kdelibs4 - en to tg translation catalogue (151 entries)

en: 1 download | %1 downloads
tg[0]: 1 боргирӣ
tg[1]: %1 боргирӣ

en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
tg: <a href="https://opendesktop.org">Саҳифаи асосӣ</a>

en: <br />Provider: %1
tg: <br />Таҳвилгар: %1

en: <br />Version: %1
tg: <br />Нашр: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
tg: <qt>Хидмати <i>gpg</i> оғоз нашуд ва эътиборнокии файлро баррасӣ карда натавонист. Мутмаин шавед, ки <i>gpg</i> насб шудааст, вагарна тафтиши манбаҳои боргиришуда ғайриимкон мешавад.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
tg: <qt>Хидмати <i>gpg</i> оғоз нашуд ва калидҳои дастрас қабул нашуданд. Мутмаин шавед, ки <i>gpg</i> насб шудааст, вагарна тафтиши манбаҳои боргиришуда ғайриимкон мешавад.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
tg: <qt>Хидмати <i>gpg</i> оғоз нашуд ва ба файл имзо гузошта натавонист. Мутмаин шавед, ки <i>gpg</i> насб шудааст, вагарна имзокунии манбаҳо ғайриимкон мешавад.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
tg: <qt>Гузарвожаро барои калиди <b>0x%1</b>-и марбут ба <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br /> ворид намоед:</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
tg: Танзимот...

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
tg: Насб кардан

[ctx: @action:inmenu]
en: More
tg: Бештар

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
tg: Ягон иттилооти дигар дастрас нест.

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
tg: Насб нашудааст:

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
tg: Кушодани саҳифаи асосӣ

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
tg: Мукофот додан

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
tg: Саҳифаи асосӣ

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
tg[0]: Пойгоҳи иттилоотии дониш (ягон вуруд нест)
tg[1]: Пойгоҳи иттилоотии дониш (%1 вуруд)

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
tg: Кушодани сомона

en: All Categories
tg: Ҳамаи категорияҳо

en: All Providers
tg: Ҳамаи таҳвилгарон

en: All categories are missing
tg: Ҳамаи категорияҳо ғоибанд

en: Authentication error.
tg: Хатои санҷиши ҳаққоният.

en: Author:
tg: Муаллиф:

en: Become a Fan
tg: Дӯстдор шудан

en: Category:
tg: Категория:

en: Changelog:
tg: Қайдҳои тағйирот:

en: Checking login...
tg: Санҷиши воридшавӣ...

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
tg: Файли танзимӣ мавҷуд аст, вале кушода намешавад: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
tg: Файли танзимӣ беэътибор аст: "%1"

en: Configure menu
tg: Танзимоти феҳрист

en: Configure menu - %1
tg: Танзимоти феҳрист - %1

en: Could not fetch provider information.
tg: Иттилооти таҳвилгар.бозёбӣ карда нашуд.

en: Could not install "%1": file not found.
tg: Насбкунии "%1" қатъ шуд: файл ёфт нашуд.

en: Could not install %1
tg: Насбкунии "%1" қатъ шуд

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
tg: Рӯйхати таҳвилгарони маводҳои нав аз файли зерин бор карда нашуд: %1

en: Could not verify login, please try again.
tg: Воридшавӣ тасдиқ нашуд, лутфан, аз нав кӯшиш кунед.

en: Create content on server
tg: Эҷод кардани муҳтаво дар хизматрасон

en: Description:
tg: Тавсиф:

en: Details
tg: Тафсилот

en: Details for %1
tg: Тафсилот барои %1

en: Details view mode
tg: Реҷаи намоиш бо тафсилот

en: Download New Stuff...
tg: Боргирӣ кардани маводҳои нав...

en: Download of "%1" failed, error: %2
tg: Боргирии "%1" қатъ шуд, хато: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
tg: Боргирии мавод қатъ шуд: нишонии URL барои "%1" ёфт нашуд.

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
tg: Файли боргиришуда дар формати HTML мебошад. Дар браузер кушода шуд.

en: Enter search phrase here
tg: Барои ҷустуҷӯ матнеро дар ин ҷо ворид намоед

en: Error
tg: Хато

en: Error initializing provider.
tg: Хатои омодасозии таҳвилгар.

en: Fetch content link from server
tg: Бозёбии пайванди муҳтаво аз хизматрасон

en: Fetching content data from server finished.
tg: Бозёбии иттилооти муҳтаво аз хизматрасон ба анҷом расид.

en: Fetching content data from server...
tg: Бозёбии иттилооти муҳтаво аз хизматрасон...

en: Fetching license data from server...
tg: Бозёбии иттилооти иҷозатнома аз хизматрасон...

en: Fetching provider information...
tg: Бозёбии иттилооти таҳвилгар...

en: Fetching your previously updated content finished.
tg: Бозёбии муҳтавои навсозишудаи пешакӣ ба анҷом расид.

en: Fetching your previously updated content...
tg: Дар ҳоли бозёбии муҳтавои навсозишудаи пешакӣ...

en: File not found: %1
tg: Файли зерин ёфт нашуд: %1

en: File to upload:
tg: Файле, ки бор карда мешавад:

en: Finish
tg: Анҷом

en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
tg: Барои ин феҳрист баъзеи абзорҳое пешниҳод карда шудаанд, ки то ҳол насб карда нашудаанд:

en: Get Hot New Stuff
tg: Маводҳои навтаринро гиред

en: Get Hot New Stuff!
tg: Маводҳои навтаринро гиред!

en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
tg: Ман тасдиқ мекунам, ки муҳтавои ҷорӣ ягон ҳуқуқи муаллиф, қонун ё тамғаи тиҷории мавҷудбударо вайрон намекунад. Розӣ ҳастам, то нишонии IP-и ман сабт карда шавад. (Паҳнкунии муҳтаво бе иҷозати соҳиби ҳуқуқи муаллиф ғайриқонунӣ аст.)

en: Icons view mode
tg: Реҷаи намоиш бо нишонаҳо

en: Initializing
tg: Омодасозӣ

en: Install
tg: Насб кардан

en: Install Again
tg: Аз нав насб кардан

en: Installed
tg: Насб

en: Installing
tg: Насбкунӣ

en: Invalid item.
tg: Маводи беэътибор.

en: Key used for signing:
tg: Калиде, ки барои имзокунӣ истифода мешавад:

en: License:
tg: Иҷозатнома:

en: Loading Preview
tg: Дар ҳоли бркунии пешнамоиш

en: Loading data
tg: Иттилоот бор шуда истодааст

en: Loading data from provider
tg: Иттилоот аз таҳвилгар бор шуда истодааст

en: Loading of providers from file: %1 failed
tg: Боркунии рӯйхати таҳвилгарон аз файли %1 қатъ шуд

en: Loading one preview | Loading %1 previews
tg[0]: Боркунии як пешнамоиш
tg[1]: Боркунии %1 пешнамоиш

en: Loading provider information
tg: Иттилооти таҳвилгар бор шуда истодааст

en: Main section
tg: Интихоби асосӣ

en: More section
tg: Интихоби бештар

en: More tools...
tg: Абзорҳои бештар...

en: Most downloads
tg: Боргириҳои зиёд

en: Move down
tg: Ба поён ҳаракат кардан

en: Move to Main section
tg: Ба интихоби асосӣ ҳаракат кардан

en: Move to More section
tg: Ба интихоби бештар ҳаракат кардан

en: Move up
tg: Ба боло ҳаракат кардан

en: Name of the file as it will appear on the website
tg: Номи файл, чӣ тавре ки он дар сомона нишон дода мешавад

en: Network error %1: %2
tg: Хатои шабакаи %1: %2

en: New Upload
tg: Боркунии нав

en: Newest
tg: Навигарӣ

en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
tg: Тавзеҳ: Шумо метавонед муҳтавои худро дар сомона таҳрир, навсозӣ ва нест кунед.

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
tg: Навбатӣ

en: Order by:
tg: Тартибдиҳӣ аз рӯи:

en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: Please fill out the information about your upload in English.
tg: Лутфан, дар бораи боркунии худ маълумотро ба забонӣ англисӣ пешниҳод кунед.

en: Possibly bad download link
tg: Эҳтимол аст, ки пайванди боргирӣ вайрон аст

en: Preview Images
tg: Пешнамоиши тасвирҳо

en: Price
tg: Нарх

en: Price:
tg: Нарх:

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
tg: Насбкунандаи ҷузъи иловагии %1

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
tg: Боркунандаи ҷузъи иловагии %1

en: Provider information
tg: Иттилооти таҳвилгар

en: Provider:
tg: Таҳвилгар:

en: Rating
tg: Баҳодиҳӣ

en: Rating: %1%
tg: Баҳодиҳӣ: %1%

en: Re: %1
tg: Ҷавоб: %1

en: Reason for price:
tg: Асос барои нарх:

en: Register a new account
tg: Ба қайд гирфтани ҳисоби нав

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
tg: Насб кардан

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
tg: Лағв кардани насб

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
tg: Навсозӣ кардан

en: Reset
tg: Бозсозӣ кардан

en: Search:
tg: Ҷустуҷӯ:

en: Select Preview...
tg: Интихоби пешнамоиш...

en: Select Signing Key
tg: Калиди имзокуниро интихоб кунед

en: Select preview image
tg: Интихоби пешнамоиши тасвир

en: Server: %1
tg: Хизматрасон: %1

en: Set a price for this item
tg: Нархеро барои ин мавод танзим намоед

en: Share Hot New Stuff
tg: Маводҳои навтаринро мубодила намоед

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
tg: Аз ҷониби <i>%1</i>

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
tg: <br />Андоза: %1

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
tg: <p>Андоза: %1</p>

en: Start Upload
tg: Оғози боркунӣ

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
tg: Макони хизматҳои ҳамкории кушоди %1 вазифаи иҷрошударо дастгирӣ намекунад.

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
tg: Файли боргиришуда дар формати html мебошад. Ин маънои онро дорад, ки ба ҷои боргирии файли ҳақиқӣ, пайванд ба сомона боргирӣ карда шуд. Шумо мехоҳед, ки дар ин маврид сомонаро ба воситаи браузер кушоед?

en: The selected category "%1" is invalid.
tg: Категорияи интихобшудаи "%1" беэътибор аст.

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
tg[0]: Хизматрасон категорияи %2-ро, ки шумо мехоҳед ба он бор кунед, ташхис намекунад.
tg[1]: Хизматрасон ягон категорияеро, ки шумо мехоҳед ба он бор кунед, ташхис намекунад: %2

en: There was a network error.
tg: Хатои шабака ба вуҷуд омад.

en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
tg: Муҳтавои файл бояд дуруст тафсир дода шавад. Сарлавҳаи файли kvtml, метавонад дар матн истифода бурда шавад.

en: Timeout. Check Internet connection.
tg: Вақти интизорӣ ба анҷом расид. Пайвастшавии Интернетро санҷед.

en: Title:
tg: Сарлавҳа:

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
tg: Дархостҳои аз ҳад зиёд ба хизматрасон. Лутфан, баъд аз якчанд дақиқа аз нав кӯшиш кунед.

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
tg: Дар равзанаи браузер кушода мешавад

en: Uninstall
tg: Лағв кардани насб

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
tg: Хатои API-и номаълум дар макони хизматҳои ҳамкории кушод. (%1)

en: Update
tg: Навсозӣ кардан

en: Updating
tg: Дар ҳоли навсозӣ

en: Upload Failed
tg: Боркунӣ қатъ шуд

en: Upload content
tg: Бор кардани муҳтаво

en: Upload failed: %1
tg: Боркунӣ қатъ шуд: %1

en: Upload first preview
tg: Бор кардани пешнамоиши якум

en: Upload second preview
tg: Бор кардани пешнамоиши дуюм

en: Upload third preview
tg: Бор кардани пешнамоиши сеюм

en: Uploading Failed
tg: Боркунӣ қатъ шуд

en: Use
tg: Истифода кардан

en: Username:
tg: Номи корбар:

en: Version:
tg: Нашр:

en: You are now a fan.
tg: Акнун шумо дӯстдор шудед.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
tg: Тавозуни ҳисоби шумо кофӣ нест:
    Тавозуни шумо: %1
    Нарх: %2

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
tg[0]: 1 дӯстдор
tg[1]: %1 дӯстдор

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
tg: Нархи ин мавод %1 %2.
    Шумо мехоҳед, ки онро харед?

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
tg: Овози шумо сабт карда шуд.
