linuxmint - en to lt translation catalogue (589 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
lt: 
    Norėdami tęsti, paspauskite ENTER...

en: %d snapshots, %s free
lt: %d momentinių kopijų, %s laisva

en: '%s' will be on '%s'
lt: "%s" bus patalpinta ties "%s"

en: '%s' will be on root device
lt: "%s" bus šaknies įrenginyje

en: (Re)install GRUB2 on:
lt: (Iš naujo) įdiegti GRUB2 ties:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
lt: ** Timeshift BTRFS pašalinta **

en: / is mapped to device
lt: / yra susieta su įrenginiu

en: /boot is mapped to device
lt: /boot yra susieta su įrenginiu

en: /boot/efi is mapped to device
lt: /boot/efi yra susieta su įrenginiu

en: /home is mapped to device
lt: /home yra susieta su įrenginiu

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
lt: <b>Komentarai</b> (spustelėkite du kartus, norėdami taisyti)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
lt: Priežiūros užduotis yra vykdoma kartą per valandą ir, prireikus, sukuria momentines kopijas.

en: Aborted.
lt: Nutraukta.

en: About
lt: Apie

en: Action
lt: Vieta

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Files
lt: Pridėti failus

en: Add Folders
lt: Pridėti aplankus

en: Add custom pattern
lt: Pridėti tinkintą šabloną

en: Add directories
lt: Pridėti katalogus

en: Add files
lt: Pridėti failus

en: Add tags to snapshot (default: O)
lt: Pridėti prie momentinės kopijos žymes (numatytoji: O)

en: Added cron task
lt: Pridėta cron užduotis

en: Admin Access Required
lt: Reikalinga administratoriaus prieiga

en: Admin access is required to backup and restore system files.
lt: Norint daryti atsarginę sistemos failų kopiją ir juos atkurti, reikalinga administratoriaus prieiga.

en: All Files
lt: Pridėti failus

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
lt: Visi failai yra nukopijuojami, kai kuriama pirma momentinė kopija. Vėlesnės momentinės kopijos yra prieauginės. Jei prieinama, nepakeistiems failams bus sukurti patvarieji saitai iš ankstesnės momentinės kopijos.

en: All other files and folders are excluded.
lt: Visi kiti failai ir aplankai yra išskirti.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
lt: Šaknies failų sistemai (/) yra pasirinktas šifruotas įrenginys. Tam, kad sistema sėkmingai pasileistų, paleidimo katalogas (/boot) privalo būti prijungtas nešifruotame įrenginyje.
    
    Arba pasirinkite paleidimo katalogui nešifruotą įrenginį, arba pasirinkite nešifruotą įrenginį šaknies failų sistemai.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
lt: Kitas Timeshift egzempliorius kuria momentinę kopiją.

en: Another instance of this application is running
lt: Yra paleistas kitas šios programos egzempliorius

en: Another instance of timeshift is currently running!
lt: Šiuo metu yra paleistas kitas timeshift egzempliorius!

en: Answer YES to all confirmation prompts
lt: Atsakyti TAIP į visas patvirtinimo užklausas

en: App config loaded
lt: Programos konfigūracija įkelta

en: App config saved
lt: Programos konfigūracija įrašyta

en: Application needs admin access.
lt: Programai reikia administratoriaus prieigos.

en: Application will exit
lt: Programa užbaigs darbą

en: Application will exit.
lt: Programa užbaigs darbą.

en: Artists
lt: Menininkai

en: Authors
lt: Autoriai

en: Available
lt: Prieinama

en: BTRFS Snapshots
lt: BTRFS momentinės kopijos

en: BTRFS Tools Not Found
lt: Nerasti BTRFS įrankiai

en: BTRFS device is not mounted
lt: BTRFS įrenginys nėra prijungtas

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
lt: BTRFS momentinės kopijos yra įrašomos sistemos skaidinyje. Kiti skaidiniai yra nepalaikomi.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
lt: BTRFS momentinės kopijos yra įrašomos tame pačiame diske iš kurio jos yra sukuriamos. Jei sistema patirs nesėkmę, tuomet momentinės kopijos bus prarastos kartu su sistema. Norėdami apsisaugoti nuo sistemos nesėkmių, įrašykite momentines kopijas RSYNC veiksenoje į nesisteminį diską.

en: Back
lt: Atgal

en: Backend
lt: Vidinė pusė

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Backup Device
lt: Atsarginės kopijos įrenginys

en: Backup device not specified!
lt: Nenurodytas atsarginės kopijos įrenginys!

en: Bittorrent Clients
lt: Bittorrent klientų programos

en: Boot
lt: Paleidimo metu

en: Boot device not selected
lt: Nepasirinktas paleidimo įrenginys

en: Boot snapshot failed!
lt: Paleidimo meto momentinė kopija patyrė nesėkmę!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
lt: Momentinės kopijos yra sukuriamos naudojant įtaisytas BTRFS failų sistemos ypatybes.

en: Boot snapshots are enabled
lt: Momentinės kopijos paleidimo metu yra įjungtos

en: Bootloader Options
lt: Paleidyklės parametrai

en: Bootloader Options (Advanced)
lt: Paleidyklės parametrai (Išplėstiniai)

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse Files
lt: Naršyti failus

en: Browse selected snapshot
lt: Naršyti pasirinktą momentinę kopiją

en: Building file list...
lt: Kuriamas failų sąrašas...

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cancel restore?
lt: Atsisakyti atkūrimo?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
lt: Atsisakius atkūrimo proceso, paskirties sistema bus palikta nesuderintoje būsenoje. Sistema gali nepasileisti arba galite susidurti su įvairiomis problemomis. Atsisakę atkūrimo ir norėdami grąžinti sistemą į suderintą būseną, turėsite atkurti kitą momentinę kopiją. Norėdami patvirtinti, spustelėkite Taip.

en: Cannot Delete Live Snapshot
lt: Nepavyksta ištrinti tiesioginės (naudojamos) momentinės kopijos

en: Changed
lt: Pakeista

en: Changed items:
lt: Pakeisti elementai:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
lt: Tikrinami atkūrimo veiksmai (Pirmasis bandymas)

en: Checking file systems for errors...
lt: Tikrinama ar failų sistemoje nėra klaidų...

en: Checksum
lt: Kontrolinė suma

en: Cleaning up...
lt: Išvaloma...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
lt: Spustelėkite, norėdami taisyti. Vilkite, norėdami pertvarkyti.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
lt: Spustelėkite, norėdami taisyti. Vilkite, norėdami pertvarkyti.

en: Clone System
lt: Klonuoti sistemą

en: Clone current system
lt: Klonuoti esamą sistemą

en: Cloning
lt: Klonuojama

en: Cloning system...
lt: Klonuojama sistema...

en: Close
lt: Užverti

en: Close window to exit
lt: Norėdami išeiti, užverkite langą

en: Commands listed below are not available on this system
lt: Žemiau išvardytos komandos nėra prieinamos šioje sistemoje

en: Comments
lt: Komentarai

en: Comparing Files (Dry Run)...
lt: Palyginami failai (Pirmasis bandymas)...

en: Comparing files with rsync...
lt: Sinchronizuojami failai su rsync...

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Completed With Errors
lt: Užbaigta su klaidomis

en: Confirm Actions
lt: Patvirtinti veiksmus

en: Continue with restore? (y/n):
lt: Tęsti atkūrimą? (y=taip/n=ne):

en: Contributors
lt: Talkininkai

en: Could not find device
lt: Nepavyko rasti įrenginio

en: Could not find file
lt: Nepavyko rasti failo

en: Could not find snapshot
lt: Nepavyko rasti momentinės kopijos

en: Could not find system subvolume
lt: Nepavyko rasti sistemos patomio

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
lt: Nepavyko rasti sistemos patomių, skirtų išankstinio atkūrimo momentinės kopijos sukūrimui

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Snapshot
lt: Sukurti momentinę kopiją

en: Create one per boot
lt: Kurti kiekvieno paleidimo metu

en: Create one per day
lt: Kurti po vieną kiekvieną dieną

en: Create one per hour
lt: Kurti po vieną kiekvieną valandą

en: Create one per month
lt: Kurti po vieną kiekvieną mėnesį

en: Create one per week
lt: Kurti vieną kiekvieną savaitę

en: Create snapshot (even if not scheduled)
lt: Sukurti momentinę kopiją (net jeigu nesuplanuota)

en: Create snapshot if scheduled
lt: Sukurti momentinę kopiją, jei suplanuota

en: Create snapshot of current system
lt: Sukurti esamos sistemos momentinę kopiją

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
lt: Kurkite momentines kopijas rankiniu būdu arba, norėdami apsaugoti savo sistemą, įjunkite planines momentines kopijas

en: Create snapshots using BTRFS
lt: Sukurti momentines kopijas, naudojant BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
lt: Sukurti momentines kopijas, naudojant RSYNC įrankį ir pastoviuosius saitus

en: Created
lt: Sukurta

en: Created control file
lt: Sukurtas valdymo failas

en: Created directory
lt: Sukurtas katalogas

en: Created pre-restore snapshot
lt: Sukurta išankstinio atkūrimo momentinė kopija

en: Created subvolume snapshot
lt: Sukurta patomio momentinė kopija

en: Creating Snapshot...
lt: Kuriama momentinė kopija...

en: Creating new backup...
lt: Kuriama nauja atsarginė kopija...

en: Creating new snapshot...
lt: Kuriama nauja momentinė kopija...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
lt: Iš sistemos patomių kuriama išankstinio atkūrimo momentinė kopija...

en: Credits
lt: Padėkos

en: Critical Error
lt: Kritinė klaida

en: Cron job added
lt: Pridėta cron užduotis

en: Cron job removed
lt: Pašalinta cron užduotis

en: Cron task exists
lt: Cron užduotis yra

en: Custom
lt: Tinkintas

en: Daily
lt: Kas dieną

en: Daily snapshot failed!
lt: Kasdienė momentinė kopija patyrė nesėkmę!

en: Daily snapshots are enabled
lt: Kasdienės momentinės kopijos yra įjungtos

en: Data will be modified on following devices:
lt: Duomenys bus modifikuoti šiuose įrenginiuose:

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Snapshots
lt: Ištrinti momentines kopijas

en: Delete all snapshots
lt: Ištrinti visas momentines kopijas

en: Delete selected snapshot
lt: Ištrinti pasirinktą momentinę kopiją

en: Delete snapshot
lt: Ištrinti momentinę kopiją

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleted directory
lt: Ištrintas katalogas

en: Deleted subvolume
lt: Ištrintas patomis

en: Deleting Snapshots...
lt: Ištrinamos momentinės kopijos...

en: Deleting subvolume
lt: Ištrinamas patomis

en: Description
lt: Aprašas

en: Destroyed qgroup
lt: Sunaikinta qgroup

en: Destroying qgroup
lt: Sunaikinama qgroup

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device is unlocked
lt: Įrenginys atrakintas

en: Device name is empty!
lt: Įrenginio pavadinimas yra tuščias!

en: Device not found
lt: Įrenginys nerastas

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
lt: Aukščiau rodomi įrenginiai naudoja BTRFS failų sistemas.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
lt: Aukščiau rodomi įrenginiai naudoja Linux failų sistemas.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
lt: Įrenginiai iš kurių buvo sukurta momentinė kopija buvo pasirinkti iš anksto.

en: Devices with Linux file systems
lt: Įrenginiai su Linux failų sistemomis

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
lt: Įrenginiai su Windows failų sistemomis (NTFS, FAT ir t.t.) yra nepalaikomi.

en: Dir not found
lt: Katalogas nerastas

en: Directory not found
lt: Katalogas nerastas

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės ribojimas

en: Disk
lt: Diskas

en: Distribution
lt: Distribucija

en: Documentation
lt: Paaukojimai

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Donations
lt: Paaukojimai

en: Enable BTRFS qgroups (recommended)
lt: Įjungti BTRFS qgroups (rekomenduojama)

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
lt: Norėdami apsaugoti savo sistemą, įjunkite planines momentines kopijas

en: Enabled subvolume quota support
lt: Įjungtas patomiui leidžiamo duomenų kiekio palaikymas

en: Encrypted Device
lt: Šifruotas įrenginys

en: Encrypted Home Directory
lt: Šifruotas namų katalogas

en: Enter device name or number
lt: Įveskite įrenginio pavadinimą arba numerį

en: Enter device name or number (a=Abort)
lt: Įveskite įrenginio pavadinimą ar numerį (a=Nutraukti)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
lt: Norėdami atrakinti "%s", įveskite slaptafrazę

en: Enter path or browse for directory
lt: Įveskite kelią arba naršykite katalogą

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
lt: Įveskite momentinės kopijos numerį (a=Nutraukti, p=Ankstesnė, n=Kita)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
lt: Įveskite šabloną, kurį išskirti (Pvz.: *.mp3, *.bak)

en: Error
lt: Klaida

en: Error running Rsync
lt: Klaida paleidžiant Rsync

en: Estimate
lt: Apskaičiuoti

en: Estimating System Size...
lt: Apskaičiuojamas sistemos dydis...

en: Estimating system size...
lt: Apskaičiuojamas sistemos dydis...

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Exclude Application Settings
lt: Išskirkite programų nustatymus

en: Exclude Apps
lt: Išskirti programas

en: Exclude List
lt: Išskyrimų sąrašas

en: Exclude List Summary
lt: Išskyrimo sąrašo santrauka

en: Exclude Pattern
lt: Išskirti šabloną

en: Excluded Directories
lt: Išskirti katalogai

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
lt: Tikėtinos reikšmės: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
lt: Nepavyko pridėti cron užduoties

en: Failed to copy file
lt: Nepavyko nukopijuoti failo

en: Failed to create directory
lt: Nepavyko sukurti katalogo

en: Failed to create new snapshot
lt: Nepavyko sukurti naujos momentinės kopijos

en: Failed to create snapshot
lt: Nepavyko sukurti momentinės kopijos

en: Failed to create subvolume snapshot
lt: Nepavyko sukurti patomio momentinės kopijos

en: Failed to create symlinks
lt: Nepavyko sukurti simbolinių nuorodų

en: Failed to delete directory
lt: Nepavyko ištrinti katalogo

en: Failed to delete file
lt: Nepavyko ištrinti failo

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
lt: Nepavyko ištrinti į momentinę kopiją įdeto patomio

en: Failed to delete snapshot subvolume
lt: Nepavyko ištrinti momentinės kopijos patomio

en: Failed to delete symlinks
lt: Nepavyko ištrinti simbolinių nuorodų

en: Failed to destroy qgroup
lt: Nepavyko sunaikinti qgroup

en: Failed to enable subvolume quota
lt: Nepavyko įjungti patomiui leidžiamą duomenų kiekį

en: Failed to estimate system size
lt: Nepavyko apskaičiuoti sistemos dydžio

en: Failed to export crontab file
lt: Nepavyko eksportuoti crontab failo

en: Failed to get input from user in 3 attempts
lt: Nepavyko per 3 bandymus gauti įvesti iš naudotojo

en: Failed to get partition list
lt: Nepavyko gauti skaidinių sąrašo

en: Failed to get partition list.
lt: Nepavyko gauti skaidinių sąrašo.

en: Failed to install crontab file
lt: Nepavyko įdiegti crontab failą

en: Failed to mount devices
lt: Nepavyko prijungti įrenginius

en: Failed to move file
lt: Nepavyko perkelti failą

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
lt: Nepavyko perkelti sistemos patomį į momentinės kopijos katalogą

en: Failed to query subvolume list
lt: Nepavyko užklausti patomių sąrašo

en: Failed to query subvolume quota
lt: Nepavyko užklausti patomiui leidžiamo duomenų kiekio

en: Failed to read cron tab
lt: Nepavyko perskaityti cron tab

en: Failed to read file
lt: Nepavyko perskaityti failą

en: Failed to remove
lt: Nepavyko pašalinti

en: Failed to remove cron job
lt: Nepavyko pašalinti cron užduotį

en: Failed to remove snapshot
lt: Nepavyko pašalinti momentinę kopiją

en: Failed to rescan subvolume quota
lt: Nepavyko peržiūrėti patomiui leidžiamą duomenų kiekį

en: Failed to restore system subvolume
lt: Nepavyko atkurti sistemos patomį

en: Failed to save exclude list
lt: Nepavyko įrašyti išskyrimų sąrašo

en: Failed to unlock device
lt: Nepavyko atrakinti įrenginį

en: Failed to unmount
lt: Nepavyko atjungti

en: Failed to unmount device!
lt: Nepavyko atjungti įrenginį!

en: Failed to write file
lt: Nepavyko rašyti failo

en: File (snapshot)
lt: Ištrinti momentinę kopiją

en: File (system)
lt: Failų sistema

en: File Pattern
lt: Failo šablonas

en: File and directory counts:
lt: Failų ir katalogų skaičius:

en: File is missing
lt: Trūksta failo

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
lt: Žemiau esančius šablonus atitinkantys failai ir katalogai bus išskirti. Šablonai, kurie prasideda + simboliu įtrauks elementą, vietoj to, kad jį išskirtų.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
lt: Failai ir katalogai gali būti išskirti, siekiant sutaupyti vietą diske.

en: Files and directory counts:
lt: Failų ir katalogų skaičius:

en: Files matching the following patterns will be excluded
lt: Šiuos šablonus atitinkantys failai bus išskirti

en: Filesystem
lt: Failų sistema

en: Filter by name or path
lt: Įveskite įrenginio pavadinimą arba numerį

en: Filters
lt: Filtrai

en: Finish
lt: Užbaigti

en: Finished
lt: Užbaigta

en: First snapshot requires:
lt: Pirmoji momentinė kopija reikalauja:

en: Found existing pre-restore snapshot
lt: Rasta esama išankstinio atkūrimo momentinė kopija

en: Free
lt: Laisva

en: Free space
lt: Laisva vieta

en: GRUB Device
lt: GRUB įrenginys

en: GRUB device not selected
lt: Nepasirinktas GRUB įrenginys

en: GRUB will NOT be reinstalled
lt: GRUB NEBUS įdiegta iš naujo

en: Generating initramfs...
lt: Kuriama initramfs...

en: Global
lt: Visuotiniai

en: Group
lt: Grupė

en: Help
lt: Žinynas

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
lt: Paslėpti failai ir aplankai yra įtraukiami pagal numatymą, kadangi juose yra tam tikri naudotojo konfigūracijos failai.

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide rsync output
lt: Slėpti rsync išvestį

en: Hide this window (files will be deleted in background)
lt: Slėpti šį langą (failai bus ištrinti fone)

en: Home
lt: Namai

en: Home Directory
lt: Namų katalogas

en: Hourly
lt: Kas valandą

en: Hourly snapshot failed!
lt: Kasvalandinė momentinė kopija patyrė nesėkmę!

en: Hourly snapshots are enabled
lt: Kasvalandinės momentinės kopijos yra įjungtos

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
lt: Jeigu atkurta sistema nepasileis, tuomet paleiskite Tiesioginį (angl. Live) CD/USB, įdiekite Timeshift ir pabandykite atkurti kitą momentinę kopiją.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
lt: Jeigu šios sąlygos nėra jums priimtinos, tuomet toliau nebetęskite!

en: If you find this application useful, consider making a donation to support the development.
lt: Jeigu patyrėte, kad ši programa yra naudinga, apsvarstykite galimybę paaukoti, kad palaikytumėte jos kūrimą.

en: Include / Exclude Patterns
lt: Įtraukimo / Išskyrimo šablonai

en: Include @home subvolume in backups
lt: Įtraukti į atsargines kopijas @home patomį

en: Invalid Snapshot
lt: Neteisinga momentinė kopija

en: Invalid command line arguments
lt: Neteisingi komandų eilutės argumentai

en: Invalid snapshot
lt: Neteisinga momentinė kopija

en: Items Not Selected
lt: Elementai nepažymėti

en: Keep
lt: Palikti

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
lt: Palikti bittorrent klientų, tokių kaip Deluge, Transmission ir t.t., konfigūracijos failus. Jei nepažymėta, tuomet ankstesni konfigūracijos failai bus atkurti iš momentinės kopijos.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
lt: Palikti saityno naršyklių, tokių kaip Firefox ir Chrome, konfigūracijos failus. Jei nepažymėta, tuomet ankstesni konfigūracijos failai bus atkurti iš momentinės kopijos

en: Keep on Root Device
lt: Palikti šaknies įrenginyje

en: Keep this mount path on the root filesystem
lt: Palikti šį prijungimo kelią šaknies failų sistemoje

en: LIVE
lt: NAUDOJAMA

en: Label
lt: Etiketė

en: Last boot snapshot is %d hours old
lt: Paskutinė paleidimo momentinė kopija yra %d valandų senumo

en: Last boot snapshot is older than system start time
lt: Paskutinė paleidimo momentinė kopija yra senesnė nei sistemos paleidimo laikas

en: Last boot snapshot not found
lt: Paskutinė paleidimo momentinė kopija nerasta

en: Last daily snapshot is %d hours old
lt: Paskutinė kasdienė momentinė kopija yra %d valandų senumo

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
lt: Paskutinė kasdienė momentinė kopija yra daugiau nei 1 dienos senumo

en: Last daily snapshot not found
lt: Paskutinė kasdienė momentinė kopija nerasta

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
lt: Paskutinė kasvalandinė momentinė kopija yra %d minučių senumo

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
lt: Paskutinė kasvalandinė momentinė kopija yra daugiau nei 1 valandos senumo

en: Last hourly snapshot not found
lt: Paskutinė kasvalandinė momentinė kopija nerasta

en: Last monthly snapshot is %d days old
lt: Paskutinė kasmėnesinė momentinė kopija yra %d dienų senumo

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
lt: Paskutinė kasmėnesinė momentinė kopija yra daugiau nei 1 mėnesio senumo

en: Last monthly snapshot not found
lt: Paskutinė kasmėnesinė momentinė kopija nerasta

en: Last weekly snapshot is %d days old
lt: Paskutinė savaitinė momentinė kopija yra %d dienų senumo

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
lt: Paskutinė savaitinė momentinė kopija yra daugiau nei 1 savaitės senumo

en: Last weekly snapshot not found
lt: Paskutinė savaitinė momentinė kopija nerasta

en: Latest snapshot
lt: Paskiausia momentinė kopija

en: License
lt: Licencija

en: Linking from snapshot
lt: Susiejimas iš momentinės kopijos

en: List
lt: Sąrašas

en: List devices
lt: Išvardyti įrenginius

en: List snapshots
lt: Išvardyti momentines kopijas

en: Live USB Mode (Restore Only)
lt: Paleidimo USB veiksena (Tik atkūrimas)

en: Location
lt: Vieta

en: Main window closed by user
lt: Pagrindinis langas užvertas naudotojo

en: Mark for Deletion
lt: Žymėti ištrynimui

en: Marked for deletion
lt: Pažymėta ištrynimui

en: Maximum backups exceeded for backup level
lt: Atsarginės kopijos lygmeniui viršytas didžiausias atsarginių kopijų skaičius

en: Menu
lt: Meniu

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Missing Dependencies
lt: Trūkstamos priklausomybės

en: Mode
lt: Veiksena

en: Model
lt: Modelis

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Monthly snapshot are enabled
lt: Kasmėnesinės momentinės kopijos yra įjungtos

en: Monthly snapshot failed!
lt: Kasmėnesinė momentinė kopija patyrė nesėkmę!

en: Mount
lt: Prijungti

en: Moved system subvolume to snapshot directory
lt: Sistemos patomis perkeltas į momentinės kopijos katalogą

en: Multiple snapshots selected
lt: Pasirinktos kelios momentinės kopijos

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: No
lt: Ne

en: No Change
lt: Be pakeitimų

en: No Snapshots Selected
lt: Nepasirinktos jokios momentinės kopijos

en: No snapshots available
lt: Nėra prieinamų momentinių kopijų

en: No snapshots found
lt: Nerasta jokių momentinių kopijų

en: No snapshots found on device
lt: Įrenginyje nerasta jokių momentinių kopijų

en: No snapshots on device
lt: Įrenginyje nėra momentinių kopijų

en: No snapshots on this device
lt: Šiame įrenginyje nėra momentinių kopijų

en: No snapshots selected
lt: Nepasirinktos jokios momentinės kopijos

en: None
lt: Nėra

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Not Selected
lt: Nepasirinkta

en: Not Supported
lt: Nepalaikoma

en: Not enough disk space
lt: Trūksta vietos diske

en: Notes
lt: Pastabos

en: Nothing to do!
lt: Nėra ką atlikti!

en: Num
lt: Nr.

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
lt: Saugomų momentinių kopijų skaičius.
    Viršijus šią ribą, senesnės momentinės kopijos bus pašalintos.

en: OK
lt: Gerai

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
lt: Operacinė sistema privalo būti įdiegta BTRFS skaidinyje su Ubuntu tipo patomių išdėstymu (@ ir @home patomiai). Kiti išdėstymai yra nepalaikomi.

en: Older log files removed
lt: Senesni žurnalų failai pašalinti

en: Oldest snapshot
lt: Seniausia momentinė kopija

en: On demand (manual)
lt: Pareikalavus (rankiniu būdu)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
lt: Šiuo metu yra palaikomi tik Ubuntu tipo išdėstymai su @ ir @home patomiais.

en: Open Menu
lt: Atverti meniu

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
lt: Parametras --snapshot-device neturėtų būti nurodomas momentinių kopijų kūrimui BTRFS veiksenoje

en: Options
lt: Parametrai

en: Other applications (next page)
lt: Kitos programos (kitas puslapis)

en: Owner
lt: Savininkas

en: Parent Device
lt: Pirminis įrenginys

en: Parsing log file...
lt: Nagrinėjamas žurnalo failas...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
lt: Skaidinyje yra nepalaikomas patomių išdėstymas.

en: Path
lt: Kelias

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Please check if you have multiple windows open.
lt: Patikrinkite ar nesatę atvėrę kelių langų.

en: Please do not interrupt the restore process!
lt: Prašome nepertraukti atkūrimo proceso!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
lt: Įdiekite reikiamus paketus ir pabandykite vėl paleisti TimeShift

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
lt: Prašome iš naujo paleisti programą administratoriaus teisėmis (naudojant "sudo" ar "su")

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
lt: Prašome paleisti programą administratoriaus teisėmis (naudojant "sudo" ar "su")

en: Please save your work and close all applications.
lt: Įrašykite visą savo darbą ir užverkite visas programas.

en: Please select a snapshot to view the log!
lt: Norėdami peržiūrėti žurnalą, pasirinkite momentinę kopiją!

en: Please select the GRUB device
lt: Pasirinkite GRUB įrenginį

en: Please wait a few minutes and try again.
lt: Palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
lt: Palaukite, kol bus ištrintos momentinės kopijos.

en: Please wait...
lt: Palaukite...

en: Populating list...
lt: Užpildomas sąrašas...

en: Preparing...
lt: Ruošiamasi...

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print debug information
lt: Išvesti derinimo informaciją

en: Query completed
lt: Užklausa užbaigta

en: Querying subvolume info...
lt: Užklausiama patomio informacija...

en: RSYNC Snapshots
lt: RSYNC momentinės kopijos

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
lt: Visiems įdiegtiems branduoliams iš naujo sukuria initramfs. To, paprastai, nereikia. Pažymėkite tai tik tuo atveju, jei atkurta sistema nepasileidžia.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
lt: Įdiegti iš naujo GRUB2 paleidyklę?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
lt: Iš naujo įdiegiama GRUB2 paleidyklė...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
lt: Iš naujo įdiegia GRUB2 paleidyklę pasirinktame įrenginyje.

en: Read %'d of %'d lines...
lt: Perskaityta %'d iš %'d eilučių...

en: Rebooting system...
lt: Iš naujo paleidžiama sistema...

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Remote and network locations are not supported.
lt: Kitos programos (kitas puslapis)

en: Remove
lt: Šalinti

en: Removed
lt: Pašalinta

en: Removed cron task
lt: Pašalinta cron užduotis

en: Removed mount directory: '%s'
lt: Pašalintas prijungimo katalogas: "%s"

en: Removed snapshot
lt: Pašalinta momentinė kopija

en: Removing
lt: Šalinama

en: Removing snapshot
lt: Šalinama momentinė kopija

en: Removing snapshots
lt: Šalinamos momentinės kopijos

en: Required for displaying shared and unshared size for snapshots in the main window
lt: Reikalinga momentinių kopijų bendrinamo ir nebendrinamo dydžio atvaizdavimui pagrindiniame lange

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore @home subvolume
lt: Atkurti @home patomį

en: Restore Device
lt: Atkurti įrenginį

en: Restore Exclude
lt: Atkurti išskyrimus

en: Restore Snapshot
lt: Atkurti momentinę kopiją

en: Restore completed
lt: Atkūrimas užbaigtas

en: Restore selected snapshot
lt: Atkurti pasirinktą momentinę kopiją

en: Restore snapshot
lt: Atkurti momentinę kopiją

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
lt: Atkurti patomiai taps aktyvūs po to, kai sistema bus paleista iš naujo.

en: Restored system subvolume
lt: Atkurtas sistemos patomis

en: Restoring Snapshot...
lt: Atkuriama momentinė kopija...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
lt: Momentinės kopijos atkūrimas pakeis sistemos patomius, o šiuo metu naudojami sistemos patomiai bus išsaugoti kaip naujoji momentinė kopija. Prireikus, norint "atšaukti" atkūrimą, ši momentinė kopija gali būti atkurta.

en: Restoring snapshot...
lt: Atkuriama momentinė kopija...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
lt: Momentinių kopijų atkūrimas pakeičia tik sistemos failus ir nustatymus. Nepaslėpti failai ir katalogai, esantys naudotojo namų kataloguose nebus paliesti. Ši elgsena gali būti pakeista, pridedant filtrą, skirtą įtraukti tuos failus. Įtrauktų failų atsarginė kopija bus padaryta, kai bus kuriama momentinė kopija, ir šie failai bus pakeisti, kai momentinė kopija bus atkurta.

en: Revision
lt: Poversijis

en: Root device not selected
lt: Nepasirinktas šaknies įrenginys

en: Rsync Log Viewer
lt: Žurnalų žiūryklė

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
lt: Norėdami naudoti šio įrankio komandų eilutės versiją, paleiskite komandą "timeshift"

en: Run in non-interactive mode
lt: Paleisti neinteraktyvioje veiksenoje

en: Running
lt: Vykdoma

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
lt: Norėdami apsisaugoti nuo disko nesėkmių, vietoj sistemos disko, įrašykite momentines kopijas į išorinį diską.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
lt: Momentinių kopijų įrašymas į nesisteminį diską, leidžia jums formatuoti ir iš naujo sistemos diske įdiegti operacinę sistemą, neprarandant joje saugomų momentinių kopijų. Jūs netgi galite įdiegti kitą Linux distribuciją, o vėliau, atkūrus momentinę kopiją, sugrąžinti ankstesnę distribuciją.

en: Saving to device
lt: Įrašoma į įrenginį

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Scheduled snapshot in progress...
lt: Vykdoma suplanuota momentinė kopija...

en: Scheduled snapshots are disabled
lt: Planinės momentinės kopijos yra išjungtos

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
lt: Planinės momentinės kopijos yra išjungtos. Yra rekomenduojama jas įjungti.

en: Scheduled snapshots are enabled
lt: Planinės momentinės kopijos yra įjungtos

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
lt: Planinės momentinės kopijos yra įjungtos. Momentinės kopijos bus automatiškai kuriamos pažymėtiems lygmenims.

en: Select '%s' device (default = %s)
lt: Pasirinkite "%s" įrenginį (pagal numatymą = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
lt: Pasirinkite BTRFS sistemos diską su šaknies patomiu (@)

en: Select GRUB device
lt: Pasirinkite GRUB įrenginį

en: Select Path
lt: Pasirinkite kelią

en: Select Snapshot
lt: Pasirinkite momentinę kopiją

en: Select Snapshot Levels
lt: Pasirinkite momentinės kopijos lygmenis

en: Select Snapshot Location
lt: Pasirinkite momentinės kopijos vietą

en: Select Snapshot Type
lt: Pasirinkite momentinės kopijos tipą

en: Select Snapshots
lt: Pasirinkite momentines kopijas

en: Select Target Device
lt: Pasirinkite paskirties įrenginį

en: Select a partition on this disk
lt: Pasirinkite skaidinį šiame diske

en: Select a single snapshot to restore
lt: Pasirinkite vieną momentinę kopiją, kurią atkurti

en: Select another device for root file system (/)
lt: Pasirinkite šaknies failų sistemai (/) kitą įrenginį

en: Select another device or free up some space
lt: Pasirinkite kitą įrenginį arba atlaisvinkite šiek tiek vietos

en: Select another device to delete snasphots
lt: Pasirinkite kitą įrenginį, kuriame ištrinti momentines kopijas

en: Select another device?
lt: Pasirinkti kitą įrenginį?

en: Select applications to exclude from restore
lt: Pasirinkite programas, kurias neįtraukti į atkūrimą

en: Select backup device
lt: Pasirinkite atsarginės kopijos įrenginį

en: Select directory
lt: Pasirinkite katalogą

en: Select file(s)
lt: Pasirinkite failą(-us)

en: Select snapshot
lt: Pasirinkite momentinę kopiją

en: Select snapshots to delete
lt: Pasirinkite momentines kopijas, kurias ištrinti

en: Select the device for root file system (/)
lt: Pasirinkite įrenginį šaknies failų sistemai (/)

en: Select the devices where files will be restored.
lt: Pasirinkite įrenginius į kuriuos bus atkurti failai.

en: Select the intervals for creating snapshots
lt: Pasirinkite momentinių kopijų kūrimo intervalus

en: Select the items to be removed from the list
lt: Pažymėkite elementus, kuriuos šalinti iš sąrašo

en: Select the snapshot device
lt: Pasirinkite momentinės kopijos įrenginį

en: Select the snapshot to restore
lt: Pasirinkite momentinę kopiją, kurią atkurti

en: Select the snapshots to be deleted
lt: Pasirinkite momentines kopijas, kurios bus ištrintos

en: Select the snapshots to mark for deletion
lt: Pasirinkite momentines kopijas, kurias pažymėti ištrynimui

en: Select the target devices where system will be cloned.
lt: Pasirinkite paskirties įrenginius, kur bus klonuota sistema.

en: Selected default snapshot device
lt: Pasirinktas numatytasis momentinės kopijos įrenginys

en: Selected default snapshot type
lt: Pasirinktas numatytasis momentinės kopijos tipas

en: Selected device does not have BTRFS partition
lt: Pasirinktame įrenginyje nėra BTRFS skaidinio

en: Selected device does not have Linux partition
lt: Pasirinktame įrenginyje nėra Linux skaidinio

en: Selected snapshot device
lt: Pasirinktas momentinės kopijos įrenginys

en: Selected snapshot device is not a system disk
lt: Pasirinktas momentinės kopijos įrenginys nėra sistemos diskas

en: Selected snapshot is marked for deletion
lt: Pasirinkta momentinė kopija yra pažymėta ištrynimui

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
lt: Pasirinkta momentinė kopija yra pažymėta ištrynimui ir negali būti atkurta

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
lt: Pasirinkto naudotojo namų katalogas yra šifruotas.  Neįmanoma įtraukti tik paslėptus failus.

en: Serial
lt: Serijinis

en: Session log file
lt: Seanso žurnalo failas

en: Set snapshot description
lt: Nustatyti momentinės kopijos aprašą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings wizard
lt: Nustatymų vediklis

en: Setup Complete
lt: Sąranka užbaigta

en: Setup Wizard
lt: Sąrankos vediklis

en: Show additional debug messages
lt: Rodyti papildomus derinimo pranešimus

en: Show all options
lt: Rodyti visus parametrus

en: Show more applications to exclude on the next page
lt: Rodyti kitame puslapyje daugiau programų, kurias išskirti

en: Show rsync output (default)
lt: Rodyti rsync išvestį (pagal numatymą)

en: Size
lt: Dydis

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
lt: Iš pradžių, BTRFS momentinių kopijų dydis yra lygus nuliui. Per laiką, sistemos failams palaipsniui besikeičiant, duomenys yra įrašomi į naujus duomenų blokus, kurie užima vietą diske (kopijavimas įrašant). Failai momentinėje kopijoje ir toliau nurodo į pradinius duomenų blokus.

en: Skip GRUB2 reinstall
lt: Praleisti GRUB2 įdiegimą iš naujo

en: Snapshot
lt: Momentinė kopija

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
lt: Momentinė kopija "%s" yra naudojama sistemos ir negali būti ištrinta. Norėdami aktyvuoti atkurtą momentinę kopiją, paleiskite sistemą iš naujo.

en: Snapshot Created
lt: Momentinė kopija sukurta

en: Snapshot Levels
lt: Pasirinkite momentinės kopijos lygmenis

en: Snapshot deletion in progress...
lt: Momentinės kopijos ištrynimas eigoje...

en: Snapshot device
lt: Momentinės kopijos įrenginys

en: Snapshot device not available
lt: Momentinės kopijos įrenginys yra neprieinamas

en: Snapshot device not selected
lt: Nepasirinktas momentinės kopijos įrenginys

en: Snapshot location
lt: Momentinės kopijos vieta

en: Snapshot saved successfully
lt: Momentinė kopija sėkmingai įrašyta

en: Snapshot to restore not specified!
lt: Nenurodyta momentinė kopiją, kurią atkurti!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
lt: Momentinė kopija taps aktyvi po to, kai sistema bus paleista iš naujo.

en: Snapshot(s) Deleted
lt: Momentinė kopija(-os) ištrinta

en: Snapshots
lt: Momentinės kopijos

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
lt: Momentinės kopijos yra sukuriamos ir atkuriamos akimirksniu. Momentinės kopijos kūrimas yra atominė operacija failų sistemos lygmenyje.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
lt: Momentinės kopijos yra kuriamos, sukuriant sistemos failų kopijas naudojant rsync ir nepakeistų failų patvariuosius saitus iš ankstesnės momentinės kopijos.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
lt: Momentinės kopijos yra sukuriamos naudojant įtaisytas BTRFS failų sistemos ypatybes.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
lt: Momentinės kopijos nėra planuojamos tam tikrais nustatytais laikais.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
lt: Momentinės kopijos yra baitas į baitą tobulos sistemos kopijos. Niekas neišskiriama.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
lt: Momentinės kopijos yra atkuriamos, pakeičiant sistemos patomius. Kadangi failai niekada nėra kopijuojami, ištrinami ar perrašomi, tai nėra jokios duomenų praradimo rizikos. Po atkūrimo, esama sistema yra išsaugoma kaip nauja momentinė kopija.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
lt: Momentinės kopijos yra įrašomos tame pačiame diske, kuriame jos yra sukuriamos (sistemos diske). Kaupimas kituose diskuose nėra palaikomas. Jei sistemos diskas patirs nesėkmę, tuomet kartu su sistema bus prarastos ir saugomos momentinės kopijos.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
lt: Momentinės kopijos yra įrašomos pasirinktame skaidinyje į /timeshift. Kitos vietos yra nepalaikomos.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
lt: Momentinės kopijos yra įrašomos pasirinktame skaidinyje į /timeshift-btrfs. Kitos vietos yra nepalaikomos.

en: Snapshots available for restore
lt: Atkūrimui prieinamos momentinės kopijos

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
lt: Momentinės kopijos gali būti įrašytos į bet kurį diską, kuris yra suformatuotas kaip Linux failų sistema. Momentinių kopijų įrašymas į nesisteminį ar išorinį diską leidžia atkurti sistemą netgi tuo atveju, kai sistemos diskas yra pažeidžiamas ar iš naujo formatuojamas.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
lt: Momentinės kopijos negali būti kuriamos paleidimo CD veiksenoje

en: Snapshots will be created at selected intervals
lt: Momentinės kopijos bus kuriamos pažymėtais intervalais

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
lt: Momentinės kopijos bus kuriamos pažymėtais intervalais, jeigu momentinės kopijos diske bus pakankamai vietos (>1 GB)

en: Snapshots will be removed during the next scheduled run
lt: Momentinės kopijos bus pašalintos kito suplanuoto paleidimo metu

en: Specify backup device (default: config)
lt: Nurodyti atsarginės kopijos įrenginį (pagal numatymą: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
lt: Nurodyti įrenginį, skirtą GRUB2 paleidyklės įdiegimui

en: Specify snapshot to restore
lt: Nurodyti momentinę kopiją, kurią atkurti

en: Specify target device
lt: Nurodyti paskirties įrenginį

en: Status
lt: Būsena

en: Stop cron emails for scheduled tasks
lt: Stabdyti cron el. laiškus, skirtus planinėms užduotims

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Subvolume exists at destination
lt: Patomis paskirties vietoje jau yra

en: Subvolumes
lt: Patomiai

en: Summary
lt: Santrauka

en: Support
lt: Palaikymas

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
lt: Perjungti į BTRFS veikseną (pagal numatymą: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
lt: Perjungti į RSYNC veikseną (pagal numatymą: config)

en: Symlinks updated
lt: Simbolinės nuorodos atnaujintos

en: Synching file systems...
lt: Sinchronizuojamos failų sistemos...

en: Synching files with rsync...
lt: Sinchronizuojami failai su rsync...

en: Syntax
lt: Sintaksė

en: System
lt: Sistema

en: System Restore Utility
lt: Sistemos atkūrimo paslaugų programa

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
lt: Sistema gali būti sugrąžinta į ankstesnę datą, atkūrus momentinę kopiją.

en: System will reboot after files are restored
lt: Atkūrus failus, sistema bus paleista iš naujo

en: System will reboot after files are restored.
lt: Atkūrus failus, sistema bus paleista iš naujo.

en: Tagged snapshot
lt: Momentine kopija su žyme

en: Tags
lt: Žymės

en: Target device is not mounted
lt: Paskirties įrenginys nėra prijungtas

en: Target device is same as system device
lt: Paskirties įrenginys yra toks pats kaip ir sistemos įrenginys

en: Target device not specified!
lt: Nenurodytas paskirties įrenginys!

en: The 'btrfs' command is not available on your system. Install the 'btrfs-tools' package and try again.
lt: Jūsų sistemoje nėra prieinama "btrfs" komanda. Įdiekite paketą "btrfs-tools" ir bandykite dar kartą.

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
lt: Cron tarnyba siunčia esamam naudotojui suplanuotų užduočių išvestį kaip el. paštą. Pažymėkite šį parametrą, norėdami nesiųsti Timeshift sukurtų cron užduočių el. laiškais.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
lt: Sistemos skaidinyje yra nepalaikomas patomių išdėstymas.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
lt: Paskirties skaidinyje yra nepalaikomas patomių išdėstymas.

en: There are no snapshots on this device
lt: Šiame įrenginyje nėra jokių momentinių kopijų

en: This device is not encrypted
lt: Šis įrenginys nėra šifruotas

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
lt: Ši programinė įranga teikiama BE JOKIOS garantijos ir programos autorius neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią žalą, kylančią iš naudojimosi šia programa.

en: This software is free for personal and commercial use. It is distributed in the hope that it is useful but without any warranty. See the GNU General Public License v2 or later for more information
lt: Ši programa yra nemokama asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Ji yra platinama tikintis, kad bus naudinga, tačiau be jokių garantijų. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite GNU Bendrąją Viešąją Licenciją, versiją 2

en: Timeshift is active
lt: Timeshift yra aktyvi

en: Timestamp
lt: Laiko žyma

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
lt: Norėdami atkurti naudojant numatytuosius parametrus į visas užklausas spauskite ENTER klavišą!

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Translations
lt: Vertėjai

en: Type
lt: Tipas

en: Unknown option
lt: Nežinomas parametras

en: Unknown snapshot type
lt: Nežinomas momentinės kopijos tipas

en: Unknown value specified for option --tags
lt: Parametrui --tags nurodyta nežinoma reikšmė

en: Unlocked device is mapped to '%s'
lt: Atrakintas įrenginys yra susietas su "%s"

en: Unlocked successfully
lt: Sėkmingai atrakinta

en: Unmounting from
lt: Atjungiama nuo

en: Unshared
lt: Nebendrinama

en: Unsupported Subvolume Layout
lt: Nepalaikomas patomių išdėstymas

en: Update GRUB menu
lt: Atnaujinti GRUB meniu

en: Update initramfs
lt: Atnaujinti initramfs

en: Updated /etc/crypttab on target device
lt: Atnaujinta /etc/crypttab paskirties įrenginyje

en: Updated /etc/fstab on target device
lt: Atnaujinta /etc/fstab paskirties įrenginyje

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
lt: Atnaujina GRUB meniu įrašus (rekomenduojama). Tai yra saugu vykdyti ir tai turėtų likti pažymėta.

en: Updating GRUB menu...
lt: Atnaujinamas GRUB meniu...

en: Updating bootloader configuration...
lt: Atnaujinama paleidyklės konfigūracija...

en: Used
lt: Užimta

en: User
lt: Naudotojas

en: User Home Directories
lt: Naudotojų namų katalogai

en: User cancelled the password prompt
lt: Naudotojas atsisakė slaptažodžio užklausos

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
lt: Pagal numatymą naudotojų namų katalogai yra išskiriami, nebent čia juos įjungsite

en: Users
lt: Naudotojai

en: Users Home
lt: Naudotojų namų katalogas

en: Vendor
lt: Tiekėjas

en: View Rsync Log for Create
lt: Rodyti sukūrimo žurnalą

en: View Rsync Log for Restore
lt: Rodyti atkūrimo žurnalą

en: View TimeShift Logs
lt: Rodyti TimeShift žurnalus

en: Volume
lt: Tomas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Web Browsers
lt: Saityno naršyklės

en: Website
lt: Internetinė svetainė

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Weekly snapshot failed!
lt: Savaitinė momentinė kopija patyrė nesėkmę!

en: Weekly snapshots are enabled
lt: Savaitinės momentinės kopijos yra įjungtos

en: Wiki
lt: Vikis

en: With Errors
lt: Su klaidomis

en: Wizard
lt: Vediklis

en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Yes
lt: Taip

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
lt: Jūs galite tęsti darbą su esama sistema. Po paleidimo iš naujo, dabartinė sistema bus matoma kaip nauja momentinė kopija. Ši momentinė kopija vėliau galės būti atkurta tuo atveju, jei reikės "atšaukti" atkūrimą.

en: [Advanced Users Only] Change these settings only if the restored system fails to boot.
lt: [Tik patyrusiems naudotojams] Keiskite šiuos nustatymus tik tuo atveju, jei atkurta sistema nepasileidžia.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
lt: [ENTER = Pagal numatymą (%s), a = Nutraukti]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
lt: [ENTER = Pagal numatymą (%s), r = Šaknies įrenginys, a = Nutraukti]

en: [Warning] Deleted invalid lock
lt: [Įspėjimas] Ištrintas neteisingas užraktas

en: all
lt: visos

en: btrfs returned an error
lt: btrfs grąžino klaidą

en: complete
lt: užbaigta

en: crontab file exported
lt: crontab failas eksportuotas

en: crontab file installed
lt: crontab failas įdiegtas

en: incomplete
lt: nepilna

en: marked for deletion
lt: pažymėta ištrynimui

en: mounted at path
lt: prijungta ties keliu

en: remaining
lt: liko

en: rsync returned an error
lt: rsync grąžino klaidą

en: un-tagged
lt: be žymių
