao %1 nepalaiko burnfree išjungimo.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
lt: Cdrdao %1 nepalaiko viršijimo

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
lt: Cdrdao %1 nepalaiko viršijimo

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
lt: Cdrecord versija %1 neturi klonavimo palaikymo.

en: Changing Booktype
lt: Keičiamas  knygos tipas

en: Changing DVD Booktype
lt: Keičiamas DVD knygos tipas

en: Checking Source Medium
lt: Tikrinama šaltinio laikmena

en: Checking medium
lt: Tikrinama laikmena

en: Checking source medium
lt: Tikrinama šaltinio laikmena

en: Cloning CD
lt: Klonuojamas CD

en: Compare original with written data
lt: Palyginti originalą su įrašytais duomenimis

en: Component
lt: Komponentas

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Copying Audio CD.
lt: Kopijuojamas audio CD.

en: Copying CD
lt: Kopijuojamas CD

en: Copying CD On-The-Fly
lt: Kopijuojamas CD nekopijuojant

en: Copying DVD or BD
lt: Kopijuojamas DVD arba BD

en: Copying DVD or BD On-The-Fly
lt: Kopijuojamas DVD arba BD nekopijuojant

en: Copying Data CD.
lt: Kopijuojamas duomenų CD

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
lt: Kopijuojamas išplėstas audio CD (CD-Extra).

en: Copying Multisession Data CD.
lt: Kopijuojamas kelių sesijų duomenų CD.

en: Could not delete file %1.
lt: Nepavyko pašalinti failo %1.

en: Could not determine next writable address.
lt: Nepavyko nustatyti kito įrašomo adreso.

en: Could not find %1 executable.
lt: Nepavyko rasti %1 paleidžiamojo.

en: Could not find a valid eMovix installation.
lt: Nepavyko aptikti įdiegto eMovix.

en: Could not find file %1
lt: Nepavyksta rasi failo %1

en: Could not find file %1. Skipping...
lt: Nepavyko rasti failo %1. Praleidžiama...

en: Could not find image %1
lt: Nepavyko rasti paveikslėlio %1

en: Could not load libcdparanoia.
lt: Nepavyksta įkelti libcdparanoia.

en: Could not open device %1
lt: Nepavyksta atidaryti %1 įrenginio

en: Could not open file %1
lt: Nepavyksta atverti failo %1

en: Could not read file %1. Skipping...
lt: Nepavyko perskaityti failo %1. Praleidžiama...

en: Could not start %1
lt: Nepavyko paleisti %1

en: Could not start %1.
lt: Negaliu paleisti %1.

en: Could not unlock drive.
lt: Nepavyko atrakinti diskasukio.

en: Could not write correct XML file.
lt: Nepavyko rašyti tinkamo XML failo.

en: Create image
lt: Sukurti atvaizdą

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
lt[0]: Kuriama 1 klono kopija
lt[1]: Kuriamos %1 klono kopijos
lt[2]: Kuriama %1 klono kopijų
lt[3]: Kuriamo %1 klono kopija

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
lt[0]: Kuriama kopija
lt[1]: Kuriama %1 kopijos
lt[2]: Kuriama %1 kopijų
lt[3]: Kuriama %1 kopija

en: Creating CD Image
lt: Kuriamas CD atvaizdas

en: Creating Clone Image
lt: Kuriamas klono atvaizdas

en: Disabled Burnfree
lt: Išjungtas Burnfree

en: Disabling on-the-fly writing.
lt: Išjungiamas rašymas nekopijuojant.

en: Do you want to overwrite %1?
lt: Ar nori perrašyti %1?

en: Ejecting DVD...
lt: Išstumiamas DVD...

en: Ejecting Medium
lt: Išstumiama laikmena

en: Ejecting medium...
lt: Išstumiama laikmena...

en: Empty
lt: Tuščia

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
lt: Įjungti Burnfree (arba Just Link), kad išvengti buferio ištuštėjimų

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
lt: Įjungti viršijimą išplėstiniuose K3b nustatymuose, kad vistiek įrašyti.

en: Enabled Burnfree
lt: Įjungtas Burnfree

en: Enter New Filename
lt: Įrašyti naują failo pavadinimą

en: Erasing CD-RW
lt: Trinamas CD-RW

en: Erasing successfully completed
lt: Trynimas sėkmingai pabaigtas

en: Error while initializing audio ripping.
lt: Klaida inicijuojant audio ripinimą.

en: Error while reading disk.
lt: Klaida skaitant diską.

en: Error while reading sector %1.
lt: Klaida, skaitant sektorių %1.

en: Error while reading session %1.
lt: Klaida, skaitant sesiją %1.

en: Execution of %1 failed.
lt: %1 vykdymas nepavyko.

en: Failed to read disk completely in clone mode.
lt: Nepavyko pilnai perskaityti disko klonavimo veiksenoje.

en: Failed to reload the medium
lt: Nepavyko perkrauti laikmenos

en: Failed to retrieve all CSS keys.
lt: Nepavyko gauti visų CSS raktų.

en: File Exists
lt: Failas jau yra

en: Formatting
lt: Formatuojama

en: Formatting %1 medium
lt: Formatuojama %1 laikmena

en: Formatting disc
lt: Formatuojamas diskas

en: Found encrypted DVD.
lt: Rastas užkoduotas DVD.

en: Free space: %1
lt: Laisva vieta: %1

en: I/O Error
lt: I/O klaida

en: Ignore read errors
lt: Ignoruoti skaitymo klaidas

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
lt[0]: Ignoruotas %1 klaidingas sektorius.
lt[1]: Ignoruoti %1 klaidingi sektoriai.
lt[2]: Ignoruota %1 klaidingų sektorių.
lt[3]: Ignoruotas %1 klaidingas sektorius.

en: Ignoring read error in sector %1.
lt: Ignoruojama skaitymo klaida sektoriuje %1.

en: Information
lt: Informacija

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
lt: Vidinė klaida: Netinka joks laikmenos tipas. Šis projektas negali būti įrašytas.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
lt: Neįmanoma įrašyti CD-TEKSTĄ TAO veiksenoje.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
lt: K3b gali kopijuoti tik CD-Extra mixed būsenos CD.

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
lt: K3b nekopijuoja CD turinčių keletą duomenų takelių.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
lt: K3b nepalaiko kelių sesijų DVD ar Blu-ray diskų kopijavimo.

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
lt: K3b nepalaiko rašymo nekopijuojant su growisofs %1.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
lt: K3b nepavyko išstumti šaltinio disko. Prašome tai padaryti rankiniu būdu.

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
lt: K3b nepavyko išstumti įrašyto disko. Prašome tai padaryti rankiniu būdu.

en: Media is already empty.
lt: Laikmena jau tuščia.

en: Multisession CD
lt: Kelių sesijų CD

en: Need to reload medium to return to proper state.
lt: Reikia perkrauti laikmeną, kad grįžti į teisingą būseną.

en: No DVD+R(W) media found.
lt: Nerasta DVD+R(W) laikmena.

en: No device set
lt: Nenustatytas joks įrenginys

en: No device set.
lt: Nenustatytas joks įrenginys.

en: No medium information
lt: Nėra laikmenos informacijos

en: No medium inserted or an empty medium in %1. Cannot continue multisession disk.
lt: Nėra įdėta arba laikmena ne tuščia diskasukyje %1. Negaliu tęsti kelių sesijų disko.

en: No source medium found.
lt: Nerasta šaltinio laikmena.

en: No valid audio cue file: '%1'
lt: Nėra tinkamo audio cue failo: „%1“

en: Normal
lt: Normalus

en: Not enough space left in temporary folder.
lt: Nepakankamai vietos liko laikiname aplanke.

en: One copy successfully created | %1 copies successfully created
lt[0]: Kopija sėkmingai sukurta.
lt[1]: Sėkmingai sukurta %1 kopijos.
lt[2]: Sėkmingai sukurta %1 kopijų.
lt[3]: Sėkmingai sukurta %1 kopija.

en: Only copying first session.
lt: Kopijuojama tik pirma sesija.

en: Only create image
lt: Tik sukurti atvaizdą

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
lt: Prašome įjungti Burnfree arba pasirinkite žemesnę įrašymo spartą.

en: Please insert a Video CD medium
lt: Prašome įdėti Video CD laikmeną

en: Please insert a Video DVD medium
lt: Prašome įdėti Video DVD laikmeną

en: Please insert a non-empty medium
lt: Prašome įdėti ne tuščią laikmeną

en: Please insert a non-empty medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti ne tuščią laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty rewritable medium
lt: Prašome įdėti ne tuščią perrašomą laikmeną

en: Please insert a non-empty rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti ne tuščią perrašomą laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lt: Prašome įdėti perrašomą CD laikmeną į diskasukį<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Please insert a rewritable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lt: Prašome įdėti perrašomą DVD arba Blu-ray laikmeną į diskasukį<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Please insert a rewritable medium
lt: Prašome įdėti perrašomą laikmeną

en: Please insert a rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti perrašomą laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert a suitable medium
lt: Prašome įdėti tinkamą laikmeną

en: Please insert an Audio CD medium
lt: Prašome įdėti Audio CD laikmeną

en: Please insert an empty Blu-ray medium
lt: Prašome įdėti tuščią Blu-ray laikmeną

en: Please insert an empty Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią  Blu-ray laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty CD medium
lt: Prašome įdėti tuščia CD laikmeną

en: Please insert an empty DVD medium
lt: Prašome įdėti tuščia DVD laikmeną

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium
lt: Prašome įdėti tuščią DVD arba Blu-ray laikmeną

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią DVD arba Blu-ray laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lt: Prašome įdėti tuščią DVD+R arba DVD+RW laikmeną į diskasukį<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Please insert an empty DVD-DL medium
lt: Prašome įdėti tuščia DVD-DL laikmeną

en: Please insert an empty medium
lt: Prašome įdėti tuščia laikmeną

en: Please insert an empty medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią  laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger
lt: Prašome įdėti tuščią laikmeną %1 dydžio arba didesnę

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger into drive<p><b>%2</b>
lt: Prašome įdėti tuščią laikmeną %1 dydžio arba didesnę į diskasukį<p><b>%2</b>

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą Blu-ray laikmeną

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą Blu-ray laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable CD medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą CD laikmeną

en: Please insert an empty or appendable CD medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą CD laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD laikmeną

en: Please insert an empty or appendable DVD medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD arba Blu-ray laikmeną

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD arba Blu-ray laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD-DL laikmeną

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą DVD-DL laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable medium
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą laikmeną

en: Please insert an empty or appendable medium into drive<p><b>%1</b>
lt: Prašome įdėti tuščią arba papildomą laikmeną į diskasukį<p><b>%1</b>

en: Please reload the medium and press 'OK'
lt: Prašome įkelti iš naujo laikmeną ir paspausti „OK“

en: Please send me an email with the last output.
lt: Prašome atsiųsti man el. laišką su paskutine išvestimi.

en: Preparing data
lt: Ruošiami duomenys

en: Preparing write process...
lt: Ruošiamas įrašymo procesas...

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
lt: Problema skaitant. Bandoma vėl nuo sektoriaus %1.

en: Quick Format
lt: Greitas formatavimas

en: Reading
lt: Skaitoma

en: Reading Session %1
lt: Skaitoma sesija %1

en: Reading Source Medium
lt: Skaitoma šaltinio laikmena

en: Reading clone image
lt: Skaitomas klono atvaizdas

en: Reading source medium.
lt: Skaitoma šaltinio laikmena.

en: Reading successfully completed
lt: Skaitymas sėkmingai pabaigtas

en: Reading track %1 of %2
lt: Skaitomas takelis %1 iš %2

en: Reading with sector size %1.
lt: Skaitoma su sektoriaus dydžiu %1.

en: Reloading of medium required
lt: Reikia iš naujo įkelti laikmeną

en: Reloading the medium
lt: Iš naujo įkeliama laikmena

en: Remove image
lt: Pašalinti atvaizdą

en: Removing image files.
lt: Šalinami atvaizdo failai.

en: Removing temporary files.
lt: Šalinami laikinieji failai.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
lt: Gaunami visi CSS raktai. Tai gali šiek tiek užtrukti.

en: Shorten Filenames
lt: Sutrumpinti failų pavadinimus

en: Simulate
lt: Simuliuoti

en: Simulating
lt: Simuliavimas

en: Simulating CD Cloning
lt: Simuliuojamas CD klonavimas

en: Simulating CD Copy
lt: Simuliuojamas CD kopijavimas

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
lt: Simuliuojamas CD kopijavimas nekopijuojant

en: Simulating Clone Image
lt: Simuliuojamas klono atvaizdas

en: Simulating Session %1
lt: Simuliuojama sesija %1

en: Simulating clone copy
lt: Simuliuojamas klono kopijavimas

en: Sorry, no error handling yet.
lt: Atleiskite, dar nėra klaidos apdorojimo.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
lt: Nurodytas nepanaudojamas laikinas kelias. Naudojamas numatytas.

en: Successfully read disk.
lt: Sėkmingai nuskaitytas diskas.

en: Successfully read session %1.
lt: Sėkmingai nuskaityta sesija %1.

en: Successfully read source disk.
lt: Sėkmingai nuskaitytas šaltinio diskas.

en: Successfully read source medium.
lt: Sėkmingai nuskaityta šaltinio laikmena.

en: Successfully written clone copy %1.
lt: Sėkmingai įrašyta klono kopija %1.

en: Target
lt: Tikslas

en: The source disk is empty.
lt: Šaltinio diskas yra tuščias.

en: The writer does not support writing Double Layer DVDs.
lt: Įrašymo įrenginys nepalaiko dvigubo sluoksnio DVD įrašymo.

en: This growisofs version does not support writing Double Layer DVDs.
lt: Ši growisfs versija nepalaiko dvigubo sluoksnio DVD įrašymo.

en: Unable to create temporary folder '%1'.
lt: Nepavyksta sukurti laikino aplanko „%1“.

en: Unable to determine free space in temporary folder '%1'.
lt: Nepavyksta nustatyti laisvos vietos laikiname aplanke „%1“.

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
lt: Nepavyksta nustatyti didžiausio greičio dėl kažkokių priežasčių. Ignoruojama.

en: Unable to determine media state.
lt: Nepavyksta nustatyti laikmenos būsenos.

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
lt: Nepavyksta nustatyti paskutinio takelio duomenų veiksenos. Naudojami numatytieji.

en: Unable to eject media.
lt: Nepavyksta išstumti laikmenos.

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
lt: Nepavyko sutvarkyti „%1“, dėl nepalaikomo formato.

en: Unable to open '%1' for writing.
lt: Nepavyksta atidaryti „%1“ rašymui.

en: Unable to open libdvdcss.
lt: Nepavyksta atverti libdvdcss

en: Unable to read Table of contents
lt: Nepavyksta nuskaityti turinio lentelės

en: Unmounting source medium
lt: Atjungiama šaltinio laikmena

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
lt: Neatitaisoma klaida ripinant takelį %1.

en: Unspecified
lt: Nenurodyta

en: Unsupported sector type.
lt: Nepalaikomas sektoriaus tipas.

en: Use Burnfree
lt: Naudoti Burnfree

en: Use this setting to preserve 5.1 channel sound from the DVD.
lt: Naudoti šį nustatymą, kad išlaikyti 5.1 kanalų garsą iš DVD.

en: Using %1 %2 – Copyright © %3
lt: Naudojama %1 %2 - Autorinės teisės © %3

en: Using temporary folder %1.
lt: Naudojamas laikinas aplankas %1.

en: Verify written data
lt: Patikrinti įrašytus duomenis

en: Verifying track %1
lt: Tikrinamas takelis %1

en: Verifying written data
lt: Patikrinti įrašytus duomenis

en: Video DVD decryption failed.
lt: Video DVD dekodavimas nepavyko.

en: Waiting for a medium
lt: Laukiama laikmenos

en: Waiting for media
lt: Laukiama laikmenos

en: Waiting for medium
lt: Laukiama laikmenos

en: Waiting for source medium
lt: Laukiama šaltinio laikmenos

en: Warning
lt: Dėmesio

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
lt: Kai trinamas CD-RW, yra neprieinama eigos informacija.

en: Write Binary Image
lt: Įrašyti dvejetainį atvaizdą

en: Write error
lt: Įrašymo klaida

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
lt: Įrašymo įrenginys nepalaiko buferio ištuštėjimo laisvo įrašymo (Burnfree)

en: Writing
lt: Įrašoma

en: Writing %1
lt: Įrašomas %1

en: Writing %1.
lt: Įrašoma %1.

en: Writing Audio CD
lt: Įrašomas Audio CD

en: Writing Audio Cue File
lt: Rašomas Audio Cue failas

en: Writing BD copy
lt: Įrašoma BD kopija

en: Writing CD in Session At Once mode.
lt: Įrašomas CD sesijos Iš karto veiksenoje.

en: Writing Copy
lt: Įrašoma kopija

en: Writing Copy %1
lt: Įrašoma kopija %1

en: Writing Copy %1 (Session %2)
lt: Įrašoma kopija %1 (Sesija %2)

en: Writing Copy (Session %1)
lt: Įrašoma kopija (Sesija %1)

en: Writing Data Project
lt: Įrašomas duomenų projektas

en: Writing Multisession Project
lt: Įrašomas daugiasesijinis projektas

en: Writing Track %1 of %2
lt: Rašomas takelis %1 iš %2

en: Writing clone copy %1
lt: Įrašoma klono kopija %1

en: Writing copy
lt: Įrašoma kopija

en: Writing copy %1
lt: Įrašoma kopija %1

en: Writing cue/bin Image
lt: Rašomas cue/bin atvaizdas

en: Writing image file to %1.
lt: Įrašomas atvaizdo failas į „%1“.

en: Writing track %1 of %2
lt: Rašomas takelis %1 iš %2

en: Written data in track %1 differs from original.
lt: Įrašyti duomenys takelyje %1 skiriasi nuo originalo.

en: Written data verified.
lt: Įrašyti duomenys patikrinti.

en: You can find this on your distribution disks or download it from http://www.vcdimager.org
lt: Jūs galite rasti tai savo distribucijos diskuose arba atsisiųsti iš http://www.vcdimager.org

en: default
lt: numatyta

en: duplicate
lt: dubliuoti

en: n/a
lt: nežinoma

en: none
lt: joks

[ctx: plugin type]
en: Audio Decoder
lt: Audio dekoderis

[ctx: plugin type]
en: Audio Encoder
lt: Audio koduotuvas

[ctx: plugin type]
en: Project plugin
lt: Projekto papildinys

en: unknown
lt: nežinoma
